Uzm. Kl. Psk. Berken Gündüz

Psikoloji - İzmir
5.0

Anksiyete Bozuklukları, Depresyon, Spor Psikolojisi

“Eşim ile birlikte Berken Bey'den seans almaya devam ediyoruz. Daha önce de başka kişilerden terapi a...” Devamı

Uzm. Kl. Psk. Berken Gündüz

Uzman Klinik Psikolog Berken Gündüz İzmir Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra çocukluk yıllarından beri hayali olan psikoloji bölümünü okumaya karar verdi ve İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirdi.

İstanbul Kent Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı’nı “Engelli Bireylerle Çalışan Öğretmenler İle Normal Bireylerle Çalışan Öğretmenlerin Depresyon Düzeylerinin Karşılaştırılması” adlı çalışmasıyla 2020 yılında tamamladı. Yüksek lisans eğitimi sırasında dönemsel olarak Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Psikiyatri Servisi'nde Stajyer Klinik Psikolog olarak bulunmuştur. Bu esnada birçok poliklinik düzeyinde ve yatılı serviste hasta gözlemlemiştir. Lisans mezuniyeti sonrasında çeşitli rehabilitasyon merkezlerinde özel eğitime gereksinim duyan bireylerin gelişimsel süreçleri ve eğitimleri ile ilgili olarak hem kendilerine hem de ebeveynlere yönelik eğitim ve danışmanlık çalışmalarında yer almıştır. 2020 yılında gerçekleşen Ege Denizi Depremi’nde depremzedelere psikolojik destek çalışmalarında bulunmuştur. Üniversite hayatı boyunca çeşitli kurum ve kuruluşlarda (Çeşitli spor kulüpleri, Psikolojik Danışma Merkezleri, çeşitli sosyal sorumluluk projeleri vb.) stajyer olarak görev almıştır.

Lisans ve yüksek lisans eğitimleri dışında psikoloji alanında; Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği’nden Prof. Dr. Hakan Türkçapar ile ‘Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi’ne, Moxo Türkiye ve Neurotech Solutions ile ‘Moxo Dikkat Testi Uygulayıcı Eğitimi’ne, Türkiye Sağlık Vakfı ve UNICED’in ortak düzenlediği ‘MMPI Uygulayıcı Eğitimi’ne, Dr. Nevin Dölek’ten ‘Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi’ne, Türk Psikologlar Derneği ‘Sınav Kaygısı ve Travma Eğitimi’ne katılarak aldığı eğitim ve sertifikalarla kendini geliştirmiş, teorik ve pratik tecrübelerini verdiği çeşitli organizasyonlarda paylaşmıştır.

Psikoloji eğitimlerinin yanı sıra scouting alanında dünyanın en önde gelen derneklerinden olan Proffessional Football Scouts Association (PFSA)’dan; ‘PFSA Introduction Into Football Scouting’ ve ‘PFSA Level 1 Talent Identification in Football’ eğitimlerine katılarak aldığı sertifikalarla kendini ‘scouting’ alanında da geliştirmiştir. Aldığı eğitim ve sertifikalar doğrultusunda TrScouts bünyesinde scout olarak, ülkemizde oynamaya uygun olabilecek oyuncuları keşfetme, izleme, analizlerini yapma ve raporlama çalışmalarını devam ettirmektedir.

Tüm bunlara ek olarak farklı danışan gruplarıyla çalışmış, bilgi ve tecrübelerini bu yönde arttırarak ilerlemeye devam etmiştir. Çalışma alanları bireysel danışmanlık, çift danışmanlığı, ebeveyn danışmanlığı, spor psikolojisi (sporcu-takım-kurum) danışmanlığı olmakla birlikte bu konularda eğitim ve seminer çalışmalarına devam etmektedir. Aynı zamanda 2019 yılından beri ergen ve yetişkin bireylerde kaygı sorunları, özel eğitim gerektiren bireylerin eğitimi, öfke sorunları, depresyon, sosyal çekingenlik, özgül fobiler, ilişki sorunları, kişilik bozuklukları, yas ve kayıp süreçlerini yönetme, travma sonrası yaşanılan sıkıntılar gibi konularda danışan kabul etmektedir. Ekim 2021 itibariyle de kurucusu olduğu ‘Psikoloji Alsancak’ bünyesinde danışan görmektedir.

Psikoloji Alsancak
1404. Sokak No:7B Kat:Zemin Mimar Sinan Mah. Konak/İzmir
En Yakın Uygunluk
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Oyun Odası Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Havale/EFT Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzman Klinik Psikolog Berken Gündüz İzmir Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra çocukluk yıllarından beri hayali olan psikoloji bölümünü okumaya karar verdi ve İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirdi. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2018
Deneyim: 8 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Yayınlar

Tüm Yayınlar

İlgi Alanları

Anksiyete Bozuklukları Depresyon Spor Psikolojisi İzolasyon (Yalnız Kalma) Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları Beslenme Sorunları-Obezite Bilişsel Davranışçı Terapi Depresyon Bozuklukları Ergen Terapi Kaygı Bozuklukları Kişilik Bozuklukları Online terapi Panik Bozukluğu Psikoterapi Travma
Devamı

Deneyimler

Nora Psikoloji - Klinik Psikolog (2020 - 2021)
TrScouts Football Consulting (2020 - 2021)
Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi - Stajyer Klinik Psikolog (2018 - 2019)
Özel Artı Bakış Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi - Psikolog (2018 - 2020)
Göztepe Spor Kulübü - Scout (2018 - 2019)
Göztepe Yüzme Kulübü - Spor Psikoloğu (2018 - 2019)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (232) 218 21 83

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
TL
T L***
Zamanlama
İlgi
Ortam
25 gün önce

Eşim ile birlikte Berken Bey'den seans almaya devam ediyoruz. Daha önce de başka kişilerden terapi almıştık ama memnun kalmamıştık. Ancak Berken Bey ile seanslara başladığımızdan beri ilişkimizdeki her şey rayına oturmaya başladı. Ve bunu bize Berken Bey yol göstericiliğiyle öğretti. Konuşmalarıyla bizi çok rahatlattı. Kendimizi anlatmaya gerek kalmadan bizi anladı diyebilirim. Ona gittiğimiz için çok mutluyuz.

ff
F F***
Zamanlama
İlgi
Ortam
25 gün önce

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Berken Gündüz ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. Berken Gündüz için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Kl. Psk. Berken Gündüz için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Kl. Psk. Berken Gündüz ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +902322182183

Uzm. Kl. Psk. Berken Gündüz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Berken Gündüz Psikoloji Alsancak bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Kl. Psk. Berken Gündüz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Berken Gündüz Psikoloji uzmanıdır. Anksiyete Bozuklukları, Depresyon, Spor Psikolojisi alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube