Uzm. Kl. Psk. Alpaslan Keskin, İstanbul, Psikoloji

Uzm. Kl. Psk. Alpaslan Keskin

Psikoloji - İstanbul

Stres, Narsistik Kişilik Bozukluğu, Uçak Fobisi (Uçuş Korkusu)

Randevu Al 0 (850) 474 03 24Soru Sor

Adres

Abide-i Hürriyet Caddesi Zambak Apartmanı No: 207 Kat: 1 Daire: 4, 34384  Şişli, İstanbul
Kendilik Psikolojisi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hakkında

Alpaslan Keskin Kimdir?

Uzm.Kl.Psk Alpaslan Keskin, 1980 Erzincan'da doğmuştur. Karadeniz Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimimi  tamamlayarak ‘Psikolog’ ünvanı almıştır.

Eğitim yönetimi alanında Yüksek lisansı tamamladıktan sonra Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansını tamamlayarak Klinik Psikolog ünvanı almıştır. Halen Doğuş Üniversitesi Klinik Psikoloji Doktora programına devam etmektedir.

2007 yılından beri İstanbul’da çeşitli eğitim kurumlarında ve Psikolojik Danışmanlık Merkezlerinde Psikoterapist/ Psikolojik Danışman olarak çalışmış ve halen bu çalışmalarına devam etmektedir. Bireysel terapiler ve çift terapileri alanında birçok eğitim alan Alpaslan Keskin, Okan Üniversitesi tarafından verilen 200 saatlik Pozitif Psikoterapi eğitimini tamamladıktan sonra
Psikoterapi Enstitüsünde Dr Tahir ÖZAKKAŞ’ın vermiş olduğu 3 yıllık Bütüncül Psikoterapi Eğitiminin teorik, formülasyon ve süpervizyon aşamalarını da tamamlamıştır. Davranış Bilimleri Enstitüsünde EMDR Terapisi 1. ve 2. Düzey eğitimlerini tamamlayarak EMDR terapisini çalışmalarında uygulamaya başlamıştır. Medipol Üniversitesi’nde açılan Sağlık bakanlığı onaylı “Hipnoz Uygulayıcı Sertifika Programı’nı tamamlayarak hipnoterapist ünvanını almıştır.
Alpaslan Keskin evli ve iki çocuk babasıdır.

Diploma aldığı kurum

 • KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

İlgilendiği Hastalıklar

 • Stres
 • Narsistik Kişilik Bozukluğu
 • Uçak Fobisi (Uçuş Korkusu)
 • Panik Bozukluğu
 • Travmatik Yaşam Olayları

Tedaviler

 • Dikkat testleri
 • Wisconsin kart eşleme testi
 • Grup terapisi
 • Yaşam koçluğu
 • Cattell 3a zeka testi

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 03 24

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Kl. Psk. Alpaslan Keskin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Depresyonda

  Menü ana sayfabenimsayfamsorularım (#2279780) soru depresyonda depresyondayım saygılar oğlum uzun yıllardır depresan kullanıyor paxıl en son kullandığı ilaçtır hastanede sekreterlik yapıyor hastanenin bashekımıyle akrabalık var mesai arkadaşları bu durumdan rahatsız 5yıldır onu aşağılayıcı tavır... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Kl. Psk. Alpaslan Keskin

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Devamlı süren baş dönmeleri...

  Merhaba hocam, yaklaşık 6 ay oldu sürekli baş dönmeleri yaşıyorum. ilk başlarda nöbetler halinde süren baş dönmeleri daha sonra sürekli hale gelmeye başladı. ilk defa olduğunda ve sonra ki tekrarlamalar ile beraber hastaneye gittim nöroloji bölümünde beyin mr ı çektim ancak doktor bişey yok dedi... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Kl. Psk. Alpaslan Keskin

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.