Uzm. Kl. Psk. Alpaslan Keskin

Psikoloji - İstanbul

Stres, Narsistik Kişilik Bozukluğu, Uçak Fobisi (Uçuş Korkusu)

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Psikologun Adresi

Abide-i Hürriyet Caddesi Zambak Apartmanı No: 207 Kat: 1 Daire: 4, 34384  Şişli, İstanbul
Kendilik Psikolojisi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Alpaslan Keskin Hakkında

Alpaslan Keskin Kimdir?

Uzm.Kl.Psk Alpaslan Keskin, 1980 Erzincan'da doğmuştur. Karadeniz Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimimi  tamamlayarak ‘Psikolog’ ünvanı almıştır.

Eğitim yönetimi alanında Yüksek lisansı tamamladıktan sonra Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansını tamamlayarak Klinik Psikolog ünvanı almıştır. Halen Doğuş Üniversitesi Klinik Psikoloji Doktora programına devam etmektedir.

2007 yılından beri İstanbul’da çeşitli eğitim kurumlarında ve Psikolojik Danışmanlık Merkezlerinde Psikoterapist/ Psikolojik Danışman olarak çalışmış ve halen bu çalışmalarına devam etmektedir. Bireysel terapiler ve çift terapileri alanında birçok eğitim alan Alpaslan Keskin, Okan Üniversitesi tarafından verilen 200 saatlik Pozitif Psikoterapi eğitimini tamamladıktan sonra
Psikoterapi Enstitüsünde Dr Tahir ÖZAKKAŞ’ın vermiş olduğu 3 yıllık Bütüncül Psikoterapi Eğitiminin teorik, formülasyon ve süpervizyon aşamalarını da tamamlamıştır. Davranış Bilimleri Enstitüsünde EMDR Terapisi 1. ve 2. Düzey eğitimlerini tamamlayarak EMDR terapisini çalışmalarında uygulamaya başlamıştır. Medipol Üniversitesi’nde açılan Sağlık bakanlığı onaylı “Hipnoz Uygulayıcı Sertifika Programı’nı tamamlayarak hipnoterapist ünvanını almıştır.
Alpaslan Keskin evli ve iki çocuk babasıdır.

Diploma aldığı kurum
 • KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Stres
 • Narsistik Kişilik Bozukluğu
 • Uçak Fobisi (Uçuş Korkusu)
 • Panik Bozukluğu
 • Travmatik Yaşam Olayları
Diplomalar ve Sertifikalar
Fotoğraflar

Alpaslan Keskin Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Kl. Psk. Alpaslan Keskin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Alpaslan Keskin Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Fibromiyalji

  Hocam merhaba . fibromiyalji hastalığım var . çözümü konusunda yardımcı oluyormunsuz ve hangi yöntemleri kullanılıyor bu hastalıkta ? iyi̇ çalışmalar dilerim .

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Kl. Psk. Alpaslan Keskin

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Cinsel işlev bozukluğum var sanırım yardım edin

  Merhaba hocam ben 21 yaşındayım yeni evliyim.cinsel ilişkiye girmeye başladığımda yaklaşık 3 dakika sonra hemen boşalıyorum kendimi ve organımı sımsıkı sıkıyorum fakat yinede boşalıyorum ve 2. ye isteksiz oluyorum sertleşme problemi yaşıyorum sebebi nedir.birde karımla normal konuşurken bile mezi ge... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Kl. Psk. Alpaslan Keskin

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Alpaslan Keskin kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Kl. Psk. A Keskin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Alpaslan Keskin için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Kl. Psk. A Keskin şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Alpaslan Keskin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Kl. Psk. Alpaslan Keskin Kendilik Psikolojisi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Kl. Psk. Alpaslan Keskin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Kl. Psk. Alpaslan Keskin Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Stres, Narsistik Kişilik Bozukluğu, Uçak Fobisi (Uçuş Korkusu), Panik Bozukluğu, Travmatik Yaşam Olayları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Kl. Psk. Alpaslan Keskin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Kl. Psk. Alpaslan Keskin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Alpaslan Keskin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Kl. Psk. A Keskin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Kl. Psk. Alpaslan Keskin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Kl. Psk. A Keskin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.