Uzm. Dyt. Sevhan Uygun Esen

Diyetisyen - Bursa

Zayıflama (Kilo verme) tedavisi, Diyet Ve Doğru Beslenme, Doğum Sonrası Ve Emzikli Beslenmesi

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Diyetisyenin Adresi

Bağlarbaşı Mahallesi 1.Sedir Sokak Evke Mediloft-1 No:15/9  Osmangazi, Bursa
Sevhan Uygun Esen Beslenme Danışmanlık Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Sevhan Uygun Esen Hakkında

Sevhan Uygun Esen Kimdir?

Uzm. Dyt. Sevhan Uygun Esen, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünü başarıyla tamamlamıştır. 

Ampüte Milli Futbol Takımı’nın beslenme durumlarının ve antropometrik ölçümlerinin değerlendirilmesi’ konulu tez çalışması ve ‘C vitamininin kanserden korunmadaki ve kanser tedavisindeki rolü’ konulu seminer çalışması hazırlamış, Ankara Şentepe Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlama Merkezi’nde, Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi’nde okul öncesi, adölesan, enfeksiyon, beyin ve sinir cerrahisi, toraks ve kalp-damar cerrahisi, çocuk cerrahisi, süt çocuğu, bebek enfeksiyon, yenidoğan, kemik iliği nakli, yoğun bakım bölümlerinde, Hacettepe Erişkin Hastanesi Kadın doğum, plastik cerrahi, Hacettepe Onkoloji Hastanesi dahiliye servisinde, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ve İbni Sina Hastanesi’nde Nütrisyon Destek Ünitesi’nde, Ankara Numune Hastanesi’ nde kurum mutfağında ve diyet polikliniğinde, Ankara GATA’da dahiliye, üroloji, kulak-burun-boğaz, onkoloji, gastroloji, genel cerrahi servislerinde ve diyet polikliniğinde stajyer diyetisyen olarak görev yapmıştır.

Uzm. Dyt. Sevhan Uygun Esen, 7. Uluslararası Beslenme ve Diyetetik Kongresi, Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Günleri 3. Mezuniyet Sonrası Eğitim Kursu, ISO 22000-2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitim Kursu gibi birçok kurs ve seminere katılmıştır. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İşletme Bölümü 3.sınıfta öğrenim görmekte olup, ROMMER Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi’nde bir süre çalıştıktan sonra Doruk Özel Bursa Hastanesi ve Doruk Tıp Merkezin'nde sağlıklı beslenme, gebelik ve emziklilik döneminde sağlıklı beslenme, bebek beslenmesi, çocukluk çağı obezitesi, hastalıklarda diyet tedavisi, sporcu beslenmesi, yeme davranışı bozuklukları konularında hizmet vermiştir.

Uzm. Dyt. Sevhan Uygun Esen, mesleki çalışmalarına şu an Bursa'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Zayıflama (Kilo verme) tedavisi
 • Diyet Ve Doğru Beslenme
 • Doğum Sonrası Ve Emzikli Beslenmesi
 • Gebelik Dönemi Beslenmesi
 • Kilo Problemleri
Tedaviler
 • Zayıflama diyetleri
 • Diyabet diyeti
 • Gebelik ve beslenme
 • Gebelikte sağlıklı kilo alımı ve emzirme dönemi beslenmesi
 • Çocuk beslenmesi
Diplomalar ve Sertifikalar
Fotoğraflar

Sevhan Uygun Esen Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dyt. Sevhan Uygun Esen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dyt. Sevhan Uygun Esen kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dyt. S Uygun Esen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dyt. Sevhan Uygun Esen için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dyt. S Uygun Esen şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dyt. Sevhan Uygun Esen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dyt. Sevhan Uygun Esen Sevhan Uygun Esen Beslenme Danışmanlık Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dyt. Sevhan Uygun Esen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dyt. Sevhan Uygun Esen Diyetisyen, uzmanıdır. Zayıflama diyetleri, Diyabet diyeti, Gebelik ve beslenme, Gebelikte sağlıklı kilo alımı ve emzirme dönemi beslenmesi, Çocuk beslenmesi, Vücut Analizi, Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü, İnsülin direnci ve metabolik sendrom, Kilo alma diyetleri, Yeni doğan metabolik hastalık alanlarında hizmet veriyor ve Zayıflama (Kilo verme) tedavisi, Diyet Ve Doğru Beslenme, Doğum Sonrası Ve Emzikli Beslenmesi, Gebelik Dönemi Beslenmesi, Kilo Problemleri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dyt. Sevhan Uygun Esen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dyt. Sevhan Uygun Esen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dyt. Sevhan Uygun Esen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dyt. S Uygun Esen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dyt. Sevhan Uygun Esen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dyt. S Uygun Esen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.