Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp - Ankara - Çankaya

Ağrı Tedavisi, Akupunktur, Nöralterapi

Randevu Al 0 (850) 811 62 51 Soru Sor

Doktorun Adresi

Maidan Plaza Mustafa Kemal Mahallesi, 2118. Cd. No:4, 06510  Çankaya, Ankara
Uzman Doktor Yasemin Polat Ünaltekin Muayenehanesi

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 811 62 51
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Yasemin Polat Ünaltekin Hakkında

Yasemin Polat Ünaltekin Kimdir?

İlk, orta ve lise eğitimimi Elazığ’da tamamladıktan sonra, 2002 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldum. Mecburi hizmetimi Kastamonu’da tamamladım.

2010 yılında Ankara Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Kliniğinden uzmanlığımı aldım.

Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Kliniğindeki ihtisasım süresince özellikle kardiyovasküler ve gastroenterolojik cerrahi anestezisinde uzmanlaştım. Yüksek İhtisaslı olmam sebebiyle kalp, karaciğer, böbrek transplantasyonu anestezisi yanında, girişimsel işlemlerde ve yoğun bakım konularında yetkinlik kazandım.

Mecburi hizmetimi Elazığ ve Ankara’da tamamladım.

Asistanlık yıllarımda ilgi duymaya başladığım Ağrı, uzmanlığımı aldıktan sonra bir tutkuya dönüştü. 2012 yılında Sincan Dr. Nafiz Körez Devlet Hastanesinde Ağrı Polikliniğini kurdum ve hasta kabul etmeye başladım. Sağlık Bakanlığı onaylı Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Eğitimleri aldım. Ayrıca, süreç içinde bilgi birikimimi pekiştirmek için Hastanemin de resmi onayı ile Gazi Üniversitesi Algoloji ABD’nın değerli hocalarından Algolojik yaklaşım tecrübelerinden yararlanma fırsatı edindim. Bu durum benim hem teorik hem de pratik tecrübemin eş zamanlı olarak artmasına vesile oldu.

Görevimden ayrılıncaya kadar Kurucusu olduğum polikliniğin tek hekimi olarak çalışmaya devam ettim.

Hastalarımın dertlerine deva olabilmek için modern tıbbın tanı ve tedavi yöntemlerini; etkin, geleneksel ve doğal yöntemler ile harmanlayan, ruh-beden bütünlüğünü odak noktası kabul eden tedaviler uygulamakta; merak duyduğum alan ile ilgili bir çok yeni gelişmeyi takip etmekteyim

Diploma aldığı kurum
 • ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA TÜRKIYE YÜKSEK IHTISAS EGITIM VE ARASTIRMA
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 07 2002

Tecrübe: 16 yıl 6 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
Deneyimler
 • Kastamonu İnebolu Devlet Hastanesı
  07 2002 - 01 2006
 • Ankara Yüksek İhtisas Hastanesi Anestezi ve Reanimasyon
  01 2006 - 10 2011
 • Ankara Sıncan Dr. Nafız Körez Devlet Hastanesı
  10 2011 - 12 2018
İlgilendiği Hastalıklar
 • Ağrı Tedavisi
 • Akupunktur
 • Nöralterapi
 • Mezoterapi
 • Manuel Terapi
Tedaviler
 • Kronik Ağrılar
 • Romatizmal Ağrılar
 • Obezite
 • Kronik Hastalıklara Bütünsel Yaklaşım
 • Huzursuz bacak sendromu
Diplomalar ve Sertifikalar
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 62 51

Yasemin Polat Ünaltekin Değerlendirmeleri

Değerlendir
8 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

inç..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sınav dönemlerinde uykusuzdum ve kaygılarım çok yüksekti. Arkadaş ortamında sürekli yersiz öfkeleniyordum. Hipnoz yaptırmak için sabrım ve vaktim olmadığı için Yasemin doktorum bana bir kaç Seans eft yaptı Şu an için daha sakin, kotrollü ve rahat hissediyorum. Umarım sınavlarım da iyi geçer. 11-03-2019

Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin

- 16.03.2019

Sevgili Erdinç kaygılarından sıyrılmış olmandan ve hayatının artık eski ritmine kavuşmasından çok memnunum. Uyguladığımız tedavi sadece senin duygularına yönelik idi. Sınavlarına çalışmayı sakın unutma. Yoksa mesuliyet kabul etmiyorum:)

ce..cin
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hayatımda iyiki dediklerimin en guzeli ve tatli doktorum,başarılarınızın devamını dilerimm? 03-02-2019

Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin

- 05.02.2019

Önce sağlık kaydı ile tüm güzellikler sizinle olsun...

emin..MÜŞ
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kas yırtılması Rahatsızlığımla başvurduğum bütün doktorların tek çözüm ameliyat demesi ve ameliyat sonrası çok sıkıntı çekeceğim bir dönemin beni beklemesi üzerine tamda ameliyata karar vermişken girdi hayatıma Canım Doktorum Yasemin Polat Ünaltekin Nöroterapi tedavisiyle 3 seansta ameliyata gerek kalmadan beni bu dertten kurtardı. Hayatımdaki iyikilerden birtanesi Canım Adaşım vee o pozitif enerjisiyle hayatınızda olması gereken insanlardan iyiki varsın ???❤️ 20-01-2019

Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin

- 21.01.2019

Yasemin hanım güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Sağlığınıza vesile olabildiğim için ne mutlu bana. Şİfanız daim olsun.

di..abulut
Zamanlama
İlgi
Ortam

Annem Döne Karabulutun yaklaşık 10 yıldır dizlerinde kireçlenmesi mevcut ve sürekli ağrıları var. Arkadaşların tavsiyesi ile bugün Yasemin hanıma muayene olduk. Kırşehirden Ankara’ya gelirken acaba yerini bulurmuyuz diye düşünmedim dersem yalan olur. O yüzden yollarda rezil olmamak için arabamla geldim. Ama dışardan gelecek hastalar için arabanız ile gelmenize gerek yok kapının hemen önünde metro durağını bizzat gördüm. Hemen önünden otobüs, dolmuş geçiyormuş. Bu arada misafir otoparkı da mevcut hiç sorun yaşamadım. Yasemin hanım ise güler yüzlü, ilgili ve çok mütevazi bir insan. Yaşlı ile yaşlı çocuk ile çocuk oluyor. Aileden biri gibi hissediyorsunuz. Anneme 1 hafta sonra cgf sonrasında ise proloterapi önerdi. Faydasını göreceğimize inanıyoruz. 11-01-2019

Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin

- 13.01.2019

Mehdi bey çok teşekkürler. Annenizin sağlığına vesile olabilirsem ne mutlu bana. Görüşmek üzere.

e..u
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bundan 3 ay önce halı saha maçı yaparken ters bir şekilde düştüm dizim döndü. Doktora gittim. Bağlarımda sorun olmadığını ama meniskümün yırtıldığını ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Ameliyattan olmak istemedim. Yasemin hanım ile bir arkadaşımın tavsiyesi ile görüştüm. Bir gidişimde CGF, bir kere de proloterapi yaptı. Ağrılarımdan eser kalmadı. Çok yakında sayesinde sahalara dönüyorum. 19-12-2018

Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin

- 31.12.2018

Merhaba Mete bey. Geldiğinizde dizinizdeki sorun ciddi ve siz de oldukça telaşlı idiniz. Durumunuzun iyi olmasına çok sevindim. Bundan sonra spor yaparken lütfen dikkat edin. Şifanız daim olsun.

an..pci
Zamanlama
İlgi
Ortam

4 yıl önce Diyarbakır'dan anamı getirdim. Namaz kılamıyordu. Dizlerinden ses geliyordu. Yasemin doktorum sayesinde anam 4 yıldır çok rahat. Bu yıl kayın babamın dizlerinde aynı ağrı başladı. Allahın izni ile onu da iyileştirecek. 11-12-2018

Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin

- 31.12.2018

Hakan bey merhabalar, Annenizin rahatsızlığının geçmesine çok sevindim. Kayınpederinizi muayene etmeden herhangi bir tanıda bulunmam maalesef mümkün değil. Şifanız daim olsun.

met Ali..KER
Zamanlama
İlgi
Ortam

Son 5 yıldır haftada en az 3-4 kez çok şiddetli baş ağrım mevcut idi. Nörolog migren teşhisi koydu ve ilaç tedavisine başladı. Ancak ilaçlara rağmen migren krizlerim azalmadı ve ilaçlara bağlı midemde de sorunlar ortaya çıktı. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Sincan devlet hastanesinde Yasemin hanıma gittim. Bir devlet hastanesinde onca hasta yoğunluğunun arasında her bir hastası ile bu kadar ilgili, güler yüzlü ve mesleğine aşık bir doktor görmek gerçekten takdire şayan idi. Nöralterapi ile 3. Seansımdan itibaren ağrılarım yüzde 80 iyileşti. Geçen gün öğrendim maalesef hastaneden ayrılmış. Kendi muayenehanesini açıyormuş. Hocam samimiyet ve içtenlikle başarılı olacağınıza eminim. Allah yolunuzu açık etsin. 05-12-2018

Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin

- 31.12.2018

Mehmet Ali bey yeniden geçmiş olsun. Sağlığınıza kavuşmanıza memnun oldum. Nöralterapinin en fazla uygulandığı alan baş ağrısı olup sizin de fayda görmeniz memnuniyet verici. Şifanız daim olsun.

ne..ce
Zamanlama
İlgi
Ortam

Annemin dizlerinde kiraçlenme var idi. yıllardır gitmediğimiz doktor kalmadı ve hepsi ameliyat dedi. Bir komşumuzun daha önce gittiği yasemin hocama gittik. Önce radyofrekans yaptı. aylardır ağrıdan uyuyamayan annemin ağrıalrı geçti. Sonra dizine prp ve proloteapi yaptı. Allah kendisinden razı olsun. 03-12-2018

Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin

- 31.12.2018

Emine hanım merhabalar. Annenizin fayda görmesine çok sevindim. Umarım yıllar boyu ağrısız bir hayatı olur. Şifanız daim olsun.

8 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Yasemin Polat Ünaltekin Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Gerilim tipi baş ağrısı

  Gerilim tipi baş ağrım mevcut hocam buna kesin bi çözüm veya ağrılarımı hafifletmede bir olanak yokmudur yaşam kalitemi düşürüyor ve sizin buna nasıl bi tedavi yönteminiz mevcut sorumu cevaplarsanız çok teşekkür ederim. saygılarımla.

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • İşitme kaybı

  Merhaba hocam haveleden yüzde 40 işitme kaynım var ginko bloba fayda edermi yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Yasemin Polat Ünaltekin Makaleleri

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 62 51

Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin Uzman Doktor Yasemin Polat Ünaltekin Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp, uzmanıdır. Kronik Ağrılar, Romatizmal Ağrılar, Obezite, Kronik Hastalıklara Bütünsel Yaklaşım, Huzursuz bacak sendromu, Detoks Tedavileri, Bitkisel Tedavi, Akne sivilce tedavisi, Akupunktur Tedavisi, Tıbbi Sülük alanlarında hizmet veriyor ve Ağrı Tedavisi, Akupunktur, Nöralterapi, Mezoterapi, Manuel Terapi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin için muayene ücreti nedir?
Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Cum 03 Ara
Cmt 04 Ara
Paz 05 Ara

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.