Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp - Ankara
5.0

Vitiligo, PRP saç mezoterapisi, Alerjik Hastalıklar

“Sınav dönemlerinde uykusuzdum ve kaygılarım çok yüksekti. Arkadaş ortamında sürekli yersiz öfkeleniy...” Devamı

Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin

İlk, orta ve lise eğitimimi Elazığ’da tamamladıktan sonra, 2002 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldum. Mecburi hizmetimi Kastamonu’da tamamladım.

2010 yılında Ankara Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Kliniğinden uzmanlığımı aldım.

Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Kliniğindeki ihtisasım süresince özellikle kardiyovasküler ve gastroenterolojik cerrahi anestezisinde uzmanlaştım. Yüksek İhtisaslı olmam sebebiyle kalp, karaciğer, böbrek transplantasyonu anestezisi yanında, girişimsel işlemlerde ve yoğun bakım konularında yetkinlik kazandım.

Mecburi hizmetimi Elazığ ve Ankara’da tamamladım.

Asistanlık yıllarımda ilgi duymaya başladığım Ağrı, uzmanlığımı aldıktan sonra bir tutkuya dönüştü. 2012 yılında Sincan Dr. Nafiz Körez Devlet Hastanesinde Ağrı Polikliniğini kurdum ve hasta kabul etmeye başladım. Sağlık Bakanlığı onaylı Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Eğitimleri aldım. Ayrıca, süreç içinde bilgi birikimimi pekiştirmek için Hastanemin de resmi onayı ile Gazi Üniversitesi Algoloji ABD’nın değerli hocalarından Algolojik yaklaşım tecrübelerinden yararlanma fırsatı edindim. Bu durum benim hem teorik hem de pratik tecrübemin eş zamanlı olarak artmasına vesile oldu.

Görevimden ayrılıncaya kadar Kurucusu olduğum polikliniğin tek hekimi olarak çalışmaya devam ettim.

Hastalarımın dertlerine deva olabilmek için modern tıbbın tanı ve tedavi yöntemlerini; etkin, geleneksel ve doğal yöntemler ile harmanlayan, ruh-beden bütünlüğünü odak noktası kabul eden tedaviler uygulamakta; merak duyduğum alan ile ilgili bir çok yeni gelişmeyi takip etmekteyim

Maidan Plaza Mustafa Kemal Mahallesi, 2118. Cd. No:4, 06510 Çankaya/Ankara
Hizmetler
Migren tedavisi Nöroproloterapi Prp-cgf Kronik yorgunluk sendromu Kilo kontrolü Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

İlk, orta ve lise eğitimimi Elazığ’da tamamladıktan sonra, 2002 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldum. Mecburi hizmetimi Kastamonu’da tamamladım. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 07.2002
Deneyim: 21 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Vitiligo PRP saç mezoterapisi Alerjik Hastalıklar Allerjik Astım Astım Devamı

Deneyimler

Ankara Sıncan Dr. Nafız Körez Devlet Hastanesı (2011 - 2019)
Ankara Yüksek İhtisas Hastanesi Anestezi ve Reanimasyon (2006 - 2011)
Kastamonu İnebolu Devlet Hastanesı (2002 - 2006)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 62 51

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Erd*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Sınav dönemlerinde uykusuzdum ve kaygılarım çok yüksekti. Arkadaş ortamında sürekli yersiz öfkeleniyordum. Hipnoz yaptırmak için sabrım ve vaktim olmadığı için Yasemin doktorum bana bir kaç Seans eft yaptı Şu an için daha sakin, kotrollü ve rahat hissediyorum. Umarım sınavlarım da iyi geçer.

Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin
Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin 16 Mart 2019
Sevgili Erdinç kaygılarından sıyrılmış olmandan ve hayatının artık eski ritmine kavuşmasından çok memnunum. Uyguladığımız tedavi sadece senin duygularına yönelik idi. Sınavlarına çalışmayı sakın unutma. Yoksa mesuliyet kabul etmiyorum:)
TY
Tug*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Hayatımda iyiki dediklerimin en guzeli ve tatli doktorum,başarılarınızın devamını dilerimm?

Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin
Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin 5 Şubat 2019
Önce sağlık kaydı ile tüm güzellikler sizinle olsun...
YG
Yas*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Kas yırtılması Rahatsızlığımla başvurduğum bütün doktorların tek çözüm ameliyat demesi ve ameliyat sonrası çok sıkıntı çekeceğim bir dönemin beni beklemesi üzerine tamda ameliyata karar vermişken girdi hayatıma Canım Doktorum Yasemin Polat Ünaltekin Nöroterapi tedavisiyle 3 seansta ameliyata gerek kalmadan beni bu dertten kurtardı. Hayatımdaki iyikilerden birtanesi Canım Adaşım vee o pozitif enerjisiyle hayatınızda olması gereken insanlardan iyiki varsın ???❤️

Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin
Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin 21 Ocak 2019
Yasemin hanım güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Sağlığınıza vesile olabildiğim için ne mutlu bana. Şİfanız daim olsun.
MK
Meh*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Annem Döne Karabulutun yaklaşık 10 yıldır dizlerinde kireçlenmesi mevcut ve sürekli ağrıları var. Arkadaşların tavsiyesi ile bugün Yasemin hanıma muayene olduk. Kırşehirden Ankara’ya gelirken acaba yerini bulurmuyuz diye düşünmedim dersem yalan olur. O yüzden yollarda rezil olmamak için arabamla geldim. Ama dışardan gelecek hastalar için arabanız ile gelmenize gerek yok kapının hemen önünde metro durağını bizzat gördüm. Hemen önünden otobüs, dolmuş geçiyormuş. Bu arada misafir otoparkı da mevcut hiç sorun yaşamadım. Yasemin hanım ise güler yüzlü, ilgili ve çok mütevazi bir insan. Yaşlı ile yaşlı çocuk ile çocuk oluyor. Aileden biri gibi hissediyorsunuz. Anneme 1 hafta sonra cgf sonrasında ise proloterapi önerdi. Faydasını göreceğimize inanıyoruz.

Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin
Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin 13 Ocak 2019
Mehdi bey çok teşekkürler. Annenizin sağlığına vesile olabilirsem ne mutlu bana. Görüşmek üzere.
MK
Met*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Bundan 3 ay önce halı saha maçı yaparken ters bir şekilde düştüm dizim döndü. Doktora gittim. Bağlarımda sorun olmadığını ama meniskümün yırtıldığını ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Ameliyattan olmak istemedim. Yasemin hanım ile bir arkadaşımın tavsiyesi ile görüştüm. Bir gidişimde CGF, bir kere de proloterapi yaptı. Ağrılarımdan eser kalmadı. Çok yakında sayesinde sahalara dönüyorum.

Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin
Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin 31 Aralık 2018
Merhaba Mete bey. Geldiğinizde dizinizdeki sorun ciddi ve siz de oldukça telaşlı idiniz. Durumunuzun iyi olmasına çok sevindim. Bundan sonra spor yaparken lütfen dikkat edin. Şifanız daim olsun.
Hak*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

4 yıl önce Diyarbakır'dan anamı getirdim. Namaz kılamıyordu. Dizlerinden ses geliyordu. Yasemin doktorum sayesinde anam 4 yıldır çok rahat. Bu yıl kayın babamın dizlerinde aynı ağrı başladı. Allahın izni ile onu da iyileştirecek.

Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin
Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin 31 Aralık 2018
Hakan bey merhabalar, Annenizin rahatsızlığının geçmesine çok sevindim. Kayınpederinizi muayene etmeden herhangi bir tanıda bulunmam maalesef mümkün değil. Şifanız daim olsun.
MK
Meh*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Son 5 yıldır haftada en az 3-4 kez çok şiddetli baş ağrım mevcut idi. Nörolog migren teşhisi koydu ve ilaç tedavisine başladı. Ancak ilaçlara rağmen migren krizlerim azalmadı ve ilaçlara bağlı midemde de sorunlar ortaya çıktı. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Sincan devlet hastanesinde Yasemin hanıma gittim. Bir devlet hastanesinde onca hasta yoğunluğunun arasında her bir hastası ile bu kadar ilgili, güler yüzlü ve mesleğine aşık bir doktor görmek gerçekten takdire şayan idi. Nöralterapi ile 3. Seansımdan itibaren ağrılarım yüzde 80 iyileşti. Geçen gün öğrendim maalesef hastaneden ayrılmış. Kendi muayenehanesini açıyormuş. Hocam samimiyet ve içtenlikle başarılı olacağınıza eminim. Allah yolunuzu açık etsin.

Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin
Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin 31 Aralık 2018
Mehmet Ali bey yeniden geçmiş olsun. Sağlığınıza kavuşmanıza memnun oldum. Nöralterapinin en fazla uygulandığı alan baş ağrısı olup sizin de fayda görmeniz memnuniyet verici. Şifanız daim olsun.
Emi*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Annemin dizlerinde kiraçlenme var idi. yıllardır gitmediğimiz doktor kalmadı ve hepsi ameliyat dedi. Bir komşumuzun daha önce gittiği yasemin hocama gittik. Önce radyofrekans yaptı. aylardır ağrıdan uyuyamayan annemin ağrıalrı geçti. Sonra dizine prp ve proloteapi yaptı. Allah kendisinden razı olsun.

Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin
Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin 31 Aralık 2018
Emine hanım merhabalar. Annenizin fayda görmesine çok sevindim. Umarım yıllar boyu ağrısız bir hayatı olur. Şifanız daim olsun.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508116251

Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin Uzman Doktor Yasemin Polat Ünaltekin Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Yasemin Polat Ünaltekin Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp uzmanıdır. Vitiligo, PRP saç mezoterapisi, Alerjik Hastalıklar alanlarında hizmet veriyor ve Migren tedavisi, Nöroproloterapi, Prp-cgf hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 62 51

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube