Uzm. Dr. Pınar Koçyiğit

Akupunktur, Biorezonans - Ankara
5.0

Adet Düzensizlikleri, Kanser Kemoterapisinin Yan Tesirlerini Azaltma, Kulak Çınlaması (Tinnitus)

5.0

“Meslektaşıma öncelikle teşekkür etmek isterim, emekliliğime hazırlandığım şu günlerde acaba bu Hepat...” Devamı

Uzm. Dr. Pınar Koçyiğit

Uzm.Dr Pınar Koçyiğit, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1999 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını, Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde 2005 yılında başarıyla tamamlamıştır.Yüksek Lisans eğitimini ise Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlamıştır.
 

 

 

Arma Kule
Çukurambar, Kızılırmak Mahallesi, Arma Kule Ufuk Ünv. Cd No:11-B, 4. Kat No:5 Çankaya/Ankara
Hizmetler
Lazer Akupunktur YNSA Mikrosistem Akupunkturu Siğil Tedavisi Kısırlıkta Akupunktur Tedavisi Huzursuz bacak sendromu Devamı

İlgi Alanları

Adet Düzensizlikleri Kanser Kemoterapisinin Yan Tesirlerini Azaltma Kulak Çınlaması (Tinnitus) Kadın Ve Erkek Kısırlığı Alerji testi ve tedavisi Devamı

Deneyimler

Hacettepe Üniversitesi (2014 - 2017)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Osm*** ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Meslektaşıma öncelikle teşekkür etmek isterim, emekliliğime hazırlandığım şu günlerde acaba bu Hepatit B beni siroza mı götürür, karaciğer kanserine mi götürür !!! kara kara düşünürken devletin karşıladığı yarım milyonluk tedavilerin sonuç vermediği yıllardır taşıdığım bu hastalıktan nasıl oldu hala inanamıyorum kurtuldum şimdi enfeksiyon hekimi arkadaşlar aşılama önerdiler ki tekrarlamasın. Bu doktor hanım kızın 12, 13 ay her hafta benim tavırlarıma sabrederek uyguladığı bizim modern tıpta uyguladığımız tedavilerin dışındaki bu uygulamalarla nasıl oldu da sonuç aldık hala bir mucize gibi geliyor. Aldığımız tedavi ve sonucundan ötürü kendisine her alanda bir teşekkürü borç biliriz. 🙏🙏🙏 Sağ olun, var olun, yolunuz açık olsun. Güzellikler peşinizi bırakmasın. eski ve tedavi sonrası tahlil sonuçlarımda eklemek isterim. Sabır 10 yıldız.

mA
Min*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Değerli Hocam mesleğinizi bilginizi en güzel şekilde yansıtmak için elinizden geleni yapıyorsunuz, ilk adımda biraz mesafeli gibi bir durum izlenimi versen izde kısa sürede candan ve içten tavrınız, tavsiyeleriniz ile gönlümüzü fethettiniz, sağlığımızla ilgili çözüm bulamadığımız şaşkın şaşkın ordan oraya savrularak kendimizi harap ettiğimiz dönemde problemimize yetiştiğiniz için teşekkür ederiz. Bazen çözümler çok uzakta ve zor tedavilerde değil, şimdi daha iyi anlıyorum ve size teşekkürü bir borç biliyorum. Teşekkürlerimi en içten duygularımla sunarım.

sp
Sev P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Doktor Pınar hanım alanında bilgili, güler yüzlü, muayenehanesi oldukça temiz, huzurlu ve güzel bir ortamda ve yerine ulaşımı çok kolay. Tedavi önerileri ve uygulamaları memnuniyet sağlıyor çok memnun kaldım, kanser hastaları için özellikle ameliyatını olmuş ve ağır ilaç tedavileri almak istemeyenlere,alsalar bile tedavi sonrası destekleyici yaptığı uygulamalar ve ve tavsiyelerini almak üzere herkese tavsiye ederim. Kendisi yapılabilecek her şeyi tek tek uzunca bir zaman ayırarak anlatıp, bir plan çerçevesince kabul ederseniz uyguluyor, bizim tedavilerimiz devam ediyor Sağolun Teşekkürler.... SEVİM PAYDAŞ

SA
Sel*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Çocuğumu sınav döneminden 15-20 gün önce doktor hanıma götürüyorum. Stres, kaygı ve zaman baskısı için gidiyoruz, hipnoz ve ek uygulamaları ile beni ve çocuğumu ciddi manada rahatlattı, daha sakin, kontrollü ve rahat hissediyoruz. Sonuçlarda beklediğimizden daha iyi olmaya başladı, tavsiye edilecek güleryüzlü bir doktor kendileri. Dr. Pınar Koçyiğit’e teşekkür ederim.

MT
MUS*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Yaklaşık 8 senedir bel fıtığı rahatsızlığım vardı. her belim ağrıdığında geçiştirdim ve tutulduğunda hep kas gevşetici iğneler ve istirahat ile erteledim. Bu sene ise sol kalçama ağrılar inmeye ve uyuşmaya da başladı hareket edemiyor yataktan kalkamaz hale geldim. Polatlıdaki doktorlar hemen ameliyat olmamı söylediler. Pınar Hanıma bir doktor akrabamız vesilesi ile ulaştık, bana MR sonuçlarımı inceleyerek tedaviden fayda alıp alamayacağımı anlattı ve kararı bana bıraktı tedaviye başladık, 2. Seansla birlikte yüzde 40 lara varan iyileşme neticesinde tedavinin devam etmesini önerdiler, yüzde 40 iyi bir oran olarak değerlendirildi, bende sonuçtan memnundum. şu anda 5 seans sonunda hastalığımın büyük sıkıntılarımdan ve ameliyattan kurtuldum, dikkatli olmam söylendi. Bir kaç seans daha aralıklı devam edeceğiz çok memnun kaldım. kendilerine teşekkür ederim. M.T.

S.
Sev*** .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Değerli Hocam, Bölgesel zayıflama uygulamalarınız, ozon tedaviniz ile birlikte yaptığınız lipoliz işlemleri, tavsiyelerinizle karın yağlarım, yan bölgelerimdeki fazlalıklarımdan kurutldum, teşekkür ederim, kısa zamanda olmayacağını anlatmıştınız, ama sağolun kalıcı oldu. Teşekkür ederim, Teşekkür ederim sizinde yüzünüz gülsün, kendisine tanımam vesile olan ve randevu almama yardımcı olan doktor sitesinede teşekkür ediyorum

HH
Hül*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Hocam dizlerimdeki ağrılardan kurtuldum, umarım doktor doktor gezdiğimde ameliyat olacaksın demişlerdi amaliyat olmaktanda da kurtulacağım size ve hocalarınıza teşekkür ederim. Hülya

NA
Ner*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Dizlerime yaptığınız iğnelerden sonra ameliyattan kurtuldum, umarım uzunca bir süre bir süre rahat ederim. sağol doktor kızım teşekkür ederim.

MU
Mer*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Hocam verdiğiniz ilaçlar, tavsiyeler , iğneler ve emeklerinize teşekkür ederim. Sağlığıma kavuşmamda vesile oldunuz, bu dizlerimden çok çektim ameliyat olmakdan çok korkuyordum. iyi ki varsınız.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ZA
Zek*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Hocam topuk dikeni tedavisinde bana karşı göstermiş olduğunuz sabırdan dolayı teşekkür ederim. İyiki tedavimi tamamladım, çok memnunum, elleriniz dert görmesin.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Pınar Koçyiğit ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Pınar Koçyiğit için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Pınar Koçyiğit nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Pınar Koçyiğit Arma Kule bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Pınar Koçyiğit hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Pınar Koçyiğit Akupunktur, Biorezonans uzmanıdır. Adet Düzensizlikleri, Kanser Kemoterapisinin Yan Tesirlerini Azaltma, Kulak Çınlaması (Tinnitus) alanlarında hizmet veriyor ve Lazer Akupunktur, YNSA Mikrosistem Akupunkturu, Siğil Tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube