Doktorun Adresi

Çiftçiler, 96004. Sk. No:4, 33240 Toroslar/Mersin  Mersin
Mersin Şehir Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

han..kin

SaygıdeğerHarunTezcanbeyhocam; Hastalığımıenkısazamandatedavietti.Doktorumasaygılarımıiletiyorum.Çokzordurumdayım.Yazdığıilaçtançokfaydalandım.Tedavimbitmekūzere.Hayatımdayenibirsayfaaçıldı.Artıkolaylaradahaobjektifbakabiliyorum.Devlethastanelerindedoktorumgibidoktorçokaz.Doktorunhastasınaverdiğigüven%50doktorumuntedavidebaşarısı.İlaçlabirleşincekısasüredesonuçalındıdiyorum.Durumumdakiherkesetavsiyeediyorum.Sizetekrarsaygılarımıiletiyorum.Benitekrargüncelhayatadöndürdünüz. 25-12-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Harun Tezcan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Harun Tezcan kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. H Tezcan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Harun Tezcan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. H Tezcan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Harun Tezcan ile anlaşmalı?
Harun Tezcan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Harun Tezcan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Harun Tezcan Mersin Şehir Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Harun Tezcan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Harun Tezcan Psikiyatri, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Harun Tezcan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Harun Tezcan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Harun Tezcan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. H Tezcan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Harun Tezcan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. H Tezcan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.