Uzm. Dr. Davut Bilgin, Bursa, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Davut Bilgin

Dahiliye - İç Hastalıkları - Bursa

Hipertansiyon (Tansiyon Yüksekliği), Tip-2 Diabet (İnsüline Bağımlı Olmayan Diyabet, Erişkin Tipi Diyabet), Hipotiroidi (Tiroid Bezinin Az Çalışması, Tiroid Hormonu Azlığı)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres (2)

Alaaddin, Hasta Yurdu Cd. No:31, 16040 Tophane/Osmangazi/Bursa  Bursa
Bursa Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
152 Evler, Prof. Tezok Cd. No:2, 16320 Yıldırım/Bursa  Bursa
Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi (S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Davut Bilgin Kimdir?

Uzm. Dr. Davut Bilgin, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Davut Bilgin, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 2007

Tecrübe: 13 yıl 6 ay

Deneyimler

 • Bursa Orhaneli Devlet Hastanesı
  09 2016 - 09 2016
 • Bursa Orhaneli Devlet Hastanesı
  09 2016 - 09 2016
 • Bursa Orhaneli Devlet Hastanesı
  07 2016 - 07 2016
 • Bursa İznik Devlet Hastanesı
  04 2016 - 04 2016
 • Bursa Keles İlçe Devlet Hastanesi
  08 2015 - 08 2015

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�ar..giç

Yıllarca özel hastanelere gittim dünya kadar para ödedim. Dahiliyeci olarak ne özel ne devlet hastanesinde böyle bir doktora denk gelmedim. İşini severek inceleyen, mesleğini severek hevesle yapan, aynı polikinlik branş doktorlarının saat 4te mesai bitiminde gitmesine rağmen Davut Bey'in mesai saatinden 1 buçuk saat sonra bile göreve devam etmesi ve buna rağmen hastalarıyla ciddi anlamda ilgilenmesi beni son derece mutlu etti. Çok memnunum kendisine çok teşekkür ediyorum. 11-09-2019

teş..t

Davut Bilgin den ALLAH CC RAZI OLSUN GERÇEKTEN işinin hakkını veren bir doktor. 07-03-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Davut Bilgin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Davut Bilgin kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. D Bilgin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Davut Bilgin için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. D Bilgin şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Davut Bilgin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Davut Bilgin Bursa Devlet Hastanesi Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi (S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Davut Bilgin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Davut Bilgin Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır. Puva tedavisi(fotokemoterapi), Transvenöz karaciğer biyopsisi, Radyonükleer kemik taraması, Artrosentez (eklem içi sıvı aspirasyonu), Keratinin kan testi alanlarında hizmet veriyor ve Hipertansiyon (Tansiyon Yüksekliği), Tip-2 Diabet (İnsüline Bağımlı Olmayan Diyabet, Erişkin Tipi Diyabet), Hipotiroidi (Tiroid Bezinin Az Çalışması, Tiroid Hormonu Azlığı), Metabolik Sendrom (İnsülin Direnci), Karın Ağrısı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Davut Bilgin için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Davut Bilgin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Davut Bilgin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. D Bilgin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Davut Bilgin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. D Bilgin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.