Uzm. Dr. Erdogan Gul, Bursa, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Erdogan Gul

Dahiliye - İç Hastalıkları - Bursa

Ağız Kokusu (Halitosis), Lupus (Sistemik Lupus Eritematozus, SLE), Alerjik Göğüs Hastalıkları (Astım)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Sakarya Mah.Ulu cad.No:28/A Osmangazi  Bursa
Bursa Diyaliz

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Erdogan Gul Hakkında

Erdogan Gul Kimdir?

Uzm. Dr. Erdogan Gul, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Erdogan Gul, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Erdogan Gul tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Erdogan Gul kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Gul ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Erdogan Gul için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. E Gul şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Erdogan Gul nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Erdogan Gul Bursa Diyaliz bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Erdogan Gul hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Erdogan Gul Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır. Melanom alınması, Ozon Tedavisi, Splenektomi, Kriyoablasyon alanlarında hizmet veriyor ve Ağız Kokusu (Halitosis), Lupus (Sistemik Lupus Eritematozus, SLE), Alerjik Göğüs Hastalıkları (Astım), Akciğer Kanseri, Halsizlik (Bitkinlik, Yorgunluk) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Erdogan Gul için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Erdogan Gul muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Erdogan Gul hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Gul ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Erdogan Gul hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Gul hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.