Uzm. Dr. Ayşe Yasemin Tezer Tekçe

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ayşe Yasemin Tezer Tekçe Hakkında

Ayşe Yasemin Tezer Tekçe Kimdir?

Uzm. Dr. Ayşe Yasemin Tezer Tekçe, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayşe Yasemin Tezer Tekçe, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ayşe Yasemin Tezer Tekçe Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ayşe Yasemin Tezer Tekçe tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ayşe Yasemin Tezer Tekçe kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Tezer Tekçe ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ayşe Yasemin Tezer Tekçe için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Tezer Tekçe şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ayşe Yasemin Tezer Tekçe ile anlaşmalı?
Ayşe Yasemin Tezer Tekçe kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ayşe Yasemin Tezer Tekçe nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ayşe Yasemin Tezer Tekçe Ankara Türkıye Yüksek İhtısas Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ayşe Yasemin Tezer Tekçe hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ayşe Yasemin Tezer Tekçe Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Ayşe Yasemin Tezer Tekçe için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ayşe Yasemin Tezer Tekçe muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ayşe Yasemin Tezer Tekçe hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Tezer Tekçe ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ayşe Yasemin Tezer Tekçe hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Tezer Tekçe hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.