Ankara Türkıye Yüksek İhtısas Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Ankara Türkıye Yüksek İhtısas Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Ankara
4.9

Ankara Türkıye Yüksek İhtısas Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı kurumumuzda toplam 136 uzman bulunmaktadır.

Uzm. Dr. Erkin Öztaş

Dahiliye - İç Hastalıkları

,

Gastroenteroloji

5.0
Dr. Bülent Ödemiş

Dahiliye - İç Hastalıkları

,

Gastroenteroloji

5.0
Uzm. Dr. Yılmaz Özdemir

Genel Cerrahi

,

Gastroenteroloji Cerrahisi

4.4
Dr. Burcu Demirkan

Kardiyoloji

5.0
5.0
Uzm. Dr. Erdal Şimşek

Kalp Damar Cerrahisi

5.0
Doç. Dr. Gökhan Lafçı

Kalp Damar Cerrahisi

4.9
Doç. Dr. Sadi Kaplan

Kalp Damar Cerrahisi

5.0
Dr. Gülin Erkmen Yıldırım

Göğüs Hastalıkları

5.0
Uzm. Dr. Ayşe Yasemin Tezer Tekçe

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

Uzm. Dr. Tülay Özbek

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Dr. Dilek Keçeci

Nükleer Tıp

Uzm. Dr. Abdulkadir İhsan Ayık

Anestezi ve Reanimasyon

Dr. Tülay Keklik

Tıbbi Patoloji

Dr. Osman Acar

Göz Hastalıkları

Uzm. Dr. Zeki Mesut Yalın Kılıç

Dahiliye - İç Hastalıkları

,

Gastroenteroloji

Dr. Ertuğrul Kayaçetin

Dahiliye - İç Hastalıkları

,

Gastroenteroloji

Doç. Dr. Ali Eba Demirbağ

Genel Cerrahi

,

Gastroenteroloji Cerrahisi

5.0
Ankara Türkıye Yüksek İhtısas Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
 • Aile Hekimliği
 • Anestezi ve Reanimasyon
 • Çocuk Kardiyolojisi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Dahiliye - İç Hastalıkları
 • Dermatoloji
 • Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
 • Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji
 • Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon
 • Gastroenteroloji Cerrahisi
 • Gastroenteroloji
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Yoğun Bakım (Göğüs Hastalıkları ve Yoğun Bakım )
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp Damar Cerrahisi
 • Kardiyoloji
 • Nefroloji
 • Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)
 • Nükleer Tıp
 • Pratisyen Hekimlik
 • Psikiyatri
 • Radyoloji
 • Tıbbi Patoloji
 • Üroloji
Adres

Hacettepe, 06230 Altındağ/Ankara, Turkey

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

4.9

Zamanlama

5.0

İlgi

4.9

Ortam

4.8
BS
Bur***** S*****
28 Eyl 2023 eklendi.

Bilgili tecrübeli yeniliklere uyumlu bir doktor.Ben çok memnun kaldım

İÜ
İrf***** Ü*****
12 Ağu 2023 eklendi.

Değerli hocamızı yaklaşık 3.5 ay önce tanıdık.27 yaşındaki kızım ayşegülün pankreasın da 8cm lik bir kiş vardı. 2 sene önce nevşehirden kayseriye gittik. sadece eusla içi bosaltildi. fakat tekrar dolmaya başlayınca devamlı karın agrıları ve ataklar geçirmeye başladı. çok hastane ve doktor gezdik. en son gazi hastanesinde tedavi görüldü. fakat orada takılan stentle kızım elden ayaktan kesildi.çok zor süreçler başlamıştı. bize bu tedaviyi bülent hoca yapar dediler. hemen hocamıza geldim anlattım.o kadar hastası ve çok çok yoğun olduğu halde Allah razı olsun merhametli hocamız hemen al gel dedi. yatış verdi. kızıma çok emek verdi.çok oparasyonlar yaptı. şuan sağlığında adım adım iyileşmeler başladı.inşallah hocamızın şifalı elleriyle kızım gençliginin muradını görür.hocamızı büyüten ailesinden ve ona bu mesleği öğreten doktorlardan Allah razı olsun. Bilkent şehir hastanesi Gastroenteroloji denilince hocamızın namını duymayan kalmamiş kendisine sağlıklı ömürler nasip eylesinki nice nice hastaları şifali elleriyle hayata bağlıyor. emeği geçen tüm erjp 2 ekibine teşekkürler

SY
Ser***** Y*****
5 Tem 2023 eklendi.

Evet bayram sonrası için meslektasiyla orantili çalışma yaptı iznliyken yardımcı olmasını istedi

LG
Lev***** G*****
10 May 2023 eklendi.

Merhaba.. Bir süre önce kolon kanseri teşhisi ile açık ameliyat oldum ve barsağımın bir kısmı istenmeyen hücrelerle birlikte alındı. Göğsümden kasığıma kadar bir yara ile haftalarca sıkıntılı ve zor günler geçirdim. Drenler, pansumanlar... Çok şükür iyileştim derken bir yıl kadar sonra tekrar kitle oluştu. Bu zor ameliyata tekrar nasıl katlanacağım diye kara kara düşünürken Tahsin Dalgıç Hocam ve onun inanılmaz Endoskopik Submukozal Diseksiyon (ESD) tekniği ile tanıştım. Bu teknik, uygun hastalarda ameliyata gerek kalmadan, organ kaybı yaşanmadan ve hastalarda ağrı ve acı duygusu oluşturmadan hastalıklardan kurtulmalarını sağlayan en yeni tekniklerden birisi. Tahsin Hocam bende oluşan bu kitleyi ameliyata gerek kalmadan ESD tekniği ile çıkaracağını, hiçbir sıkıntı yaşamadan iki gün içinde taburcu olacağımı ve nekahat sürecini ağır işler hariç günlük yaşantıma devam ederek kolayca atlatacağımı anlattı. Aynen de dediği gibi oldu. İnanılmaz kolay bir şekilde kitleden kurtuldum. Tüm süreç boyunca beni en ince detaylarına kadar anlatarak çok rahatlatması, profesyonel ve insani ilgisinin hiç azalmaması, güler yüzü ve dostane yaklaşımıyla beni öylesine rahatlattı ki, bu zor ameliyatı nasıl atlattım anlamadım bile. Bu mükemmel insana minnet duygularımı buradan bir kez daha iletmek isterim, sağolun varolun hocam.

SD
Sel***** D*****
7 Nis 2023 eklendi.

Kasim 2022 yilinda eşimin by-pass ameliyatini gerçekleştirdi.Ameliyat için izmirden geldik .Kendisine ve ekibine yürekten teşekkür ederim.Bu kadar donanimli ve insancil doktorlara sahip olduğumuz için çok şansliyiz.

***** *****
1 Nis 2023 eklendi.

Uzun bir süredir yutma güçlüğü, besinlerin yemek borumda birikmesi, gaz, göğüs ağrısı gibi hayat kalitemi bozan şikayetlerim vardı. Öyle ki artık su bile içemez hale gelmiştim. Akalazya teşhisi konulduktan sonra Dr.Tahsin Bey ile iletişime geçtim. Detaylı bir şekilde hastalığım hakkında beni bilgilendirdi. Sonrasında Dr.Tahsin Bey tarafından 8 Mart'ta POEM yöntemi ile ameliyatım gerçekleştirildi. 2 gece hastanede kaldıktan sonra taburcu oldum. İleri endoskopik bir yöntem olan POEM yöntemi ile ameliyat yaram, acım ve ağrım olmaksızın sağlığıma çok kısa bir sürede kavuştum. Şimdi hiç bir ağrım ve şikayetim olmadan kolaylıkla yemek yiyebiliyorum ve en önemlisi su içebiliyorum. Dr.Tahsin Bey bu süreçte çok destek oldu, moral verdi. Mesleğini çok seven ve işini titizlikle yapan hem iyi bir hekim hem de çok iyi bir insan. Her şey için kendisine çok teşekkür ederim.

Sıl***** Ş*****
31 Mar 2023 eklendi.

1 senedir yutma güçlüğü, yemek yedikten hatta su içtikten sonra sırt ve göğüs ağrısı, gece öksürme şikayetlerim vardı. Akalazya tanısı konulduktan sonra Tahsin Hoca ile iletişime geçtik. Kendisi bana endoskopi yaptı ertesi gün de ağızdan ameliyatsız bir teknik olan ve endoskopi ile kapalı bir şekilde yapılan POEM işlemini uygulayıp beni bu sıkıntılardan kurtardı. İşlem sonrasında herhangi bir ağrı veya sıkıntım olmadı. Ameliyat izim olmadan 2 gün içinde taburcu oldum ve işlemin üstünden 3 hafta geçti, gayet sağlıklı ve mutluyum. Şu an istediğimi yiyip içebiliyorsam Tahsin Hoca sayesinde. Kendisi çok ilgili ve güler yüzlü bir insan. İyi ki sizi tanımışım Hocam her şey için çok teşekkürler.

HT
Hay***** T*****
4 Mar 2023 eklendi.

Kolonoskopi işlemim sonucu rektumumda geniş tabanlı bir polip fark edildi ve bunun için ilk gittiğim doktorum bağırsağımın 20cm kadarının kesilip 1 hafta boyunca hastanede torba eşliğinde ağırlanacağımdan bahsetti ama ben Ankara'da Dr. Tahsin Dalgıç hocamla iletişime geçtiğimde bana güzel üslubuyla ve benim stresimi azaltacak şekilde anlatarak bağırsaktan parça almaya gerek kalmayan yeni bir teknik olan Endoskopik Submukozal Diseksiyon (ESD) tekniğine uygun olduğumu kapalı ameliyatla ilerleyebileceğimizi söyledi.Ameliyat olduğum gün hastanede kaldım ve ertesi gün taburcu edildim, ameliyat bitiminden itibaren ağrı-sızı-kanama gibi olaylardan hiçbirini yaşamadım.Doktor iyi olunca hastası da iyi olurmuş. Dr.Tahsin Dalgıç hocama başarılı ameliyatı, ağrısız acısızız ameliyat sonrası sürecim ve kendisinin bu teknikte Türkiye'de öncülerden olduğu için teşekkür ederim.

AG
Ati***** G*****
2 Mar 2023 eklendi.

Her yıl düzenli olarak yaptırdığım kolonoskopi sonucunda on iki parmak bağırsağımda polipoid lezyon olduğu tespit edildi. Araştırmalarım sonucunda Tahsin Hocam a gittim. Beni rahatlatıcı ve durumum ile ilgili aydınlatıcı bilgiler verdi. Aklımı karıştıran sorularıma cevap alabildim. Bağırsağımdaki polipoid lezyon için ESD tekniği önerdi. Ameliyata gerek kalmadan bu lezyonu çıkardı. Hiçbir acı ve ağrı yaşamadan sıkıntısız bir şekilde 2 gün içinde taburcu oldum. 4. gün işe başladım. Bu süreçte bize her aşamada bilgi vererek tedirginlik yaşatmadı. Patoloji sonucum temiz çıktı. Emeği ve gösterdiği ilgi için çok teşekkür ederim.

BA
Bil***** A*****
1 Şub 2023 eklendi.

Mitral kapak prolapsusu kaynaklı ritim bozukluğu sebebiyle ablasyon kararı alındı. Ankara’da alanında çok ünlü dr’lara gittim üstelik özel kliniklerine, bana ilk etapta tespit ablasyonu yaparız sonrasında olmama ihtimalini de göze alarak yakma işlemine başvururuz çünki çok zor yerde sorununuz dediler. Hem fiziksel hem psikolojik hem maddi olarak beni zorlayacaklarını düşündüm ve ikna olmadım. Yüksek ihtisas dr’larını aradım ve Bilkent Şehir Hastanesinde Fırat hoca ve ekibini buldum, 14 aralık 2022 de biraz uzun süren operasyonum gerçkeleşti. 1 şubat 2023 bugün kontrole gittim ve holter sonucum tertemiz çıktı. Yıllardır ilaçla dahi çözüm bulamadığım sorunumu bir kerede ve hiçbir sorun olmadan atlattım şükür. Sabırlı ve özverili çalışmalarından dolayı Fırat hoca, Özcan hoca ve Serkan hocanın tüm ekibine teşekkürler… Gözünüz kapalı teslim olabilirsiniz…

İlgi Alanları

Abdominal Aort Anevrizması Abdominal Laparoskopi Access Bars Acil İdrar Yapma İsteği (İdrar Sıkışması) Adenokarsinom Adet Ağrıları (Dismenore) Adet Düzensizliği Ağız Kokusu (Halitosis) Ağızda Kötü Tat Hissi Ağrı Ağrılar Ve Yaralanmalar Ağrısız Doğum Ailesel Akdeniz Ateşi (Fmf) Akalazya (Yutma Güçlüğü) Akciğer Ca Akciğer Embolisi Akciğer Embolisi (Akciğer Pıhtı Atması, Pulmoner Emboli) Akciğer Grafisi Akciğer Kanseri Akciğer Ödemi Akciğer Perfüzyon Sintigrafisi Akrep Sokması Akut Akciğer Ödemi Akut Böbrek Yetmezliği Akut Eklem Romatizması (Kalp Romatizması) Akut Gastroenterit (İshal) Akut Pankreatit (Pankreas İltihabı) Akut Romatizmal Ateş Akut Solunum Yetmezliği Alerji Alerji Aşı Tedavisi (İmmunoterapi) Alerjik Göğüs Hastalıkları (Astım) Alerjik Hastalıklar Altını Islatma Problemi Alzheimer Hastalığı Ama(Anti-Mitokondrial Antikor) Amyotrofik Lateral Skleroz (ALS, Motor Nöron Hastalığı) Ana(Antinükleer Antikor) Anal Bölge Hastalıkları Anal Fissür (Makat Çatlağı) Anal Fistül (Makat Fistülü) Anestezi (Narkoz) Anevrizma Anevrizma Embolizasyonu Angina Pektoris Ani Kalp Durması Anjio Anjiografi Anksiyete Bozukluğu Antimikrobiyal Tedavi Aort Anevrizması Aort Cerrahisi Aort Diseksiyonu Aort Hastalıkları Aort Kapağı Hastalıkları Aort Koarktasyonu Aort Yetmezliği Apse Aritmi Aritmiler Arkus Aorta Anevrizması Arteriovenöz Malformasyon Asendan Aort Anevrizması Aşırı Ay Başı (adet) Kanaması Astım Atardamar Hastalıkları Ateş Atipik Psikoz Atopik Dermatit (Alerjik Egzama) Atrial Fibrilasyon Atrial Septal Defekt (ASD) Atrofik Gastrit Auriculotherapy Ay Başı Düzensizliği Bacaklarda Damar Tıkanıklığı Bağırsak Hastalıkları Bağırsak Kanaması Bağırsak Kanseri Bağırsak Solucanları Bağırsak Tıkanması Bakteriyel Enfeksiyonlar Balanit (Penis Başı İltihabı) Balayı Empotansı (Gerdek Gecesi Empotansı) Balon Anjioplasti (Balonla Damar Darlığı Açılması) Balon Dilatasyon Ve Stent Uygulanması Baş Dönmeleri Bayılma Behçet Hastalığı Bel Ağrısı Bel Fıtığı Besin Alerjisi Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi) Besin Zehirlenmeleri Beslenme Beyin Anevrizma Beyin Anjiyosu Beyin Damarları Beyin Enfarktüsü Beyin İltihabı (Ensefalit) Beyin Kireçlenmesi Beyinde Damar Tıkanıklığı Bilgisayarlı Tomografi Biyoelektrik Tedavisi Biyopsi Biyopsi (Karaciğer) Biyopsi (Meme) Böbreğin Damarsal Hastalıkları Böbrek Çıkım Darlığı (Üreteropelvik Bileşke Darlığı) Böbrek Nakli (Transplantasyonu) Böbrek Taşları Böbrek Yetmezliği Bölgesel Ozon Tedavisi Bölgesel Zayıflama Boyun Fıtığı Bronşektazi BT-Anjiografi Buerger Bulantı Burger Hastalığı Büyüme Geriliği (Boy Kısalığı) Büyüme Hormonu Eksikliği (Boy Kısalığı, Cücelik) By-Pass Çabuk Yorulma Çarpıntı Çarpıntı (Kalbin Attığını Hissetme) Çevresel Damar Hastalıkları Cinsel Fonksiyon Bozuklukları Cinsel Fonksiyon Bozuklukları (Kadın) Cinsel İsteksizlik (Kadın) Cinsel Terapi Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Cinsellik Çocuk Diş Hekimliğinde (Pedodonti) Sedasyon Çocuklarda Tuvalet Eğitimi Çölyak Hastalığı (Gluten Enteropatisi, Çölyak Spru) Condyloma Akümunata Crohn Hastalığı Dalak Hastalıkları Damar Hastalıkları Damar Sertliği Damar Tıkanıklığı Damarsal Anormallikler Demans (Bunama) Denge Bozukluğu Derin Ven Trombozu (DVT) Dermapen Detoks Tedavisi Dirençli Mide Ağrıları Dişhekimliğinde Bilinçli Sedasyon Dişhekimliğinde Genel Anestezi(NARKOZ) Diskogram Distimik Bozukluk Distoni Divertikül Diyabet Diyabet Cerrahisi Diyabete Bağlı Damar Komplikasyonları Diyabetik Ayak Diyafram Hastalıkları Diyare (İshal) Diyet Diz Ve Bel Kireçlenmesinde Radyofrekans Doğum Anestezisi Doğumsal (Konjenital) Kalp Hastalıkları Doğumsal Kalp Hastalıkları (ASD, VSD, PDA) Doğuştan Kalp Kapağı Hastalıkları Dolgu Uygulamasi Duodenal Ülser Duodenum Ülseri (Oniki Parmak Bağırsağı Ülseri) Düşük (abortus) Ebstein Bar Virus Enfeksiyonları EFT EKO Ekokardiyografi (Kalp Ultrasonografisi, Kalp Ekosu) Ekstrofi Vezika (İdrar Kesesi Ön Duvarı Yokluğu) Emboli Embolizasyon Endokardit (Kalp İç Zarı İltihabı) Endoskopik Cerrahi Enerji Tıbbı Enjeksiyon Im Enjeksiyon Iv Epididimit (Meni Kanalı İltihabı) Epidural Anestezi Epidural Kan Yaması Epidural Steroid Enjeksiyonu Epilasyon Uygulamaları Epilepsi (Sara) Epispadias (Dış İdrar Kanalı Üstünün Açık Olması) ERCP Erkek Genital Problemleri Erkek Kısırlığı Erkek Kontrasepsiyonu (Erkeğin Korunması) Erkeklerde İdrar Kaçırma Erken Doğum Fallot Tetralojisi Ferç Kaşıntısı Fibrokistik Hastalık Fibromiyalji Ağrı Fibromiyozit (Kulunç) Fistül Fistül Embolizasyonu Fıtık (İnguinal Herni) Fıtıklar Ve Tedavisi Flexable Üreteroskopi Fonksiyonel Dispepsi (Hazımsızlık) Gastoskopi (Midenin İçine Bakmak) Gastrik Ülser (Mide Ülseri) Gastrit (Mide İltihabı) Gastroenterit (Mide Ve Bağırsak İltihabı, İshal) Gastrointestinal Sistem Kanaması Gastrointestinel Sistem Patolojisi Gastroparezi (Mide Felci) Gebelik Gebelik doppler Gebelik Takibi Gebelik Zehirlenmesi (Eklampsi, Preeklampsi) Gebelikten Korunma Yöntemleri Gece İşemesi (Enüresiz, Alt Islatma) Gelişme Geriliği (Büyüme Ve Gelişme Geriliği) Gençlik Aşısı Genel Anestezi Genel Enfeksiyon Hastalıkları Genel Göğüs Hastalıkları Genel Kadın Hastalıkları Ve Doğum Genel Kalp Damar Cerrahisi Genel Kardiyoloji Genel Nefroloji Genel Nöroloji Genel Nükleer Tıp Genel Sağlık Genel Tıbbi Patoloji Genital Siğil Genital Siğil (hpv) Genital Ülser Girişimsel Kardiyoloji Göğüs Ağrısı Göğüs Radyolojisi Gömük Penis Göz Kapağı Düşüklüğü (Pitozis) Göz Kapağı İltihabı Göz Kaşıntısı Göz Tansiyonu Grip Hastalığı Ve Aşısı Guatr Guatr (yumrulu) Güvercin Göğsü Hamilelikte Grip Aşısı Hasta Kontrollü Ağrı Giderimi (PCA) Hatalı Sünnet (Sünnet Hatası) Hazımsızlık (Dispepsi) Helikobakter Pilori (Ülser Mikrobu) Hemanjiom Hemoglobin A1c(Hba1c) Hemolitik Anemi Hemoroid (Basur, Mayasıl) Hemoroidal Hastalıklar Hepatit (Karaciğer İltihabı) Hidronefroz (Böbrek Şişmesi) Hidrosel (Testis Torbasında Sıvı Toplanması) Hilterapi Tedavisi Hiper Tansiyon Hiperlipidemi Hiperparatiroidizm Hipertansiyon Hipertansiyon (Yüksek Tansiyon) Hipertiroidi (Zehirli Guatr, Tiroid Hormon Fazlalığı) Hipnoterapi Hipofiz Adenomu Hipospadias (Erişkin Hipopadias) Hipospadias (Yarım Sünnet) Hipotiroid Hodgkin Hastalığı Homeopati Hormon Eksikliği Hormon Hastalıkları HSG (Histerosalpingografi) / Rahim filmi İdrar Tahlili İdrar Torbası İltihabı İdrar Yaparken Yanma (Dizüri) Idrar Yapma Bozukluğu İdrar Yolu Enfeksiyonu İdrar Yolu Taşı İdrarda Kan Görülmesi (Hematüri) İğneli Radyofrekans İktidarsızlık (Erektil Disfonksiyon, Empotans, Sertleşme Sorunu) İlaç Alerjileri Iltihap Infektif Endokardit İnmemiş Testis İnterstisyel Sistit İnterstsiyel Akciğer Hastalıkları İntrakranial Darlık Iskemik Kalp Hastalığı Jinekolojik Patoloji Kabızlık Kalbin Hızlı Atması Kalça Ağrısı Kalıcı Makyaj Kalın Bağırsak (Kolon) Kanseri Kalın Bağırsak (Kolon) Polipi Kalın Bağırsak İltihabı (Kolit, Enfeksiyöz Kolit) Kalın Bağırsak Kanseri Kalp Ağrısı Kalp Ameliyatları Kalp Anjiyosu (El Bileğinden) Kalp Anjiyosu (Koroner Anjiyografi) Kalp Çarpıntısı Kalp Hastalığı Belirtileri Kalp Hastalıkları Kalp Kapağı Problemleri Kalp Kası Hastalıkları Kalp Krizi(Mi) Kalp Nakli Kalp Ritim Bozukluğu Kalp Romatizması Kalp Sıkışması Kalp Tümörleri Kalp Ve Damar Hastalıkları Kalp Yetmezliği Kalp Zarı İltihabı (Perikardit) Kalpte Acil Müdahele Kalpte Delikler Kalsiyum Fazlalığı (Hiperkalsemi) Kan Kültürü Kanama Bozuklukları Kanamaların Uzun Sürmesi Kanda Kolesterol Yüksekliği Kanda Kolestrol Yüksekliği Kanlı İdrar (Hematüri) Kanser Ağrıları Kanser Ağrılarında Katater Tedavisi Kansızlık (Anemi) Kapak Hastalıkları Kapak Ve Damar Darlıkları Kapak Yetersizlikleri Karaciğer Apsesi Karaciğer Biyopsisi Karaciğer Büyümesi Karaciğer Büyümesi (Hepatomegali) Karaciğer Kanseri (Karaciğer Tümörü) Karaciğer Kist Hidatiği Karaciğer Kisti Karaciğer Nakli Karaciğer Safra Yolları Pankreas Görüntüleme Karaciğer Sirozu Karaciğer Tümörü Karaciğer Ve Pankreas Patolojisi Kardiyak Anestezi Kardiyopulmoner Resüsitasyon Karın Ağrısı Karotis Cerrahisi Karotis Darlığı Kaş Ekimi Kas Hastalıkları Kas Hastalıkları (Miyasteni, ALS) Kas-Iskelet Sistemi Radyolojisi Kasık Fıtığı Kaşıntı Katarakt Kemik Dansitometri - Dexa (Kemik Yoğunluğu Ölçümü) Kemik Erimesi Kemik Erimesi (Osteoporoz) Kemik İliği Yetmezliği Kemik Kanseri (Kemik Tümörü) Kemik Sintigrafisi Kemik Ve Eklem Hastalıkları Kilo Alamama (Zayıflık) Kilo Problemi Kimyasal Peeling Kinesiotape(Kinezyoteyp) Kireçlenme (Osteoartrit) Kist Kıl Dönmesi Kılcal Damar Çatlaması Kısıtlayıcı Akciğer Hastalıkları Kızlık Zarı Koah Koil Kolesterol Kolit Kolonda Kitle Kolonoskopi (Kalın Bağırsağın İçine Bakma) Kolorektal Cerrahi Kolorektal Polip Ve Kanserler Kontakt Lens Kontrast Maddeler Koroner Arter Hastalığı Koroner Arter Hastalıkları Koroner Arter Tıkanıklığı Koroner BT Anjiografi (Sanal Anjiyo) Koroner Bypass Koroner Bypass Cerrahisi Koroner Kalp Hastalığı Krom Zehirlenmesi Kronik Glomerulonefrit Kronik Pyelonefrit Kronik Venöz Yetmezliği Küçük Penis (Mikropenis) Kurşun Zehirlenmesi Kuyruk Sokumu Ağrıları Lazer Epilasyon Lazer İle Varis Ve Kılcaldamar Tedavisi Lazer Uygulamaları Lenfom Lipom Lokal Anestezi Makat Sarkması (Rektal Prolapsus) Mamografi Mantarla Oluşan Hastalıklar Manyetik Rezonans Anjiografi (MR-Anjiyo) Mekanik Solunum Mekanik Ventilasyon (Solunum Cihazı) Meme Biyopsi Meme Ca Meme Hastalıkları Meme İğne Biyopsisi Meme Kanseri Meme Kanserinde Erken Tanı Meme Patolojisi Meme Radyolojisi (Tomosentez) Mesane Küçülmesi (İdrar Kesesi Hacminde Yetersizlik) Meslek Hastalıkları Mesleki Akciğer Hastalıkları Metabolik Bozukluklar Metabolik Sendrom Metabolik Sendrom (İnsülin Direnci) Mezenterik Damar Hastalıkları Mezotelyema Mezoterapi Mide Balonu Mide Delinmesi Mide Fıtığı Mide Hastalıkları Mide Kanseri Mide Kanseri (MideTümörü) Mide Lenfoma Mide Ülseri Mide Ülseri (Gastrik Ülser) Migren Minimal İnvaziv Kalp Cerrahisi Mitral Darlığı Mitral Kapak Replasmanı Mitral Kapak Sorunu Mitral Yetmezlik Miyelofibroz Miyokard Enfarktüsü Miyokard Perfüzyon Sintigrafisi (Talyum Testi) MR Anjiyografi Multipl Miyelom Muskuler Brıdge Myastenia Gravis Nefes Darlığı Niemann-Pick Hastalığı Nöralterapi Normal Doğum Nörojen Mesane (Mesane Felci, Spastik Mesane) Nöropatik Ağrı Nükleer Onkoloji Obezite Obsesif Kompülsif Bozukluk (OKB) Okul Korkusu Ölüm Ve Yas Omurilik Felci Onkoloji Osteomalazi (Kemik Yumuşaması) Over Kanseri Over Kist Ozon Tedavisi Ozon Terapisi Pacemaker Panik Atak Panik Bozukluk Pankreas Kanseri Pankreas Kisti Pankreas Tümörü Papilla Vateri Parafimozis (Sünnet Derisinin Penis Başını Boğması) Paranoid Kişilik Bozukluğu Paratiroid Bezi Hastalıkları Parazit Hastalıkları Parenteral Beslenme Parkinsonizm Parry Romberg Sendromu Peeling Pelvik Inflamatuar Hastalık (PID) Penil Doppler Ultrasonografi (Penis Damar Filmi) Penis Kırılması (Penil Fraktür) Peptik Ülser Perianal Fistüller Periferik Arter Cerrahisi Periferik Arter Hastalıkları Perikard Hastalıkları Perikardit (Kalp Dış Zarı İltihabı) Perikarditler Perkütan Cerrahi PET-BT (Pozitron Emisyon Tomografisi) pH Metre (Mide Reflüsü Tanısı) Pilonidal Sinüs Pnömotoraks Polip Polip (Mide, Bağırsak) Poliüri (İdrar Miktarının Artması, Çok İdrar Çıkarma) Preeklampsi Preoperatif Değerlendirme Presbiyopi Primer Biliyer Siroz Primer Sklerozan Kolanjit Prostat Ameliyatı Sonrası İdrar Kaçırma Prostat Biyopsi Prostat Büyümesi Prostat Hastalıkları Prostat İltihabı Prostat Kanseri Prostat Kanseri Ve Tedavisi Prostat Patolojisi Prp (Platelet Rich Plasma) Psikiyatrik Bozukluk Psikotik Hastalıklar Pulmoner Tromboemboli R51 Baş Ağrısı Radyonüklid Tedavi Rahim Filmi Rahim Hastalıkları Rahim Sarkması (Uterosel) Rahimde Polip Reaktif Artrit Reflü - Gastrit Reflü (Mide Reflüsü, Gastroözefagiyal Reflü) Rektum İltihabı (Proktit) Rektum Kanseri Rektum Kanseri (Kalın Bağırsak Kanseri) Rektum Sarkması (Rektosel) Retina Dekolmanı Reyno Sendromu Reynoud Fenomeni Rubeola Aşısı Saç dökülmeleri tıbbi tedavisi Saç Dökülmesi Saç Ekimi Saç Kepeklenmesi Saç sağlığı Safra Kanalı İltihabı (Kolanjit) Safra Kanalı Taşı (Koledokolitiazis) Safra Kesesi Hastalıkları Safra Kesesi İltihabı Safra Kesesi İltihabı (Kolesistit) Safra Kesesi Taşı (Kolelitiazis) Safra Taşı Ağrısı (Biliyer Kolik) Safra Yolu Darlığı Safra Yolu Kanseri Safra Yolu Kistleri Sağ Kalp Yetmezliği Sarılık Sarkoidoz Schüssler Tuzları Seksüel Gelişim Bozuklukları Selektif salpingografi ve rekanalizasyon Sepsis (Kan Zehirlenmesi) Sertleşme Olmaması (Empotans, Erektil Disfonksiyon, İktidarsızlık) Servikal Yayma (Pap Smear) Seyahat Edenlere Öneriler Sezeryan Sigara Bıraktırma Sindirim Sistemi Kanamaları Sindirim Sistemi Radyolojisi Sintigrafik Tedaviler Siroz (Karaciğer Sirozu) Şişkinlik Şişmanlık (Obezite) Sistit Sistit (Mesane İltihabı, İdrar Kesesi İltihabı) Siyanoz (Morarma) Sıvı Ve Elektrolit Bozuklukları Skleroderma Smear Testi Sondalı İşeme Filmi (Voiding Sistoüretrografisi, VCUG) Sperm Hücresi Yokluğu (Azospermi) Sperm Sayısında Azalma (Oligospermi) Spinal Anestezi Spor Psikiyatrisi Stent Suda Doğum Sünnet Tanı Yöntemleri Tansiyon düşüklüğü / yüksekliği Tansiyon Yüksekliği Taşikardi Tavuk Karası Hastalığı Tembel Mesane Testis Kanseri Tetanoz Tetanoz Aşısı Tetik nokta enjeksiyonu Tifo Tip-2 Diabet (İnsüline Bağımlı Olmayan Diyabet, Erişkin Tipi Diyabet) Tiroid Bezi Hastalıkları ve Teşhisi Tiroid Bezinin Az Çalışması (Hiportiroidi, Tiroid Hormon Azlığı) Tiroid Bezinin Büyümesi (Guatr) Tiroid Biyopsisi Tiroid Hastalıkları (guatr) Tiroid Kanseri Tiroid Kisti Tiroid Patolojisi Tıbbi Hipnoz Topuk Dikeni Torakoabdominal Aort Anevrizması Toxoplazmozis Trombofili (Pıhtılaşma Bozukluğu) Tromboz Tüberküloz Tüberküloz (Verem) Tümör Embolizasyonu Üç Damar Hastalığı Üfürüm (Anormal Kalp Sesi) Üfürümler Ülser (Mide Ülseri, Duedonum Ülseri) Ülser Delinmesi Ülseratif Kolit Ülseratif Kolit (Kolitis Ülseroza, İltihabi Bağırsak Hastalığı) Ultrasonografi (USG) Unutkanlık Ur (tümör) Üreter Genişlemesi (Megaüreter) Üreter Mesane Bileşke Darlığı (Üreterovezikal Darlık) Üreterosel Üreterovezikal Darlık (Üreter Mesane Bileşke Darlığı) Üretra Darlığı (Dış İdrar Kanalı Darlığı) Üretrografi (Üretra Filmi) Üriner Sistem Anomalisi Üriner Sistem Yaralanmaları Üriner Tıkanıklık Ürojinekoloji Ürolojide Laparoskopik Cerrahi Ürolojik Kanserler Ve Tedavisi Usui Reiki Utangaç Testis (Retraktil Testis) Vajen Tepesi Sarkması (Vault Prolapsus) Vajinismus Vajinit Varikosel Varis Varis Cerrahisi Varis Tedavileri Varis Tedavisi Varis Ülseri Vasküler Malformasyon Vaskülit (Damar Duvarı İltihabı) Vazovagal Senkop Ven Hastalıkları Ventriküler Septal Defekt Ventriküler Septal Defekt (VSD) Vertebral Arter Darlığı Vezikoüretral Reflü Vezikovajinal Fistül (İdrar Kesesi İle Vajina Arasında Delik) Viral Gastroenterit (Mide Gribi) Viral Hepatit (Hepatit A, B, C, D) Virus Hastalıkları Voiding Sistoüretrografi (İşeme Filmi) VSD (Ventriküler Septal Defekt ) Vücut Estetik Uygulamaları Vulva Kanseri Wilms Tümörü (Böbrek Tümörü) Wilson Hastalığı (Vücutta Bakır Birikmesi) Yabancı Cisim Yutma Yara Iyileşmesi Ve Bakımı Yaralanma Yaralanmalar Yaşlılık Ağrıları Yemek Borusu (Özafagus) Divertikülü (Zenker Divertikülü) Yemek Borusu (Özafagus) Hastalıkları Yemek Borusu (Özafagus) İltihabı (Özafajit) Yemek Borusu (Özofagus) Kanseri Yemek Borusu (Özofagus) Varisi Yemek Borusu Yanığı (Korozif Özafajit) Yemek Borusu Yokluğu (Özofagus Atrezisi ) Yemek Borusunda Gıda Sıkışması (Steakhouse Sendromu) Yolculuk İshali (Turist Diyaresi, Seyehat İshali) Yüksek Tansiyon Yumurtalık Kanseri Yumurtalık Kisti ve tümörleri Yürüme Analizi Yürüme Bozuklukları Yüz Dolgusu Yüz Estetik Uygulamaları Yüz Gençleştirme Zatürre Zayıflama Zayıflatıcı Mide Balonu Zehirlenmeler Zollinger Ellison Sendromu (Gastrinoma) Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube