Uzm. Dr. Adem Akkurt, Samsun, Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Uzm. Dr. Adem Akkurt

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - Samsun

Baş Ağrısı, Migren, EEG

Randevu Al 0 (850) 433 38 82

Doktorun Adresi

Yeni Mah. Şehit Mesut Birinci Cad.No:85  Canik, Samsun
Özel Medicana International Samsun Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Adem Akkurt Hakkında

Adem Akkurt Kimdir?

Uzm. Dr. Adem AKKURT, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başaldığı tıp eğitimini 2003 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2004 yılında ise Ondokuzmayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı'nda ihtisasına başlamıştır. 2009 yılında Nöroloji Uzmanı olmuştur.

2010-2011 yılları arasında Çorum Osmancık Devlet Hastanesi'nde mezcburi hizmet yükümlülüğünü yerine getirmiş olan Uzm. Dr. Adem AKKURT, 2011 yılından beri Medicana Samsun Hastanesi'nde Nöroloji uzmanı olarak mesleki çalışmalarını sürdürmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ONDOKUZ MAYIS ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Baş Ağrısı
 • Migren
 • EEG
 • EMG (Elektromiyografi )
 • Vertigo (Baş Dönmesi)

Tedaviler

 • Epilepsi testi
 • Manyetik alan tedavisi (magnetoterapi)
 • Mri değerlendirme
 • Otizm görüntüleme ve tanısı
 • Demans tedavisi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 82

Anlaşmalı Kurumlar

 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Ergo
 • Groupama Sigorta

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

E..N GERMİ

Kendisinden binlerce kez Allah razı olsun. 47 yaşında kanser tedavisi gören anneme psikolojik olarak öyle destek verdiki annem tavanı izlemekten vazgeçip tedaviye başladı. Migren tedavisi gören eşim arkadaşlarım, hipofiz adenomuyla baş dönmesi yaşayan babama antidepresan yazmak yerine gerekli tedavi için bizi bilgilendirdi. İki dedem İçinde ailzeimer tedavisi için Adem beyin tedavisine başvurduk çok güzel ilgilendi onların diline indi. Epilepsi nedeniyle gelen arkadaşlarıma gerekli tedavileri uyguladı. İnanın ben daha neler yazarım ama siz okuyabilir misiniz bilmiyorum. Doktorluğu ve insanlığı taktire şayan 🙏🏻🙏🏻 08-06-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Adem Akkurt tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Yayınladığı Makaleler

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Adem Akkurt ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Dr. Adem Akkurt ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 82

Uzm. Dr. Adem Akkurt için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Adem Akkurt için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. Adem Akkurt için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Adem Akkurt hangi kurumlar Adem Akkurt ile anlaşmalı?
Uzm. Dr. Adem Akkurt ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , IPA , İMECE , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Ethica Sigorta , Unico sigorta , ACE European Sigorta )

Uzm. Dr. Adem Akkurt nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Adem Akkurt Özel Medicana International Samsun Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Adem Akkurt hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Adem Akkurt Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), uzmanıdır. Epilepsi testi, Manyetik alan tedavisi (magnetoterapi), Mri değerlendirme, Otizm görüntüleme ve tanısı, Demans tedavisi, Parkinson tedavisi, Tms Tedavisi, Uyku bozuklukları tedavisi, Vertigo tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Baş Ağrısı, Migren, EEG, EMG (Elektromiyografi ), Vertigo (Baş Dönmesi) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. Adem Akkurt için muayene ücreti nedir?
Uzm. Dr. Adem Akkurt muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Adem Akkurt muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Dr. Adem Akkurt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Adem Akkurt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.