Psk. Sinem Demirtaş

Psikoloji - Antalya
5.0

Psikoonkoloji, Sınav Kaygısı, Çocuk ve Ergen Terapisi

“Sinem Hanım işinde uzman birisi. Çok memnun kaldım her şey için teşekkür ederim” Devamı

Psk. Sinem Demirtaş

Psikolog Sinem DEMİRTAŞ lisans eğitimini Akdeniz Üniversitesi Psikoloji Bölümü Edebiyat Fakültesinde ‘yüksek onur öğrencisi’ olarak tamamlamıştır. Lisans eğitimi süresince; danışmanlık merkezi, kreş rehabilitasyon merkezi, Akdeniz Üniversitesi psikiyatri servisi, AMATEM gibi bir çok kurumda stajlarını gerçekleştirip eğitim, seminer, kongre ve zirvelere katılım sağlamıştır. Aynı zamanda TEGV ve Türk Psikologlar Derneği İzmir- Antalya şubelerinde kadın ve toplumsal cinsiyet biriminde gönüllülük yapmıştır. Mezun olduktan sonra Medicalpark Antalya Kompleksinde ‘Psikoonkoloji’ alanında çalışmaya başlamış ve hala devam etmektedir. Aynı zamanda şu an kendisini geliştirmek adına yetişkin, ergen, çocuk, çift alanında birçok eğitim almaktadır. Aktif olarak çocuk ergen ve yetişkin üzerine çalışmalar sürdürmektedir. Online danışmanlık hizmeti olarak da danışanlar kabul etmektedir. Uzmanlık Alanları; Psikoonkoloji, çocuk, ergen, yetişkin, çift ve cinsel terapi alanlarında hizmet vermektedir.

- Yetişkinlerde Bilişsel Davranışçı Terapiler Eğitimi (depresyon, anksiyete panik bozukluklar, agorafobi, OKB, travma sonrası stres bozukluğu, yas süreci, özgül fobiler )

- Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Uygulayıcı Eğitimi

- Cinsel Terapi Uygulamaları Eğitimi (vajinismus, disparöni(ağırlı acılı birleşme), cinsel uyarılma bozukluğu, cinsel isteksizlik, orgazm bozuklukları, erektil disfonksiyon(sertleşmeme), denetimsiz boşalma

- Çocuk ve ergenlerde BDT uygulayıcı eğitimi (Çocuk ve ergenlerde depresyon, OKB, anksiyete, dikkat dağınıklığı ve hiperaktivite bozukluğu, travma sonrası stres bozukluğu, agresyon ve yıkıcı davranış bozuklukları, yeme bozuklukları ve boşanma koşulları)

- Çocuk resimlerini psiko-pedogojik analizi projektif çizim testleri uygulayıcı MMPI uygulayıcı eğitimi

- Masal terapisi

- Mobbing Eğitimi

- ‘Eğiticinin Eğitimi’ Eğitimi

 

 

 

Fener, Tekelioğlu Cd. No:7 Lara 07160 Muratpaşa/Antalya
En Yakın Uygunluk
Randevu Hattı
-Psk. Sinem Demirtaş Online Görüşme
Türkiye- Antalya/Konyaaltı Muratpaşa/Antalya
En Yakın Uygunluk
Randevu Hattı

Hakkında

Psikolog Sinem DEMİRTAŞ lisans eğitimini Akdeniz Üniversitesi Psikoloji Bölümü Edebiyat Fakültesinde ‘yüksek onur öğrencisi’ olarak tamamlamıştır. Lisans eğitimi süresince; danışmanlık merkezi, kreş rehabilitasyon merkezi, Akdeniz Üniversitesi psikiyatri servisi, AMATEM gibi bir çok kurumda stajlarını gerçekleştirip eğitim, seminer, kongre ve zirvelere katılım sağlamıştır. Aynı zamanda TEGV ve Türk Psikologlar Derneği İzmir- Antalya şubelerinde kadın ve toplumsal cinsiyet biriminde gönüllülük yapmıştır. Mezun olduktan sonra Medicalpark Antalya Kompleksinde ‘Psikoonkoloji’ alanında çalışmaya başlamış ve hala devam etmektedir. Aynı zamanda şu an kendisini geliştirmek adına yetişkin, ergen, çocuk, çift alanında birçok eğitim almaktadır. Aktif olarak çocuk ergen ve yetişkin üzerine çalışmalar sürdürmektedir. Online danışmanlık hizmeti olarak da danışanlar kabul etmektedir. Uzmanlık Alanları; Psikoonkoloji, çocuk, ergen, yetişkin, çift ve cinsel terapi alanlarında hizmet vermektedir. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

AKDENIZ ÜNIVERSITESI

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Psikoonkoloji Sınav Kaygısı Çocuk ve Ergen Terapisi Yetişkin Psikoterapisi Ağrılı Cinsel İlişki (Disparoni) Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 68 44

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
GD
Gül*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
20 gün önce
-Psk. Sinem Demirtaş Online Görüşme

Sinem Hanım işinde uzman birisi. Çok memnun kaldım her şey için teşekkür ederim

Yorum randevu sonrasında eklendi.
TB
Tez*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
23 gün önce
Medical Park Antalya Hastanesi

Sinem hanım'ın iki seansımız da ilgi, alakası ve güler yüzlü karşılaması ve konuşmasındaki o samimiyet daha rahat şekilde kendimi ifade etmemi sağladı. Bir çok konuda bakış açımı değiştirdi gerçekten.Bir psikolotan çok ileride bir insan benim için. Hayatımı aydınlatan görüşleri için kendisine teşekkür ediyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
DK
Doğ*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
-Psk. Sinem Demirtaş Online Görüşme

Yurtdışında yaşıyorum Türküm. Ukraynada psikoloğa ulaşmak benim için zordu online tercih etmek zorunda kaldım. Araştırınca sinem hanımı gördüm. Burda yaşadığım zor günlerde bana çok destek oldu. Destekleriyle kendime geldiğimi hissediyorum. Bana büyük kolaylık oldu online hizmet sunması. Kendisine çok teşekkür ederim. seanslarımıza devam etmek istiyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
MU
Mur*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Merhabalar.. Agresif ters ve sinirli bir yapım var.Daha önce birkaç kez olumsuz psikolog deneyimim oldu. Bu yüzden de gereksiz görüyordum açıkcası.Yine aynı düşünce içerisindeyken danıştım kendisine. Yaşantmda şekil alan hâl ve hareketimi davranışımı olumlu görünce gerçkten herkes mesleğini layığıyla yapmadığını birkez daha anlamış oldum. Kendisine gerçekten çok teşekkür ederim. Alanında gerckten uzman. Mesleğine sadece kazanç olarak bakmadığını samimiyetinden ve doğru yönlendirmesinden anlayabiliyorsunuz. Çok ilgi ve alakalı oldu. Ben çok başarılı buldum cünkü kndimi iyi biliyorum. Kendisine hep danışmak isterim tavsiye de ederim kesinlikle.. İyiki varsınız Sinem Hanım iyiki tanıdım sizleri. Çokk teşekkür ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
BT
Bar*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
-Psk. Sinem Demirtaş Online Görüşme

Sinem hanımla 3. Seansımız İlgi alaka nezaket ve sorunlarımı anlama konusunda çok iyiydi. Güleryüz ve pozitifliği ile başta olan terapi alma psikoloğa gitme kaygımı yendim. Şimdiden farklılıklar var hayatımda her seans sonrası uzun düşüncelere dalıyorum. Farklı bakış açılarını görmemde çok destek. Düzenli devam etmem gerektiğni söyledi başlarken bende aynı şekilde devam etmeti düşünüyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
GU
Gül*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
-Psk. Sinem Demirtaş Online Görüşme

Güleryüzü, ilgisi ve verdiği tatmin edici danışmanlık hizmeti çok kıymetli. Sorunlarımı çekinmeden anlatabildim, olumlu sonuçlar aldım ve hayata bakış açım değişti, kendisine çokça teşekkür ediyorum

Yorum randevu sonrasında eklendi.
İA
İla*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
-Psk. Sinem Demirtaş Online Görüşme

Kendisiyle sınav kaygısı ve özgüven problemi sebebiyle görüşüyorum. Epey yol kat ettik. Teşekkür ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
as
Ali*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
-Psk. Sinem Demirtaş Online Görüşme

Sinem Hanımla terapilerimizi sürdürüyoruz. Kendisine ilk gittiğimde sürekli ağlama krizlerine giriyordum hayatı çok anlamsız buluyor keyif alamıyordum şimdi beni çabalarıyla güçlendirdi. Kendimi daha güçlü ve yeterli hissetmemi sağladı, farklı pencereler gösterdi yapabileceklerimi ve daha fazlasını fark ettirdi. Ne kadar memnuniyetimi dile getirsem az. İyi ki karşıma çıktınız

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Psk. Sinem Demirtaş ile nasıl iletişime geçerim?

Psk. Sinem Demirtaş için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Psk. Sinem Demirtaş için nasıl randevu alabilirim?

Psk. Sinem Demirtaş ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504746844

Psk. Sinem Demirtaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Sinem Demirtaş Medical Park Antalya Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Psk. Sinem Demirtaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Sinem Demirtaş Psikoloji uzmanıdır. Psikoonkoloji, Sınav Kaygısı, Çocuk ve Ergen Terapisi alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube