Psk. Sena Bayraktar

Psikoloji, Aile Danışmanı (Psikolog) - İstanbul
5.0

Aile Danışmanlığı, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Depresyon

“Sena hanımla güzel bir yol alıyoruz. Hayatımda çok şeyler değişti iyi ki yollarımız onunla kesişmiş....” Devamı

Psk. Sena Bayraktar

Psikolog ve aile danışmanı Sena BAYRAKTAR İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi psikoloji (İngilizce) bölümünü başarıyla tamamlayarak psikolog ünvanı almıştır ve şuan da İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümüne halen devam etmektedir. Psikolog Sena BAYRAKTAR öğrencilik döneminde farklı alanlarda çalışarak ve projeler geliştirerek tecrübe kazanmıştır. Lisans eğitimi boyunca çeşitli organizasyonlara gönüllü katılarak alanında deneyim elde etmiştir. Bununla beraber lisans dönemin de İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı Nöropsikoloji Laboratuvarın da Profesör Doktor Öget Öktem ile afazili hastalarla ve onların aileleriyle, Çözüm Kolejin de çocuklarla ve ebeveyleriyle ve son olarak Özel Ziya Rehabilitasyon merkezin de özel eğitim gören çocuklarla ve onların aileleriyle çalışıp stajlarını tamamladı aynı zamanda deneyim elde etti. Şuanda İstanbul Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesin de daha fazla deneyim elde etmek için stajına devam etmektedir.

Psikolog Bayraktar, meslek hayatı boyunca birçok seminer,söyleşi ve kongrelere katılımının yanında daha iyi bir duruş ve konuşma için diksiyon ve hitabet eğitimi aldı. Psikoİstanbul Nifüfer Devecigil’den Uluslararası onaylı Deneyimsel Oyun Terapsi Eğitimi, Marmara Üniversitesi Aile ve Çift Danışmanlığı Eğitimi, Filial Terapi, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi Eğitimi ve Çocuk Merkezili oyun terapi eğitimi almıştır ve alanında halen eğitimler almaya devam etmektedir.

Psikolog Bayraktar, bireysel, çocuk-ergen, çift ve yetişkinlerle çalışmaktadır. Özgüven eksikliği, ilişki problemleri, değersizlik ve yetersizlik hissi ile başa çıkma, özdisiplin sağlayabilme, sınav kaygısı, dikkat eksikliği, okul fobisi, depresyon, kaygı bozuklukları, sosyal kaygı, davranış ve uyum problemleri ve öfke kontrolü gibi çeşitli psikolojik sorunlarla çalışmaktadır.

Yetişkinlerle bireysel terapinin yanında aile ve çift terapisi de yapmaktadır. Depresyon, Panik atak, Kaygı Bozuklukları, Fobiler, İlişki Sorunları ve yaşama dair problemler öncelikli ilgi alanları olmakla birlikte aile içi iletişim problemleri ile çalışmaktadır.
 

Psk. Bayraktar, SEBA Psikolojik Danışmanlık Merkezi kurucudur ve şuanda çeşitli çalışmalar yapmakla birlikte aktif olarak online danışmanlık ve terapi hizmeti vermektedir.

Psk. Sena Bayraktar Online Görüşme
Kağıthane/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Randevu Hattı

Hakkında

Psikolog ve aile danışmanı Sena BAYRAKTAR İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi psikoloji (İngilizce) bölümünü başarıyla tamamlayarak psikolog ünvanı almıştır ve şuan da İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümüne halen devam etmektedir. Psikolog Sena BAYRAKTAR öğrencilik döneminde farklı alanlarda çalışarak ve projeler geliştirerek tecrübe kazanmıştır. Lisans eğitimi boyunca çeşitli organizasyonlara gönüllü katılarak alanında deneyim elde etmiştir. Bununla beraber lisans dönemin de İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı Nöropsikoloji Laboratuvarın da Profesör Doktor Öget Öktem ile afazili hastalarla ve onların aileleriyle, Çözüm Kolejin de çocuklarla ve ebeveyleriyle ve son olarak Özel Ziya Rehabilitasyon merkezin de özel eğitim gören çocuklarla ve onların aileleriyle çalışıp stajlarını tamamladı aynı zamanda deneyim elde etti. Şuanda İstanbul Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesin de daha fazla deneyim elde etmek için stajına devam etmektedir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 05.2020
Deneyim: 2 Yıl

İlgi Alanları

Aile Danışmanlığı Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları Depresyon Ergenlik Sorunları Evlilik Problemleri Devamı

Deneyimler

Psk. Sena Bayraktar Online Görüşme (2020 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 66 10

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
BB
BEY*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce

Sena hanımla güzel bir yol alıyoruz. Hayatımda çok şeyler değişti iyi ki yollarımız onunla kesişmiş.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
AB
ARJ*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce
Psk. Sena Bayraktar Online Görüşme

Sena hanım çok ilgili, insanda farkındalık sağlıyor. İyi ki yolumuz kesişmiş.

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Psk. Sena Bayraktar ile nasıl iletişime geçerim?

Psk. Sena Bayraktar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Psk. Sena Bayraktar için nasıl randevu alabilirim?

Psk. Sena Bayraktar ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504746610

Psk. Sena Bayraktar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Sena Bayraktar Sena Bayraktar bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Psk. Sena Bayraktar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Sena Bayraktar Psikoloji, Aile Danışmanı (Psikolog) uzmanıdır. Aile Danışmanlığı, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Depresyon alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube