Adres

Beşevler Mah. Yıldırım Cad. Acar Sok. Yıldız İş Merkezi No: 3/5 - 7/8  Nilüfer, Bursa
Psk. Mürşit ATLIAKIN Danışma Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Mürşit Atlıakın Kimdir?

Psk. Mürşit ATLIAKIN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara üniversitesi Psikolojik Hizmetler Bölümü'nde başladığı lisans eğitimini 1983 yılında tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır.

1984 yılında Samsun Ruh Sağlığı Hastanesi'nde psikolog olarak mesleki hayatına başlamış olan Psk. Mürşit ATLIAKIN, 1990 yılında Bursa Devlet Hastanesi'ne tayin olmuştur. Aynı zamanda buradaki görevini sürdürürken Spastik Çocuklar Hastanesi'nde 2 yıl, Sağlık Müdürlüğü Ruh Sağlığı Şubesi'nde 6 yıl, Adölesen (ergen) Sağlığı Merkezi'nde ve İletişim Merkezi'nde 1'er yıl süre ile çalışmalar yapmıştır.

2003-2012 yılları arasında Bursa Devlet Hastanesi'nin Kalite Yönetim Sistemini kurarak, yürütmesini ve kalite direktörlüğünü yapmış olan Psk. Mürşit ATLIAKIN, 2012 yılında emekli olmuştur. Kendisi halen Bursa Engelliler Federasyonu Başkanlığı, Bursa Böbrek Hastaları Derneği Başkan Yardımcılığı görevlerini aktif olarak yürütmektedir. 

Psk. Mürşit ATLIAKIN, başarılı çalışmalarına Bursa - Nilüfer'de bulunan özel danışmanlık merkezinde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

İlgilendiği Hastalıklar

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ide..muş

Hayatımda inanılmaz etkisi olan bir insandır Mürşit Bey. Sakin kişiliğiyle hayatımdaki problemleri hızla aşmama yardımcı olan müthiş insan. Çok zor zamanlarımda Mürşit Bey'den aldığım yardımla bakış açım değişti ve kaliteli bir hayatım oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum özellikle çözülemez gördüğünüz sorunların Mürşit Bey'in yönlendirmesi ile nasıl çözüldüğünü deneyimleyeceksiniz. Umarım engin bilgilerinizden daha çok insan faydalanır.. 02-05-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Mürşit Atlıakın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Yardım edin lütfen

  Hocam merhaba ben nasıl bir hastalık yaşıyorum bilmiyorum iç sesim hiç susmuyor sanki içimde biri varmış gibi o soruyor ben cevaplıyorum ben soruyorum o cevaplıyor ataklar krizler geçiriyorum ateşimi çıkartıyor hep bana ölmem gerektiğini başka kurtuluşum olmadığını söylüyor çok antideprasan hap içiy... devamı

  Doktor Cevabı:

  Psk. Mürşit Atlıakın

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Panik atak

  Hocam merhaba. 33 yaşındayım şuana kadar herhangi bir kronik rahatsızlığım yoktu. son 1 senedir merdiven çıkarken ya da benzeri şekilde efor sarfettiğimde kalp çarpıntım hissedilecek ve bana rahatsızlık verecek derecede arttı. bunun yanında panik atak öyküm de vardı. kalp rahatsızlığı mı atakla ilgi... devamı

  Doktor Cevabı:

  Psk. Mürşit Atlıakın

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.