Psk. Gizem Karahasanoğlu, İstanbul, Psikoloji

Psk. Gizem Karahasanoğlu

Psikoloji - İstanbul

Histrionik Kişilik Bozukluğu, Kişilik Bozuklukları, Baş Ağrıları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Cihannüma Mah. Mehmet Ali Bey Sok. No: 10 D: 5  Beşiktaş, İstanbul
Psycase Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Gizem Karahasanoğlu Kimdir?

2012 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Eğitimi süresince gelişim psikolojisi alanlarında projelerde yer almış; özel bir anaokulu ve Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde stajını tamamlamıştır. 2014 yılında İstanbul Bilim Üniversitesi’nde Uygulamalı Klinik Psikoloji yükseklisansına başlamış, öğrenimi sırasında süpervizyon almıştır. Şu anda yükseklisansında tez aşamasındadır.

Mezun olduktan sonra ergen ve yetişkinlerle psikoterapist olarak çalışmaya başlamıştır. Bilişsel ve Davranışçı Terapiler Eğitimi, Çift ve Aile Danışmanlığı Eğitimi, Oyun Terapileri Eğitimi, çocuk resimlerini yorumlama, çocuk değerlendirme testleri, MMPI kişilik envanteri eğitimlerini tamamlamıştır.

Terapilerinde BDT, şema terapisi, yetişkinlerde kullanılan psikolojik oyunlar tekniklerini kullanmaktadır.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Gizem Karahasanoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Gizem Karahasanoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Psk. G Karahasanoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Psk. Gizem Karahasanoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Psk. G Karahasanoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Psk. Gizem Karahasanoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Gizem Karahasanoğlu Psycase Psikolojik Danışmanlık Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Psk. Gizem Karahasanoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Gizem Karahasanoğlu Psikoloji, uzmanıdır. Cat, Bilişsel davranışçı terapi, Psikodrama, Psikolojik danışmanlık, Bütüncül psikoterapi alanlarında hizmet veriyor ve Histrionik Kişilik Bozukluğu, Kişilik Bozuklukları, Baş Ağrıları, Okul Başarısızlığı, Stres hastalıkları konusunda çalışıyor.

Psk. Gizem Karahasanoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Gizem Karahasanoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Gizem Karahasanoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Psk. G Karahasanoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Psk. Gizem Karahasanoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Psk. G Karahasanoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.