Psk. Esma ŞAHPERİYEVA, İstanbul, Psikoloji

Psk. Esma ŞAHPERİYEVA

Psikoloji - İstanbul

Ruh Sağlığı, Bireysel Terapi, Cinsel Terapi

Takvim talep etSoru Sor

Psikologun Adresi

  Sultanbeyli, İstanbul
4K Psikoloji

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Esma ŞAHPERİYEVA Hakkında

Esma ŞAHPERİYEVA Kimdir?

1987 yılında Azerbaycan'in Bakü ilçesinde doğan Psikolojik Danışman Esma Şahperiyeva ilkokul, ortaokul ve liseyi Bakü'de tamamladıktan sonra psikoloji lisans eğitimini Yurtdışın da özel bir Üniversitede yüksek şeref öğrencisi olarak bitirmiştir. Üniversite hayatı sürecinde depresyon tanısı almış hastalar için başlatılan önemli bir sosyal sorumluluk projesi olan "Huzur Projesi" daki etkinliklerde ve projelerde yer almıştır. psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra yine Yurtdışı özel Üniversite de  Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programına başlamıştır ve eğitimini tamamlamıştır. Bu esnada Bakü'de bir kolejde okul psikoloğu olarak çocuk ve ergenlerle çalışmaya başlamıştır. Bilimsel çalışmalarını yurt içi ve yurt dışında kongrelerde sunma olanağı olmuştur ve bu çalışmaları farklı uluslararası dergilerde yayımlanmıştır. Uzmanlığını tamamladıktan sonra Bakü ve Azerbaycanda bir çok eğitim Kolejinde çocuklar,ergenler ve ailelerle çalışmaya devam etmiştir. Okul psikoloğu olarak çalıştığı bu yıllarda hem öğrencilere hem de ailelere yönelik çeşitli konularda seminerler vermiştir. mesleki etik ve ilkelere uygun olarak kişiye özel terapi teknikleri ışığında, yaşantısındaki sorun alanlarıyla başa çıkabilmekte güçlük çeken, mesleki/sosyal işlevselliğinde bozulmalar gerçekleşen, ruh hâlinde belirgin değişiklikler hisseden ve bunları değiştirmek isteyen bireylere psikoterapi ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Yapılan seanslarda gizlilik esası, empati ve koşulsuz kabul birinci önceliktir.

 

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kendimden memnun değilim

  Merhabalar esma hanım ben 26 yaşında iki çocuk annesiyim bende tv ve tlf bağımlılık var ve tembellik sorunu var işleri gözümde çok büyütüp çok düşünüyorum halbuki düşünene kadar kalkıp yapsam biticek çucuklarma karşıda yetersiz görüyorum kendimi bu yüzden çok üzülüyorum eşimlede iletişim sorunu var... devamı

  Doktor Cevabı:

  Psk. Esma ŞAHPERİYEVA

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Ergenlik

  Merhaba doktor hanım benim biri ondört biri onbeş yaşında iki kiz yiğenim var ikiside çok dağınık ve sorumsuz örneğin odalarını bile toplamıyorlar kıyafetlerini değiştirince yerde bırakıyorlar anneleri kendilerinden ev işleri konusunda yardım istese dahi hiç umursamıyorlar bu konuda nasil yaklaşımda... devamı

  Doktor Cevabı:

  Psk. Esma ŞAHPERİYEVA

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Esma ŞAHPERİYEVA kimdir , telefon numarası nedir?
Psk. E ŞAHPERİYEVA ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Psk. Esma ŞAHPERİYEVA için nasıl randevu alabilirim?
Psk. E ŞAHPERİYEVA şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Psk. Esma ŞAHPERİYEVA nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Psk. Esma ŞAHPERİYEVA 4K Psikoloji bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Psk. Esma ŞAHPERİYEVA hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Psk. Esma ŞAHPERİYEVA Psikoloji, uzmanıdır. Çocuk terapisi, Çocuklarda uyku problemleri, Depresyon tedavisi, Fobilerden kurtulmak, Vajınusmus, Vajinismus tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Ruh Sağlığı, Bireysel Terapi, Cinsel Terapi, Genel Psikoloji, Genel Psikoloji hastalıkları konusunda çalışıyor.

Psk. Esma ŞAHPERİYEVA için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Esma ŞAHPERİYEVA muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Esma ŞAHPERİYEVA hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Psk. E ŞAHPERİYEVA ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Psk. Esma ŞAHPERİYEVA hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Psk. E ŞAHPERİYEVA hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.