Psk. Esma ŞAHPERİYEVA

Psikoloji - İstanbul
4.8

Okul çağı çocuklarda görülen uyum problemleri, Ergenlik Sorunları ve Sınav Kaygısı, Hamilelik Psikolojisi

4.8

“Merhabalar Esma hanım, size minnetim buradan yazarak belirtmek istedim, eşimin kaygı bozukluğu sizin...” Devamı

Psk. Esma ŞAHPERİYEVA

1987 yılında Azerbaycan'in Bakü ilçesinde doğan Psikolojik Danışman Esma Şahperiyeva ilkokul, ortaokul ve liseyi Bakü'de tamamladıktan sonra psikoloji lisans eğitimini Yurtdışın da özel bir Üniversitede yüksek şeref öğrencisi olarak bitirmiştir. Üniversite hayatı sürecinde depresyon tanısı almış hastalar için başlatılan önemli bir sosyal sorumluluk projesi olan "Huzur Projesi" daki etkinliklerde ve projelerde yer almıştır. psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra yine Yurtdışı özel Üniversite de  Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programına başlamıştır ve eğitimini tamamlamıştır. Bu esnada Bakü'de bir kolejde okul psikoloğu olarak çocuk ve ergenlerle çalışmaya başlamıştır. Bilimsel çalışmalarını yurt içi ve yurt dışında kongrelerde sunma olanağı olmuştur ve bu çalışmaları farklı uluslararası dergilerde yayımlanmıştır. Uzmanlığını tamamladıktan sonra Bakü ve Azerbaycanda bir çok eğitim Kolejinde çocuklar,ergenler ve ailelerle çalışmaya devam etmiştir. Okul psikoloğu olarak çalıştığı bu yıllarda hem öğrencilere hem de ailelere yönelik çeşitli konularda seminerler vermiştir. mesleki etik ve ilkelere uygun olarak kişiye özel terapi teknikleri ışığında, yaşantısındaki sorun alanlarıyla başa çıkabilmekte güçlük çeken, mesleki/sosyal işlevselliğinde bozulmalar gerçekleşen, ruh hâlinde belirgin değişiklikler hisseden ve bunları değiştirmek isteyen bireylere psikoterapi ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Yapılan seanslarda gizlilik esası, empati ve koşulsuz kabul birinci önceliktir.

 

4K Psikoloji
Sultanbeyli/İstanbul

Hakkında

1987 yılında Azerbaycan'in Bakü ilçesinde doğan Psikolojik Danışman Esma Şahperiyeva ilkokul, ortaokul ve liseyi Bakü'de tamamladıktan sonra psikoloji lisans eğitimini Yurtdışın da özel bir Üniversitede yüksek şeref öğrencisi olarak bitirmiştir. Üniversite hayatı sürecinde depresyon tanısı almış hastalar için başlatılan önemli bir sosyal sorumluluk projesi olan "Huzur Projesi" daki etkinliklerde ve projelerde yer almıştır. psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra yine Yurtdışı özel Üniversite de  Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programına başlamıştır ve eğitimini tamamlamıştır. Bu esnada Bakü'de bir kolejde okul psikoloğu olarak çocuk ve ergenlerle çalışmaya başlamıştır. Bilimsel çalışmalarını yurt içi ve yurt dışında kongrelerde sunma olanağı olmuştur ve bu çalışmaları farklı uluslararası dergilerde yayımlanmıştır. Uzmanlığını tamamladıktan sonra Bakü ve Azerbaycanda bir çok eğitim Kolejinde çocuklar,ergenler ve ailelerle çalışmaya devam etmiştir. Okul psikoloğu olarak çalıştığı bu yıllarda hem öğrencilere hem de ailelere yönelik çeşitli konularda seminerler vermiştir. mesleki etik ve ilkelere uygun olarak kişiye özel terapi teknikleri ışığında, yaşantısındaki sorun alanlarıyla başa çıkabilmekte güçlük çeken, mesleki/sosyal işlevselliğinde bozulmalar gerçekleşen, ruh hâlinde belirgin değişiklikler hisseden ve bunları değiştirmek isteyen bireylere psikoterapi ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Yapılan seanslarda gizlilik esası, empati ve koşulsuz kabul birinci önceliktir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

Diğer

İlgi Alanları

Okul çağı çocuklarda görülen uyum problemleri Ergenlik Sorunları ve Sınav Kaygısı Hamilelik Psikolojisi Obsesif Kompulsif Bozukluk Vajinusmus Tedavisi Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.8

Zamanlama

5.0

İlgi

4.8

Ortam

4.7
VU
Vol*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Merhabalar Esma hanım, size minnetim buradan yazarak belirtmek istedim, eşimin kaygı bozukluğu sizin sayenizde geçti, gitmediğimiz yer kalmamıştı ama sayenizde artık çok iyi, çok teşekkür ederiz. Saygı ve sevgiler hocam.

SB
Sev*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Merhabalar Esma hanım size çok teşekkür ederim oğlumun uyku sorunu tamamen bitti. ben oğlum doğduğundan beri gitmediğim yer kalmamıştı uyku sorunu yüzünden çocuğumda artık hafıza gerilemesi bile vardı ama Esma hanımı tanıdıktan sonra çok şükür oğlum iyleşti, yapılan refleksoloji masajı ve terapilerle artık oğlumun uykusu düzeldi, hafıza problemi ortadan kalktı, şimdi daha huzurluyum benim psikolojim bile bozulmuştu ama şuan kendimi çok daha iyi his ediyorum.

AG
Ayl*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Yıllardır yaşadığım boşalamama sorunu yüzünden evliliğim zarar görmüştü ve boşanma aşamasına gelmiştim sonra Metropol Psikolojide Esma hanımla tanıştım bana ücretsiz olarak her seansta refleksoloji masajı uyguladı ve terapi yaptı, onun sayesinde uyku sorunum vardı oda düzeldi her seansta kendimi daha mutlu his etmeye başladım, şuan sorunum tamamen geçti kendisine çok teşekkür ederim.

Sık Sorulan Sorular

Psk. Esma ŞAHPERİYEVA ile nasıl iletişime geçerim?

Psk. Esma ŞAHPERİYEVA için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Psk. Esma ŞAHPERİYEVA nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Esma ŞAHPERİYEVA 4K Psikoloji bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Psk. Esma ŞAHPERİYEVA hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Esma ŞAHPERİYEVA Psikoloji uzmanıdır. Okul çağı çocuklarda görülen uyum problemleri, Ergenlik Sorunları ve Sınav Kaygısı, Hamilelik Psikolojisi alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube