Psk. Eda Şahin

Psikoloji - Ankara

2-3 Yaş Sendromu Ebeveyn Danışmanlığı, Aile Danışmanlığı, Aile Terapisi

Randevu Al 0 (850) 474 44 31 Soru Sor
Bu uzmandan online görüşme randevusu alabilirsiniz.

Böylece evde kalabilir ve aynı zamanda da uzmanla görüşme sağlayabilirsiniz

Hemen Randevu Al

 

Psikologun Adresi

Mutlukent Mahallesi 2056.Sokak No:42  Çankaya, Ankara
Angora Psikoloji Ve Danışmanlık Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) İkram Oyun Odası Kredi kartı ile ödeme Nakit Havale/EFT

Eda Şahin Hakkında

Eda Şahin Kimdir?

Psk. Eda Şahin Lisans eğitimini Çankaya Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) bölümünde, şeref öğrencisi olarak tamamladı. Yüksek Lisans eğitimini ise Beykent Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji(Tezli) alanında yapmaktadır.

Lisans eğitimi boyunca temel psikoloji eğitimlerinin yanı sıra Klinik Görüşme Teknikleri, Bağlanma, Nöropsikolojik Testler, Yetişkinlerde Psikopatoloji, Gelişimsel Psikopatoloji, Duygu Regülasyonu, ve Bilişsel Bozukluk alanlarında eğitimler aldı.

Özel eğitim merkezinde gönüllü olarak DEHB’li ve otizmli çocuklarla çalışmalar yaptı. 
Zorunlu stajını Gülhane Tıp Fakültesi (GATA) Psikiyatri Kliniğinde tamamladı. Orada gözlem ve görüşme tekniklerine dair deneyimler kazandı ve psikolojik testleri öğrenme, uygulama fırsatı buldu. Ayrıca grup terapisi, sanat terapisi, psikodrama ve ergoterapi çalışmalarına katılarak psikoloji ile diğer bilimlerin ilişkisini gözlemledi.

OKB, DEHB, Kişilik Bozuklukları, Bipolar Bozukluk, Şizofreni, Depresyon, Anksiyete, Özgül Öğrenme Güçlüğü, Yeme Bozukluğu, Beden Dismorfik Bozukluğu, Psikosomatik Ağrı, Zeka Geriliği ve Uykusuzluk şikayetleri olan hastalar ile çalıştı. Ampute hastaların rehabilitasyonlarına katıldı. EKT ve rTMS tedavilerini gözlemledi. Uyku laboratuvarında uyku apnesi olan hastalarla çalıştı.

Dokuz Tip Mizaç Modeli çerçevesinde mizaç temelli kişilik gelişimi ve değerler yaklaşımı üzerinde eğitimler alarak çocuk psikolojisinde mizacın etkisine dair çalışmalara katıldı. 

Psk. Eda Şahin, mesleki çalışmalarına ise şu an Angora Psikoloji Ve Danışmanlık Merkezi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 08 2020

Tecrübe: 1 yıl 1 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
Deneyimler
 • Angora Psikoloji
  08 2020 - Şu Anda
İlgilendiği Hastalıklar
 • 2-3 Yaş Sendromu Ebeveyn Danışmanlığı
 • Aile Danışmanlığı
 • Aile Terapisi
 • Alt Islatma- Kaka Kaçırma
 • Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları
Diplomalar ve Sertifikalar
Fotoğraflar
Hobiler
 • Yüzme
 • Pilates
 • Yoga
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 44 31

Eda Şahin Değerlendirmeleri

Değerlendir
8 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

un ..lmaz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Eda hanıma çok yoğun kaygı yaşadığım bir dönemde gittim ve eda hanımın bana yaklaşımı soruları konuşması beni çok farklı bir düşünme tarzına yönlerdirdi. Aslında kendimi keşfetmemi sağladı diyebilirim. Seanslarım hala devam ediyor ve iyi ki kendisini tanışım her şey için teşekkür ederim 15-09-2021

n..el
Zamanlama
İlgi
Ortam

Takıntılarımdan bunaldığım için bir psikolog arayışındaydım Eda hocayla o dönemde tanıştım özellikle covidden sonra takıntılarım gittikçe artmaya başlamıştı ve başka hiçbir şey düşünemez olmuştum iyi ki diyorum keşke daha önceden başlasaymışım bu kadar kendimi yıpratmazdım bence herkesin bir psikoloğa bir doktora gitmesi lazım yaşadığımız şeyler normal şeyler değil farkında olmasakta çok zor zamanlardan geçtik dünyaca çok yıprandık 09-09-2021

gül..n
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kızım bana çok bağlı ve ayrılmıyordu temizlik yaparken bile sırtımdan inmezdi ama oyun terapisine başladıktan sonra resmen başka biri oldu artık kendi başına duruyor uyuyor beni bunaltmıyor Eda Hocayı çok seviyor hiç ayrılmak istemiyor 08-09-2021

ğdem..rgülü
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok mutsuz olduğum bir dönemde Eda hocayla seanslara başladık çok memnunum sizi dikkatlice dinleyip analiz ediyor görmediğiniz şeyleri görmenizi sağlıyor 05-09-2021

gül..�delen
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle ergenlik çağındaki kızım için hocayla iletişime geçtik. Kızıma okul ve dersleri konusunda plan program için destek oldu ve sınav kaygısını azaltması için başvurdum gayet güzel ilerliyor kızım mutlu ve memnun bizlerde memnunuz 03-09-2021

de..lik
Zamanlama
İlgi
Ortam

İki çocuğumu da Eda Hanıma getirdim çocuklarımda öfke problemi vardı seanslar ilerledikçe öfkede azalmalar oldu özellikle bana karşı seanslardan sonra aileyi de alıp zaman ayırması sizi değerli hissettiriyor. Paraya önem vermeyen size zamanını ayıran birisi işinde başarılı olduğunu düşünüyorum 03-09-2021

..lın
Zamanlama
İlgi
Ortam

Eda hanımla çocuğumun kaka tutma problemi sebebiyle bir arkadaşımın önerisiyle görüştük. Kızımla oyun terapisine başladılar ve 3. seans sonrası kaka tutma sorunundan kurtulduk bu süreçte gerek seans sonrası gerek whatsapp üzerinden Eda hoca sürekli takibini yaptı çok ilgili ve işini severek yaptığını hissetiriyor Herkese tavsiye ettiğim biri kızımın oyun ablası çocuklarla çok güzel bir iletişimi var kızım her hafta büyük bir mutlulukla gidiyor 02-09-2021

Psk. Eda Şahin

- 06.09.2021

çok teşekkürler :)

nep..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Eda Hoca çok ilgili, özverili ve bilgili bir psikolog ayrıca oldukça dakik çok memnunum iyi ki yollarımız kesişmiş. 01-09-2021

Psk. Eda Şahin

- 06.09.2021

çok teşekkür ederim :)

8 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Eda Şahin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Psk. Eda Şahin ile nasıl iletişime geçerim?
Psk. Eda Şahin ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 44 31

Psk. Eda Şahin için nasıl randevu alabilirim?
Psk. Eda Şahin için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Psk. Eda Şahin için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Psk. Eda Şahin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Psk. Eda Şahin Angora Psikoloji Ve Danışmanlık Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Psk. Eda Şahin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Psk. Eda Şahin Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve 2-3 Yaş Sendromu Ebeveyn Danışmanlığı, Aile Danışmanlığı, Aile Terapisi, Alt Islatma- Kaka Kaçırma, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Psk. Eda Şahin için muayene ücreti nedir?
Psk. Eda Şahin muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Eda Şahin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Psk. Eda Şahin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Psk. Eda Şahin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Psikologdan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.