Psk. Dan. Mehmet Ceylan

Psikoloji - Aydın
5.0

5.0

“Mehmet Bey işinde gerçekten çok iyi. Öncelikle beni kesinlikle yargılamaması ve rahatça konuşabilmem...” Devamı

Psk. Dan. Mehmet Ceylan

Psk. Dan. Mehmet Ceylan Pozitif Psikoloji Danışmanlık'ta çalışmalarını sürdürmektedir.

Psk. Dan. Mehmet Ceylan Muayenehanesi
Zafer Mah. Ordu Cd. Nazilli Nazilli/Aydın

Hakkında

Psk. Dan. Mehmet Ceylan Pozitif Psikoloji Danışmanlık'ta çalışmalarını sürdürmektedir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
EK
Ela*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Mehmet Bey işinde gerçekten çok iyi. Öncelikle beni kesinlikle yargılamaması ve rahatça konuşabilmemi sağlaması benim için çok önemliydi. Yaşadığım ve içinden çıkamadığım kısır döngülerimi kırmak adına çözüm yollarını gösterdi ve seanslarım bittiğinde mutlu ayrıldım.

Nai*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Sınav kaygısından dolayı çocuğumu götürdüm.Sınav heyecanından dolayı yanlışlar yapan evladım Mehmet CEYLAN sayesinde artık bu yanlışları yapmamaya başladı.Çok sağ olun hocam.İyi ki varsınız.Herkese tavsiye ederim.

ZK
Z. K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Kişisel ve mesleki sorunlarım nedeniyle kendisinden destek aldım. Mehmet Bey i tanıdıktan sonra özgüvenim arttı, sayesinde yaşamın değerini ve güzelliklerini yeniden kavradım. Yaşadığınız her konuyla ilgili yardım alınabilicek, güvenilir son derece profesyonel ve işini hakkıyla yapan biri Mehmet Bey, hersey için tesekkurler.

ÜA
Ü. A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Kendimi kötü hissettiğim bu dönemde bana yardımcı olan, değiştiremeyeceğim seyler nasıl başa çıkacağımı gösteren, bazen bir yolun da kendini değiştirmek olduğunu farkettiren Mehmet bey e tesekkur ediyorum. Mesleğine saygılı, samimi insanları kolay açabilen, bilgili ve sabırlı birisiniz. Meslek hayatınızda başarılar..

FK
F. K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Oğluma yaşadığı güçlükleri aşabilmesi konusunda verdiği destek, bu süreçte de nasıl davranabileceğimiz ile ilgili bize gösterdiği yol için Mehmet Bey e tesekkur ederim.

DG
Der*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

İnsanın hayatında bazı dönemleri olur. Ayakta duramadığı, bittiğini tükendiğini hissettiği dönemler. Bazı insanlar bunu kabul etmez, bazıları bunu kabullenip o ilk adımı atar. İşte bu kabullenmeyle tanıstık Mehmet Bey ile. İlk adımı attım ve devamını beraber tamamlıyoruz.Her görüşmeden sonra meğer bilmediğim ne kadar yanım, farkında olmadığım ne kadar sey varmıs diyorum. Kendisiyle görüşmek için yaklasık3-3,5 saatlık yolu geldim. Hersey için tesekkurler. Çalışma hayatınızda başarılar.

Zey*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Danışmanlık hizmeti verdiği süre boyunca bana bir abi kadar yakın olan Mehmet abiye tesekkur ederim. Bir arladasımın tavsiyesi üzerine verdiğim bir karar hayata bakış açımı genişletti. Kendimin farkına varmamı sağladı. Duvarlarımı yıkıp bana cıkış yolu buldu. Hersey için tekrar tesekkurler.

ŞÖ
Ş. Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Hayatınızın tüm blümünde bazı sorunlar nedenıyle yolunuzu kaybedersiniz, çıkış yolunu ararsınız bulamazsınız. İşte o anlarda bir desteğe ihtiyacınız olduğunu düşünürsünüz. Karar verdiğiniz zaman ilk adımı atmıs demeksinizdir. Mehmet Bey i bir tanıdıgım önermişti. İyi ki buldum, karsılastım. Sorunlarımla başa çıkmamda bana kılavuz kaptanlık yaptı. Pozitif enerjimi sayesinde yeniden kazandım. Meslek hayatında kendisine ve ekibine başarılar diliyorum.

MH
M. H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Toplumsal etkileri hayatının merkezi haline getirmiş, sorunlardan kaçmaya çalışırken ''mükemmelliyetçilik' belasına takılıp kalan, aynı zamanda aldığı kararları istekleri karşı tarafa iletemeyen, kendi kendine korkular oluşturup bunlar içinde sıkışıp kalmış biri olmaktan kurtuldum. Kafamın içinde kocaman bir karanlık varmış. Sayenizde bu karanlığa ışık tutmayı öğrendim. Teşekkür ederim hersey için.

DB
Duy*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Ben hayat enerjimi kaybettiğim, kendimi sürekli gereksiz savunmasız çaresiz hissettiğim bir dönemde tanıstım Mehmet beyle. İyi ki tanıştım. Arkadaş oldu bana, olayları tahlil etmeme, kendimi tanımama yardımcı oldu ve nasıl mutlu olacağımı öğrenmeme vesile oldu. Yalnızlık korkusuyla yüzleştim. İnsanların düşüncelerine göre şekillenmenin ne kadar yanlış olduğunu ve herseyden herkesten önce benım nasıl hissettiğimin ne kadar önemli oldugunu öğretti. Bunları herkes söyler fakat önemli olan uygulayabilmek. Yardımları için Mehmet Bey e tesekkur ediyorum.

Sık Sorulan Sorular

Psk. Dan. Mehmet Ceylan ile nasıl iletişime geçerim?

Psk. Dan. Mehmet Ceylan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Psk. Dan. Mehmet Ceylan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Dan. Mehmet Ceylan Psk. Dan. Mehmet Ceylan Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Psk. Dan. Mehmet Ceylan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Dan. Mehmet Ceylan Psikoloji uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube