Prof. Dr. Zafer Orkun Toktaş

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul
5.0

Bel Fıtığı, Boyun Fıtığı, Omurga Cerrahisi

“Yıllar önce geçirdiğim rahatsızlıktan dolayı Zafer Beyle yollarımız kesismisti basarılı bir ameliya...” Devamı

Prof. Dr. Zafer Orkun Toktaş

Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Zafer Orkun Toktaş, Uludağ Üniversitesi  Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Tıpta uzmanlık eğitimini Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Nöroşirürji alanında tamamlayan Doç.Dr. Zafer Orkun Toktaş, doktora eğitimini de mikronöroşirürji alanında gerçekleştirmektedir.

Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi olan Toktaş, özellikle omurga cerrahisi alanında çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Doç. Dr. Zafer Orkun Toktaş, bel ve boyun fıtığı tedavileri, omurga ve omurilik tümör tedavileri, skolyoz tedavileri, kamburluk tedavileri gibi omurga ve omurilik hastalıkları üzerine son teknolojik donanımlarla hastalarına tedavi imkanı sunmaktadır. 2014 yılında Doç. Dr. Zafer Orkun Toktaş, Harvard Üniversitesi’nde omurilik tümörleri üzerine bilimsel çalışmalar gerçekleştirmiştir. Omurga ve omurilik hastalıkları üzerine bilimsel yayınları olan Toktaş akademik anlamda da çalışmalarına devam etmektedir.

KATILDIĞI MESLEKİ EĞİTİMLER, KURSLAR VE KONFERANSLAR

 • Uluslararası, Workshop /Workshop Yöneticiliği /07.10.2015-10.10.2015, 6th International Symposium On Microneurosurgical Anatomy Isma. ( Düzenleme Kurulu Üyesi/ Moderatör), Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi, (Kontrol No: 32274)

 • Uluslararası, Workshop /Workshop Yöneticiliği /17.06.2011-18.06.2011, Wfns World Federation Of Neurosurgical Societies Skull- Base Surgery Cadaver Course (Eğitmen), Marmara University Institute Of Neurological Sciences, (Kontrol No: 32285)
 • Uluslararası, Workshop /Workshop Yöneticiliği /28.05.2015-30.05.2015, Neurosurgery Course Series - 4. Prof. Dr. Evandro De Oliveira Skull Base Course 2 (Düzenleme Kurulu Üyesi / Eğitmen), Prof. Dr. Rhoton Anatomy Lab, Bau Faculty Of Medicine, (Kontrol No: 32275)
 • Ulusal, Sanatsal Etkinlikler/22.10.2015 , 2015-2016 Türk Nöroşirürji Derneği İstanbul Toplantıları (Düzenleme Kurulu Üyesi), Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü, (Kontrol No: 32283)
 • Uluslararası, Workshop /Workshop /03.04.2014-06.04.2014, Ekspomed 2014 Bilimsel Etkinlikler / Beyin Cerrahisi Uygulamaları. İnsan Biyomekaniği Ve Omurga Cerrahisi Yaklaşımlarında Robotik Teknoloji Uygulamaları (Eğitmen), Tüyap Fuar Ve Kongre Merkezi, (Kontrol No: 32278)
 • Uluslararası, Workshop /Workshop Yöneticiliği /28.05.2014-31.05.2014, Bahçeşehir Üniversitesi, 12. Ulusal Sinir Bilim Kongresi (Düzenleme Kurulu Üyesi), Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi, (Kontrol No: 31046)

MESLEKİ ÜYELİKLER

 •   Türk Nöroşirurji Derneği

 •    Türk Nöroşirürji Derneği  Spinal ve Periferik Sinir Cerrahisi  Grubu      
 •   Türk Omurga Derneği
 •   North American Spine Society
 •   Sinir Sistemi Cerrahisi Derneği

Küçükbakkalköy, Vedat Günyol Cd. No:28-30 Ataşehir/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi Mikrodiskektomi Epiduroskopi Arnold chiari sendromu ameliyatları Devamı
Randevu Hattı
Cevizli, Talatpaşa Cd No:75 Maltepe/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi Mikrodiskektomi Epiduroskopi Arnold chiari sendromu ameliyatları Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Zafer Orkun Toktaş, Uludağ Üniversitesi  Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Tıpta uzmanlık eğitimini Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Nöroşirürji alanında tamamlayan Doç.Dr. Zafer Orkun Toktaş, doktora eğitimini de mikronöroşirürji alanında gerçekleştirmektedir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi

Uzmanlık Aldığı Kurum

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 08.2001
Deneyim: 22 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Bel Fıtığı Boyun Fıtığı Omurga Cerrahisi Omurga Tümörleri Omurga kırıkları Devamı

Deneyimler

MEMORIAL ATAŞEHİR HASTANESİ (2022 - Devam ediyor)
VM MEDİCAL PARK PENDİK HASTANESİ (2018 - 2022)
BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MEDİCAL PARK GÖZTEPE HASTANESİ (2012 - 2018)
SAĞLIK BAKANLIĞI TATVAN DEVLET HASTANESİ (2009 - 2011)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 77 47

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

4.9

Ortam

5.0
AT
Asl*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Beyin damar hastalıkları
Memorial Ataşehir Hastanesi

Yıllar önce geçirdiğim rahatsızlıktan dolayı Zafer Beyle yollarımız kesismisti basarılı bir ameliyat geçirdim ve tekrardan sağlıklı bir hayata başladım .İyi ki varsınız.

HY
Hab*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Beyin tümörleri ameliyatı
İstanbul Onkoloji Hastanesi

Basarili bir ameliyatla beynimdeki tümörü komplikasyonsuz bir sekilde alarak beni hayata döndürmesinin yanısïra takip sürecinde de gösterdigi özen,güleryüz ve moral motivasyonu için de minnettar olduğum mükemmel bir hekim.Ayrıca son derece ilgili profesyonel ekibinin gösterdigi gayret de oldukca takdire deger.Asistanı Özlem Hanıma da özelllikle tesekkur ediyorum.

LT
LAL*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Boyun ve bel fıtığı
Memorial Ataşehir Hastanesi

Hastaya yaklaşımınız ,detaylı ve bizim anlayacağımız bir dille bütün detayları ince ince anlatmanız ,hem boyun fıtığımı hem bel fıtığımı hemde omurga kaymalarımı şuan tek bir ağrım kalmadan tedavi edişiniz ve en önemlisi karşınızdaki herkese titrinizi ve konumunuzu bir kenara bırakıp muhteşem bir insan olarak yaklaşmanız anlatılmaz yaşanır. Bana ve çevreme verdiğiniz güven için sonsuz teşekkürler zafer hocam. Siz nereye biz oraya :))

hY
Hab*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Beyin tümörleri ameliyatı
İstanbul Onkoloji Hastanesi

Beyin tümörü ameliyatımı başarılı bir şekilde gerçekleştirip hayatımı kurtarmasının yanısıra, ameliyat sonrası takip sürecinde de son derece ilgili ,açıklayıcı,güleryüzlü ve motive edici tavırları ile mükemmel bir hekim,harika bir insan.Ayrıca işini titizlikle yapan son derece profesyonel bir ekibi var.Asistanına dilediğiniz zaman kolaylıkla ulaşıp bilgi alabiliyorsunuz.

EE
Ece E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Özel Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi

Alanında başarılı , ilgili , detaylı sizinle ilgilenen başarı doktorumuz. İyi ki var.2 ameliyatımızı başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Hastaları çok şanslı.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Zafer Orkun Toktaş ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Zafer Orkun Toktaş için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Zafer Orkun Toktaş için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Zafer Orkun Toktaş ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504747747

Prof. Dr. Zafer Orkun Toktaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Zafer Orkun Toktaş Memorial Ataşehir Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Zafer Orkun Toktaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Zafer Orkun Toktaş Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanıdır. Bel Fıtığı, Boyun Fıtığı, Omurga Cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, MikrodiskektomiAmeliyatsız bel fıtığı tedavisi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Mikrodiskektomi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube