Prof. Dr. Serdar Baki Albayrak

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Beyin Tümörleri, Bel Fıtığı, Bel Kayması

Takvim talep et

Doktorun Adresi

Beşyol Mah. Akasya Sok. No: 4  Küçükçekmece, İstanbul
İstanbul Aydın Üniversitesi Florya VM Medical Park Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Serdar Baki Albayrak Hakkında

Serdar Baki Albayrak Kimdir?

Doç. Dr. Serdar Baki Albayrak, tıp eğitimini 1998 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladı ve ardından hayat boyu adanma duygusuyla başladığım nöroşirürji uzmanlık eğitimini İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi'nde 2004 yılında tamamlayarak uzman doktor unvanını aldı. Yine 2004 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi'ndeb de Yardımcı Doçent unvanını aldı. 

Dr. Albayrak, 2006 ile 2007 yıllarının Mayıs tarihleri arasında bir yıl süresince burslu olarak Helsinki Üniversite'sinde beyin anevrizmaları ve damarsal hastalıkların mikrocerrahi tedavisi konusunda üst ihtisas (klinik fellowship) gördü ve ardından da Amerikan Tıp Denklik Sınavında geçerli puanı alarak, 2007 yılı ile 2008 yılınının Temmuz ayları arasında bir yıl süresince Amerika Birleşik Devletleri, Boston'da, dünyanın en prestijli üniversitesi olarak kabul edilen Harvard Üniversitesi Tıp Fakültesi Brigham and Women's Hastanesi'nde, beyin tümörlerinin cerrahi tedavisi konusunda burslu olarak tümör üst ihtisasımı (klinik fellowship) tamamladı ve bu pozisyonda ameliyat doktoru olarak da görev alan tek Türk Beyin Cerrahı oldu.

Dr. Albayrak, askerlik görevini 2010 yılının Ağustos ayında Ankara GATA Hastanesi'nde tabip teğmen olarak tamamladı ve 2011 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde girdiği sınavda Beyin ve Sinir Cerrahisi Doçenti unvanını elde etti.

Klinik ve temel nörobilim alanında devam eden projeleri de bulunan Dr. Albayrak, başta beyin ve omurilik tümörleri, anevrizmalar, dejeneratif bel ve boyun hastalıkları (bel ve boyun fıtıkları), spastisite, hidrosefali olmak üzere, beyin cerrahisinin bütün dallarında sahip olduğu bilgi ve beceriyi hastalarının tedavisinde kullanmaktadır.

Diploma aldığı kurum
 • MARMARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Beyin Tümörleri
 • Bel Fıtığı
 • Bel Kayması
 • Beyin Anevrizması
 • Beyin Anevrizması Onarımı
Tedaviler
 • Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi
 • Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi
 • Epiduroskopi
 • Mikrodiskektomi

Serdar Baki Albayrak Cevapladığı Sorular

 • Kavernom

  40 yaşındayım. yaklaşık 3 yıl önce görmede bulanıklık vardı, 3-5 saniye sürüyordu.3-6 ayda bir tekrar ediyordu.enson 1 ay önce 1 saat süren bir görme bozukluğum oldu.çekilen ilaçlı mr sonucunda kavernom tespit edildi.gittiğim doktorlar beynin derinlerinde yer aldığını ameliyatın çok riskli olacağın... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Serdar Baki Albayrak

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Başta aşırı derece karıncalanma yanma

  Doktor bey merhaba , yaklaşık 2 haftadır başımda hafif ağrı ile birlikte kasılma var genelde başın arka kısmında karıncalanma ve yanma ve gözlerde'de yanma oluşuyor özellikle ayağa kalkınca ve yürürken daha şiddetli oluyor ? ne yapmam gerekiyor yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum .teşekkürler... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Serdar Baki Albayrak

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Serdar Baki Albayrak kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. S Albayrak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Serdar Baki Albayrak için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. S Albayrak şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Serdar Baki Albayrak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Serdar Baki Albayrak İstanbul Aydın Üniversitesi Florya VM Medical Park Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Serdar Baki Albayrak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Serdar Baki Albayrak Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Epiduroskopi, Mikrodiskektomi alanlarında hizmet veriyor ve Beyin Tümörleri, Bel Fıtığı, Bel Kayması, Beyin Anevrizması, Beyin Anevrizması Onarımı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Serdar Baki Albayrak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Serdar Baki Albayrak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Serdar Baki Albayrak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. S Albayrak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Serdar Baki Albayrak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. S Albayrak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.