Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı

Üroloji - İstanbul
5.0

Mesane Kanseri Ve Tedavisi, Prostat Büyümesi, Prostat Kanseri Ve Tedavisi

“Hoca hastanın sorunlarına son derece geniş bir kavrayışla yaklaşıyor .. Güven verici bir ilişki kuru...” Devamı

Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı

Prof.Dr.Saadettin Eskiçorapçı 1973 yılında Konya’da doğdu. 1991 yılında Ankara Fen Lisesi’nden, 1997 yılında Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2002 yılında “Prostat kanseri erken tanısında kullanılan parametrelerin etkinliklerinin değerlendirilmesi” adlı uzmanlık tezini Hacettepe Üniversitesi Üroloji Anabilim Dalında tamamlayarak Üroloji uzmanı ünvanını aldı. 2003 yılında Avrupa Üroloji Yeterlilik sınavını kazanarak, Türkiye’den FEBU ünvanını kazanan ilk üroloji uzmanlarından oldu.

2001-2005 yılları arasında yurtiçi ve yurtdışında Üroonkoloji(Ürolojik Kanserler) alanında Prof.Freiha, Prof.Presti, Prof.Rassweiller gibi Dünya çapında akademisyenlerden eğitim alan Prof.Dr.Eskiçorapçı, 2007 yılında Üroloji Doçenti oldu. Dr.Eskiçorapçı 2006-2007 yıllarında yurtdışında birçok merkezde Laparoskopik Ürolojik Cerrahi alanında eğitim gördü. Dr.Eskiçorapçı 2013 yılında Üroloji Profesörü ünvanını aldı. Prof.Dr.Eskiçorapçı’nın ulusal ve ulusararası dergilerde basılmış 200ün üstünde bilimsel çalışması bulunmakta. Bilimsel alanda birçok ödülü bulunan Prof.Dr.Eskiçorapçı’nın, ulusal ve uluslarası kitaplarda özellikle ürolojik onkoloji ve endoskopik ve laparoskopik cerrahi konusunda 10 adet bölüm yazarlığı bulunmakta. Yurt içi ve yurtdışında akademik çalışmaları ile 4 kez en iyi çalışma ödülü alan Dr.Eskiçorapçı, Aralık 2020 Google Scholar’a göre h-endeksi 17 olup akademik çalışmaları 1000’in üstünde atıf almıştır. Prof.Dr.Eskiçorapçı Türk Üroonkoloji Derneği Genel sekreteri görevini yürütmektedir. Bu derneğin düzenlediği Disiplinlerarası Üroonkoloji online kongresi ve Türk Üroonkoloji kongrelerinde kongre sekreteri olarak görev almaktadır. Yurt içi ve yurt dışında birçok okulda, Üniversite ve lise öğrencilerine akademik kariyer alanında danışmanlık yapmaktadır. Acıbadem Üniversitesi Üroloji Anabilim Dalı’nda misafir öğretim üyesi olarak akademik hayatına devam etmekte olan Dr.Eskiçorapçı çok iyi derecede İngilizce ve iyi derecede Almanca bilmektedir. Prof.Dr.Eskiçorapçı, birçok dergide tıbbi bilgilendirme yazıları yazmaktadır.

Robotik cerrahi ve lazer gibi sağlıkta teknoloji kullanımı konusunda ciddi bir deneyime sahip olan Dr.Eskiçorapçı “teknoloji ve sağlık” konusunda eğitimler vermektedir. İlgi alanları Mevlana felsefesi, basketbol, edebiyat, dans olarak sayılabilir. Aynı zamanda Dr.Eskiçorapçı amatör bir resim koleksiyoneri olarak çağdaş resim sanatı ile ilgilenmektedir. Sağlıklı yaşam konusunda bilgilendirme çalışmaları yapan Saadettin Eskiçorapçı aynı zamanda “Konuşulmayan Erkeklik” kitabının yazarıdır. 2019-2020 yılları arasında NTV’de “En sağlıklı sohbetler” programında sunucu moderatör olarak görev almıştır. Prof.Dr.Eskiçorapçı, aynı zamanda profesyonel “Erickson Coaching” eğitimi almıştır ve sağlık alanında coaching hizmeti sunmaktadır.

Prof.Dr.Saadettin Eskiçorapçı’nın yurtdışı eğitim faaliyetleri: Üroonkoloji alanında klinik eğitim, Eppendorf Üniversitesi-Üroloji Kliniği Hamburg-Almanya, 2001 European Board of Urology (EBU) Fellowship,(Avrupa Üroloji Yeterlilik belgesi) Haziran 2003 Üroonkoloji alanında klinik eğitim, Stanford Üniversitesi Üroonkoloji Bölümü, Palo Alto-A.B.D, 2003 Laparoskopi, retroperitonoskopi, lazer ve endoüroloji eğitimi, SLK-Kliniken, Heilbronn, Heidelberg Üniversitesi-Almanya, 2007 RADIUS surgical system eğitimi, Tübingen Üniversitesi, Tübingen-Almanya, 2006 Laparoskopik Üroloji eğitimi, Hopital Henri Mondor, Paris-Fransa, 2006 Laparoskopik Üroloji eğitimi, Charite University, Berlin-Almanya,2007 Robotik Cerrahi Eğitimi, Strasbourg, Fransa 2013 Mesleki özel ilgi alanları: Üroonkoloji ve üroonkolojik cerrahi Robotik ürolojik cerrahi ve laparoskopi Endoskopik taş cerrahisi(Perkütan nefrolitotripsi vb.) Sağlık ve teknoloji Sağlık ve medya Cerrahi Deneyim: (Özellikli girişimler) Robotik Ürolojik cerrahi 300den fazla cerrahi girişim Laparoskopik Ürolojik Cerrahi: 500 den fazla cerrahi girişim(laparoskopik radikal prostatektomi, laparoskopik her türlü böbrek cerrahisi vb.) Endoskopik taş cerrahisi: 1000den fazla cerrahi girişim(Perkütan nefrolitotripsi vb.) Üroonkolojik açık major cerrahi:1000den fazla girişim (Radikal sistoprostatektomi vb) Lazer prostatektomi: 300den fazla girişim (Greenlight prostatektomi) Çocuklarda ürolojik cerrahi:400den fazla girişim (Üreteroneosistostomi, ogmentasyon vb) Kadın Ürolojisi: 200den fazla inkontinans cerrahisi (Üretra sling-askı cerrahileri) Mesleki çalışmalarına Beşiktaş'ta bulunan Özel Muayenehanesinde devam etmektedir.

Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı Özel Muayenehanesi
Zorlu Center, Terasevler TA Lobi, Kat: T1, Daire:103 Beşiktaş/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Kan elektrolit testi Abdominal ultrasonografi Keratinin kan testi Kriyoablasyon Böbrek ultrasonu Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof.Dr.Saadettin Eskiçorapçı 1973 yılında Konya’da doğdu. 1991 yılında Ankara Fen Lisesi’nden, 1997 yılında Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2002 yılında “Prostat kanseri erken tanısında kullanılan parametrelerin etkinliklerinin değerlendirilmesi” adlı uzmanlık tezini Hacettepe Üniversitesi Üroloji Anabilim Dalında tamamlayarak Üroloji uzmanı ünvanını aldı. 2003 yılında Avrupa Üroloji Yeterlilik sınavını kazanarak, Türkiye’den FEBU ünvanını kazanan ilk üroloji uzmanlarından oldu. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 04.2020
Deneyim: 3 Yıl

Yabancı Dil

Almanca, İngilizce

İlgi Alanları

Mesane Kanseri Ve Tedavisi Prostat Büyümesi Prostat Kanseri Ve Tedavisi Ürolojik Kanserler Ve Tedavisi Acil İdrar Yapma İsteği (İdrar Sıkışması) Devamı

Deneyimler

Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı Özel Muayenehanesi (2020 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (212) 912 65 98

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
CD
Cem*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Hoca hastanın sorunlarına son derece geniş bir kavrayışla yaklaşıyor .. Güven verici bir ilişki kuruluyor kendisiyle ..

Yorum randevu sonrasında eklendi.
AK
ALP*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Lazerle prostat cerrahisi
Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı Özel Muayenehanesi

Prof. Saadettin bey, konusundaki tartışılmaz uzmanlığı yanında hastasına bütünsel tıp çerçevesinde hümanist yaklaşımıyla günümüzde çok az kalmış olan profesörlerdendir. Ürolojik hastalıklarda çok önemli bir yol arkadaşlığı sağladığı için kendisine bir kez daha teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
CU
Cem*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

İki ay önce hayatımın çok güzel gittiği bir dönemde hafif bir testis ağrısı şikayetiyle hastaneye gittim doktor bana bu düşük gradeli varikosel boş zamaninda usg çek gel demişti usg çekilirken radyologun ağzından çıkan bir kelimenin o ana kadar çok güzel giden hayatımı altüst edeceğini düşündüm, tm. Intern doktor olduğum için ne olduğunu biliyordum 22 yaşında bir gencin duyabileceği en kötü kelime buydu herhalde. Ne olduğunu bildiğimin farkındaydım yine de sordum hocam tm tümör demek mi? Potansiyel dahilinde yaşayacaklarım, aileme yaşatacaklarım, kız arkadaşımin yașayabilecekleri hepsi bir anda aklımı kurcalamaya başladı. Hayatınızı iki bölüme ayırın bir saniye öncesi ve şu an. O günden sonra bitmek bilmeyen tetkikler sürecim başladı. Her radyolog kitlenin boyutunu küçük farklarla da olsa farklı veriyordu ki bunun doğal olabileceğini bilmeme rağmen ister istemez bunalima giriyordum herhalde hiç kimse bunun ne olduğunu bulamayacakti. Son gittiğim doktor bir aylık bir izlem sürecinin ve yine küçük bir farkla büyümüş olan usg sonucunda bana "senin testisini alalım ya" dedi. Kendimi o ana ne kadar hazırlamış olsamda başımdan aşağı kaynar sular döküldü nasıl bu kadar rahat, kolay olabiliyor, daha bir ay önce ben çok iyiydim neler oluyor diye düşünüyordum. Kendimi artık öyle yaşamaya alistirmaya başladım bu psikolojiyle baş etmem gerektiğini insanlarin tepkisini nasıl karşılamam gerektiğini durmadan düşünüyordum. Başka doktorlara da gitmek fikir almak daha iyi sonuç verebilecek şeyleri araştırmak bilmek istiyordum ancak gittiğim herkes bu böyledir ve testisin alınması gerekir diyordu. En sonunda Sadettin hocamı buldum bana iyi şeyler söyleyen tek kişi bütün olasılıkları sıralayan en kötü ihtimalin bile yaşanabilecek bütün tümör vakalarından daha iyi olduğunu söyleyen tek kişi kendisiydi ve inanılmaz bir güveni vardı " testisi açar kitleyi alırız biyopsiye yollarız ne olduğuna bakarız ona göre hareket ederiz dedi." Bana yalnızca bir olasılık verdi ve ben bu olasılığa sarıldım. Henüz ülkemizde yaygın olmayan bir yöntem ama bu şans bana verildiği için çok mutluyum. Sadettin hocam olmasa şu anda gereksiz bir organ kaybı yerle bir olmuş bir psikoloji ve ileride çocuğum olur mu düşüncesiyle yaşamak zorunda kalacaktım.Biyopsi sonucunda çok nadir bir tümör olduğunu iyi huylu mu yoksa kötü huylu mu diye bakmak için ek boyama yapmamız gerektiğini ve işlemin biraz daha uzayacagini söyledi her şeyin sonuçlanmasına yalnızca bir haftasonu kalmıştı ve heyecandan yerimde duramıyordum. Pazartesi günü hocam beni arayıp "müjdemi isterim" dedi. İşte hayatımın kalanına o an başladım. Hiç bir şey olmamış gibi hissediyordum artık daha 15 gün önce testisimin alınmasına karar verilmişti bugün bu yazıyı yazıyorum hayat garip. Bilime ve Sadettin Hocam'a sonsuz teşekkürlerimle.

AS
Ali S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

2021 Ocak 3.ncu hafta 1.nci Evre Akciğer Ca rutin kontrol için İzmir' e ulaştım. Ameliyatimizi yapan Prf. talebi üzerine , BT ertesi PET - CT Çekimi sonucu ; Sağ Böbrek üstü bez de 65 mm ve Sağ ayak kalça, uyluk kemiklerinde Metastas olduğunu öğrendim. Kemoterapi, Radyoterapi ve Sağ Böbrek Üstü bez Tümör Robotik cerrah "Hekim Aramaya" başladım. İzmir Onkomer'de Kalça kemigi RT tedavi basladim. Tedavi süresince ; Başarı öyküleri olan Ürolog_Robotik cerrah Prf. hekimlere randevu alarak ulaştım. Böbrek üstü Tümör hakkinda ; - Kemoterapi ile 65 mm tümör küçültülmeli ertesinde akciğerde ki 10 mm tümör her ikisi ayni anda robotik cerrahi ile alınabilir ? - Kemik dokuda da Metastas var Sistemik tedavi almalısınız, 65 mm' lik tümör' ün  veya tek böbreğin bütün olarak alinmasi  sonuçları degistirmez ? - Bu tümör' e dokunulursa dağılabilir - Onkolog Prf. : Bu tümör RT ile bertaraf edilebilir ? Genetik testleri ABD de yaptıralım. - Bu ameliyat açık yöntem ile yapıldığı zaman kitle ellediği ve çekiştirildiğ için kitlenin yırtılıp vücuda yayılma ihtimali de artiyor olmasına karşın " Açık ameliyat teklif edildi" Şubat ortası RT Seansları tamamlandı. ABD den Genetik test sonuçları henüz gelmediğinden 1 hafta daha otelde bekledim - Onkolog Prf. Evinize gidin sonuçlar gelince tedaviye başlarız söylediler. Mart başı Tam teşekküllü Onkoloji agirlikli bir hastahane de Onkolog Prf. Böbrek üstü bez tümör ( 70 mm ) 2 katı maliyet ile alınmasını teklif etiler ( meme Ca tecrübeli Robotik cerrah) 3 aydır içimde taşıdığım bu tümör den bir an önce kurtulmak icin İnternet' den çok aradim ve hasta yorumlarini okudum. Allah, çabalarımızı karşılıksız bırakmadı ve Uro_Onkoloji Prf. Dr. Saadettin Eskiçorapçı Hoca' Hasta yorumları ve Başarı öyküleri ile karşılaştım Aylardir bu musibet' den kurtulmak için cok çaba sarfettim, Ege bolgesinde basari öyküleri olan gitmediğim Prf. kalmadı. Hoca ile paylaşılmak üzere elimdeki tüm bilgileri Muayenehanesi ne ilettim. Hocam tel ile geri donus yaparak ; - Başına iş çıkarma gel şunu hemen temizleyelim söyledi. Hiç vakit kaybetmeden Hocamızın Muayenehanesi ne gittim. Tümör 80 mm büyümesine karşın hoca sorun olmayacağını ifade etti Ameliyat için dusuk de olsa riskler ( aort, dalak,  karaciğer vb. ) olmasına karşın  Üniversite hastahanesi nın her konuda uzman Damar cerrahisi ve benzeri ekiplerin anında mudahele edecegini söylediler. Tedbiren benim kan gurubumla eşleştirilmiş 1 ünite kan hazirlanacagini belirttiler. Acibadem Atakent Tam Teşekküllü Hastahanesinde  Her teçhizat ve Ekipman mevcut. Gerekli tetkikler yapıldı. Ameliyat günü belirlendi. Robotik cerrahi için hazırlık başlatıldı. Hocam, asistanları ve en az 1 düzine sağlık personeli ile 2 saat çok zor bir ameliyati gerçekleştirdiler. Sağ böbrek üstü bez' den çıkan tümör kitle 95 mm ve 115 gr. Karaciğer e 1 mm ana toplardamara 2 mm mesafede müdahale edilen Tümör çok tehlikeli ve bir yerdeydi Böbrek üstünde yer alan tümör kitlesi yayılmadan onkolojik kurallara uygun bir şekilde paketlenerek çıkartıldı. - Çok Şükür ! Başarılı bir ameliyat sonrası, 3 gün  misafirleri oldum. temizlik, kafeterya, hasta bakıcı, hemşire ve tum sağlık çalışanlarına teşekkür ederim. Taburcu edildim ve hiç rahatsızlık duymadan İstanbul Balıkesir araç kullandım ve evime sağlıcakla ulaştım. Hocamız, Radyasyon Onkolog Prf ile durumu consulte ettiler sonucunda 10 seans tedbiren RT tedavi gördüm. Hocamız ameliyat sonrası her aşamada durumu takip ediyor ve MR ve RT sonuçlarını meslekdaslari ile görüşüp değerlendiriyor. Ozellikle uyurken sık idrara çıkma ve terleme sıkıntısı yaşıyordum günden güne azalıyor. İnsaAllah kurtulurum. Bayram ertesi Allah izin verirse Hocamız kontrollerimiz var. İnşaAllah sonuçlarımız iyi olur. Onca hastasına şifa dağıtırken bile vakit ayırıp Bayram lık araması çok anlamlı idi. Sizi Yetiştiren Aile Büyüklerinden Allah Razı Olsun. Allah size güç kuvvet versinki nice hayatlara umut ve çare olun.

HT
H***** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Daha önce beni çok meşakkatli bir ameliyatla (parsiyel nefrektomi) hayata yeniden döndüren, eşsiz ve kıymetli doktorum Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı muhteşem bir ameliyatla beni hayata yeniden döndürmüştür. (2019) Bugün prostat biyopsimi başarıyla yapmıştır. Kendilerine candan teşekkür ve minnetlerimizi , şahsım ve tüm ailem adına yapar, hastalarına acil şifalar Prof. Dr. Saadetin Y. Eskiçorapçı hocama ve tüm sevdiklerine sağlıklı mutlu uzun yıllar dilerim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
S***** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Herkese iyi günler dileyerek başlamak istiyorum. Yaklaşık olarak bir ay önce Trabzon’dan İstanbul’a prostat sorunum neden ile geldim. Burada prostat sorunum ile ilgili olarak Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı beyefendiye geldim. Yapılan tetkikler sonucu ameliyat olmam gerektiği söylendi. Bu ameliyatın ‘’ROBOTİK’’ olması gereği ve olmazsa olmazına karar verdik.Robotik ameliyatın ve ayrıca söz konusu robotu kullanacak olan hocanın gereğine son derece inanmış biriyim. Kesinlikle tüm hastaların ‘’ROBOTİK’’ ameliyat olmalarını acizane olarak öneriyorum. Bu arada Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı’ya deneyim, hizmet ve insani yanlarından dolayı şükranlarımı sunarım.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
öe
ö***** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Eşime 2019 tarihinde Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı tarafından böbrek tümörü ameliyatı yapıldı. Bu zor süreçte , ameliyat öncesi ve sonrasında öncelikle bize çok yardımcı olan Saadettin Bey’in yakın ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. Ameliyatımız çok başarılı geçti. Böbrek kurtuldu. Böbrek tümörü ameliyatları ile ilgili Saadettin Bey’i herkese tavsiye ediyoruz.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
uc
U***** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Çok değerli Saadettin Hocam; Üroloji alanında en iyisi olduğunuz bilgisini edindikten sonra hastanız olmak için randevu aldım. İyi ki de öyle yapmışım. Sizin özellikle böbrektaşı öykümü dinledikten sonra değerlendirmeniz, operasyon kararınız, bakım, tedavi süreç ve sonuçlarının çok memnuniyet verici olduğunu belirtmek isterim. Tüm süreç esnasında maddi ve manevi olumlu yaklaşımlarınızdan dolayı teşekkürü borç bilirim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ZY
Z***** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı Bey’e teşekkürlerimizi borç biliriz. Ailecek annemizin mesane kanserinde yanımızda bulunmaları, destekleri, işlerindeki ustalıklarıyla annemin mesane kanserinden tamamen kurtulacağına inanıyoruz. Şu ana kadar 3 kez ameliyat oldu annemiz. İlkinde kanser temizlendi 2. Ameliyatta temiz çıktı 3. De ise yine ilk aşama bu sefer 3 küçük tümör çıktı. Ama biz Saadettin Bey’e bu konuda güveniyoruz. Annemizi tamamen bu hastalıktan kurtaracağına eminiz. Gerek bilgisi, tecrübesi, gerek insani değerleri , vicdanlı olması ile Saadettin Bey , eğitimi, bilgisi ve kalitesi ile 1 numaradır. Ona çok teşekkür ederiz. İyi ki hayatımıza dokundular.İyi ki böyle mükemmel bir doktor olmuş. Çok teşekkürler. Saygılarımızla, Ö**** Y**** kızı.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
DA
D***** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Sayın Prof. Dr. Saadettin Y. Eskiçorapçı; Çok ani bir kararla geldiğim İstanbuldaki ilk adresim. Her ne kadar bir tanıdık referansıyla gelmiş olsamda sizinle yapılan görüşme süreci , yapmış olduğunuz ameliyatlardaki başarı oranı ve kendinizi her daim yenileyip geliştiren çağa en iyi şekilde ayak uyduran bi doktor olduğunuz için ilk ve son adres olarak kaldınız bende. Ciddi bir rahatsızlığım olmasına rağmen sizinle yapılan görüşmeden sonra bana verilen güvenin başka bir doktorla görüşmeye ihtiyaç duymama kaynağım sizsiniz. Bütün her şey için size sonsuz teşekkürler. Güzel sonuçlarla yanınızdan ayrılıyorum. 3 ay sonra görüşmek üzere.

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +902129126598

Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı Özel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı Üroloji uzmanıdır. Mesane Kanseri Ve Tedavisi, Prostat Büyümesi, Prostat Kanseri Ve Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Kan elektrolit testi, Abdominal ultrasonografi, Keratinin kan testi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube