Prof. Dr. Ş. Kerem Özel, İstanbul, Üroloji

Prof. Dr. Ş. Kerem Özel

Üroloji, Çocuk Ürolojisi - İstanbul

Üretero-Vezikal Darlık, Pyeloplasti (Upj Darlığı), Testis Kanseri

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

İstanbul Bilim Üniversitesi Avrupa Florence Nightingale Hastanesi Hüseyin Cahit Yalçın Sok. Fulya Mah. Mecidiyeköy  Şişli, İstanbul
İstanbul Bilim Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ş. Kerem Özel Hakkında

Ş. Kerem Özel Kimdir?

Prof. Dr. Ş. Kerem Özel, Üroloji ve Çocuk Ürolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Ürolojisi Ş. Kerem Özel, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ş. Kerem Özel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Bilgi acil

  Hocam 40 gunluk ogluma sol böbrek toplayici sistemde pelviektazi izlemekte olup real polis 9.5 mm olup radyojik takibi önerilir diyor ne demek bu korkmam gerekmi

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ş. Kerem Özel

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Bebeğimde sorun varmı

  Merhaba hocam 2 yaşını doldurmuş oğlum var çişini öğretmek için bezini çıkardık idrarında bir sorun görünmüyor ancak eli sürekli pipisine gidiyor. bir sorun olabilir mi?

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ş. Kerem Özel

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ş. Kerem Özel kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. � Özel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ş. Kerem Özel için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. � Özel şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ş. Kerem Özel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ş. Kerem Özel İstanbul Bilim Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ş. Kerem Özel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ş. Kerem Özel Üroloji, ,Çocuk Ürolojisi uzmanıdır. Abdominal ultrasonografi, Kriyoablasyon, İntravenöz ürografi, Kan elektrolit testi, Böbrek ultrasonu alanlarında hizmet veriyor ve Üretero-Vezikal Darlık, Pyeloplasti (Upj Darlığı), Testis Kanseri, Sistit, Reflü - Gastrit hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ş. Kerem Özel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ş. Kerem Özel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ş. Kerem Özel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. � Özel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ş. Kerem Özel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. � Özel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.