Prof. Dr. Nizamettin Kılıç

Çocuk Cerrahisi, Çocuk Ürolojisi (Cerrahi) - Bursa

İdrardan Kan Gelmesi, Fimozis (Bitiklik), Gece (Uykuda) İşeme

Randevu Al 0 (850) 474 19 88 Soru Sor

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

Muayenehanemizde Covid-19 dan Korunmaya Yönelik Tedbirlerimizi Aldık;

-Aynı anda birden fazla hastanın karşılaşmasını önlemek için randevu saatleri titizlikle verilmekte.

-Muayenehanede üst düzey hijyen tedbirleri alınmıştır. Her gün günlük olarak yüzeyler ve bütün kapı kolları antiseptik temizleyiciler ile temizlenmektedir.

-İki hasta arasındaki zamanlarda gerekli temizlik ve havalandırma sağlanmaktadır.

-Ortak kullanılan tuvalet vb alanlarda yeterli ölçüde temizlik ve hijyen malzemesi bulundurulmakta olup her randevu sonrası temizlenmektedir.

Doktorun Adresi

Bağlarbaşı Mah. 1.Sedir Sok. , No:15/2, (Bağlarbaşı Esentepe Metro İstasyonu Yanı)  Osmangazi, Bursa
Prof. Dr. Nizamettin KILIÇ Muayenehanesi

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 474 19 88
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Nizamettin Kılıç Hakkında

Nizamettin Kılıç Kimdir?

Prof. Dr. Nizamettin KILIÇ, 1966 yılında Bursa’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini 1983 yılında Bursa Erkek Lisesi’nde tamamlamıştır. 1989 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1989- 1990 yılları arasında 10 ay süre ile Amasya, Suluova, Akören Sağlık Ocağı’nda pratisyen hekim olarak görev yapmış, 1990 - 1995 yılları arasında ise İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde Çocuk Cerrahisi ihtisasını tamamlamış ve Çocuk Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

Prof. Dr. Nizamettin KILIÇ, 1995-1996 yılları arasında 4 ay süreyle İngiltere, Manchester Kraliyet Çocuk Hastanesi’nde David Gough ve Adrian Bianchi’den Çocuk Cerrahisi ve Çocuk Ürolojisi eğitimi almıştır. 1996 yılından beri ise Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalı’nda görev yapmaktadır.

1999-2000 yılları arasında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi’nde askerlik vazifesini yerine getirmiştir. 2000 yılında İngiltere, Birmingham Çocuk Hastanesi’nde 6 ay boyunca Rona Slator ve Peter Gornall’dan Pediatrik Plastik Cerrahi eğitimi almıştır. Aynı süre zarfında Aivar Bracka ile birlikte Genitoüriner Cerrahi ve Hypospadias Teknikleri alanında çalışmalar yapmıştır.

2000 yılında Yardımcı Doçent, 2002 yılında Doçent, 2007 yılında ise Profesör olmuş olan Prof. Dr. KILIÇ, 2004 yılından beri Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalı, Çocuk Ürolojisi Bilim Dalı öğretim üyesidir. Ayrıca kendisi, Tıp Fakültesi fakülte kurulu üyeliği ve başhekim yardımcılığı gibi idari görevler de yürütmüştür. 2008-2014 yılları arasında YÖK, Eğitim Komisyonu, Tıp Çalışma Grubu ve SB Tıpta Uzmanlık Kurulu üyeliği yapmıştır. Ve halen Tıpta Uzmanlık Kurulu, Çocuk Ürolojisi Komisyonu üyesidir.

Türk Tabipler Birliği, Türkiye Çocuk Cerrahisi Derneği, Pediatrik Üroloji Derneği ve Avrupa Çocuk Ürolojisi Derneği (ESPU) gibi mesleki kuruluşlara üye olan Prof. Dr. Nizamettin KILIÇ, 2006 yılında Avrupa Çocuk Cerrahisi Board sınavını geçerek EBPS ve Joint Committee of Pediatric Urology tarafından verilen FEAPU ve 2011 yılında Çocuk Ürolojisi Uzmanlığı belgesi almaya hak kazanmıştır. Çocuk Cerrahisi ve Çocuk Ürolojisi alanlarında çok sayıda ulusal ve uluslararası makale, bildiri ve kitap bölüm yazarlıkları bulunmaktadır.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • İdrardan Kan Gelmesi
 • Fimozis (Bitiklik)
 • Gece (Uykuda) İşeme
 • Gömük Penis
 • Hatalı Sünnet (Sünnet Hatası)
Tedaviler
 • Apandisit tedavisi
 • Böbrek taşı (açık flank cerrahi)
 • Böbrek ultrasonu
 • İnmemiş testis cerrahisi
 • Kasık Fıtığı (inguinal herni) tedavisi
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 19 88

Nizamettin Kılıç Değerlendirmeleri

Değerlendir
5 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ih ..bek
Zamanlama
İlgi
Ortam

Her yönüyle yapıcı pozitif bir insan... 27-03-2021

ruba..kmaz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktor beyden çok memnunum 20-03-2021

eyt..y
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok memnun kaldık. Doktorumuz çok ilgili ve yapıcıydi. Bizi cok iyi dinledi ve ayrıntılı bilgi verdi. Gerçekten alanında en iyilerden biri.Cok teşekkürler. 04-03-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
..�an
Zamanlama
İlgi
Ortam

Oglum 2 aylıkken bobreginde kanal darlığından idrar birikmesi ve ileri derece hidronefros sonucu ameliyat olduk ve cok basarili bir ameliyat yapti kendisi ve 1 sene olmadan bobrek olmasi gereken boyutlara geldi cok basarili bir doktor kendisi cok tesekkur ediyorum 20-02-2019

tafa..YTAR
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hocam bilgi seviyesi ve deneyimi ile ebeveynlerin kafasında soru kalmayacak şekilde bilgilendirme yapabilen ve samimi tavrıyla aileyi rahatlatan birisi. Muayene sonrasındada telefonla bize yardımları dokundu,bizi psikolojik olarak güçlendirdi.Bu yönüylede maddiyattan ziyade mesleğine duyduğu saygıyı bize gösterdi. Hiç tereddütsüz tercih edilmesi gereken bir hekim. Hocamada buradan sonsuz saygılarımı sunar,işinde başarılar dilerim. 04-10-2018

Prof. Dr. Nizamettin Kılıç

- 20.02.2019

Mustafa bey merhaba. Umarım çocuğunuza ve size faydalı olabilmişimdir. Geçmiş olsun.

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Nizamettin Kılıç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Nizamettin Kılıç Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Intestinal nöronal displazi

  Merhaba şubat 2017 doğumlu kızımım gaita çıkışı sorunu var biyopsi yapıldı sonucu hirschsprung ekarte edilmiştir ama intestinal nöronal displazi dışlanamamıştır deniyor. bunun bir tedavisi var mı acaba?

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Nizamettin Kılıç

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Sünnet hatası

  Merhaba hocam 4 gün önce sünnet olan ama penisin altında bir et parçası var herhalde dikiş patlamış ne yapılması gerekir.

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Nizamettin Kılıç

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Nizamettin Kılıç ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Nizamettin Kılıç ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 19 88

Prof. Dr. Nizamettin Kılıç için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Nizamettin Kılıç için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Nizamettin Kılıç için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Nizamettin Kılıç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Nizamettin Kılıç Prof. Dr. Nizamettin KILIÇ Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Nizamettin Kılıç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Nizamettin Kılıç Çocuk Cerrahisi, ,Çocuk Ürolojisi (Cerrahi) uzmanıdır. Apandisit tedavisi, Böbrek taşı (açık flank cerrahi), Böbrek ultrasonu, İnmemiş testis cerrahisi, Kasık Fıtığı (inguinal herni) tedavisi, Laparoskopik cerrahi, Mesane taşı (Perkütan), Penis eğriliği (penil rotasyon) tedavisi, Safra kesesi taşı tedavisi, Sünnet alanlarında hizmet veriyor ve İdrardan Kan Gelmesi, Fimozis (Bitiklik), Gece (Uykuda) İşeme, Gömük Penis, Hatalı Sünnet (Sünnet Hatası) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Nizamettin Kılıç için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Nizamettin Kılıç muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Nizamettin Kılıç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Nizamettin Kılıç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Nizamettin Kılıç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Cmt 18 Eyl
Paz 19 Eyl
Pzt 20 Eyl

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.