Prof. Dr. Mustafa Şengezer

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Ankara
5.0

Göz Altı Morlukları, Kellik, Yüz Kırışıklıkları

“Göğüs dikleştirme ameliyatı oldum ikinci gün arabamla kontrole kendim gittim🙈🥰❤️ Çok korkuyordum zor...” Devamı

Prof. Dr. Mustafa Şengezer

Prof. Dr. Mustafa ŞENGEZER, 1951 yılında Niğde’de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini Konya Maarif Koleji'nde bitirmiştir. Ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1978 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Gülhane Askeri Tıp Akademisi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda ve Plastik Cerrahi Anabilim Dalı'nda tamamlamıştır. Ardından GATA Plastik Cerrahi Anabilim Dalı'nda sırasıyla Yardımcı Doçent, Doçent ve Profesörlük Akademik unvanlarını almıştır.

Uzun yıllar GATA Plastik Cerrahi Anabilim Dalı Başkanlığı görevini sürdürdükten sonra yaklaşık 7 yıl önce bu görevinden ayrılan Prof. Dr. Mustafa ŞENGEZER, halen muayenehanesinde serbest hekim olarak mesleki çalışmalarını sürdürmektedir.

Prof. Dr. Mustafa ŞENGEZER, akademik kariyeri esnasında 2 yıl süreyle Amerika’da Kentucky Üniversitesi Plastik Cerrahi Bölümünde üst eğitim almıştır. Bunun yanı sıra daha kısa sürelerle Almanya, Finlandiya ve Amerika/Miami'de Estetik ve Plastik Cerrahinin farklı konularında yurtdışı eğitimlerini tamamlamıştır.

Sayısız ulusal ve uluslararası kongrelerde bildiriler sunmuş, konferanslar vermiş olan Prof. Dr. Mustafa ŞENGEZER, halen dünyanın pek çok farklı ülkesinde konferanslar vermeye devam etmektedir. Türk Plastik Cerrahi Dergisi'nin 4 yıl boyunca editörlük görevini başarı ile sürdürmüştür. Ayrıca kendisinin, uluslararası saygın Plastik Cerrahi dergilerinde 110'a yakın yabancı dilde yazılmış makalesi ile yurt içinde yayınlanan 60'a yakın makalesi bulunmaktadır.

Frontal KEMİK çıkıntısı

MUSTAFA HOCAM SELAM’LAR YAŞIM 21 ALIN BÖLGESİNDE İKİ KAŞ ÜSTÜ FRONTAL KEMİK ÇIKINTILIĞI VAR SOL DA Kİ KEMİK SAĞ DA Kİ KEMİĞE GÖRE BİR KAÇ MİLİM DAHA ÇIKINTILI TEDAVİ ETTİRDİM BİR ŞEY ÇIKMADI ÇOK ŞÜKÜR KEMİK YAPISINDAN KAYNAKLI İMİŞ. TEK SIKINTI KÖTÜ GÖRÜNTÜ OLUŞTURUYOR YAĞ ENJEKTE EDİYORMUŞSUNUZ KALICILIĞI NASIL VEYA İŞLEMİ KAÇ YILDA BİR YAPTIRMAK GEREKİYOR. ?TEŞEKKÜRLER.

Prof. Dr. Mustafa Şengezer

Prof. Dr. Mustafa Şengezer tarafından cevaplandı

Merhaba Enjekte edilen yağın bir kısmı mutlaka erir.kalan kısmı ömür boyu kalır. Şu ana kadar yapt... Cevabı görmek için tıkla.

20 Aralık 2021 tarihinde cevaplandı.

Kafatası yamukluğu

Hocam iyi akşamlar benim kafamin ön tarafları sağ ve soldan basık üstü sivri bunun için ömür boyu kalıcı bir dolgu varmıdır muayene ücreti ne kadar

Prof. Dr. Mustafa Şengezer

Prof. Dr. Mustafa Şengezer tarafından cevaplandı

KENDİ VÜCUDUNDAN ALDIĞIMIZ YAĞI ENJEKTE EDİYORUZ. 3 AY İÇERİSİNDE BİR KISMI ERİR KALAN KISMI ÖMÜR BO... Cevabı görmek için tıkla.

10 Aralık 2021 tarihinde cevaplandı.

Kaş üstü kemik büyümesi

Hocam benim son 4.5 yıldır kaşlarım üstünde kemik büyümesi var 21 yaşındayım ne. Yapacağımı bilmiyorum bu sorunu çok kafaya taktım bu sorundan nasıl kurtula bilirim .

Prof. Dr. Mustafa Şengezer

Prof. Dr. Mustafa Şengezer tarafından cevaplandı

Siz muayene etmeden bir şey söyleyemem. Bana şahsen başvurmalısınız.. Cevabı görmek için tıkla.

8 Aralık 2021 tarihinde cevaplandı.

Prof. Dr. Mustafa ŞENGEZER Muayenehanesi
Simon Bolivar Cad. No: 3/5 Çankaya/Ankara
Tedaviler
Karın germe - abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın) Estetik cerrahi Vücut şekillendirme Bariatrik cerrahi Liposakşın Güçlendirme mamoplasti(meme büyütme) Meme estetiği Meme onarımı Redüksiyon mammoplasti (meme küçültme) Burun estetiği (Rinoplasti) Endoskopik estetik cerrahi Boyun germe(kozmetik cerrahi) Ameliyatsız yüz germe Kepçe kulak estetiği Işık dolgusu Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Mustafa ŞENGEZER, 1951 yılında Niğde’de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini Konya Maarif Koleji'nde bitirmiştir. Ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1978 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Gülhane Askeri Tıp Akademisi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda ve Plastik Cerrahi Anabilim Dalı'nda tamamlamıştır. Ardından GATA Plastik Cerrahi Anabilim Dalı'nda sırasıyla Yardımcı Doçent, Doçent ve Profesörlük Akademik unvanlarını almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

Almanca, İngilizce

İlgi Alanları

Göz Altı Morlukları Kellik Yüz Kırışıklıkları Benler Deviasyon Ameliyatsız Estetik Yöntemleri Kalça (Popo) Estetiği Uyluk Germe Dudak Damak Yarıkları Genital Estetik Botoks Ve Dolgu Bacak Estetiği Yüz Estetiği Kepçe Kulak Sorunu Yanıklar
Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 37 25

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
NA
Neş*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

Göğüs dikleştirme ameliyatı oldum ikinci gün arabamla kontrole kendim gittim🙈🥰❤️ Çok korkuyordum zor falan dediler inanamadım🤍

XX
X X***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce

Mustafa bey son derece güler yüzlü, güven verici, iyi ve deneyimli bir doktordur. Prosedür öncesi olduğu kadar sonrasında da ilgi ve alaka göstermektedir. Kendisine rahatlıkla güvenebilirsiniz.

..
... .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

Yıllardır burnumda 7 ayrı sorun vardı bir türlü ameliyata cesaret edemedim ve Mustafa Beye gittim. 3 saat süren ameliyatın ardından başarılı bir sonuç elde ettiği için kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. En çok korktuğum şeyler morluk, şişlik, ağrı ve dikiş izinin gözükmesiydi lakin böyle bir şey ile karşılaşmadım. Emeğinize ve narin ellerinize sağlık.

eg
Ene*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

Mustafa hocama yanık tedavisi için gittim. 2 ay boyunca iyileşmeyen yanığımı ameliyat ile tedavi etti. Ankara'da gitmediğim doktor, hastane kalmamıştı en son bir tavsiye ile gittim ve çok şükür sağlığıma kavuştum.

AK
Ayç*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Bugün meme büyütme ameliyatımın 14. yılında, botoks için Mustafa Hocam'ın kliniğindeydim. Çok başarılı ve rahat geçen operasyonumu takip eden 14 yıl içinde 2 kere evlendim, 2 eşim de operasyonu fark etmediler. Çünkü dokusu, görünümü inanılmaz doğal ve kesinlikle deforme olmadı. Operasyon geçirdiğimi hatırlamıyorum bile, gerçek göğüsten hiç bir farklı yok. Meme büyütmek isteyenlere kesinlikle alanındaki en iyi doktor Mustafa Hocam'ı öneriyorum, benim gibi yıllarca sağlıklı ve mutlu olsunlar.

Ebr*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Bugün botoks için Sayın Mustafa Şengezer Hocam'a gittiğimde, kendisinin gerçekleştirdiği göğüs büyütme operasyonumun üzerinden tam 14 yıl geçtiğini fark ettik. Pırıl pırıl çıktığım operasyonun ardından, seneler içinde 2 evlilik yaşadım, implantımı asla fark etmediler; görüntü, doku inanılmaz güzel, doğal ve hiç bir deforme yok. En önemlisi de bunca yıldır tek bir sağlık problemi yaşamamış olmam. Göğüs büyütmek isteyenler hiç düşünmeden Mustafa Hocamdan randevu alsın ve uzun yıllar gerçeğinden farksız göğüsleri ile sağlıkla, mutlulukla yaşasın.

İÇ
İlk*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Benim en kıymetli PLASTİK CERRAHİ SANATCIM..⭐️ 15 sene evvel sevgili babamın burun ameliyatını gerçekleştirmiştiniz. Daha sonra 10 sene evvel sevgili amcamında burun ameliyatını yaparak son derece kaliteli operasyonlarınızı başarı ile tamamlamanıza teşekkürlerimiz sonsuzdur. Ve şimdi ben .. Yaşamım boyunca en büyük İYİKİM olarak kalacaksınız. Sizi tercih etmek bana o kadar çok şey kattı ki, hissettirdiğiniz onlarca sayısız güzel duygular için çok çok teşekkür ederim. Bize güzel gülümsemelerinizle hayat veren çok kıymetli hocamıza sonsuz sevgi ve saygılarımızla.

YK
Yus*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Sib*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Sevgili Doktorum muhteşem doktorlarının sevecen insanların rahatlatıcı konuşmalarını sonsuz savunan sessizliğinizle bana ikinci baharımı yaşattığınız Liposuction dansında görüşmek üzere sizin sonsuz minnettarım saygı ve sevgi ile

AF
A. F***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Sevgili Mustafa hocam bir kere daha sizi seçmekle ne kadar doğru bir karar verdiğini görüyorum ve yaşıyorum 10 sene önce burun ameliyatı mı Sıkıntısız bir şekilde tamamlayıp beni çok mutlu etmiştiniz 10 sene sonra tekrar bir araya geldik bu sefer göğüs büyütme ameliyatı gerçekleştirdiniz 2. kez beni çok mutlu ve rahat ettirdiniz tecrübeniz enerjiniz ve sınırsız kahkahalarını Unutulmaz ameliyatında da Sonrasında da sıkıntısız ve konforlu bir dönem geçirdik tekrar Emeğinize sağlık her şey için sınırsız teşekkür ederim sevgiler

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mustafa Şengezer ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Mustafa Şengezer için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Mustafa Şengezer için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Mustafa Şengezer ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508113725

Prof. Dr. Mustafa Şengezer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Mustafa Şengezer Prof. Dr. Mustafa ŞENGEZER Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Mustafa Şengezer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Mustafa Şengezer Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanıdır. Göz Altı Morlukları, Kellik, Yüz Kırışıklıkları alanlarında hizmet veriyor ve Karın germe - abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın), Estetik cerrahi, Vücut şekillendirme hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 37 25

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube