Prof. Dr. Mustafa Kemal Hamamcıoğlu, İstanbul, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Prof. Dr. Mustafa Kemal Hamamcıoğlu

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Beyin Tümörleri, Hipofiz Adenomları, Beyin Damarlarındaki Problemler

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Ahmet Adnan Saygun Cad. Canan Sokak No:5  Beşiktaş, İstanbul
Özel LİV Hospital

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Mustafa Kemal Hamamcıoğlu Hakkında

Mustafa Kemal Hamamcıoğlu Kimdir?

Prof. Dr. Mustafa Kemal HAMAMCIOĞLU, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1986 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak 1995 yılında Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi, Philadelphia, Department of Neurosurgery, Philadelphia, Pennsylvania, Visiting scholar University of Pennsylvania, The Children’s Hospital of, Visiting scholar University of Virginia, Department of Neurosurgery, 1999 Charlottesville, Virginia ABD, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi, İstanbul Bilim Üniversitesi, Şişli Florence Nightingale Hastanesi gibi bir çok kurumda görev almış olan Prof. Dr. Mustafa Kemal HAMAMCIOĞLU, mesleki çalışmalarına İstanbul Beşiktaş'ta bulunan Özel LİV Hospital'de devam etmektedir.

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

n..uroglu

Prof.Hamamcıoglu hastaya verdigi güven, hastayla kurdugu iletişim , saygıli ve sabırlı davranışi, uslubu ile beni çok etkiledi..Böyle mükemmel dr. saýısi keşke ulkemi,de giderek artsa...... 29-06-2019

ab..hasan

Gerçekten herkes çok hoş kibar cana yakın doktor hamamcı oğlu en iyi doktor bu hayatta 5 yildizli hastane 08-06-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Mustafa Kemal Hamamcıoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mustafa Kemal Hamamcıoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. M Hamamcıoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Mustafa Kemal Hamamcıoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. M Hamamcıoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Mustafa Kemal Hamamcıoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Mustafa Kemal Hamamcıoğlu Özel LİV Hospital bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Mustafa Kemal Hamamcıoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Mustafa Kemal Hamamcıoğlu Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Beyin ve omurganın cerrahi gerektiren enjeksiyonları, Servikal Anterior - Posterior Cerrahi, Tam (Full) Endoskopik Dar Kanal alanlarında hizmet veriyor ve Beyin Tümörleri, Hipofiz Adenomları, Beyin Damarlarındaki Problemler, Omurilik Kanal Darlığı, Lomber Disk Hernisi (Bel Fıtığı) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Mustafa Kemal Hamamcıoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Mustafa Kemal Hamamcıoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Mustafa Kemal Hamamcıoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. M Hamamcıoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Mustafa Kemal Hamamcıoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. M Hamamcıoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.