Prof. Dr. Mehmet Murat Sumer

5.0

MS (Multipl Skleroz), Ataksi, Genel Nöroloji

“Çok nadir görülen Tolosa hunt sendromu hastalığımı teşhis eden ve başarılı bir şekilde tedavi eden D...” Devamı

Prof. Dr. Mehmet Murat Sumer

1965 yılında Ankara’da doğdum. Orta öğrenimimi İzmir Türk Koleji ve İstanbul Kabataş Erkek Lisesinde tamamladım. 1982 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesine girdim. 1988 yılında fakülteyi bitirerek pratisyen hekim mecburi hizmetimi yapmak üzere Erzincan-Kemah-Bozoğlak Sağlık ocağına atandım. 1989 yılında Tıpta Uzmanlık sınavını kazanarak S.S.K. Ankara Hastanesi Nöroloji Kliniğine başladım. 1993 Temmuz-Eylül aylarında kısa dönem askerlik görevimi Tabip er olarak Gölcük Askeri Deniz Hastanesinde yaptım. Aralık 1993’te uzmanlık eğitimimi tamamladım. Mart 1994 yılına kadar aynı klinikte Nöroloji uzmanı olarak görev yaptım. Daha sonra Uzman mecburi hizmetimi yapmak üzere Dr. Muhittin Ülker Acil Yardım ve Travmatoloji Hastanesinde göreve başladım. Ekim 1994 yılından itibaren Hacettepe Tıp Fakültesi Nörolojik Bilimler Enstitüsünde Elektroensefalografi, Elektronöromyografi ve Uyarılmış potansiyeller konularında eğitim aldım. 1996-2000 yılları arasında Bayındır Tıp Merkezinde Nöroloji Bölümünü ve Elektrofizyoloji laboratuarlarını kurarak çalıştım. ZKÜ Tıp Fakültesine 8/2000 tarihinde başvurum kabul edilerek Yardımcı Doçent kadrosu ile Nöroloji Anabilim Dalı başkanı olarak atandım. 14/4/2003 tarihinde Doçentlik ünvanını aldım. 3-30 Kasım 2003 tarihleri arasında Justus-Liebig- Üniversitesi (Giessen – Almanya) Nöroloji Anabilim Dalı Nörosonoloji Bölümünde Prof. Dr. Manfred Kaps’ın yanında Extracranial ve Transcranial Doppler ve Duplex Ultrasound alanında çalıştım. Tıp Fakültesinde görev yaptığım dört yıl süresince Nöroloji Kliniğinin ve Elektrofizyoloji laboratuarlarının kurulup yürütülmesinde uğraş verdim. Aralık 2004 tarihinden itibaren Fakültedeki görevimden ayrılarak 2010 yılına dek Özel MESA Hastanesine Nöroloji uzmanı olarak çalıştım . 2010 yılında ise Ankara Özel GÜVEN hastanesinde çalışmaya başladım. 2022 Ocak ayından itibaren hastalarımı ofisimde kabul ediyorum.

Maidan İş ve Yaşam Merkezi Mustafa Kemal Mahallesi 2118.Cadde, A Blok .Kat: 4 No:34 Çankaya/Ankara
Hizmetler
Epilepsi tedavisi Epilepsi testi Demans tedavisi Migren-baş ağrısı tedavisi Parkinson Hastalığı Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

1965 yılında Ankara’da doğdum. Orta öğrenimimi İzmir Türk Koleji ve İstanbul Kabataş Erkek Lisesinde tamamladım. 1982 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesine girdim. 1988 yılında fakülteyi bitirerek pratisyen hekim mecburi hizmetimi yapmak üzere Erzincan-Kemah-Bozoğlak Sağlık ocağına atandım. 1989 yılında Tıpta Uzmanlık sınavını kazanarak S.S.K. Ankara Hastanesi Nöroloji Kliniğine başladım. 1993 Temmuz-Eylül aylarında kısa dönem askerlik görevimi Tabip er olarak Gölcük Askeri Deniz Hastanesinde yaptım. Aralık 1993’te uzmanlık eğitimimi tamamladım. Mart 1994 yılına kadar aynı klinikte Nöroloji uzmanı olarak görev yaptım. Daha sonra Uzman mecburi hizmetimi yapmak üzere Dr. Muhittin Ülker Acil Yardım ve Travmatoloji Hastanesinde göreve başladım. Ekim 1994 yılından itibaren Hacettepe Tıp Fakültesi Nörolojik Bilimler Enstitüsünde Elektroensefalografi, Elektronöromyografi ve Uyarılmış potansiyeller konularında eğitim aldım. 1996-2000 yılları arasında Bayındır Tıp Merkezinde Nöroloji Bölümünü ve Elektrofizyoloji laboratuarlarını kurarak çalıştım. ZKÜ Tıp Fakültesine 8/2000 tarihinde başvurum kabul edilerek Yardımcı Doçent kadrosu ile Nöroloji Anabilim Dalı başkanı olarak atandım. 14/4/2003 tarihinde Doçentlik ünvanını aldım. 3-30 Kasım 2003 tarihleri arasında Justus-Liebig- Üniversitesi (Giessen – Almanya) Nöroloji Anabilim Dalı Nörosonoloji Bölümünde Prof. Dr. Manfred Kaps’ın yanında Extracranial ve Transcranial Doppler ve Duplex Ultrasound alanında çalıştım. Tıp Fakültesinde görev yaptığım dört yıl süresince Nöroloji Kliniğinin ve Elektrofizyoloji laboratuarlarının kurulup yürütülmesinde uğraş verdim. Aralık 2004 tarihinden itibaren Fakültedeki görevimden ayrılarak 2010 yılına dek Özel MESA Hastanesine Nöroloji uzmanı olarak çalıştım . 2010 yılında ise Ankara Özel GÜVEN hastanesinde çalışmaya başladım. 2022 Ocak ayından itibaren hastalarımı ofisimde kabul ediyorum. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi

Uzmanlık Aldığı Kurum

ATILIM ÜNİVERSİTESİ

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 11.1988
Deneyim: 35 Yıl

Deneyimler

Prof. Dr. Mehmet Murat Sumer Özel Muayenehanesi (2022 - Devam ediyor)
Özel Ankara Güven Hastanesi (2010 - 2020)
Özel Mesa Hastanesi (2005 - 2010)
ZONGULDAK KARAELMAS UNIVERSITESI TIP FAKÜLTESI (2000 - 2005)
Ankara Bayındır Hastanesi (1995 - 2000)
Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (1988 - 1993)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 48 23

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
GK
Gür*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
19.01.2019

Çok nadir görülen Tolosa hunt sendromu hastalığımı teşhis eden ve başarılı bir şekilde tedavi eden Dr.Murat Sümer beye çok teşekkür ediyorum.Tedavim süresince verdiği güven,gösterdiği ilgi ve bilgisi iyileşme sürecine etki etmiştir.Eşim,çocuklarım ve kendi adıma kendisine çok teşekkür ediyorum.Saygılar. Görüşü Şikayet Et

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mehmet Murat Sumer ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Mehmet Murat Sumer için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Mehmet Murat Sumer için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Mehmet Murat Sumer ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504744823

Prof. Dr. Mehmet Murat Sumer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Mehmet Murat Sumer Prof. Dr. Mehmet Murat Sumer Özel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Mehmet Murat Sumer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Mehmet Murat Sumer Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) uzmanıdır. MS (Multipl Skleroz), Ataksi, Genel Nöroloji alanlarında hizmet veriyor ve Epilepsi tedavisi, Epilepsi testi, Demans tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 474 48 23

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube