Prof. Dr. Kürşat Bozkurt

Kalp Damar Cerrahisi - İstanbul
5.0

Varis, Varis Cerrahisi

“Çok memnun kaldım, son derece bilgili, hümanist , örnek bir hekim.Hastasına güven veriyor, saygın bi...” Devamı

Prof. Dr. Kürşat Bozkurt

Prof. Dr. Kürşat BOZKURT, 1962 yılında İzmir'de doğmuştur.  Tıp eğitimini 1985 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1987 - 1993 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı'nda yapmış ve Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı olmuştur. 2 yıl boyunca İskoçya'da Royal Infirmary of Edinburgh Kalp ve Göğüs Cerrahisi Merkezi ve İngiltere'de Castle Hill Hospital Kalp ve Göğüs Cerrahi merkezinde çalışmış olan Prof. Dr. Kürşat BOZKURT, 1997 yılında Doçent, 2003 yılında ise Profesör unvanı almıştır. 16 Ekim 2003 tarihinde gerekli sınavları geçerek “Fellow European Board of Thoracic and Cardiovascular Surgeons (FEBCS)” unvanı almaya hak kazanmıştır.

1993 yılında “Fellow of the International College of Angiology (FICA)” üyeliğine kabul edilmiş olan Prof. Dr. Kürşat BOZKURT, Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği, Ulusal Vasküler Cerrahi Derneği, Göğüs Cerrahisi Derneği, Solunum Araştırmaları Derneği, European Society of Vascular and Endovascular Surgery, European Association of Cardiothoracic Surgery, International Union of Angiology ve Vascular Access Society gibi ulusal ve uluslararası mesleki kuruluşların üyesidir

Prof. Dr. Kürşat BOZKURT'un uluslararası hakemli dergilerde çıkan 50 basılı eseri, 100 üzerinde uluslararası bilimsel atıfı, ulusal dergilerde yayınlanmış 42 mesleki çalışması, değişik konularda yazılmış kitap bölümleri, çeşitli ulusal ve uluslararası toplantı konuşmaları bulunmaktadır. Kendisi halen Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Periferik Damar Cerrahisi Çalışma Grubu Başkanlığı ve Ulusal Vasküler Cerrahi Derneği Başkanlığı idari görevlerini sürdürmekte olup İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı'nda Öğretim Üyesi olarak çalışmaktadır.Ayrıca özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Prof. Dr. Kürşat BOZKURT Muayenehanesi
Hakkı Yeten Cad. Terrace Fulya No: 13 Center 2 Kat:5 Daire:10 Fulya Beşiktaş/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Lazerle varis tedavisi Varis tedavisi Devamı
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Kürşat BOZKURT, 1962 yılında İzmir'de doğmuştur.  Tıp eğitimini 1985 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1987 - 1993 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı'nda yapmış ve Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı olmuştur. 2 yıl boyunca İskoçya'da Royal Infirmary of Edinburgh Kalp ve Göğüs Cerrahisi Merkezi ve İngiltere'de Castle Hill Hospital Kalp ve Göğüs Cerrahi merkezinde çalışmış olan Prof. Dr. Kürşat BOZKURT, 1997 yılında Doçent, 2003 yılında ise Profesör unvanı almıştır. 16 Ekim 2003 tarihinde gerekli sınavları geçerek “Fellow European Board of Thoracic and Cardiovascular Surgeons (FEBCS)” unvanı almaya hak kazanmıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

EGE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2010
Deneyim: 13 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Varis Varis Cerrahisi Devamı

Deneyimler

Prof. Dr. Kürşat BOZKURT Muayenehanesi (2010 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 31 54

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
GK
Gül*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Çok memnun kaldım, son derece bilgili, hümanist , örnek bir hekim.Hastasına güven veriyor, saygın bir insan. Tüm ihtiyaç duyan dostlarıma, arkadaşlarıma tavsiye edeceğim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Kürşat Bozkurt ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Kürşat Bozkurt için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Kürşat Bozkurt için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Kürşat Bozkurt ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508113154

Prof. Dr. Kürşat Bozkurt nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Kürşat Bozkurt Prof. Dr. Kürşat BOZKURT Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Kürşat Bozkurt hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Kürşat Bozkurt Kalp Damar Cerrahisi uzmanıdır. Varis, Varis Cerrahisi, alanlarında hizmet veriyor ve Lazerle varis tedavisi, Varis tedavisi, hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube