Prof. Dr. Köksal Yuca

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İstanbul

Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları), Burun Estetiği, Konka Büyümesi

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Ataköy 7-8-9-10 Kısım Mah. Atatürk Towers B Blıok Kat 5 No 76  Bakırköy, İstanbul
RinoSinusCenter

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretli) Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit

Köksal Yuca Hakkında

Köksal Yuca Kimdir?

Prof. Dr. Köksal Yuca, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1994 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Beyoğlu Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak 1999 yılında Kulak, Burun, Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi uzmanı olmuştur. 

Kırklareli ve Van Erciş Devlet Hastaneleri'nde görev almış, 2002 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi KBB alanına ''Yardımcı Doçent Doktor'' unvanı ile atanmış, 2005 yılında Amerika Birleşik Devletleri Rochester Minnesota da Mayo Clinic'de hasta kabulü yapmıştır.  2006 yılında Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Doçenti olmuş, 2007 Yılında Amerika Birleşik Devletleri University of Illinois Chicago da Dr. Dean Toriumi ile çalışmıştır.

Prof. Dr. Köksal Yuca, 2010 yılında Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı’na Doçent olarak atanmış ve 2011 yılında ''Profesör Doktor'' ünvanı almıştır. 2012 Yılında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne Anabilim Dali Başkanı olarak atanmış, 2013 yılında Ağız Çene ve Yüz Cerrahisi yan dal diploması almaya hak kazanmıştır. 2015 yılında Acıbadem Üniversitesi Atakent Hastanesi’nde görev yapmaya başlayan Prof. Dr. Köksal Yuca Acıbadem Üniversitesi Sağlık Blimleri Fakültesi’ne Profesör olarak atanmış, 2017 Ocak ayında İstinye Üniversitesi Liv Hastanesi’nde görev yapmaya başlamıştır. Ocak 2019 den itibaren İstanbul Ataköy kurucusu olduğu RinoSinusCenter da hizmet vermektedir.

Ulusal ve Uluslararası çok sayıda bilimsel kurs ve toplantılara eğitici, konuşmacı, panelist olarak katılmış olan Prof. Dr. Köksal Yuca, Ulusal ve Uluslararası dergilerde yayınlanmış 200’ün üzerinde yayın poster ve sözlü sunusu mevcut, Ulusal ve Uluslararası bir çok dergide Editör Yardımcılığı, Yayın Kurulu Üyeliği ve Hakemlik yapmaktadır.

Diploma aldığı kurum
 • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • İstanbul Beyoğlu Eğitim ve Araştırma Hastanesi
İlgilendiği Hastalıklar
 • Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları)
 • Burun Estetiği
 • Konka Büyümesi
 • Yutak Kanseri
 • Horlama Ve Uyku Apnesi
Tedaviler
 • Tiroidektomi
 • Rinoplasti (Burun Estetiği)
 • Somnoplasti
 • Septum perforasyon onarımı
 • Radyofrekans uygulamaları
Fotoğraflar

Köksal Yuca Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�ÇE..ALAR
Zamanlama
İlgi
Ortam

Merhaba.. Yaklaşık 2 hafta önce rinoplasti ameliyatı oldum. Sonuçtan o kadar memnunum ki Köksal Hocamın emeklerine, ilgisine tekrar teşekkür etmek isterim. Hiçbir sorun, sıkıntı yaşamadım, ağrım hiç olmadı. Ameliyat olmayı düşünen, isteyen varsa hiç şüphesiz en doğru adres.. :) 03-06-2019

lnihal..ldız
Zamanlama
İlgi
Ortam

Rinoplasti konusunda uzun zamandır korkularım vardı. Bu ameliyat için birden fazla doktorla görüştüm ama hiçbiri ameliyat konusunda beni ikna edemedi ve sürekli ertelemek zorunda kaldım. En son Köksal bey' e muayene olmaya gittim ve ameliyat olmaya karar verdim. Doktorumun ilk muayenede konuştuğumuzun dışında farklı hiç bir durum yaşamadım. Kemik aldırdım, estetik yaptırdım. Ameliyat sonrasını sorunsuz geçirdim. Doktorumun ilgisi hastasına verdiği güven, mükemmel ve rahat bir süreç geçirmemi sağladı.Sonunda estetik anlamda doğal görünen ve sağlıklı nefes alabilen bir buruna sahip oldum :)) çok teşekkür ederim Köksal bey... 18-01-2019

a..vik
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktor Köksal Bey ile geçen sene ilk görüşmemize gittik. Baştan sona çok rahat ve güvenilir bir rinoplasti süreci geçirdim, rinoplasti düşünen herkese önerim kendisi ile muhakkak görüşmeleridir. Doğru beklentiler ile girdiğimiz yolda sıkıntısız ve oldukça huzurlu bir süreç, beklentimizin üstünde sonuçlar ve bir aile doktoru kazanmış olduk. Teşekkür ederiz. 15-05-2018

�çe..in
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktor Bey sizi iyiki tanımışım. Ameliyattan önce oturup beklentilerimi sabırla dinledi, bana gerçekçi sonuçları anlattı, deneyimleri, profesör olması ve samimiyeti sebebiyle hemen güvendik. Ameliyattan sonra iyileşme sürecim beklentimden daha da hızlı gelişti. Kendisiyle görüşmeden önce ameliyat korkum vardı ameliyat sonrasında neler olacak diyordum ama korktuğuma değmedi. Teşekkür ederim... 14-05-2018

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Köksal Yuca tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Köksal Yuca Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Köksal Yuca kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. K Yuca ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Köksal Yuca için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. K Yuca şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Köksal Yuca nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Köksal Yuca RinoSinusCenter bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Köksal Yuca hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Köksal Yuca Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Tiroidektomi, Rinoplasti (Burun Estetiği), Somnoplasti, Septum perforasyon onarımı, Radyofrekans uygulamaları, Kulak estetiği, Botoks enjeksiyonu, Timpanostomi tüpü uygulanması, Timpanotomi, Subkütan immünoterapi alanlarında hizmet veriyor ve Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları), Burun Estetiği, Konka Büyümesi, Yutak Kanseri, Horlama Ve Uyku Apnesi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Köksal Yuca için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Köksal Yuca muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Köksal Yuca hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. K Yuca ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Köksal Yuca hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. K Yuca hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.