Prof. Dr. Esra Bayrı, İstanbul, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Prof. Dr. Esra Bayrı

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İstanbul

Burun Estetiği (Rinoplasti), Sinüzit, Adenoid (Geniz Eti)

Randevu Al 0 (850) 811 69 63

Adres

Büyükşehir, Beylikdüzü Cd. No:3  Beylikdüzü, İstanbul
Medicana International İstanbul

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hakkında

Esra Bayrı Kimdir?

Prof.Dr.Esra Bayrı, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak 1998 yılında Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayıp 2005 yılında Kulak,Burun,Boğaz (KBB) Hastalıkları Uzmanı olmuştur.2014 yılında Doçent Ünvanını almıştır.

1999 - 2000 yılları arası (6 ay süreli) - İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde,2000 - 2001 yılları arasında Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde,2001 - 2005 yılları arasında Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde,2006 - 2014 yılları arasında Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde,İ.A.Ü. VM Medical Park Florya Hastanesi'nde görev yapmış olup mesleki çalışmalarına Özel Medicana International İstanbul Hastanesi'nde devam etmektedir.

Türk Tabipleri Birliği, Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği, Türk Kulak Burun Boğaz Vakfı, İstanbul KBB-BBC Uzmanları Derneği üyesidir.
 

 

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL SISLI ETFAL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Burun Estetiği (Rinoplasti)
 • Sinüzit
 • Adenoid (Geniz Eti)
 • Polip
 • Deviasyon

Tedaviler

 • Geniz eti ameliyatı
 • Prp yüz gençleştirme
 • Otoskleroz cerrahisi
 • Larenjektomi
 • Otoakustik emisyon

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 69 63

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Esra Bayrı ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Esra Bayrı ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 69 63

Prof. Dr. Esra Bayrı için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Esra Bayrı için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Esra Bayrı için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Esra Bayrı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Esra Bayrı Medicana International İstanbul Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Esra Bayrı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Esra Bayrı Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Geniz eti ameliyatı, Prp yüz gençleştirme, Otoskleroz cerrahisi, Larenjektomi, Otoakustik emisyon, Burun estetiği (Rinoplasti), Tonsillektomi, Tiroidektomi, Timpanostomi tüpü uygulanması, Sinüs cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Burun Estetiği (Rinoplasti), Sinüzit, Adenoid (Geniz Eti), Polip, Deviasyon hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Esra Bayrı için muayene ücreti nedir?

Prof. Dr. Esra Bayrı muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Esra Bayrı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Esra Bayrı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. Esra Bayrı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.