Prof. Dr. Hidayet Akdemir, İstanbul, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Prof. Dr. Hidayet Akdemir

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Beyincik Sarkması, Beyin Tümörleri, Epilepsi Cerrahisi

Randevu Al 0 (850) 474 11 83Soru Sor

Doktorun Adresi

Barış mah. Belediye Cad.No:30 A blok Kat:3 Daire:27  Beylikdüzü, İstanbul
Özel Muayenehane

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hidayet Akdemir Hakkında

Hidayet Akdemir Kimdir?

Prof. Dr. Hidayet AKDEMİR, 2 Mart 1954 tarihinde doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini 1972 yılında Nevşehir Lisesi'nde bitirmiştir. 1973 yılında Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1979 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1983- 1988 yılları arasında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji Anabilim Dalı'nda yaparak Nöroşirürji uzmanı olmuştur.

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji Anabilim Dalı'nda 1998 -1990 yılları arasında Öğretim Üyesi olarak, 1990-1995 yılları arasında Yardımcı Doçent olarak, 1995 yılında Doçent olarak, 1997 yılında ise Profesör olarak görev yapan Dr. AKDEMİR, aynı kurumda 1997-2005 yılları arasında Nöroşirürji Anabilim Dalı Başkanı olarak idari görev yapmıştır.

1992 yılında İsviçre Zurih Üniversitesi Nöroşirürji Kliniği'nde Observer olarak çalışmalar yapmış olan Prof. Dr. Hidayet AKDEMİR, 2009 yılında Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi II. Beyin Cerrahisi Klinik Şefi olarak ve 2009-2010 yılları arasında Taksim İlk Yardım Eğitim ve Araştırma Hastanesi Klinik Şefi olarak idari görev yürütmüştür.

Türk Nöroşirürji Derneği ve Santral Sinir Sistemi Cerrahisi Derneği üyesi olan Prof. Dr. Hidayet AKDEMİR, 2010 yılından beri Medicana İnternational Beylikdüzi Hastanesi Beyin Cerrahisi Bölüm Başkanı olarak mesleki çalışmalarına devam etti şu an ise Beylikdüzü'nde bulunan özel muayenehanesi'nde hasta kabulü yapmaktadır.

Diploma aldığı kurum

 • ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ERCIYES ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İNGİLİZCE
 • İNGİLİZCE

İlgilendiği Hastalıklar

 • Beyincik Sarkması
 • Beyin Tümörleri
 • Epilepsi Cerrahisi
 • Baş Ve Yüz Ağrısı
 • Boyun Fıtığı

Tedaviler

 • Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi
 • Boyun fitiği cerrahisi
 • Epiduroskopi
 • Mikrodiskektomi
 • Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Hobiler

 • Tiyatro

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 11 83

Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..ı

Eşimde beyincik sarkması çıkınca Şanlıurfa'dan doktor aramaya başladık ve hidayet hocaya ulaştık ve geçen ay içerisinde başarılı bir operasyonla eşimin ameliyatını yaptı. İlgi ve alakası için Allah razı olsun kendisinden çok çok teşekkür ederiz hocam sizin gibi hekimleri Allah başımızdan eksik etmesin 21-07-2020

hiye..

Merhaba ben F.A. bel fıtığı tedavisi için Prof Dr. Hidayet Akdemir hocama gittim çok başarılı bir ameliyat sūreci yaşadim.şikayetlerim tamamen geçti.hocama çok teşekkür ediyorum. Bu konuda muzdarip olanlara gõnūl rahatliği ile tavsiye ediyorum. 01-07-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
gi ..lı

Beyincik sarkması ve siringomiyeli nedeniyle 2018 Ocak ayında başka bir merkezde ilk ameliyatımı oldum. Ancak ameliyatın başarısız olması, şikayetlerimin devam etmesi nedeniyle ikinci kez ameliyat olmam gerekti. İkinci ameliyatımın Prof. Dr. Hidayet Akdemir Hocam tarafından yapılmasına karar verdik ve Haziran 2019'da tekrar ameliyat oldum. Ameliyat sonrasında şikayetlerimde azalmalar oldu, ameliyatımın 6. ayında çekilen MR sonucuna göre kistimde önemli ölçüde küçülme olduğunu öğrenmiştim. Ameliyatımın 1. yılında çekilen MR sonucunda kistimin tamamına yakınının düzeldiğini ve beyinciğimin de düzeldiğini öğrendim. Ameliyatımın gerçekleşmesinde ve ameliyat sonrasında gösterdiği ilgi ve alaka için Değerli Hocam Prof. Dr. Hidayet Akdemir'e teşekkür ederim. Beyincik sarkması ve siringomiyeli hastalarının kesinlikle zaman kaybetmeden Prof. Dr. Hidayet Akdemir Hocama ulaşmalarını tavsiye ediyorum. 25-06-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.

Prof. Dr. Hidayet AKDEMIR

- 27.06.2020

TEŞEKÜR EDİYORUM, AİLECE SAĞLIKLI ÖMÜRLER DİLİYORUM, SELAMLAR

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Hidayet Akdemir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Anevrizma ?

  Hocam iyi akşamlar annemin mr sonuçlarında yazılanı aynen aktaracağım size endişe duymaya başladım fikrinizi almak istiyorum. sol ica supraklinoid segmenti düzeyinde mc m1in hemen posteriorunda yaklaşik 8mm çapinda t2 görüntülerde sinyal void karakterde sakküler anevrizma ile uyumlu görünüm saptandi... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Hidayet Akdemir

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Mr sonucu değerlendirmesi

  Merhaba hocam, annemin beyin mr ında sağda ve frontalde daha belirgin olmak üzere bilateral subkortikal beyaz cevher alanlarında en büyüğü 8 mm çapa ulaşan t2a ve flair serilerde hiperintens olarak izlenen bazıları ventriküle dik yerleşen odaklar dikkati çekmiştir. bu sonuç doğrultusunda ne yapılma... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Hidayet Akdemir

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Hidayet Akdemir ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Hidayet Akdemir ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 11 83

Prof. Dr. Hidayet Akdemir için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Hidayet Akdemir için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Hidayet Akdemir için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Hidayet Akdemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Hidayet Akdemir Özel Muayenehane Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Hidayet Akdemir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Hidayet Akdemir Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Boyun fitiği cerrahisi, Epiduroskopi, Mikrodiskektomi, Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Servikal posterior cerrahi ameliyat, Servikal anterior cerrahi ameliyat, Servikal Anterior - Posterior Cerrahi, Pediatrik Beyin ve Sinir Cerrahisi, Omurga Stabilizasyon (İnstrumentasyon) Ameliyatları alanlarında hizmet veriyor ve Beyincik Sarkması, Beyin Tümörleri, Epilepsi Cerrahisi, Baş Ve Yüz Ağrısı, Boyun Fıtığı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Hidayet Akdemir için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Hidayet Akdemir muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Hidayet Akdemir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Hidayet Akdemir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Hidayet Akdemir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.