Prof. Dr. Cüneyt Köksoy, Ankara, Kalp Damar Cerrahisi

Prof. Dr. Cüneyt Köksoy

Kalp Damar Cerrahisi - Ankara

Atardamar Hastalıkları, Mezenterik Damar Hastalıkları, Diyabete Bağlı Damar Komplikasyonları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Hakkında

Cüneyt Köksoy Kimdir?

Prof. Dr. Cüneyt KÖKSOY, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 1987 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1993 yılında ise Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda uzmanlık eğitimini almış ve Genel Cerrahi uzmanı olmuştur.

1998-2000 yılları arasında The Methodist Hospital, Baylor College of Medicine, Houston, Teksas'ta klinik “fellow” olarak Prof. Dr. Joseph S. Coselli'nin yanında aorta ve damar cerrahisi eğitimi almış olan Prof. Dr. Cüneyt KÖKSOY, 2004 yılında Avrupa Damar Cerrahisi Board (EBSQ-VASC) sınavını başarı ile geçmiştir. 2008 yılında Cleveland Clinic Damar Cerrahisi Departmanında Klinik Fellow olarak Endovasküler Cerrahi eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Yine 2008 yılında Amerikan Damar Cerrahisi Derneği'nin (SVS) uluslararası ödülünü kazanarak ABD'de birçok merkezde araştırmalar yapmıştır. Ayrıca kensi halen ülkemizden SVS üyeliğine kabul edilmiş olan ilk ve tek damar cerrahı niteliğine sahiptir.

2008 yılında Profesör unvanı almış olan Prof. Dr. Cüneyt KÖKSOY'un uluslararası atıf indeksleri kapsamındaki dergilerde yayınlanmış 58 adet araştırma makalesi bulunmakta olup bu makalelere 900'ün üzerinde atıfta bulunulmuştur. Ayrıca ulusal ve uluslararası çok sayıda ödüle sahip olan Dr KÖKSOY, Türkiye Bilimler Akademisi Üstün Başarılı Genç Bilim İnsanlarını Ödüllendirme Programı (TÜBA-GEBİP) Bilim Bursuna layık görümüştür. 

 

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..

Prof. dr. Cüneyt Köksoy çok değerli ve ilgili bir doktor. Tedavi sürecim boyunca her türlü konu ile ilgilendi, her konuda açıklamalarda bulundu. Sağlığıma kavuştuysam hepsi Cüneyt hocamın sayesindedir. Ne kadar teşekkür etsem az kalır. Kontrollerim için hala Cüneyt beyi tercih ediyorum ve çok memnunum. 12-10-2017

ullah..

Babamın sevgili doktoru Cüneyt Köksoya çok teşekkür ediyoruz. Kendisine her gün dua ediyor babam sayesinde hala hayatta ve yanımızda. Kalp damar cerrahisi ile ilgili bir doktora başvurmanız gerekiyorsa eğer Cüneyt beyi kesinlikle öneririm. Dikkatli ve hastalarına değer veren bir doktor. 28-09-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Cüneyt Köksoy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.