Prof. Dr. Cüneyt Köksoy, Ankara, Kalp Damar Cerrahisi

Prof. Dr. Cüneyt Köksoy

Kalp Damar Cerrahisi - Ankara

Kompresyon Tedavisi, Mitral Kapak Replasmanı, Mitral Darlığı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Çelikler İşmerkezi Tunalı Hilmi Cad. 91/109 Kavaklıdere  Çankaya, Ankara
Prof.Dr. Cüneyt Köksoy Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Cüneyt Köksoy Hakkında

Cüneyt Köksoy Kimdir?

Prof. Dr. Cüneyt KÖKSOY, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 1987 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1993 yılında ise Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda uzmanlık eğitimini almış ve Genel Cerrahi uzmanı olmuştur.

1998-2000 yılları arasında The Methodist Hospital, Baylor College of Medicine, Houston, Teksas'ta klinik “fellow” olarak Prof. Dr. Joseph S. Coselli'nin yanında aorta ve damar cerrahisi eğitimi almış olan Prof. Dr. Cüneyt KÖKSOY, 2004 yılında Avrupa Damar Cerrahisi Board (EBSQ-VASC) sınavını başarı ile geçmiştir. 2008 yılında Cleveland Clinic Damar Cerrahisi Departmanında Klinik Fellow olarak Endovasküler Cerrahi eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Yine 2008 yılında Amerikan Damar Cerrahisi Derneği'nin (SVS) uluslararası ödülünü kazanarak ABD'de birçok merkezde araştırmalar yapmıştır. Ayrıca kensi halen ülkemizden SVS üyeliğine kabul edilmiş olan ilk ve tek damar cerrahı niteliğine sahiptir.

2008 yılında Profesör unvanı almış olan Prof. Dr. Cüneyt KÖKSOY'un uluslararası atıf indeksleri kapsamındaki dergilerde yayınlanmış 58 adet araştırma makalesi bulunmakta olup bu makalelere 900'ün üzerinde atıfta bulunulmuştur. Ayrıca ulusal ve uluslararası çok sayıda ödüle sahip olan Dr KÖKSOY, Türkiye Bilimler Akademisi Üstün Başarılı Genç Bilim İnsanlarını Ödüllendirme Programı (TÜBA-GEBİP) Bilim Bursuna layık görümüştür. 

Prof.Dr. Cüneyt Köksoy hastalarını Çankaya'da yer alan muayenehanesinde kabul etmektedir.

 

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..

Prof. dr. Cüneyt Köksoy çok değerli ve ilgili bir doktor. Tedavi sürecim boyunca her türlü konu ile ilgilendi, her konuda açıklamalarda bulundu. Sağlığıma kavuştuysam hepsi Cüneyt hocamın sayesindedir. Ne kadar teşekkür etsem az kalır. Kontrollerim için hala Cüneyt beyi tercih ediyorum ve çok memnunum. 12-10-2017

ullah..

Babamın sevgili doktoru Cüneyt Köksoya çok teşekkür ediyoruz. Kendisine her gün dua ediyor babam sayesinde hala hayatta ve yanımızda. Kalp damar cerrahisi ile ilgili bir doktora başvurmanız gerekiyorsa eğer Cüneyt beyi kesinlikle öneririm. Dikkatli ve hastalarına değer veren bir doktor. 28-09-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Cüneyt Köksoy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Cüneyt Köksoy kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. C Köksoy ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Cüneyt Köksoy için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. C Köksoy şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Cüneyt Köksoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Cüneyt Köksoy Prof.Dr. Cüneyt Köksoy Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Cüneyt Köksoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Cüneyt Köksoy Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır. Kardiyak kateterizasyon, Koroner arter hastalıklarını görüntülemede efor testi, Koroner anjiyoplasti, Koroner anjiyogram, Konjenital kalp cerrahisi, Koltuk altı kalp ameliyatları, Kolesterol testi, Karotis ameliyatı, Kardiyoversiyon, Kardiyak stent alanlarında hizmet veriyor ve Kompresyon Tedavisi, Mitral Kapak Replasmanı, Mitral Darlığı, Minimal İnvaziv Kalp Cerrahisi, Kronik Venöz Yetmezliği hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Cüneyt Köksoy için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Cüneyt Köksoy muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Cüneyt Köksoy hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. C Köksoy ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Cüneyt Köksoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. C Köksoy hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.