Prof. Dr. Cem Batukan

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Perinatoloji - Riskli Gebelikler - İstanbul
5.0

Çoğul Gebelikler (İkiz, Üçüz), Doğal Doğum, Doğum

5.0

“2 sene önce Cem beyden başkasının gerçekleştiremeyeceği 23 saatlik bir normal doğum serüveni yaşadık...” Devamı

Prof. Dr. Cem Batukan

Prof. Dr. Cem BATUKAN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1988 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1994 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, aynı fakülte de tamamlamış ve 2000 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Ayrıca Perinatoloji - Riskli Gebelikler üzerine yan dal ihtisas eğitimi bulunmaktadır.

Prof. Dr. Cem BATUKAN, mesleki çalışmalarına şu an Acıbadem Maslak Hastanesi'nde devam etmektedir.

Acıbadem Maslak Hastanesi
Darüşşafaka Mah. Büyükdere Cad. No: 40 Sarıyer/İstanbul
Hizmetler
Üçlü tarama testi Düşük Gebe takibi Gebelik muayenesi Gebelik sonlandırma Devamı

Hakkında

Prof. Dr. Cem BATUKAN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1988 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1994 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, aynı fakülte de tamamlamış ve 2000 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Ayrıca Perinatoloji - Riskli Gebelikler üzerine yan dal ihtisas eğitimi bulunmaktadır.

Prof. Dr. Cem BATUKAN, mesleki çalışmalarına şu an Acıbadem Maslak Hastanesi'nde devam etmektedir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

Almanca, İngilizce

İlgi Alanları

Çoğul Gebelikler (İkiz, Üçüz) Doğal Doğum Doğum Doğum Kontrol Doppler İncelemeleri Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SK
Sev*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

2 sene önce Cem beyden başkasının gerçekleştiremeyeceği 23 saatlik bir normal doğum serüveni yaşadık. Sakinliği ve tecrübesiyle insanı rahatlatan güven veren bir doktor. Çok zor bir doğumu sayesinde hiç paniklemeden geçirip bebeğimizi sağlıkla kucağımıza aldık. Hamilelik sürecimde de doğumda da iyi ki dediğimiz bir doktor oldu kendisi. Hamile olup doktor danışan tüm tanıdıklarıma kendisini gözü kapalı tavsiye ediyorum.

EA
Ezg*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Cem Hocaya nasıl teşekkür etsek az. 22. Haftada servikal yetmezlik ile gittiğim cem hocanın acil ve risklik serklaj ameliyatı sayesinde 38. Haftada oğluma hemde normal doğum ile kavuştum. Başından beri inandığım ve güvendiğim hocama ne kadar teşekkür etsek az. Biz mucizemize herşeyin bittiği noktoda Cem hocanın acil serklaj ameliyatı sayesinde kavuştuk. Sizi rahatlatan, güven veren ne gerekirse onu uygulayan hocamıza riskli gebeliğiniz olsun yada olmasın gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. İnanın keşkeleriniz olmayacaktır.

AK
Arz*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Hayatımda insan olarak ve hekim olarak iyiki tanıdım dediğim insanlardan biridir, melek gibi bir kalbi var, sakinliği ve tecrübesi insana güven veriyor. Preeklampsi ile normal doğum yaptım. Orada bulunan başka kadın doğum hekimlerinin ısrarla sezeryana alalım demelerine rağmen normal doğum yapmamı sağladı. Kendisine çok minnettarım, Maslak Acıbadem’deki ilk hastalarından biriyim, hala her konuda kendisine giderim. İyiki hayatımda dediğim değerli doktorum, minnettarım🙏

Hüs*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Eşim 1. Gebeliğinde bebeğimizi ekenden kaybettik.Sonra Eşim 2. kez hamile kaldı. Cem Bey ile eşimin 2. Gebeliğin de geç kalmış olmamıza rağmen bebeğin kalp atımının yavaşlamis başka çaremizin olmadığını bildiğimiz halde gitmiştik . Cem Bey Eşimi muayne etti ultrasonda muayne ederken Eşimin rahminde sekil bozukluğu olduğunu söyledi ve rahim filmi çekilmemizi önerdi . Cem Bey o kadar tecrübeli ve dikkatli bir Doktor ki rahim filmi ile belli olan durumu muaynede fark etti. Önceden başka doktorlara gitmemize rağmen herhangi bir sorun olduğu anlaşılmadı.Biz Hsg cektirdiğimizde Eşimin rahminin doğuştan yarım olduğunu öğrendik.Cem Bey fark etmeseydi ilk gebeliklerde düşük olur zaten denilip geçilecekti. Belli tetkikler sonucunda Eşim daha sonra tekrar Hamile kaldı şükürler olsun ki yolumuza Cem Bey ile devam ettik .Bu zorlu süreç sonrası Anne Baba olduk kesinlikle tavsiye edeceğim her yönden harika bir insan , o kadar dikkatli ve profesyonel 👏👏👏👏

Bur*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Cem bey sayesinde çok rahat bir gebelik süreci geçirdim. Bu süreçte panik olmamak stresli bir hamilelik yaşamamak da çok önemli, biz Cem beye çok güvendik, o da bizi hiç panikletmedi. Her kafa karışıklığında ben sordum, o anlattı içimizi rahatlattı. Doğumda da, elle muayene yerine ultrason ile takip etti. Elle muayene hem çok rahatsız edici hem de sancılar arttığında oldukça ağrılı bir yöntemdi. Cem bey kontrollerini ultrason ile yaptı, kesinlikle çok daha rahat ve 0 ağrılı bir yöntem. Bu yöntemin yaygınlaşmasının vajinal doğum isteyen kadınlar için oldukça önemli olduğunu düşünüyorum.

MC
Meh*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Cem Bey ile 3 kez düşük yaptıktan sonra ancak 4. Gebeligimde başka şehirde yaşamama rağmen kendisine olan güvenimden kaynaklı ilk haftalardan muayne olmaya başladım. Doğuştan rahmimin yarısı yoktu ve hep erken bebek kayiplarina neden olan bir durumdu biz gebeliğin 26. haftalarina bile raziyken , Cem Bey ilk haftalardan itibaren her zaman açıklayıcı bir şekilde nasıl bir yol izleyecegimizi anlatti eşimi ve beni hep rahatlattı evet zor bir sürecti her zaman kaybetme korkusu içindeydik Ama Cem Bey'e guvenimiz sonsuzdu. Her zaman dikatlice kontrol etti bizi rahatlattı . Sonra 22 .haftada rahim ağzında açıklık oluştu dikilmesi cok riskli olmasina ragmen Cem Bey başarılı bir şekilde ameliyatı gerceklerstirdi ve gebeligim Çok şükür Cem Beyin doğru mudahelesi sonucu 34. Haftaya kadar ulaştı. 34. Haftada suyum geldi Ciğer geliştirici iğne yapıldı . Cem Bey normal doğumu önermesine rağmen kendi isteğim ile sezaryan oldum ve oglumuzu sağlıklı bir sekilde kucağımıza aldik. Cem Bey rahim sekil bozukluğu olmasına rağmen başarılı bir sezeryan ameliyatı gerceklestirdi .İyi ki Cem Bey ile yollarımız keşisti İyi ki kendisini tanıdım tecrübesi ve emeği çok büyük onun sayesinde annelik duygusunu yaşadım teşekküer Cem Bey Ellerinize emegimize. Sağlık İyi ki varsınız.🙏🙏🙏

AG
Abd*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Cevap verdiğiniz için çok teşekkürler

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Cem Batukan ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Cem Batukan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Cem Batukan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Cem Batukan Acıbadem Maslak Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Cem Batukan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Cem Batukan Kadın Hastalıkları ve Doğum, Perinatoloji - Riskli Gebelikler uzmanıdır. Çoğul Gebelikler (İkiz, Üçüz), Doğal Doğum, Doğum alanlarında hizmet veriyor ve Üçlü tarama testi, Düşük, Gebe takibi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube