Prof. Dr. Aytül Çorapçıoğlu Özdemir

Psikiyatri - İstanbul

Anksiyete Bozukluğu, Panik Bozukluk, Obsesif Kompulsif Bozukluk

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Meşrutiyet Mah. Valikonağı Cad. Milas Apt. No: 129 / 12  Şişli, İstanbul
Yorum Danışmanlık

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Aytül Çorapçıoğlu Özdemir Hakkında

Aytül Çorapçıoğlu Özdemir Kimdir?

Prof. Dr. Aytül ÇORAPÇIOĞLU ÖZDEMİR, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1990 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. 1996 yılında ise, İhtisasını tamamlayarak Psikiyatri Uzmanı olmuştur.

1996-1998 yılları arasında psikiyatri uzmanı olarak Kocaeli Üniversitesi Mediko Sosyal Birimi’nde çalışmış, 1998 yılında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı’na ''Yardımcı Doçent Doktor'' olarak atanmıştır. Aynı yıl Psikiyatri Doçenti, 2004 yılında da Psikiyatri Profesörü de olmuştur.

Prof. Dr. Aytül ÇORAPÇIOĞLU, Türkiye Psikiyatri Derneği ve Konsültasyon Liyezon Psikiyatrisi ve Psikiyatrik Tıp Derneği kurucu üyesi ve Türkiye Psikiyatri Derneği “Birinci Basamakta Psikiyatri” çalışma birimi koordinatörlüğü yapmış ve yurt dışı ve yurt içinde yayınlanmış 100’den fazla yayını, 16 kitap ve kitap bölümünde yazarlık yapmıştır.

Yurt içi ve dışında yaptığı akademik çalışmalar nedeniyle 7 kez ödül kazanmıştır.

Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsünde yeni açılan Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde bulunan psikiyatri servisinin Anksiyete Bozuklukları Birimi ve Konsültasyon-Liyezon Birimi sorumlusu olarak görev yapmış olup iyi derece de İngilizce bilmektedir.

Prof. Dr. Aytül ÇORAPÇIOĞLU ÖZDEMİR, mesleki çalışmalarına İstanbul Şişli'de bulunan Yorum Danışmanlık'ta devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Anksiyete Bozukluğu
 • Panik Bozukluk
 • Obsesif Kompulsif Bozukluk
 • Takıntı
 • Fobiler
Tedaviler
 • Bender gestalt motor algı testi
 • Sanat terapisi
 • Otizm görüntüleme ve tanısı
 • Psikiyatrik muayene

Aytül Çorapçıoğlu Özdemir Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

e..kıroğlu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Aytül hocamla yaklaşık 6-7 yıldır tanışıyoruz. Geçirdiğim ağır bir depresyondan," Çok kısa bir sürede," ustaca çekti çıkardı beni. Bazen insanın kendine yetemediği dönemler olabiliyor, önemli olan doğru uzmana ulaşmak. Aytül hocam, kesinlikle önerebileceğim, işinin ehli bir Hekim. Ayrıca bugün, yazar sıfatıyla anılmamın yegane mimarıdır. Hocamm, sabrınız, şefkatli ve sevecen tutumunuz, insan yanınız için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Gerçi sade bir teşekkürden çok daha fazlasını hak ediyorsunuz. VARLIĞINIZ KUVVET BANA Sevgilerimle Mine Çakıroğlu 26-02-2019

lan..oglu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Panik atak tedavisi için gittiğim, ilaç ve terapileri ile iyileştiğim pozitif, Güler yüzlü ve aynı zamanda güzelliği ile göz dolduran çok sevdiğim saygıdeğer hocam. Geçirdiğim değişime bazen kendim bile inanamıyorum. Aytül hocamın teşhisi, tedavisi ve herşey den önemlisi düzenli takipleri olmasaydı, şuan bulunduğum ilerlemeyi kaydetmem imkansızdı. Verdiğiniz emekler için sonsuz teşekkür ederim kesinlikle tavsiye ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum. 19-02-2019

iz..yük Erkul
Zamanlama
İlgi
Ortam

BEN HOCWMIZDAN HEMÜZ RANDEVU ALMADIM ANCAK TELEVİZYON PROGRAMCISI OLMAM NEDENİ İLE KENDİLERİNİ ÇOK İYİ GÖZLEMLEYİP YORUM YAPABİLİRİM HEM FİZİKSEL HEM MESLEKİ DONANIMI HEM İÇTEN SAMİMİ DAVRANIŞLARI VE EN ÖNEMLİSİ KESİNLİKLE SONUCA GİDECEK BİLGİSİ ASALETİ VE ALÇAK GÖNÜLLÜ GÜVEN VEREN YAPIŞI İLE SAYGI VE DEĞERİ HAK EDEN BİR ÜSTAD 31-10-2018

Prof. Dr. Aytül Çorapçıoğlu Özdemir

- 02.11.2018

İyi görüşleriniz için çok teşekkürler Filiz Hanım. sevgi ve selamlarımla Prof Dr Aytül Çorapçıoğlu Özdemir Psikiyatrist Vali Konağı Cad Milas Apt No 129 Kat 4 D 12 Nişantaşı İSTANBUL Tel 212 2488585 Cep 533 2919101 Fax 212 2483187

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Aytül Çorapçıoğlu Özdemir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Aytül Çorapçıoğlu Özdemir Cevapladığı Sorular

 • Ben 22 yaşındayım bende iletişim bozokluğu var insanlarla konuşmakta zorluk

  Ben 22 yaşındayım bende iletişim bozokluğu var insanlarla konuşmakta zorluk çekiyorum.biyere gittiğim zaman banka olsun hastane olsun böyle resmi yerlere gittğim zaman kekeliyorum derdimi anlatamıyorum heycanlanıyorum yüzüm kıpkırmızı oluyo ne yapacağımı bilemiyorum benim sorunum ne ne yapsam geçer... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Aytül Çorapçıoğlu Özdemir

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kıskançlık saplantısından kurtulmak için ne yapabilirim.eşim sürekli yalan

  Kıskançlık saplantısından kurtulmak için ne yapabilirim.eşim sürekli yalan söylüyor osöyledikçe ben yakalıyorum yakaladıkça güvenim sarsılıyor kavga ediyoruz.ve sanki bunu bilinçli yapıyor yada bana öyle geliyor.bunu aşmak istiyorum çünkü beni çok üzüyor bu durum lütfen yardımcı olun terapi almak is... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Aytül Çorapçıoğlu Özdemir

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Aytül Çorapçıoğlu Özdemir kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Çorapçıoğlu Özdemir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Aytül Çorapçıoğlu Özdemir için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Çorapçıoğlu Özdemir şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Aytül Çorapçıoğlu Özdemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Aytül Çorapçıoğlu Özdemir Yorum Danışmanlık bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Aytül Çorapçıoğlu Özdemir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Aytül Çorapçıoğlu Özdemir Psikiyatri, uzmanıdır. Bender gestalt motor algı testi, Sanat terapisi, Otizm görüntüleme ve tanısı, Psikiyatrik muayene alanlarında hizmet veriyor ve Anksiyete Bozukluğu, Panik Bozukluk, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Takıntı, Fobiler hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Aytül Çorapçıoğlu Özdemir için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Aytül Çorapçıoğlu Özdemir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Aytül Çorapçıoğlu Özdemir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Çorapçıoğlu Özdemir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Aytül Çorapçıoğlu Özdemir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Çorapçıoğlu Özdemir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.