Prof. Dr. Aydın Ece

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Romatolojisi - Ankara

Ailevi Akdeniz Ateşi (Fmf), Ateş, Böbrek Hastalıkları

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:54  Çankaya, Ankara
Özel 100. Yıl Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Aydın Ece Hakkında

Aydın Ece Kimdir?

Prof. Dr. Aydın Ece, 1962 yılında Kars ’da doğdu. Lisans öncesi eğitimini Sarıkamış Lisesi'nde tamamladı. 1978 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1984 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı aldı.  1984-1987 yılları arasında Artvin – Hopa – Kemalpaşa’da Mecburi hizmetini tamamladı. 1987 yılında Ankara Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ihtisas eğitimine başladı ve 1991 yılında eğitimini tamamlayarak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı oldu. 1991-1992 yılları arasında Kayseri Asker Hastanesi’nde askerlik görevini yaptı. K.Maraş Devlet Hastanesi ve Samsun-Bafra Devlet Hastanesinde 1992-1994 yılları arasında uzman hekim olarak çalıştı. Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'nda, 1994 yılında Yardımcı Doçent oldu.  1998 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'nda yardımcı doçent oldu. 2000 yılında Doçent, 2006 yılında profesör oldu. Evli ve 3 çocuk babası olan Prof. Dr. Aydın Ece,  Ankara-Çankaya'da bulunan özel 100. Yıl Hastanesi’nde mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA DR. SAMI ULUS KADIN DOGUM, ÇOCUK SAGLIGI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Ailevi Akdeniz Ateşi (Fmf)
 • Ateş
 • Böbrek Hastalıkları
 • Böbrek Yetmezliği
 • Çocuk nefrolojisi ve genel pediatri
Tedaviler
 • Büyüme takibi
 • Çocuk infeksiyon hastalıklarının tanısı ve tedavisi
 • Çocukta gelişimi izleme
 • Gelişimsel bozuklukların erken tanısı
 • İdrar yolu infeksiyonlarının tanı ve tedavisi

Aydın Ece Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..kiç
Zamanlama
İlgi
Ortam

Başarılı bir hocamız. Kendisine çok teşekkür ederiz. Bize çok yardımcı oldu. Allah yolunu açıl etsin. Tedavimiz başarılı oldu.🙏🙏 10-04-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Aydın Ece tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Aydın Ece Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Çocukta aft

  Merhaba hocam. - 5 yıl kadar önce sigarayı bıraktıktan sonra ağzımda aflar oluşmaya başladı. aynı anda üç taneye kadar çıkabilen bu aftlar, 10 gün kadar sonra kendiliğinden geçmekte ve ortalama bir ay kadar sonra tekrar nüksetmekte. - bu şikayetlerle gittiğim cildiye hekimi behçet hastalığından şüph... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Aydın Ece

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Aydın Ece kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Ece ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Aydın Ece için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Ece şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Aydın Ece nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Aydın Ece Özel 100. Yıl Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Aydın Ece hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Aydın Ece Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Romatolojisi uzmanıdır. Büyüme takibi, Çocuk infeksiyon hastalıklarının tanısı ve tedavisi, Çocukta gelişimi izleme, Gelişimsel bozuklukların erken tanısı, İdrar yolu infeksiyonlarının tanı ve tedavisi, Lenfadenopatili Çocuk Takibi, Yeni doğan alanlarında hizmet veriyor ve Ailevi Akdeniz Ateşi (Fmf), Ateş, Böbrek Hastalıkları, Böbrek Yetmezliği, Çocuk nefrolojisi ve genel pediatri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Aydın Ece için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Aydın Ece muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Aydın Ece hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Ece ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Aydın Ece hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Ece hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.