Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Prof. Dr. Aydın Ece, Ankara, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Prof. Dr. Aydın Ece

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Romatolojisi - Ankara

Ailevi Akdeniz Ateşi (Fmf), Ateş, Böbrek Hastalıkları

Randevu Al 0 (850) 433 42 05Soru Sor

Adres

Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:54  Çankaya, Ankara
Özel 100. Yıl Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hakkında

Aydın Ece Kimdir?

Prof. Dr. Aydın Ece, 1962 yılında Kars ’da doğdu. Lisans öncesi eğitimini Sarıkamış Lisesi'nde tamamladı. 1978 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1984 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı aldı.  1984-1987 yılları arasında Artvin – Hopa – Kemalpaşa’da Mecburi hizmetini tamamladı. 1987 yılında Ankara Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ihtisas eğitimine başladı ve 1991 yılında eğitimini tamamlayarak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı oldu. 1991-1992 yılları arasında Kayseri Asker Hastanesi’nde askerlik görevini yaptı. K.Maraş Devlet Hastanesi ve Samsun-Bafra Devlet Hastanesinde 1992-1994 yılları arasında uzman hekim olarak çalıştı. Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'nda, 1994 yılında Yardımcı Doçent oldu.  1998 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'nda yardımcı doçent oldu. 2000 yılında Doçent, 2006 yılında profesör oldu. Evli ve 3 çocuk babası olan Prof. Dr. Aydın Ece,  Ankara-Çankaya'da bulunan özel 100. Yıl Hastanesi’nde mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA DR. SAMI ULUS KADIN DOGUM, ÇOCUK SAGLIGI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Ailevi Akdeniz Ateşi (Fmf)
 • Ateş
 • Böbrek Hastalıkları
 • Böbrek Yetmezliği
 • Çocuk nefrolojisi ve genel pediatri

Tedaviler

 • Büyüme takibi
 • Çocuk infeksiyon hastalıklarının tanısı ve tedavisi
 • Çocukta gelişimi izleme
 • Gelişimsel bozuklukların erken tanısı
 • İdrar yolu infeksiyonlarının tanı ve tedavisi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 42 05

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Aydın Ece tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Aydın Ece ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Aydın Ece ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 42 05

Prof. Dr. Aydın Ece için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Aydın Ece için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Aydın Ece için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Aydın Ece nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Aydın Ece Özel 100. Yıl Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Aydın Ece hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Aydın Ece Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Romatolojisi uzmanıdır. Büyüme takibi, Çocuk infeksiyon hastalıklarının tanısı ve tedavisi, Çocukta gelişimi izleme, Gelişimsel bozuklukların erken tanısı, İdrar yolu infeksiyonlarının tanı ve tedavisi, Lenfadenopatili Çocuk Takibi, Yeni doğan alanlarında hizmet veriyor ve Ailevi Akdeniz Ateşi (Fmf), Ateş, Böbrek Hastalıkları, Böbrek Yetmezliği, Çocuk nefrolojisi ve genel pediatri hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Aydın Ece için muayene ücreti nedir?

Prof. Dr. Aydın Ece muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Aydın Ece muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Aydın Ece hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. Aydın Ece hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.