Prof. Dr. Ali Özdek

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Ankara
5.0

Gırtlak Ve Ses Hastalıkları, Burun Hastalıkları, Ağız-Boğaz-Yutak

“10 yıl önce kireçlenmeden dolayı işitme kaybı yaşadım. 7 yıldır da her iki kulağım için işitme cihaz...” Devamı

Prof. Dr. Ali Özdek

Prof. Dr. Ali ÖZDEK, 1970 yılında Ankara - Polatlı'da doğmuştur. 1987 yılında İstanbul Atatürk Fen Lisesi'nde lisans öncesi eğitimini tamamlamıştır. Ardından başlamış olduğu Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi'nden 1994 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1994 yılında arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı'nda ihtisas eğitimine başlamış ve 1998 yılında ihtisas eğitimini tamamlayarak Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

2004 yılında Doçent, 2011 yılında ise Profesör olan Prof. Dr. Ali ÖZDEK, yaptığı başarılı çalışmalar sonucunda 2013 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanlığı yanında Ağız, Yüz ve Çene Cerrahisi Uzmanı olmaya da layık görülmüştür. Aynı zamanda odyoloji alanında da doktora yapmaktadır.

Prof. Dr. Ali ÖZDEK, 2004 yılında 3 ay boyunca ABD Miami Ear Instute Kliniği'nde, 2008 yılında 2 hafta süreyle İtalya Gruppo Otologica Kliniği'nde, 2011 yılında ise 1 hafta süreyle Münih Ludwig-Maximilians-University Nörotoloji Kliniği'nde Gözlemci Hekim olarak çalışmalar yapmıştır. Kulak Cerrahisi, Koklear İmplantasyon, Lateral Kafa Kaidesi Cerrahisi, Endoskopik Kafa Kaidesi Cerrahisi, Başdönmesi, Balon Sinoplasti gibi pek çok konuda yurt dışında kurslara katılmış ve eğitim sertifikası almıştır.

1998-2005 yılları arasında Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi KBB Kliniği'nde KBB Uzmanı ve Doçenti olarak, 2005-2011 yılları arasında Sağlık Bakanlığı Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi KBB Kliniği'nde Klinik Şef Yardımcısı olarak, 2011-2014 yılları arasında Karabük Üniversitesi Tıp Fakültesinde KBB Profesörü olarak görev yapmıştır. Eş zamanlı olarak Sağlık Bakanlığı Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi KBB Kliniği'nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmıştır.

2008 yılından beri Ulusal Yenidoğan İşitme Taraması Programı Danışman Kurulu Üyeliği ve Bilim Kurulu üyeliği yapmakta ve eğitici eğitmen olarak görev almaktadır. 2011 yılından beri Uluslararası Endoskopik Kulak Cerrahisi Çalışma Gurubu (IWGEES) üyesidir. 2013 yılında Ankarada ilk uluslararası katılımlı Endoskopik Kulak Cerrahisi Sempozyumunu düzenleyerek endoskopik kulak cerrahisinin ülkemizde gelişmesine ve yaygınlaşmasına önemli katkılarda bulunmuştur.

Prof. Dr. Ali ÖZDEK, 2008-2010 yılları arasında 2 yıl süreyle Otoloji ve Nörootoloji Derneği sekreterliği ve 2010-2012 yılları arasında 2 yıl süreyle yönetim kurulu üyeliği görevini yürütmüştür. 2014 yılından beri aktif olarak Otoloji ve Nörootoloji Derneği sekreterliği görevini yürütmektedir. İdari görevlerinin yanı sıra Türk Kulak Burun Boğaz Derneği, Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği, Rinoloji Derneği üyesidir. Günümüze kadar 100'ün üzerinde ulusal ve uluslararası bilimsel dergilerde makalesi yayınlamış, pek çok ulusal ve uluslararası bilimsel toplantıya konuşmacı olarak davet edilmiştir.

Prof. Dr. Ali ÖZDEK, Ocak 2015 tarihinde kamudaki görevlerinden ayrılmış ve meslek hayatına Çankaya'da bulunan muayenehanesinde devam etmeye başlamıştır. Özel muayenehanesinde Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı ve Ağız Yüz ve Çene Cerrahisi Uzmanı olarak bilimsel çalışmalarını sürdürmektedir. Evli ve 2 çocuk babası olan Prof. Dr. Ali ÖZDEK, iyi derecede ingilizce bilmektedir. Eşi Profesör Dr. Şengül Özdek Göz hastalıkları uzmanıdır.

Prof. Dr. Ali Özdek Muayenehanesi
Maidan İş Merkezi B blok 10. kat 110 numara Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı Mustafa Kemal Mahallesi 2118. Cadde No:4 Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Rinoplasti (burun estetiği) Burun estetiği (rinoplasti) Radyofrekans uygulamaları Otoskleroz cerrahisi Otoakustik emisyon Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Ali ÖZDEK, 1970 yılında Ankara - Polatlı'da doğmuştur. 1987 yılında İstanbul Atatürk Fen Lisesi'nde lisans öncesi eğitimini tamamlamıştır. Ardından başlamış olduğu Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi'nden 1994 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1994 yılında arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı'nda ihtisas eğitimine başlamış ve 1998 yılında ihtisas eğitimini tamamlayarak Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 10.2005
Deneyim: 17 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Gırtlak Ve Ses Hastalıkları Burun Hastalıkları Ağız-Boğaz-Yutak Boyun Ve Tükrük Bezi Uyku Ve Horlama Devamı

Deneyimler

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (2005 - 2015)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 31 69

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ŞO
Şen*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
17 gün önce
Otoskleroz cerrahisi
Prof. Dr. Ali Özdek Muayenehanesi

10 yıl önce kireçlenmeden dolayı işitme kaybı yaşadım. 7 yıldır da her iki kulağım için işitme cihazı kullanmaktayım. Bu yıl gittiğim eğitim ve araştırma hastanesinde sağ kulağımda işitme kaybının arttığı ancak takip edileceği şu an bir ameliyatlı bir çözüm olmadığı iki hoca tarafından söylendi. Ancak ben internetten araştırarak hakkındaki güzel yorumlardan dolayı Prof. Dr. Ali Özdek hocama muayene oldum. Tavsiyesi üzerine ameliyata karar verip iki hafta önce ameliyat oldum. Sonuçtan çok memnunum. Herkese tavsiye ediyorum. İyi ki varsınız hocam.

DD
Doğ*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Prof. Dr. Ali Özdek Muayenehanesi

Öncelikle Prof.Dr Ali Özdek Hocama teşekkür ederek başlamak istiyorum. Yıllardır burnumla alakalı sorunlar yaşıyordum bunlardan bir kaçı ; sık sık burun kanamaları, burun tıkanıklıkları ve bu yüzden verimli bir uyku alamama ve uykudan yorgun bir şekilde kalkma, burnumdan tek taraflı nefes alma, burun etlerimde ki ciddi büyüme, kemik eğriliği ve şekil bozukluğu gibi bir çok sorun yaşıyordum. Sağlık konusunda çok titiz bir insan olarak ve yıllardır uzun araştırmalar sonucunda Ali Hocamı tanıdım. Sürecin başından beri sıcak kanlılığıyla, güler yüzlülüğü, ilgisi özellikle dikkat ettiğim mesleğinde, kendisine güvenirliliğiyle beni de oldukça mutlu etti ve ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat olduktan sonra ki sürecim de beklediğimden çok daha az derecede hatta hiç denilecek kadar morluklarım oldu ve hiçbir acı hissetmedim. Süreci çok rahat çok temiz bir şekilde atlattım ve şu an ameliyatımın üzerinden 3 ay geçti. Hem sağlığıma kavuştum daha rahat nefes alıyor uykularımdan çok daha fazla verim alabiliyorum. Burnumun şeklinden son derece memnunum ve hatta ailem, arkadaşlarım çevremde ki herkes benim adıma sonuçtan çok mutlu oldular. Prof.Dr.Ali Özdek hocama çok teşekkür ediyor, sonuçtan çok memnun kaldığımı bir de buradan belirtmek istiyorum. Ameliyat sonrasında ki kontrollerimi titizlikle devam ettiriyoruz ve muayenehaneye her gittiğimde beni güler yüzlülük ile karşılayan çalışanlara da teşekkür ediyorum. Bilginize, elinize, emeğinize sağlık hocam

ÖY
Öme*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Prof. Dr. Ali Özdek Muayenehanesi

Merhabalar, Prof. Dr. Ali Özdek hocam, Özlem Hanım ve beraberinde çalışmış olduğu tüm destek olan yardımcılarına çok teşekkür etmek isterim. Çok yıllar öncesinde ne yazık ki talihsiz bir kaza geçirdim ve sol kulağımda işitme kaybı yaşadım. Bundan sonrasında sağ kulağımla sorunsuz bir şekilde işitmemi sağlayabildim. Fakat bundan 6 sene öncesinde ağır bir grip geçirdim ve sağ kulağımın zarında delik oluştu. Geçen 2021 Haziran ayına kadar hiçbir şey yokken bir sabah kalktığımda sağ kulağımda işitme ciddi seviyede azaldı. Hemen ertesi günü İstanbul’da doktora başvurdum. Kulakta temizleme yapıldı ve işitme düzeldi. Fakat BT tomografi istendi ve sonucunda “Sağ Kulakta yayılmış Kolesteatom” olduğu teşhis edildi. Kesin çözümün ameliyat olduğu ve işiten tek kulakta olduğu için işitme kaybı oluşacağı söylendi. İstanbul’da birkaç doktora daha danıştım ve hepsi Kolesteatom ameliyatı olacağı için kulak arkasından girileceğinden dolayı da işitmenin korunamayacağını ilettiler. Gerçekten zor zamanlar geçirdim çünkü tek duyan kulak olması ve 30 yaşlara kadar sorun yaşamamıştım. Bununla beraber kendi araştırmalarım sonucunda ve bu kıymetli yorumlar sayesinde Ali Özdek Hocam’a kontrole Ankara’ya geldim. Kendisi bunun bir ameliyat olduğu muhakkak riskin olacağı ama bunun düşük ihtimal olması ve geçmişte hiçbir hastasının tamamen işitme kaybı yaşamadığını söylemesi, çok samimi yaklaşımı bana güven verdi. Nisan 2022’de bu ameliyatı olmaya karar verdim ve hocamızla kendi deyimiyle kaderlerimizi birleştirdik. Ameliyattan çıktığımda işitmemde bir sorun yoktu ilk gözümü açtığımda da hocamı gördüm ve sesini duydum, bu tarif edilemez bir mutluluk. Hastanede bir gece kaldım ertesi gün taburcu oldum ve öğleden sonra Ali Hocam’a kontrole geldim. Ameliyatın sorunsuz geçtiğini herhangi bir sorun olmadığını 15 gün sonra tekrar kontrole gelmem gerektiğini iletti ve İstanbul’a döndüm. 15 gün sonra kontrolde her şeyin çok iyi gittiğini iletti. Pansuman ve ilaçları kullanmaya devam ettim. Ameliyattan sonraki birkaç gün işitme kaybı kulak içinde eriyen materyaller ve kirleri olduğu için az olsa da zamanla işitme artıyor. Bu süreçte kulağınıza su kaçırmamak ağır tempolu hareketler yapmamak ağır spora bir süre ara vermek şart. En son gittiğim kontrolde yapılan işitme testinde odyo testi yaptıranlar bilir, Desibel (db) olarak farklı Hertz aralıklarında ölçülen testimde artış olduğunu beraber gördük. Kendi instagram hesabından hocamız bazı ameliyatları anlayacağımız şekilde anlatıyor izleyebilirsiniz. Kendisine beni tekrar eski sağlığıma kavuşturduğu ve bu yolda çok samimi yaklaştığı için tekrar teşekkür ediyorum. İyi varsınız Ali Hocam. Sevgiler..

Haf*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce
Otoskleroz cerrahisi
Prof. Dr. Ali Özdek Muayenehanesi

36 yaşındayım ve 2 kulağımda da yayma kireçlenme sıkıntısı var. Bu teshis koyulana kadar gitmediğim dr kalmadı, ne bir çözüm ne tedavi öneri yapılmıyordu. Gitgide işitme kaybı artıyordu. Bundan 10-12 yık önce İzmir'de bir Pr. Dr'da ameliyat oldum, protez takacagını söyledi, bir ümitle ameliyat oldum fakat sonu hüsran oldu, çünkü , protez takmadan ameliyatı sonlandırmişti. İşitme kaybım artıkca gündelik yaşantımda da sıkıntılar problemler yaşar olmustum. Hep yanımdaki kişiler ben yabancıymışım gibi insanların dediklerini bana aktarıyordu, dudak okumaya başlamıştım duymadığım için. Düşünün elimi yıkarken bile suyun sesini duymuyordum. Sonra işitme cihazı almaya karar verdimo bir nebze olsun hayatımı kolaylaştirmişti, ama kayıp ilerliyordu, bir çözümü olmalıydı. İzmir'de köklü büyük bir K.b.b kliğine gittik oranın baş hekimi asla ameliyat olamayacagımı gec kalındığını söyledi. Nedenini ve niçinini açıklamadan kestirip atan bir tavirla. O an dünya başıma yıkılmişti çünkü işitme kaybım 2 kulağımda ‰ 72'ydi. Çok üzülmüştüm. Daha sonra Dr.arkadaşımız sayesinde Ankara'da Pr. Dr. Ahmet Süslü hocadan randevu aldık. Aydın'dan yola koyulduk.Aşırı tatlı bir hocaydı, hic bir doktorun aydınlatmadığı kadar beni aydınlatmişti, fakat kendi alanının uyku apnesi oldıgunu bu yüzden yardımcı olamayacagını ama meslektaşı Pr. Dr. Ali Özdek'in işitme alanında çok iyi bir dr oldugunu, onun bu konuyu çözeceğini söyledi. Bize hemen bi randevu ayarladı saolsun Dr beyden. Bir müddet bekledikten sonra sıramiz gelmişti. Ali hoca o kadar enerjisi yüksek bir doktor ki, hemen görür görmez pozitif bir enerji almiştim. Bunca zamandır onca doktora gittim hic bir doktor yüksek sesle konuşmuyordu rahatsizliğimi hep yakınlarımın agzından duyuyuyordum. Bu bile benim için büyük bir artıydı. İşitme testim yapıldı ve bekleme başladı. Hic bir ümidim yoktu yine yapılacak birsey yok cümlesi duyacağımı beklerken Ali bey bana dünyaları verdi. Ameliyat olabileceğimi ve başarı oranın ‰80 üzerinde olacagını söyledi. O kadar iyi bir şekilde bilgilendirme yaptı ki hemen ameliyat olalım dese olacaktım, artılarını eksilerini anlayabilecegim şekilde aktardı ve kısa bir süre sonra Nisan ayında kireçlenme ameliyatı olmaya karar verdim. Ameliyat kapalı oldu hic bir şekilde kesi falan olmadı protez takıldı. Yaklaşık 2 saat süren bir ameliyat sürecidiydi,2 saat sonrası odadaydım ve iyiydim. Hic bir sıkıntı yaşamadım hafif sarsıntılar dişinda o da bu sürecin bir parcası ve normalmiş. 1 gün sonra taburcu oldum ve 1 hafta sonunda kontrolle geldiğimde tamponlarım alındı ve hafif hafif duymaya başladığımı fark ediyordum. Diger hafta ise kontrolümde işitme testi yapıldı ve sonuc yüz güldürücüydü. İştime kaybım %72 lerden %25 lere gerilemişti. Benden mutlusu yoktu. Duyuyordum Duyuyordum. Aklında soru işareti olanlar soru işaretlerini bir kenara koyup ameliyatı olun. Böyle ilgili ve güler yüzlü bir dr yok. Ameliyat sonrasında da ne zaman bi sıkıntı olsa sekretere yazsam hemen dönüş yapıyor çok ilgililer. Şimdi sıra sağ kulağımda ondan da ekim ayı gibi olacagım v3 işitme cihazına bay bay diyeceğim. Pr. Dr. Ali ÖZDEK'den Allah bin kez razı olsun duymam sağladı, bana ümit verdi. İyi ki Allah benim karşıma böyle bir dr çıkardı. Duymak gibisi yok.

MA
Mut*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Altı ay önce her iki kulağımda da otoskleroza bağlı işitme kaybı şikayeti ile Ali Hoca’ya gittim. Kendisine internetteki hasta yorumları sayesinde ulaştım. Bu nedenle burada yazılanların çok önemli olduğunu düşünüyorum. Umarım yazdıklarım diğer hastalar için de yol gösterici olur. Ali Hocam mükemmel bir cerrah ve çok kibar bir insan. Bana ameliyat önerdi. Bazı çekincelerim olmasına rağmen kalıcı bir çözüm istediğim için ameliyatı kabul ettim. Ameliyat çok başarılı oldu ve kullandığım cihazdan kurtuldum. On gün kadar önce de diğer kulağıma endoskopik yöntemle stapedektomi ameliyatı yaptı. Sonuçlar inanılmaz, dünyadaki sesleri yeniden keşfetmek muhteşem bir duygu. Size ve ekibinize ne kadar teşekkür etsem azdır. Elinize, emeğinize sağlık Sayın Hocam. Benzer rahatsızlığı olan tüm hastalara mutlaka Prof. Dr. Ali Özdek’e muayene olmalarını tavsiye ederim.

EY
Ece*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Prof. Dr. Ali Özdek Muayenehanesi

Yaklaşık 13 yıldır sağ kulak zarımın delinmesiyle oluşan kulak ağrısı, akıntısı ve işitme kaybı şikayetlerim vardı. Ben istanbulda yaşıyorum ve bu süreçte onlarca hastane gezdim farklı farklı doktorlara muayene oldum. En sonunda Prof. Dr. Ali Özdek’den randevu aldım kendisiyle tanışıp şikayetlerimi aktardım. Prof. Dr. Ali Özdek‘in ilgisi ve profesyonelliği beni kendine hayran bıraktırdı. Muayenehanede yaptırdığım işitme ve denge testleri sonucunda kulak zarı ameliyatına karar verdik. Doktor bey o kadar ilgili ve sürecin nasıl olacağıyla ilgili o kadar güzel detaylar verdi ki gözüm kapalı ameliyata girdim. Ameliyat sonrasında da kendisi aynı ilgi ve profesyonellikle yaklaştı ve bundan sonraki süreci anlattı. Ben endoskopik yöntemle ameliyat oldum gerçekten ağrısız ve acısızdı ameliyattan çıktığımda sanki hiçbir şey olmamış gibiydi ve kısa sürede iyileşme gösterdim. Ameliyattan sonra 3 kere muayeneye gittim sonuçlar çok güzeldi ve işitmemin normale döndüğünü gördük. Bütün süreçten çok memnun kaldım. Gözünüz kapalı Prof. Dr. Ali Özdek’e güvenebilirsiniz. Tekrardan ilgiler ve profesyonellikleri için Prof. Dr. Ali Özdek ve muayenehanedeki tüm takım arkadaşlarına teşekkürlerimi ve saygılarımı iletiyorum.

EY
Emi*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Merhabalar, ben Emine, 49 yaşındayım. 25 sene önce sağ kulağımdan ameliyat oldum. Maalesef ameliyatım başarısız oldu. Kulak zarım yırtık ve işitme kaybım da devam etti. Seneler sağlam olan kulağımla duymaya çalışarak, diğer kulağımı da vazelinli pamuklara sudan koruyarak geldi geçti... Tabii seneler ilerledikçe işitme kaybım da arttı. Bir de üstüne sağlam olan kulak zarımda da delik ve işitme kaybı oluşunca,evde işyerinde kısaca sosyal hayatımda iletişimi de çok sıkıntılar yaşamaya başladım. Hayat kaliten düştü. Eşimle karar verip Ali hocama muayene olmaya gittik. Hocamızın mesleki düzeyinin en üst seviyede olması, ekip çalışmasındaki uyum, temiz bir ortam ve güler yüzle sunulan hizmetler bizi tahmin ettiğimizden de fazla tatmin etti. Hocam hakkındaki yorumları eşimle okurken, kendime de eşime de hep sorardım "Bir gün benimde bu sayfada yorumlarım olacak mı?" diye.. O gün bugün ve yazıyorum... Ali hocam çok sevgi dolu, hatasıyla birebir ilgilenen mükemmel bir doktor. Kulak ameliyatımı endoskopik yöntemle yaptı, gerçekten hiçbir ağrı sızıolmadan, başarılı bir operasyon geçirdim. Ameliyat sonrası kontrollerimde de oldu. Tek kulağımdan ameliyat olalı 2.5 ay oldu. Kulak zarım tamamen kapandı, işitmem arttı.Problemlerim henüz bitmedi, yakın zamanda diğer kulağımdan da ameliyat olacağım. Ancak şunu diyebilirim ki, tek kulak ameliyatımla bile hayat kalite büyük ölçüde arttı. Ali hocama sonsuz teşekkür ederim. Rabbim kendisinin, eşinin ve çocuklarının sağlık sıhhat ve mutluluklarını daim etsin. Tereddütsüz gelin ve hocamla tanışın. Diğer kulağımdan da ameliyat olunca tekrar yazarak sevincimi paylaşacağım sizlerle. Herkese acil şifalar ve Ali hocama da bu süreçte bana gösterdiği samimiyeti, neşesi ve en çok da bilgisi ve güvenirliği için tekrardan çok teşekkür ediyorum

HI
Hal*** I***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Öncelikle bütün hastalarımiza Acil şifalar diliyorum.Benim gibi binlerce hastalara yön vermek istediği doktora ulaşabilmeleri açısından buraya yorum yapma gereksinimi duydum. Duyma noktasında sıkıntı yaşayan her bir insanın muhakkak bir hikâyesi vardır.Ve istediği doktoru da bulmak en güzel dileklerinden bitanesidir. Kulak zarımda oluşan delik ile beraber orta ve iç kulakta olan enfeksiyon (iltihap) yüzünden 2009 da Ankara numune Hastanesi'nde ameliyat oldum.Ameliyat kulak arkası açılarak 4.5 saat gerçekleşti.Aradan 5 ay Sonra takılan kulak zarı yırtıldi ve tekrardan enfeksiyon kaparak eskisi gibi olmaya doğru gitti.2021 yılına kadar sürekli damla ve antibiyotik kullandım.sürekli ayni orantıda sesleri duymuyordum.surekli değişkenlik gösteriyordu. Yani iyi bir tedavi görmediğimden on yıl içinde kulağım her geçen gün ağırlaştı.En son dedim Türkiye'nin önde gelen en iyi doktorlardan hangisi ise hiç bedele bakmadan gidip yanına ameliyat olacam.Kafama koydum.Yaptigim tetkikler ve araştırmalar sonucunda Prof.Dr.Ali Özdek hocama ulaştım.Hemen karar vermedim gidip görünmek için. . Gerek istegramdan ve gerekse internet wep sitesinden takip ettim. Bizzat ameliyat olanları arayarak sordum sorusturdum. İnsan sağlığını Emin ellerde olmak ister. O yüzden hiçbir zaman araştırmadan bir karar vermeyin. Yaklaşık 30 yıldır kulak sıkıntısı yaşadığım bu hayatta 2,5 saatle halledildi.Ali hoca en doğal bir şekilde kulak arkasını açmadan herhangi bir kesintiye uğratmadan endoskopi bir yöntemle sadece mudahele edilmesi gerektiği yere müdahale etti.Herkesin kulak arkasını açarak gerçekleştirebilecegi ameliyatı Ali hoca kulak arkasını açmadan en güzel bir şekilde gerceklestirebildi.Ustelik ameliyat çıkışı çok hafif dereceden bir ağrım vardı .O kadar ameliyat oldum bunun kadar ağrısız güzel bir ameliyat şimdiye kadar olmadım.. 4.5 ayım oldu çok şükür gayet iyi oranda duyuyorum.İnsanlarla iletişimde çok güzel bir şekilde diyalog kurabiliyorum.İyi ki araştırdım iyi ki Ali hocayı buldum.Ve iyi ki yanında ameliyat oldum.En son dedim ki 30 yıldır bu cefayi boşuna çektim.Keske daha önce araştırmış olsaydım.Herkese çok teşekkür ederim

İO
İla*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Ali hocama nefes alma problemi ve görüntüsünden hoşnut olmadığım bir burun ile başvurdum. hem görüntü hem cerrahi olarak çok başarılı bir septorinoplasti ameliyat geçirdim. Ağrısız sızısız bol gülümsemeli bir süreç oldu. Ameliyatın hemen ertesi günü tamponlarımı aldı ve nefes alışverişlerime başladım. 1 hafta sonunda normal hayatıma tamamen devam edebildim. Kendisi bütün endişelerimi tek tek sabırla giderdi. Ayrıca görüntü olarak aşırı doğal bir burun yaptı. Ameliyatımın üzerinden bir ay geçti ve ameliyatı andıran hiçbir şey kalmadı burnumda. İyi ki varsınız Ali hocam.

ot
Onu*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Birkaç senedir var olan işitme problemim ve şikayetlerimden dolayı gittiğim doktor muayenesinden sonra otoskleroz tanısı konuldu. Alanında uzman birçok doktora muayene olduktan sonra hepsinden tedavinin ameliyat olduğunu ve ameliyatın da %1 olumlu sonuç verebileceği yanıtını aldım. Üstelik ameliyat sonrasında oluşabilecek komplikasyonlarla işitme duyumu tamamen kaybetme,yüz felçi geçirebilme gibi durumlarla karşı karşıya da kalabilirdim.ALLAH karşıma Ali Özdek hocamı çıkardı ve ben bu kadar sorunlu olabilecek ameliyatı doktorum sayesinde hiçbir sıkıntı yaşamadan atlattım. Ameliyatımın üzerinden zaman geçti ve iyiysem Ali hocam buna vesile.Hocama ve ekibine çok çok teşekkürler.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ali Özdek ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Ali Özdek için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Ali Özdek için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Ali Özdek ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508113169

Prof. Dr. Ali Özdek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Ali Özdek Prof. Dr. Ali Özdek Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Ali Özdek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Ali Özdek Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB uzmanıdır. Gırtlak Ve Ses Hastalıkları, Burun Hastalıkları, Ağız-Boğaz-Yutak alanlarında hizmet veriyor ve Rinoplasti (burun estetiği), Burun estetiği (rinoplasti), Radyofrekans uygulamaları hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube