Prof. Dr. Ali Özdek, Ankara, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Prof. Dr. Ali Özdek

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Ankara

Vertigo (Baş Dönmesi), Baş Dönmeleri, Çocuk Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Randevu Al 0 (850) 811 31 69Soru Sor

Doktorun Adresi

Maidan İş Merkezi B blok 10. kat 110 numara Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı Mustafa Kemal Mahallesi 2118. Cadde No:4  Çankaya, Ankara
Prof. Dr. Ali ÖZDEK Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Vale

Ali Özdek Hakkında

Ali Özdek Kimdir?

Prof. Dr. Ali ÖZDEK, 1970 yılında Ankara - Polatlı'da doğmuştur. 1987 yılında İstanbul Atatürk Fen Lisesi'nde lisans öncesi eğitimini tamamlamıştır. Ardından başlamış olduğu Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi'nden 1994 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1994 yılında arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı'nda ihtisas eğitimine başlamış ve 1998 yılında ihtisas eğitimini tamamlayarak Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

2004 yılında Doçent, 2011 yılında ise Profesör olan Prof. Dr. Ali ÖZDEK, yaptığı başarılı çalışmalar sonucunda 2013 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanlığı yanında Ağız, Yüz ve Çene Cerrahisi Uzmanı olmaya da layık görülmüştür. Aynı zamanda odyoloji alanında da doktora yapmaktadır.

Prof. Dr. Ali ÖZDEK, 2004 yılında 3 ay boyunca ABD Miami Ear Instute Kliniği'nde, 2008 yılında 2 hafta süreyle İtalya Gruppo Otologica Kliniği'nde, 2011 yılında ise 1 hafta süreyle Münih Ludwig-Maximilians-University Nörotoloji Kliniği'nde Gözlemci Hekim olarak çalışmalar yapmıştır. Kulak Cerrahisi, Koklear İmplantasyon, Lateral Kafa Kaidesi Cerrahisi, Endoskopik Kafa Kaidesi Cerrahisi, Başdönmesi, Balon Sinoplasti gibi pek çok konuda yurt dışında kurslara katılmış ve eğitim sertifikası almıştır.

1998-2005 yılları arasında Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi KBB Kliniği'nde KBB Uzmanı ve Doçenti olarak, 2005-2011 yılları arasında Sağlık Bakanlığı Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi KBB Kliniği'nde Klinik Şef Yardımcısı olarak, 2011-2014 yılları arasında Karabük Üniversitesi Tıp Fakültesinde KBB Profesörü olarak görev yapmıştır. Eş zamanlı olarak Sağlık Bakanlığı Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi KBB Kliniği'nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmıştır.

2008 yılından beri Ulusal Yenidoğan İşitme Taraması Programı Danışman Kurulu Üyeliği ve Bilim Kurulu üyeliği yapmakta ve eğitici eğitmen olarak görev almaktadır. 2011 yılından beri Uluslararası Endoskopik Kulak Cerrahisi Çalışma Gurubu (IWGEES) üyesidir. 2013 yılında Ankarada ilk uluslararası katılımlı Endoskopik Kulak Cerrahisi Sempozyumunu düzenleyerek endoskopik kulak cerrahisinin ülkemizde gelişmesine ve yaygınlaşmasına önemli katkılarda bulunmuştur.

Prof. Dr. Ali ÖZDEK, 2008-2010 yılları arasında 2 yıl süreyle Otoloji ve Nörootoloji Derneği sekreterliği ve 2010-2012 yılları arasında 2 yıl süreyle yönetim kurulu üyeliği görevini yürütmüştür. 2014 yılından beri aktif olarak Otoloji ve Nörootoloji Derneği sekreterliği görevini yürütmektedir. İdari görevlerinin yanı sıra Türk Kulak Burun Boğaz Derneği, Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği, Rinoloji Derneği üyesidir. Günümüze kadar 100'ün üzerinde ulusal ve uluslararası bilimsel dergilerde makalesi yayınlamış, pek çok ulusal ve uluslararası bilimsel toplantıya konuşmacı olarak davet edilmiştir.

Prof. Dr. Ali ÖZDEK, Ocak 2015 tarihinde kamudaki görevlerinden ayrılmış ve meslek hayatına Çankaya'da bulunan muayenehanesinde devam etmeye başlamıştır. Özel muayenehanesinde Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı ve Ağız Yüz ve Çene Cerrahisi Uzmanı olarak bilimsel çalışmalarını sürdürmektedir. Evli ve 2 çocuk babası olan Prof. Dr. Ali ÖZDEK, iyi derecede ingilizce bilmektedir. Eşi Profesör Dr. Şengül Özdek Göz hastalıkları uzmanıdır.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Vertigo (Baş Dönmesi)
 • Baş Dönmeleri
 • Çocuk Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Genel Kulak Burun Boğaz
 • Bademcik Ve Genizeti

Tedaviler

 • Orta kulak ameliyatı
 • Kulak tüpü takılması
 • Septum perforasyon onarımı
 • Tonsillektomi
 • Adenoidektomi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 31 69

Anlaşmalı Kurumlar

 • Halkbank
 • Vakıfbank
 • TC Merkez Bankası
 • Garanti Bankası

Doktor Yorumları

Değerlendir
127 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ir..karaoğlu

Çok ilgili bir hekim. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 27-07-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
rşit..eş

Yaklaşık 25 sene kadar delik olan sol kulak zarım ile yaşadım çünkü sağ kulağım sağlam dı ama yazın geçirdiğim deniz basıncından dolayı sağ kulak zarım delindi ve çok büyük zorluklar yaşamaya başladı resmen sağır gibi oldum ve çok hızlı bir arayış içine girdim sayamayacağım kadar özel hastane ve Prof Dr gezdim ve hiç birisi sol kulağım ile ilgilenmedi çünkü onlara göre sol kulakta artık ümit yok yeni delilen sağ kulağı kurtaralım diyorlardı ama daha kötüsü hiç birisi kulağımı kesmeden yapamayacaklarını söylediler hatta kesmekle bile kalmayıp kulağımın duyup duymayacağı konusunda kesin olarak birşey söyleyemediler bilgisayar başında geçirdiğim süre içerisinde Prof Dr Ali Özdek hocamı buluncaya kadar Randevu alıp hocama gittiğim zaman Çalışan ekip arkadaşlar olmak üzere herkes çok içten ve samimi karşıladılar Ali Hocam muayene ettikten sonra son olarak delinen kulak zarımın ameliyat olması gerekli olduğunu ve 25 sene delik olan kulak zarımın ise kemikciklerin kireçlenmiş olduğu ve biraz daha sabır gerektirdiğini söyledi ve hocam ile zor olan kulak konusunda anlaştık ve ameliyat günü geldiğinde bana her şey çok güzel olacak deyip ameliyata aldı ameliyattan çıktığım zaman ve kendime geldiğimde karşımda ilk gördüğüm Ali hoca oldu ve ameliyatın nasıl geçtiğini ve neler yaptığını çok net ve anlaşılır bir dille bana anlattı çok mutluydum çünkü kulağımda hiç bir kesi ağrı yoktu ameliyat olduğuma ben bile ilk başta inanamadım ali hoca benim ile konuşurken sol kulağımın duyduğunu söylediğimde bu daha başlangıç bir ay sonra tekrar bu konuyu konuşalım dedi ve beni bir gece hastanede misafir ettikten sonra kontrolümü kendisi yaparak taburcu etti şu an ameliyat olalı 43 gün oldu ve yüzde 30 duyan kulağım şu an yüzde 80 duyma oranına geldi hocam size çok teşekkür ederim sizin sayenizde yaşam kalitem düzelmeye başladı gönül rahatlığı ile sağ kulak zarı ameliyatını olacağım Şubat ayını bekliyorum 20-01-2020

el..yük

Bir buçuk aydır devam eden vertigo-denge kaybı şikayetiyle gittim Ali Hoca’ya. Daha öncesinde birden fazla doktora muayene oldum ancak hiçbirinden sonuç alamadım. Ali Hoca gittiğim gün bütün tetkikleri yaptı ve aynı gün teşhis koyup tedaviye başladı. 2 ay kadar tedavi gördüm. Sayesinde vertigodan kurtuldum. Hastayla kurduğu ilişkiyle, pozitif enerjisiyle ve en önemlisi alanında uzmanlığıyla çok değerli bir doktor. Gönül rahatlığıyla kendinizi emanet edebilirsiniz. Çok teşekkür ederim hocam. 07-01-2020

dan..fil

İşitmekaybımçocukluğumdaortakulakiltihabıilebaşladı. ÇalışmayerimHavaLimanıgibiyüksekdesibelgürültününolduğubiryeroluncaişitmemdahaazaldı.İkikulaktadaişitmecihazıkullanmayabaşladım.Buartıştadoktorhastanefobimderoloynadı.Gripoluncakulağımtıkandığındaişitmecihazıbileyetersizkaldığındamecburenhastaneyegidiyordum.İhmalkarlığımınsebebibudur. Buşekilde60’lıyaşlarageldim.2018yılındabiryurtdışıgezideişitmecihazımarızalandı.Beniyiyerleştiremedimzannedipbirazderineitekledim.Ertesisabahkulağımdanazmiktarkangeldi.Eşimletelaşlandık.Birgünsonraİstanbul’adöndük.Tomografiilekulakzarımınhasargördüğü,ikikulaktadaKolesteatomdenenbirkistteşhisedildi.Bukanserdeğilamakansergibidavranangenişleyip,çevreorganlarıeritentürdenmiş. Önemlibirameliyatolacağınızzamanenaz3doktoradanışınderler.Bizdebukonudauzmanlarıaraştırmayabaşladık.İnternetteProf.DrAliÖZDEK’inismiyeralıyordu.Kulakzarıboşluğundanameliyatyaptığıveçabukiyileşmesağladığıiçinilgimiçekti.DerhalAnkara’yagidipProf.Dr.AliÖZDEK’tenrandevualdık.İnsanıniçiniaçanrenklerledöşenmişgüzelbirmuayenehanedebizigüleryüzlügençpersonelikarşıladı.Sıramızıbeklerkenmoralimsıfırdı.Osıradaünlübirişadamınınhastayatağındakisonsözleriaklımageldi:,”İnsanişindeçokbaşarılıolup,ödülleralmışzirveyeçıkmış,kütüphanelerdolusukitapokumuşolabilir.Ancakölümdöşeğindeinsanokunmasıgerekenenönemlikitabınokumamışolduğunupişmanlıklaanlıyor.Okitabınadı“SAĞLIKLIYAŞAMKİTABI”.Başucumdayaşamdestekcihazlarınınyeşilkırmızıışıklarıyanıpsönerken,hayattamaddiolarakneleresahipolduğumdeğilbenisevenvebenimsevdiğiminsanlarınşuandayanımdaolupolmadıklarısorusuöneçıktı.”diyordu.Yanımızdagötürebileceğimiztekşeyyüreğimizdekisevgi.Oandasağlığımıçokihmalettiğimifarkettim.İnsanböyleşeylerihastalanıncadüşünmeyebaşlıyor. ÖylekaramsardüşüncelerleAliBeyinodasınaeşimlebirliktegirdik.Kendisibiziayaktasempatikgülümsemesiylekarşıladı.Bubizdedahailkdakikadapozitifbiretkiyarattı.Hocasonderecemütevazı.Nasılhastalandığımısordu.Tomografimidikkatleinceledi."Buncayıllıktecrübemedayanarakkonuşuyorum,benburadaçokağırbirtablogöremedim.Benendoskopiileameliyatyapıyorum,eğerkolesteatomulaşılamayacaknoktalaragittiiseufakbirkesiaçabilirim.Benimiçinönemliolansizisağsalimbuameliyattançıkarabilmek.Allahınyardımıilenegerekiyorsayapacağım"dedi.Alihocanınkonusunahakim,tecrübelivekendindeneminkonuşmasıameliyatıonayaptırmamızdaetkilioldu. Aralık2018’deAliBeysolkulaktanameliyatımıendoskopiileyaptı.Ameliyattayaptığıişlemler;Timpanoplasti,Mastoidektomivezincironarımıdahil.İlaçvedamlalarlasonderecehızlıbirşeklideiyileştimveişitmemdeyükselmeoldu.İlkbirikihaftadışındaağrımsızımolmadı.2019Martayındasağkulağımdanikinciameliyatagirdim.Sağkulağımdakistinverdiğihasardahabüyükolduğuiçinhemendoskopihemdekulakarkasıufakbirkesiileaçılarakyapıldı.Bundadaşuişlemleryapıldı;Timpanoplasti,Mastoidektomivezincironarımıdahil.Prof.Dr.AliÖZDEKadetayenibaştanbanayenibirkulakoluşturdu.Damlaveilaçlarbittiğindeişitmetestindeveduymamdabüyükyükselişgörüldü.Mucizegibişuandaikikulağımdadaişitmecihazıkullanmıyorum.%100duyuyorumdiyememamanormalkonuşulanlarıanlayabiliyorum. Allahsağlığınakavuşturacağıinsanlaracerrahlarınmübarekellerivasıtasıylaşifaverirmiş.İkiameliyattadasöylediğiherşeyingerçekleşmesiAliHocayasaygıvesevgimizibirkatdahaarttırdı.AliBeymütevazılıktenayrılmadanfedakârlıklasadeceişindekiyeniliklereodaklanmış,mesleğiniadetaibadetedergibiyapandoktorlardan.19Haziran2019dasonkontroldeyineenşahanehaberAliHocadangeldi.Biraysonradenizegirebilecekmişim,banyomukulağımıvazelinlipamuklaörtmedensağlıklıinsanlargibiyapabileceğim.(Denizsevdalısıben4yıldırkulağımasukaçacakdiyedenizegiremiyordum)Bununbenimiçinnebüyüklütuf,nasılbirlüksolduğunukulağındanhastaolmayanlaraslaanlayamaz.Alihocasayesindedoktorhastanefobimideyendim.ArtıkKBB’deenufakbirsorundahangişehirdeolursamolayımgeleceğimtekyeronunmuayenehanesidir.Çevremdebukonudasıkıntısıolanlarıonayönlendiriyorum.ÇünküAliBeytecrübesiileKBBkonusundamutlakadanışılmasıgerekenbirdoktor. Artıktümnamazlarımdabiranneevladıiçinnasılsağlık,başarıvemutlulukdilerse,bendeAlihocamaaynışekildeömrümünsonunakadarduaedeceğim.AliBeysizeveameliyatlarınızdayardımcınızolan,görevalanisminibilmediğimtümsağlıkekibiarkadaşlarınızateşekkürediyorum.İyikivarsınız,Allahhepinizdenrazıolsun. 29-07-2019

l..cekaya

Ben Ali Hocamı , daha önce başarısız bir deviasyon ameliyatı sebebiyle tercih ettim iyi ki de etmişim ikinci ameliyatım olacağı için korkularım vardı yine olmazsa diye fakat Ali hocam yapılacak işlemleri en ince ayrıntısına kadar anlatıp tüm sorularıma yanıt verdi Dolayısıyla kafamda ki tüm endişeler büyük bir oranda azaldı tamamiyle hocama güvenerek ameliyat olmaya karar verdim ve rinoplasti ameliyatımı da bu esnada kararlaştırdık çevremde rinoplasti ameliyatı olanlardan dolayı bu konuda çekimserdim ortaya nasıl bir şey çıkacağını tamponlarım çıkana kadar merak ediyordum kendimi şiş bir burun görmeye hazırlamıştım fakat tüm korkularımın yersiz olduğunu anladım yüzümle uyumlu neredeyse hiç şişlik yokmuş gibi doğal bir buruna sahibim şuan 3. Ayımda rahat nefes alıyorum ve tahminimden çok daha güzel bir görüntüye sahip olduğum için Ali hocama her şey için çok teşekkür ediyorum güler yüzlü olması ve samimiyeti dahi yeterliydi 29-05-2019

f..gin

Merhaba.. Ben menier hastasıyım, Ali Özdek hocamın adını internetten buldum. İlk muayeneye gittiğimizde bizi güler yüzüyle karşıladı, şikayetlerimi dinledi, ekibiyle birlikte gerekli testlerimi yaptı ve menier hastalığını ayrıntılarıyla anlattı.. İlaçların yanısıra yapmam gereken hareketler verdi.. İki ay önce birde, iki kulağımda birden kristaller oynadı, ali hocamdan ve orada çalışan tüm ekipten allah razı olsun, onlarıda yaptıkları manevralarla yerlerine oturttular. Şimdi çok daha iyiyim. Ali hocam, muayenehanenizle, ekibinizle, uzmanlığınızla, hastalarınıza gosterdiginiz ilgiyle, samimiyetinizle,  gülen yüzünüzle, verdiginiz guven duygusuyla.. siz KBB ile bir bütünsünüz. Bransinizla ilgili her hastaya tavsiyemsiniz.. Hocam.. basarilarinizin devamini diliyorum. Gulen yuzunuz hic solmasin Elif Girgin 29-05-2019

f..gin

Merhaba.. Ben menier hastasıyım, Ali Özdek hocamın adını internetten buldum. İlk muayeneye gittiğimizde bizi güler yüzüyle karşıladı, şikayetlerimi dinledi, ekibiyle birlikte gerekli testlerimi yaptı ve menier hastalığını ayrıntılarıyla anlattı.. İlaçların yanısıra yapmam gereken hareketler verdi.. İki ay önce birde, iki kulağımda birden kristaller oynadı, ali hocamdan ve orada çalışan tüm ekipten allah razı olsun, onlarıda yaptıkları manevralarla yerlerine oturttular. Şimdi çok daha iyiyim. Ali hocam, muayenehanenizle, ekibinizle, uzmanlığınızla, hastalarınıza gosterdiginiz ilgiyle, samimiyetinizle,  gülen yüzünüzle, verdiginiz güven duygusuyla.. siz KBB ile bir bütünsünüz. Bransinizla ilgili her hastaya tavsiyemsiniz.. Hocam.. basarilarinizin devamini diliyorum. Gulen yuzunuz hic solmasin 29-05-2019

�egül..uray

Oğlumuz da geniz eti ve kulak da su birikmesi varmış. Durumun ciddiyetini ve oğlumuz da sıkıntı yarattığını Prof dr Ali Özdek ile öğrendik. Gece horlaması olunca kendisine ulaştık ve bizi sakin yönlendirmesi ile son aşama da ameliyat kararı alındı .Ameliyatı daha önce olan tanıdıklarımız olmuştu ve bizi biraz korkutmuşlardı , kan kusması saatlerce ağlaması olacak normal denilmişti. Hiçbir olumsuzluk yaşamadan, ağlamadan ağrı çok az olarak operasyonu tamamladık. Şimdi çok yeni bir operasyon olmasına rağmen nefes alışında rahatlama , tiz çıkan seslerin düzelmesi ilk izlenimlerimiz oldu. Çocuğunuzu güvenlememanet edebileceğiniz , işini sevdiğini ve profesyonelliğini her hareketi ile her konuşması ile size hissettiren doktorumuzu herkese öneriyor ve kendisine çok teşekkür ediyorum . 27-05-2019

HİYE..HİYE

SolKulağımdaağrı,işitmekaybıgibiproblemlerimvardı. SürekliKBBdoktorunagidiyordum.Hergittiğimdedeantibiyotiktedavisigörüyordum.Antibiyotiktedavisininverdiğisıkıntıveişitmekaybıhayatımıetkiliyordu.Budurumartıkçekilemezbirhalalmayabaşlamıştı.Birkaçhocailegörüştüğümdeaçıkcasıumutsuzluğakapıldım,ancakaraştırmayadevamettim.NemutlukiProf.Dr.AliÖzdekilekarşılaştım.İlkmuayenemdeçokgüzelkarşılandım.İşitmetestiyapıldı.Ameliyatakararverildi.Kulakzarımdelinmiş,kireçlenmişvekemikçiklerimerişmişti.İşitme%30civarlarındaydıDoktorumuzameliyathakkındabeniayrıntılıbirşekildeaydınlattı.Kafamdakibütünsorularıcevapladı.Banagerekengüveniverdi.Ameliyatımendoskopikyöntemlekesisizolarakgerçekleştirildi.Budaiyileşmesüremihızlandırdı.2aysonrakontrolegittiğimdetekrarişitmetestiyapıldığında%80oranındaişitmemgelmişti.Yaşadığımmutluluğuanlatamam,hemkulakproblemlerimbitmişhemdeişitmemgerigelmişti.Prof.Dr.AliÖzdekveekibineilgileri,güleryüzleriiçinçokteşekkürediyorveherkesetavsiyeediyorum.Başalılarınındevamınıdilerim...?Fethiye21.05.2019 21-05-2019

..RM

09-05-2019

ce..tekin

Merhaba annemin son zamanlarda sık araliklarla migde bulantisi dengesizlik yogun bas donmesi ile baslayip sonu acillik olan ataklari oldu ve vertigo ile tanistik. Hatta yine bir atağinda 4 gün hastanede yatacak kadar kotu oldu. Bir cok doktora göründü tetkikler yapildi mr cekildi coğu kristal oynamasi vertigo dedi ve Kırıkkale nin en iyi diyebilecegimiz doktoru ise psikolojik hic birseyin yok demisti ? Son atagi daha ağir gectigi icin Ankaradan doktor arayisina basladim ve okudugum yorumlara guvenerek Ali hocayi tercih ettik. Iyiki onun kadar guleryuzlu hastasiyla muhabbet edebilen ve en onemlisi koltuga oturdugunuz anda size guven veren Ali hocami bulmusuz. Ali hocanin muayenesinden sonra ve yapilan tetkikler sonucu annemin kulak kristallerinin oynamadigini sadece migrene bağli vertigonun bir cesidi oldugunu ogrendik. Ilac tedavisi ve egzersiz verdi ayrildik. 10 gun araliklarla atak geciren annem 1 aydir hic atak gecirmedi basi dahi agrimadi. Bugun kontrolu vardi Ali hocam herseyin guzel ilerledigini ve bir sure sonra ilaci birakabilcegini soyledi?? Annem gecirdigi zamandan zevk almaya, korkusuz bir sekilde hareket etmeye, yine atak gecirir miyim diye tedirgin olmadan yasayip, eski yasam kalitesine dönmesine vesile olan Ali hocam sayesindedir. Guleryuz ve pozitif enerji ile karsilanmak insani cok mutlu ediyor sonsuz tesekkurler Allah razi olsunn?? 05-05-2019

ül..noğlu Kahraman

Yaklaşık 5 yıldır vertigo dengesizlik şikayetim vardı yaşam kalitem oldukça düşük durumdaydı Ali hocam vestibüler rehabilitasyon yapılması gerektiğini önerdi ve 30 seans rehabilitasyon uygulandı başta inanamadım ama inanılmaz bir aşama gösterdim hem kendime güvenim arttı korkularım azaldı ve şuan dengesizliklerim yok denecek kadar az durumda kendisi gerçekten mükemmel bir doktor ve ekibi de aynı şekilde buradan kendisine ve her an yanımda olan fizyoterapisti nurgül hanıma çok teşekkür ederim 25-04-2019

cahit..AYIR

Mükemmel deneyim , tecrübe ve teknik bilgileriyle Türkiye'nin en iyi KBB uzmanlarından bir Prof.. Orta kulak intihabı nedeniyle 2 kez ameliyat oldum, ameliyat sonrası başarısı ve birebirde olan ilgi alakası çok fazla olan bir doktor. Hastalarına olan ilgisini sevmiş olduğum ve kişisel olarak samimiyeti nedeniyle Rinoplasti (burun estetiği) operasyonu geçirdim. Mükemmel doğal bir görünüm ile burnumu yeniden yarattı. Herkese önerebileceğim daha önce karşılaşmadığım bir doktor. 01-04-2019

il..in

01-04-2019

er..etoğlu

Merhabalar ; KBB hastalarının hiç düşünmeden, başka dr arayışına girmeden gidebeliceği tek doktordur kendileri. İlgisi alakası, hastayı aydınlatması, dinlemesi ve kişinin kafasındaki bütün soruları güleryüzüyle cevaplayarak sanki bir dr la değilde aileden birisiyle konuşuyor gibi hissetmenizi sağlayan, ve iyi ki böyle bir doktora gelmişim diye şükredeceğiniz bir abi,kardeştir kendileri. Muayenehanesini ve güleryüzlü ekibini özel hastanelerde bile göremeyeceğiniz tek adrestir kendileri. Her şey için çok teşekkür ederiz sayın hocam. Rabbim ömrünüze bereket versin. 15-03-2019

an..in

8yaşındakioğlumuzunduymaşikayetlerineticesindeProf.Dr.AliÖzdekhocamızageçenEylülayındaulaştık.Dahaöncelerişikayetiolduğundakulakkirinitemizlediktensonra,bizedahaiyiduyduğunusöylediğinden,bilinçsizcegafletedüşüyorduk.Yaztatilindensonrayineaynışekildeşikayetedince,yinekulakkiritemizliğiyaptırmakiçinbirpolikliniğegittik.Şüphelerimizidedindirmekadınaişitmetestiimkanıdavarmıdiyesorduk,veşansımızaacildebirodyometrisinolduğunuöğrendik.İşitmetestindensonraadetayıkıldık;%50’ninüstündesolkulakişitmekaybıraporunualdık.Tabiikendimiziçoksorguladık;oyüzdentavsiyemizküçükyaşlardabuodyometrikmuayenelerinyapılarakproblemlerinbüyümemesiyönündedir.OdyometrisintavsiyesiileröntgenveMR’lardansonraİstanbul’dakidoktorlarkolesteatom(kulakortakısmında,kulakzarınınarkasındagelişebilenanormal,tümörgibihareketedipönünegelenherşeyiyiyenkansersizbirciltbüyümesi)olabileceğinibildirdiler.TamtespitinancakameliyatileolabileceğinivebutürküçükçocuklarıncerrahioperasyonlarındaHocamızAliÖzdekbeyiherbirağızdantavsiyeettiler.Bizdekendisiniziyaretettik,hakikatenbilgivetecrübesineteslimolduk.Pozitifenerjisiilebiziaydınlattı;çokgüzelbilgilerverdi;alışıkolmadığımızdüzeydebizlerleilgilendi,tümgerçekleriizahettivegüzelbiryolharitasıbelirledi.Ayrıcamuayeneofisindekiekibiinsaniaçıdanveprofesyonellikolarakayrıcalıklıolduğunaşahitolduk.Hepsineayrıayrıteşekkürediyoruz;minnettarız. Ameliyattanbaşkaçaresiolmayanbuoperasyonun,ancakkulakiçinegirilerektemizlikolabileceğinihocamızbizebildirdi.Yavrumuzuyaklaşık3saatsürenoperasyonaaldı.Neticesindegüzelbirameliyatoldu.Kolesteatomunheryerikapladığını,neredeyseyüzsinirinekadarilerlediğiniveyüzfelcindenkılpayıilekurtulduğunuvekomplekolesteatomutemizlediğinibelirtti.Kolesteatomküçükduymakemikleriolanörsveüzengiyitamamenyediğindensadecezarıntitreştirdiğiçekiçkemiğineşakülşeklindehareketettirecekbircerrahioperasyonyaptığınıbelirtti.Hocamındavurguladığıüzereönemliolannüksetmesimuhtemelolankolesteatomutemizlemekolup;fakatişitmenindeiyileşebileceğinibildirdi.Ameliyatarkasındanyapılanincelemevetestlerdekolesteatomuntekrargörülmediğiveişitmekaybının%30’larınaltınaindiğiniyapılantestlerlegördük.HocamızAliÖzdekbeydenveekibindenAllahrazıolsun.Böylebilgiliveyüksektecrübelidoktorlarımızınartmasını,temenniederim. 09-03-2019

RAHİM..A

Merhabalar, Güler yüzü, tatlı dili ve hastasına verdiği güven için Prof.Dr. Ali ÖZDEK hocamıza çok teşekkür ediyoruz.Yaklaşık dört yılı aşkın bir süredir eşimin kulak rahatsızlığı nedeniyle değişik hastanelerde gitmediğiz KBB uzmanı kalmadı.Ama bir neticeye ulaşamadık. Araştırmalarımız sonucu konusunda uzman Ali bey ulaştık.Doktor bey ve güler yüzlü personeli insana gerçekten çok güven veriyor. Eşimi muayene etti ve ameliyata karar verdi. Endoskopik Kulak Ameliyatını kısa zamanda gerçekleştirerek eşimin kulağındaki problemi sona erdirdi. Ameliyat öncesi ve sonrasındaki ilgisi, etkili ve ikna edici anlatımlarıyla eşimin tüm korkularını giderdi. Şimdi eşim Endoskopik Kulak Ameliyatı sonrası sağlına kavuştu.KBB hastalarına hocamızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Teşekkür ederiz Ali hocam.Dualarımız size… İbrahim -Zeliha KAYA 23-02-2019

can..apoğlu

Dudak Damak Yarığı hastasıydım burun Eğriliği için estetik ameliyatı olmayı düşünüyordum ve sonunda işinin ehli Prof. Ali Özdek' e ulaştım. .Muayene sırasında anlıyorsunuz Prof. Ali Özdek 'in işini özenle yapan ,detaycı ve hasta psikolojisinden anlayan biri olduğunu. Yalnız estetik bir burun değil sağlıklı nefese de kavuşmamı sağladığı için minnettarım.Çok Teşekkür ederim. 12-02-2019

nep..kır

2018 yılı aralık ayında Ali hocama tekrarlayan kolestatom rahatsızlığımdan dolayı ameliyat oldum. İstanbulda görüştüğüm bazı dr lar beni ameliyat yapmak istemedi veya iptal ameliyatı olacağını söyledi. yani işitmeyi komple kaldıracaklardı. Rabbime şükürler olsun Ali hocaya ulaştık. Burada ki yorumlar bana yol gösterici oldu. Bende birilerine vesile olur duasıyla yazıyorum. kolestatom çok ilerlemişti. duymam baya azalmıştı. Kulak içine bakıldığında zar gözükmüyordu, aynı zamanda beynime de çok yakındı. Ali bey muayenesine gittiğimizde güler yüzle karşıladı, bizi rahatlattı, risklerden de bahsetti ama umutta verdi. Çok şükür şuan ameliyat olalı 2 ay oldu ben elhamdülillah iyiyim. inşallah son kontrolüm kaldı. Benim gibi sıkıntı yaşayan varsa Ali Hocaya bir görünmelerini fikir almalarını tavsiye ederim. Hocam Allah razı olsun sizden. 11-02-2019

ut..ner

Nereden başlasam bilemiyorum çünkü sevinç ve üzüntüyü bir arada yaşıyorum.sevincim artık sesleri duyabiliyor ve sadece duymakla değil birinin benimle konuşunca onu anlayabiliyorum.üzüntüm ise Ali Özdek hocamla daha önce tanışmamak. Ali Özdek hocamla tanışmak aslında hayatımın bir nevi dönüm noktası oldu şöyle düşünün 18 yaşında gençliğimizin en güzel günleri ve bir gün işitme kaybı olduğunu öğreniyorsunuz ve girmediğiniz doktor kullanmadığınız ilaç kalmıyor kortizon hapları, hastanede kalmalar vb.durumlar yaşadım en kötü durumlar ise sürekli iki kulağımda ilerleme olması artık kalabalık dan kaçmaya başladım çünkü arkadaş çevrem olsun Veya başka bir ortamda konuşulanları anlamayacak düzeye geldim her gittiğim doktor sadece işitme cihazı kullanmamı önerdi ve bunu hemen hemen her doktor çare olarak gördü.tavsiyelere uyup işitme cihazı aldım ancak sesleri duya biliyorsanız da bu tam anlamıyla doğal sesler değildi ve sürekli pil değişimi ve arzalarıyla uğraşıyordum ve gittikçe kulaklarım ilerliyordu 40 db ve 45 db leri görmüştü taki Ali Özdek hocamla tanışana kadar.İnternet sayfalarında yorumlarını görünce gidip bizzat kendisiyle tanışmak ve onunda görüşünü almak istedim.randevu saatim geldiğinde odasında bizi sanki daha önce tanıyormuş gibi samimi ve çok içten yaklaştı Güler yüzlülüğü ve samimiyetiyle ilk günden bize güven aşıladı ve durumu hocama anlattık. Daha sonra kontroller ve bir kaç testten sonra işitme kaybının nedenini kulak kireçlenmesi olduğunu ve bunun ameliyatla düzelecek ve eskisi gibi duya bileceğimi anlattı.hayatımda ilk defa bukadar mutlu olduğumu gördüm çünkü duymamanın ne kadar zor bir süreç olduğunu şahsen yaşadım.Dediğim gibi üzüntüm ise daha önce hiç bir doktorun bunun farkına varmaması olmuştu ve bu süreç içerisinde yanı 6 yıl boyunca sürekli işitme kaybını yaşamak zorunda kalmıştım.hocamla ameliyat için konuştuk ve görüşlerini aldıktan sonra hemen ameliyat kararı verdim.Ancak bir kaç olumsuz durumdan da bahsedilsede hocamın verdiği olumlu etki ve güven bu kararı vermeme yardımcı oldu.Ameliyat ilk önce sol kulağımdan oldum ve sadece bir gün hastanede kaldım.ameliyattan sonra hiç bir şekilde ağrı veya bir sızı hissetmedim sadece bir kaç gün baş dönmesi bunun dışında sanki ameliyat dahi olmamışım çünkü ne bir yara izi nede ağrı bir, hatta bir hafa sonra normal yaşantıma yavaş yavaş dönmeye başladım. Bunun dışında sadece kulağımda tamponları hissediyordum.Tamponları ise bir hafta sonra aldırdık ancak hiç bir şekilde ağrı ve sızı yoktu.Dediğim gibi ameliyat oldukça başarılı geçmişti. Kontrollere gittiğimde ise işitme oranlarımda yükselmeler gözlendi ve en son yapılan işitme testin de sol kulağımda 40 db olan işitme kaybım 13 db kadar düştü. Artık sesleri çok rahat bir şekilde duyabiliyor ve anlayabiliyordum.Bazı sesleri yapay duymaya alışmıştım işitme cihazından dolayı ancak şimdilerde o sesleri duyunca ilk defa böyle bir ses duyuyor gibi hissesdiyorum. Bu süreç devam edecek çünkü 6 ay sonra sağ kulağımdan ameliyat olacağım ve umuyorum Ali Özdek hocam sayesinde eski günlerime geri döneceğim.bundan dolayı hocama nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum çünkü bu teşekkür kelimelerle anlatılacak kadar kolay değil.Bundan dolayı benim gibi işitme sorunu veya herhangi bir sorundan dolayı hocama kesinlikle gidip onun görüşlerini almanızı öneriyorum çünkü gerçekten , kbb daki tecrübesi ile birçok sorununuza çözüm bulacağına inanıyorum. 20-01-2019

al..p

Merhabalar, biz de 1.5 yaşındaki oğlumun geniz eti rahatsızlığı için gittik Ali beyin yanına bu süreç benim için çok zor iken sayesinde bütün korkularımız geçti. Gittiğimiz hiçbir doktordan net bir şey duymamıştım ama Ali hoca bizi bu konuda çok rahatlattı. Kendisine çok güvendik ve çok şükür ameliyat sürecinde bir sıkıntı yaşamadık, oglum artık nefes alabiliyor ve ilginiz, desteğiniz için size çok teşekkür ederim Ali hocam. 16-12-2018

e..

Merhaba, Denge kaybı rahatsızlığım 2014 Haziran ayında başladı. O tarihten bugüne dek türlü teşhisler duyduk ve bunlara yönelik tedavi yöntemleri denedik fakat herhangi bir faydasını göremedik. İyileşmeme yönelik inancımı ve umudumuzu kaybetmeye başlamışken araştırmalarım sonucu Ali Bey'den randevu aldık. Kendisiyle görüşmemizin ardından ailecek rahat bir nefes aldık ve adeta yeniden doğduk desem abartmış olmam. Herkesin aşina olduğu bir söz vardır "Bir işi yapacaksan en iyisini yapacaksın." 28 yaşındayım ve gerçekten mesleğinin en iyisini yapan birine ilk defa Ali hocamızı gördüğümüzde denk geldim. Ne kadar anlatsam yine de az gelir mutlaka birşeyi atlamış olurum. Öncelikle kapıdan içeri girer girmez sizi karşılayan işinin ehli, güler yüzlü, samimi ve güven aşılayan personelleri var. Kendilerine de teşekkürü borç bilirim. Ali Bey müthiş bir bilgiye sahip, önce size rahatsızlığınızla ilgili sormuş olduğu sorular ve bu sorulara yönelik verdiği cevaplarla size bunu en sade ve doğru şekliyle gerekli bilgiyi aktarabilen çok iyi bir dinleyici ve dinlettirici. Kendisine o kadar minnetarız ki iyi ki tanımışız Ali hocamızı. Şu an o kadar çok iyiyim ki sanki o 4 yıllık sıkıntıyı hiç yaşamamış gibi hissediyorum kendimi. Vermiş olduğu tedavi ve başarabileceğime yönelik her daim beni desteklemesi, sorularımıza büyük bir sabırla güler yüzüyle verdiği cevaplarla ve her zaman ilgilenmesine ne kadar teşekkür etsem az gelir. Sizi tanımak ailem ve benim için büyük onur Ali hocam. Önceki hallerimi bilip gören ve beni tekrar gören kişilerin de takdirini alabilen çok iyi bir doktor kendisi. Sayenizde sağlığıma tekrar kavuşabildiğim için size minnettarız. Saygılarımızla. 03-12-2018

met..utoğlu

25-11-2018

an..uz

Duymakta güçlük çekiyordum. Bunun sosyal hayatımı etkilediğine karar verdim. Duyma eksikliği dışında herhangi bir problemim yoktu. Bir doktora görünmeye karar verdim ve araştırmaya başladım. Ne mutlu ki Prof. Dr. Ali Özdek ile karşılaştım. İlk muayenemde çok güzel karşıladım. İşitme testi yapıldı. Ameliyata karar verildi. Kulak zarım delinmiş, kireçlenmiş ve kemikçiklerim erişmişti. Doktorumuz ameliyat hakkında beni ayrıntılı bir şekilde aydınlattı. Kafamdaki bütün soruları cevapladı. Bana gereken güveni verdi. Ameliyatım endoskopik yöntemle kesisiz olarak gerçekleştirildi. Bu da iyileşme süremi hızlandırdı. Prof. Dr. Ali Özdek ve ekibine ilgileri, güler yüzleri için çok teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyorum. Başalılarının devamını dilerim... ? 30-09-2018

ur..an

Yaklaşık 3 ay önce her iki kulakta kulak çınlaması şikayetlerım başladı. Bzen o kadar şiddetli çınlıyordu ki uyuyamıyordum. Uyumayı başarsam bile bilmediğim bir sebeple uyanıyordum. Bir işe odaklandığımda çınlamanınşiddeti artıyordu. Daha önce gittiğim doktorlar çınlamanın tedavisinin olmadığını bu sesle yaşamaya alışmam gerekitğini söylediler. İnternetten araştırırken TMS adında bir tedavi oldugunu öğrendim. Ali Bey e ulaştım. 40 seans TMS aldım. Çınlamalarımın şiddeti azaldı. Artık uyuyabiliyorum. Günlük yaşantıma uyum sağlayabiliyorum. Ali Bey pozitif ve hasta odaklı bir doktor. Kendisiyle tanısmıs olmaktan dolayı çok mutluyum. Öyle ki Ali Bey in varlığını bilmek bile hastalıkla mücadelee bana güç verıyor. Ali Bey e ve güleryüzlü ekibine hersey için çok tesekkur ederim. Ayrıca TMS kahramanım Doğuş Bey e Özlem Hanım a ilgisi ve sabrı için tesekur ediyorum. 23-09-2018

..

2016 yılında sağ kulağımdan ameliyat oldum. Ve aynı rahatsızlığı sol kulağımda da olduğunu yapılan tetkikler sonucu öğrendim. Ve sol kulağımiçin de ameliyat olmam gerektiğini söyledi doktotlar. Sağ kulağımda yaşadığım işitme kaybının bu kulaktan olabileceğini söylediler. ben de doktor arayısına girdim ve internetten Ali Özdek hocayı buldum. Tomografi ve işitme sonuclarını göstriyordu. Bana yapacagı ameliyatı acıkladı. 2018 haziranda sol kulağımdan ameliyatımı oldum. Şuan işitmem normal ve kontroller devam etmekte. Zaman zaman ağrılarım olmasına rağmen kontrollerime düzenli gidiyorum. Ali Özdek hocayı mutlaka ziyaret edip fikir almanızı görüşlerini dinlemenizi tavsiye ederim. Teşekkürlerimi kendisine sunarım. 18-09-2018

iye..men

1999 yılında geçirdiğim başarısız kulak ameliyatı sonrası yıllar içinde artan duyma kaybı yaşadım. Çok doktora gittim fakat hepsi kulak arkası kesi yöntemiyle ameliyat dediği için bir türlü cesaret edip olmak istemedim.Ta ki kurucusu olduğum kulak çınlama grubunda Ali Özdek ismini duyana kadar internette çok araştırdım, yorumları çok okudum ve sonunda karar verip Ali hocamdan randevu aldım. Randevuya gittikten 3 gün sonrası için ameliyat günü aldım. Ameliyatı mikro cerrahi yöntemi ile oldum ve ertesi günü taburcu oldum. 15 günlük kontrol süreçlerim oldu ve bugün işitme testim yapıldı. 46db olan işitmem suan 26db olmus duyuyorum ve cok mutluyum. İnternette araştırma yapan herkesin aklına gelen en buyuk soru sanırım maddiyat onun için de şunu derim Ali hocam için maddiyat en son sey eğer kulakla alakalı sorunlarınız varsa Ali hocama mutlaka gidin ve ne derse uygulayın pişman olmayacaksınız 15-09-2018

ahattin..ligül

Ali hocanın hastasıydım fazlasıyla memnun kaldım gerek güler yüz gerek ilgi ve alâka herşeyiyle ziyadesiyle memnun kaldım eli çok hafif kulak zarı ameliyatı oldum ve hiçbir sorunla karşılaşmadım ağrı sızım olmadı ALİ hocam ve ekibine çok teşekkür ederim kesinlikle tavsiye ederim elinize sağlık hocam herşey için çok teşekkür ederim... ? 14-09-2018

nnur..uz

Çocukluğumdan beri işitme problemi yaşıyordum. Bu problem hayatımın her alanını etkilemişti. 2016 yılında kulağımmdaki problemi çözmek için arayışa başladım. İnternetten araştırdığım bir doktora muayene oldum. Her iki kulağımdan zar ameliyatı olmam gerektiğini ve ameliyatı kulak arkasından kesi yaparak yapacağını belirtti. Güvenmediğim için yaptırmadım. İnternetteki araştırmalarından Ali Özdek hocamı buldum. 2016 Ağustos ayında randevu aldık ancak ani bir gelişmeyle hac ibadetimi yapmak üzere Arabistan a gittik. 2018 Mayıs ayında Ali Özdek hocamızla karşılastık. Muayene sonucunda iki kulaktan ameliyat olmam gerektiğini söyledi ve ameliyatı kesi olmadan yapacağını belirtti. Çok güven veren bir doktorumuz. 2018 temmuz ayında sağ kulağımdan ağustos ayında da sol kulağımdan endoskopik timpanoplasti ameliyatı oldum. Çok memnunum. İyi ki Ali hocamla karşılaşmışım. Allah razı olsun. İyi ki varsınız. Saygılar 05-09-2018

in..ğırman

Öncelikle hocama teşekkür ederek başlamak istiyorum. ben 36 yaşındayım bebeklikten itibaren her iki kulak zarım delikti. farklı doktorlarda muayene olmuştum ama kulak zarı ameliyatına cesaret edememiştim. son zamanlarda işitme kaybımın artması ve duyma sorunu yaşamam nedeniyle günlük hayatımda sıkıntı çekmeye başladım ve ameliyat olmak için güvenilir bir doktor araştırmaya başladım. Prof.Dr. Ali Özdek 'i internetten araştırma sonucu buldum, sol kulağımın zarının delik olması nedeniyle 25 ocak 2018 tarihinde endoskobik yöntemle ameliyat yapıldı ve zar tamamen kapandı. Sol kulağımda duyma problemi kalmadı. Sağ kulağımda ise zar tamamen yoktu, ayrıca kulak yolu tıkalıydı ve kemikler birbiriyle bağlantısızdı. Bu kulağım için 28 Haziran 2018 tarihinde kulak arkasından kesi yapılarak ameliyat olmam gerekti. Şu an ameliyat olalı 2 ay oldu işitmem tamamen düzeldi. Sonuçtan o kadar memnun oldum ki anlatamam. Değeri hocam sayın Prof. Dr. Ali Özdek'e bana yeniden duymamı sağladığı, ameliyat öncesi ve sonrasında sonsuz ilgisi ve güven veren yaklaşımı nedeniyle çok teşekkür ederim. Bu tür problem yaşayanlar varsa mutlaka Prof. Dr. Ali Özdek'e tedavi olmasını tavsiye ederim. 25-08-2018

gay..gili

Herkese merhabalar, ben dört buçuk yıl önce başka bir doktora kulak zarından ameliyat oldum. Fakat kulak zarI tutmasına rağmen zarda iki tane çok küçük delik kalmış. Zamanında doktor araştırmadığım için zar zamanla iltihap oldu. Kullanılan damlalarla dört buçuk yılda zar delikleri çok büyüdü. Endoskopi ile ameliyat olmayacak duruma geldi. 17 Temmuz 2018 yılında Ali Özdek Bey'e muayene oldum. Kulak arkasından ameliyat olmama karar verdi. Sonra ameliyat oldum. Kulak zarım ikinci ameliyat olmasına rağmen hem tuttu hem de hiç delik kalmadı. Ali Bey'e çok teşekkür ediyorum. Tavsiyem zar delikleri büyümeden hemen ameliyat olunmalı, kesinlikle geciktirilmemeli. Ameliyat ve sonrasında hiçbir ağrı duymadım fakat bir ay çok dikkatli oldum şu an çok rahatım. Herkese tavsiye ederim. 25-08-2018

sen..can Kaya

Öncelikle herkese merhabalar. Kızımız Irmak'ın sık geçirdiği orta kulak iltihabı sonucu kulak zarının arkasında oluşan sıvıdan kaynaklanan işitme kaybından dolayı hocamla tanıştık. Hocamla tanışmadan önce farklı doktarlara da gitmiştik. Bize söylenen orta kulağa tüp takılması gerektiğiydi. Geniz eti olup olmadığını anlamak için horluyor mu? Ağzı açık uyuyor mu? gibi sorulardı. Kızımız bu belirtileri çok fazla taşımıyordu. bu sebeple de geniz eti teşhisi konmamıştı. Hocam Irmak'ı muayene ederken kamerayla geniz etine baktı ve büyük bir geniz etinin olduğunu alınması gerektiğini bununla birlikte kulak zarında incelme ve çökme olduğu için tüp takılması gerektiğini söyledi. Ameliyat kararı verebilmek hocamızın bize verdiği güven ve süreci çok iyi anlatması bu kararı vermekte zor olmadı.. Ameliyat başarılı geçti. Kızım şu an çok iyi. Ayrıca yanında çalışan personelin güler yüzü alakası hocamın iş disiplini. iş takibi, güler yüzü, samimiyeti, bilgisi bizi çok mutlu etti. Allah ondan razı olsun. kendisine çook teşekkür ederiz Bizi büyük bir sıkıntıdan(6 ay antibiyotik 6 ayda burun spreyi kullandık) kurtardı. 13-07-2018

ime..ldız

Herkese merhaba, öncelikle Ali Hocama çok teşekkür ediyorum. 13 yıl önce geçirdiğim kulak ameliyatlarıyla bağlantılı yüz felci geçirmiştim. Kolestoatom nedeniyle tekrar ameliyat olmam gerekiyordu. Büyük ve riskli bir ameliyat olmasına rağmen önce Allah sonra hocam sayesinde başarılı bir ameliyat geçirmiş oldum. Alanına son derece hâkim, güler yüzlü ve samimi bir doktor olan Ali Hocam Türkiye nin en önemli hekimlerinden bence. Rabbim ondan ve ekibinden razı olsun. 05-07-2018

..

Merhaba, 10 yaşındaki oğlum Arda küçük yaşından bu yana bitmeyen orta kulak iltihabı nedeniyle sık sık hastalanmakta ve devamlı antibiyotik kullanmak zorunda kalıyordu. Gittiğimiz doktorlar oğlumuzun kulağının çok kötü durumda olduğunu ve kulağı açarak yani kesi yaparak ameliyat olması gerektiğini söylüyorlardı ve tam olarak aydınlatılmadığımız için kafamızda soru işaretleri mevcuttu. Açıkçası kulağı açarak ameliyat yapılmak istenmesi bizi çok endişelendirmiş ve bizi farklı arayışlara itmişti. Araştırmalarımın sonucunda Ali hocamın endoskopik yöntemle kesi yapmadan kulak ameliyatı yaptığını öğrendik ve ondan randevu aldık. Randevu günü ekibi ve kendisi bizleri güler yüz ile karşıladı. Oğlumuzun kulak muayenesi esnasında yaşadığımız görüntüden dolayı moral bozukluğu yaşadık. Oğlumuzun kulak zarı incelmiş, çökmüş ve kemikçiklere yapışmak üzere olduğunu gördük. Ali hocam bizlere bunun sebeplerini en ince ayrıntısına kadar anlatıp bizleri aydınlattı, kafamızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırdı ve bize güven verdi . Ali hocam oğlumuzun bir an önce vakit kaybetmeden timponoplasti (KULAK ZARI) ameliyatı olması gerektiğini, ameliyatı kesi yapmadan endoskopik yöntemle gerçekleştireceğini söyledi. Ali hocamın bize vermiş olduğu güven sonucunda dünyadaki en değerli varlığımız olan oğlumuzu ameliyat edip sağlına kavuşturması için tereddütsüz emanet ettik. Ameliyat sonrası iyileşme sürecini hızlı ve ağrısız bir şekilde atlattık. Kulak ile ilgili sorunlarımız tamamen ortadan kalktı ve işitme seviyemiz normale döndü, açık söylemek gerekirse oğlumun bu durumunu görmek gözlerimi yaşartmıştı. Gülmeyen yüzümüz Ali hocamızın sayesinde gülmeye başladı. Mesleki alanında gerçekten bir deha, gerek insancıl tarafı gerekse hasta yaklaşımı aileden biri gibi. Ne kadar teşekkür etsek azdır, iyi ki varsın hocam. 03-06-2018

�egül..gan

31-05-2018

ife..man

Hocama işitme kaybı sikayetiyle başvurdum. Gittiğim tüm doktorlar yapacak bir şey olmadığını söylemişlerdi. Endoskopik cerrahi yöntemiyle ağrısız bir ameliyat geçirdim. Otel konforunda bir hastane ve güvendiğim hocamla hayatım değişti. Minnettarım. Herkese tavsiye ederim. 05-05-2018

kay..rkoğlu

2011 yılında ufak ufak baş dönmelerim vardı bir sabah kalkar kalkmaz düştüm yere. Her yer dönüyordu. Tabi yanında mide bulantısı..Yaşayanlar bilir gerçekten zor bir hastalık. O gün gittiğim doktor sayın ve çok sevgili doktorum Ali Özdek'ti. Hastalığımın Vertigo olduğunu söyledi. Manevralar ilaç ve önerilerle tekrar hayata başladım. Sonraki zaman diliminde , her tekrarladığında soluğu Ali beyde aldım. Muhteşem doktorluğu ve ondan da muhteşem gülümsemesi ve ilgisi ile her hastaya olduğu gibi bana da her defasında hızla şifa oldu. En son geçen hafta yani 04.04.2018 tarihinde gene dönerek gittim. Tam 3 saat uğraştı. ama sonunda düzeltti gene sağolsun. Ekibini de kendisi gibi seçmiş olduğundan, hem hastalığınız hem ruhunuz tedavi olmuş olarak çıkıyorsunuz muayenehaneden. İyi ki varsınız. Teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim. 11-04-2018

ek..an Beyaztaş

3 yaşındaki oğlum son bir yıldır aralıksız hastalanmakta ve devamlı antibiyotik kullanmak zorunda kalıyorduk. Hocamıza geldiğimizde geniz eti olduğunu ve operasyon olması gerektiğini ifade etti. Sürecin her aşamasına dair bilgilendirmesi ve olumlu iletişim kurması bizim ameliyat kararını almamızı kolaylaştırdı. Oldukça başarılı bir operasyon geçirdik. Şuanda oğlum gayet sağlıklı. Bütün süreç boyunda her konuda bizi rahatlatan ve destek veren doktorumuz sayın Prof. Dr. Ali Özdek hocaya çok teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyoruz. Dilek İLHAN BEYAZTAŞ 05-03-2018

egül..ül

Merhabalar, Öncelikleburadayorumyapanarkadaşlaraçokteşekkürederim.BenimAliHocamgibialanındaeşibenzeriolmayançokbaşarılıbirdoktorubulmamavesileoldular. Şikayetimuzunyıllardanberikulakzarımındelikolmasıvekulakkemikçikleriminkopmanoktasınagelmesindendolayıduymamınçokazolmasıydı.TakiAlihocamaameliyatoluncayakadarşuançokiyiduyuyorum:)vesanıyorumkibenimkadarpimpiriklibirhastasıolmamıştır:))yaşadığımşehirdegitmediğimgörüşmediğimdoktorkalmamıştıvetekrarduymakonusundaçokbüyükendişelerimvardı.AliHocambeniameliyatkonusundaokadarrahatlatmıştıkihiçtereddütbileetmedenAlihocamınverdiğigüvensayesindesürekliertelemişolduğumameliyatıolmayakararverdim.Ameliyatsonrasıherşeymükemmelsonuçlandı.Kulakkemikçiklerimtamiredildizarımkapandı.%70lerevaranduymayankulağımşuançokiyiduyuyor.Kendisinenekadarteşekküretseminanınazdır.Alihocamhakkındaokadaryazılacaksözvarkiinanınbunasatırlaryetmez.Zatennedemekistediğimimuayenesinegidinceanlayacaksınız.KBBalanındarahatsızlığınızvarsahiçtereddütbileetmedengitmenizitavsiyeederim.Alihocamherşeyiçinteşekkürederim.Benimenbüyükşansıminanınsizingibibaşarılıbirdoktorutanımamoldu.. 01-03-2018

an..eoğlu

Ocak sonu gibi burun eğriliğinden kaynaklanan nefes problemi nedeniyle operasyonu geçirdim. Daha önceden hiçbir operasyon geçirmemiş olmamdan ve burun ameliyatı hakkında duyduğum abartılı söylemlerden dolayı korkum vardı fakat ameliyatın gerekliliğinin son derece farkındaydım günlük yaşantımdan. Ali Bey'in ismini çok duymuştuk bu konudaki uzmanlığı sayesinde ve bu ameliyatımı Ali Hocam gerçekleştirdi. Ameliyatımın gayet iyi geçtiğini söyleyen Ali Bey'in burnuma tampon yerleştirmediğini görünce epey şaşırmıştım. Doktorumun verdiği tavsiyeye uyup 2 gün istirahat ettim sonrasında gündelik yaşantıma döndüm. İstirahatim sırasında hiçbir ağrı sızlama kanama ile karşılaşmadım. Ameliyattan tam bir hafta sonra kontrole gittiğimde ise hocam her şeyin yolunda olduğunu, iyileşmemin hızlı gerçekleştiğini söyledi. Operasyonun üzerinden 3 hafta geçti ne burnumda bir şekil kaybı ne de nefes almamda herhangi bir problem var. Kendisine ilgi ve alakasından dolayı tekrardan teşekkür ederim. 12-02-2018

ammet..ataş

41 YAŞINDA Kİ ANNEM İÇİN ORTALAMA 7 YILDIR GEZMEDİĞİMİZ İL, HASTANE VE DOKTOR KALMAMIŞTI. MUAYNEYE GİTTİĞİMİZ DOKTORUMUZ KIYMETLİ HOCAMI TAVSİYE ETTİ. Bİ UMUTTUR DİYE GİTTİK HOCAMIZIN MUAYNANESİNE.YAPILAN TAHLİL VE TETKİKLERİN SONUCUNDA HASTALIĞIMIZIN MENİER OLDUĞUNU VE 2 . BAŞKA BİR SORUN İLE KARŞILAŞTIĞIMIZI BİZE SÖYLEDİ.ARDINDAN EKLEDİĞİ CÜMLE ŞU OLDU. ALLAHIN İZNİYLE SENİ İYİ EDERİM DEDİ.VE ÇOK ŞÜKÜR HOCAMIZ TEDAVİ SÜRECİNDE BİZE YARDIMCI OLDU VE ŞU ANDA 1 YILI AŞKIN SÜREDİR BİR SIKINTIMIZ OLMADI.KENDİSİNE KOLAYLIKLAR DİLİYORUM. ALLAH ONDAN RAZI OLSUN. 26-01-2018

un..an

merhabalar ilk öncelikle Ali Bey hocam onun ekibi ve hastane personelinden Allah razı olsun eşimin 2 senedir kulak akıntısı ve kolestaatom sorunu bulunmaktaydı Ali bey hocamla tanışmadan önce gitmediğimiz devlet hastanesi kalmadı her gittiğimiz hastanede muayeneden sonra enfeksiyon var diye damla veriyordu kullanıyorduk ama bu 2 veya 3 ay sonra yine tekrarlıyordu derken 2 sene geçmişti özel doktora götürmek için ailece karar aldık ve araştırmalar sonucu Ali ÖZDEK hocayı bulduk ve ondan randevu aldık randevu günü ekibi ve kendisi bizleri güler yüz ile karşıladı eşimin kulak muayenesi esnasında yaşadığımız görüntüden dolayı çok moral bozukluğu yaşadık kulak yolunda kulağın zarına gelmeden gelmeden sol duvarda bir delik daha oluşmuştu hocam bizden termografi istedi termografi çektirdik sonucunu getirdik sonuca hocam baktı sonucun hiç iyi olmadığını söyledi kulak kepçesinin arkasındaki kemik içten enfeksiyon ileri safhada ilerlemiş ve beyne kadar ilerlediğini söyledi ameliyat olması gerektiğini söyledi dahası biraz daha geç kalınsaydı menenjit veya yüz felci olacakmış veya o safhalardan gelirmişsiniz dedi bunun üzerine ameliyat günü aldık o gün gelmişti 18.10.2017 günü medicana hastanesinde 18.40 ad ameliyata girdi ve 21.00 gibi ameliyattan çıktı bir saat sonra ali hoca geldi çok büyük bir ameliyat geçirdi dedi enfeksiyon her tarafı sarmış beyin zarına kadar gelmiş dedi beyin zarını temizleyip tamir ettiğini orta kucağınıda temizlediğini söyledi enfeksiyondan kulağını boşaltacaktım ama boşaltamadım ve temizledim eddi şu anda bugün 20.11.2017 eşimin kulak uyuşukluğunun azaldığını ve duyma kaybı olacak diyipte duyma kaybının eskisi gibi duydumu çene kısmında ameliyattan önce uyuşuk olup şimdi daha rahat olduğunu söyleyebilirim şuan kontrolleri devam etmekte Allah Ali bey doktorumdan ve ona hizmette bulunanlardan razı olsun ... ben ve eşim şiddetle Ali hocamı tavsiye ediyoruz 20-01-2018

uzhan..ak

Yıllar önce, 2008 ya da 2009 yılı tam hatırlamıyorum, müzik dinlerken sol kulağımdaki işitme durumunun sağ kulaktan daha az olduğunu fark ettim. Kırşehir 'de oturuyorum ve gitmediğim K.B.B. doktoru(devlet - özel) kalmamıştı hatta bir tanesi "Senin o kulağın ölmüş, unut artık o kulağını daha duyamazsın." demişti. 2017 yılı Eylül ayında sağ kulağımda da aynı durumu hissetmeye başladım ve hemen doktora gittim. Damla, burun fısfısı, hap, iğne ne varsa kullandım ama hiç birisi çözüm üretmedi gün geçtikçe de işitme sorunum artmaya başladı. Bu bir aylık boşa uğraş ve gereksiz zaman kaybından sonra Ankara Numune Hastanesi’nde muayene oldum ve doktor bana “otoskleroz(kulak kireçlenmesi)” hastası olduğumu söyledi. Eve geldim hastalığı araştırdım günlerce yazılar, makaleler, videolar.. Hastalığımın çözümünün çok hassas bir ameliyat gerektirdiğini öğrendim. Çok değerli bir hocam Prof. Dr. Ali Özdek ‘i tavsiye etti ve kendisinden randevu alıp muayene oldum, ameliyat olmam gerektiğini doğru ve kesin çözümün ameliyat olduğunu söyledi. Bir hafta sonra ameliyat için kararlaştık. Kulak içinden endoskopik yöntemle ameliyatı yaptı ve tam 20 günde normale hayatıma geri döndüm. Yara izi yok, dikiş izi yok sanki hiç ameliyat olmamış gibi. On yıldır sol kulağından yanındakini bile duymayan birisiydim, şimdi fısıltıyı duyuyorum. Gerçekten böyle bir sonuç beklemiyordum, korkuyordum duyamamaktan oysaki her şey daha güzel oldu iyi ki size gelmişim. Ali hocama bu süreçte gösterdiğiniz samimiyetiniz, neşeniz ve güvenilirliğiniz için çok teşekkür ediyorum. 06-01-2018

vet..bay

Eşimin yaklaşık 9 yıldır süren vertigo nöbetleri vardı.Doktor tavsiyesi ile gittiğimiz hocam Prof.Dr.Ali Özdek'den muayene için randevu aldık.Eşim ağır bir vertigo nöbeti geçiriyordu.Daha muayenehaneye ilk girdiğimizde çalışanların ilgi ve güleryüzü ile karşılaştık.Daha sonra Muayenede eşim kötü olduğu için Ali hocam hemen değişik cihazlarla kendi kontrolunda değişik manevralar yaptırarak sorunu uldu.Kristallerin oynadığını tespit etti ve aynı şekilde cihazlarla ve fiziksel yardımlarla yaklaşık 1 saat süren tedavi ile eşimin baş dönmesini durdurdu.daha sonrada verdiği hareketler ve tahlillerle 1 hafta sonra tekrar kontrollere gittik.Bu arada başı döndüğü için hiç soluna yatamayan eşim artık soluna rahatlıkla yatabiliyordu ve baş dönmesi kalmamıştı.ilerleyen zaman ne gösterir bilemem ama iyiki Sayın hocam Prof.Dr.Ali ÖZDEK'e gitmişim ve tanışmışım.O iyi bir insan ve iyi bir doktor. 03-01-2018

�ar Samet..ut

Merhabalar öncelikle ali hocama ve ekibine çok teşekkür ediyorum.Benim 3 yıldan beri otoskleroz(iç kulakta kireçlenme)hastalığım vardı.işitme kaybım giderek arttı ve yüzde 60-70 oranlarına ulaştı.Daha önce bir kaç doktora gittim ama ameliyat için pek güven vermediler.Ali hocamı internetten yapılan yorumlardan buldum ve muayene oldum.16 Ekim 2017 tarihinde ameliyat oldum.Ameliyat çok başarılı geçti hastanede bir gece kaldım.Ameliyat sonrası hiç bir ağrım olmadı.Bir hafta sonra kulaktaki tamponları aldı Ali hocam ve yeniden sol kulağım duymadı başladı:)Bugün 1 ay oldu ve işitme testi yaptık sol kulağım sağ kulağımdan daha iyi duyuyor?Ali hocama ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Aynı rahatsızlığı olanlar beklemeyin boşu boşuna bir an önce Ali hocaya muayene olun.... 15-11-2017

..

Sayın okurlar, 17 yaşındayım. Uzun bir süredir kulak zarımla ilgili rahatsızlığım vardı. Malum, kulak zarıyla ilgili konular, işitmemizle doğrudan bağlantılı olduğundan, günlük yaşantımızı da olumsuz etkileyebiliyor. Rahatsızlığımın farklı tıbbi yöntemlerle giderilmesi için Fransa, Almanya ve İtalya’da tedavi gördüm. Ancak, arzu ettiğimiz sonucu alamadık. Zardaki deliğin büyük olması nedeniyle birden fazla ameliyat geçirmem gerekebileceği her seferinde Avrupa’daki Kulak Burun Boğaz mütehassısları tarafından belirtildi. Ülkemizde tavsiye üzerine, Ankara’da Prof. Ali Özdek ile temas kurduk. Muayene oldum. Ameliyat olmaya karar verdik. Yaklaşık dört ay önce ameliyat yapıldı. Kulak zarım tek ameliyatla kapatıldı. Endoskopik ameliyat yöntemiyle saçlarım da kesilmedi. Ayrıca, kısa sürede hastaneden taburcu oldum. İşitmem yerine geldi. Bugüne kadar kulağımla ilgili herhangi bir sorun yaşamadım. Prof. Ali Özdek ve ekibine teşekkür ederim. Ülkemizde tıp alanında kaydedilen mesafeyi, Türk doktorlarının uzmanlığını ve bilgisini ve sağlık hizmetlerinin geldiği mükemmel aşamayı bu vesileyle ailece bir kez daha gördük. Hepinize sağlıklı ve mutlu günler dilerim. İ.E.A 02-11-2017

..iz

Sayın Prof.Ali Özdek hocamı dayımın oğlu vasıtasıyla tanıdım. Dayımın oğlu çok memnun olduğunu söylemişti. Benim de kulak zarında delik vardı. Sağolsun hocam tedavi etti. Kulak zarının yanında burun kemiğiminde eğri olduğunu gördü. İki ameliyat birden geçirdim. Şu an çok iyiyim. Allah razı olsun hocamdan. İyiki tanımışım, iyiki ameliyat olmuşum. Onun sayesinde sağlığıma kavuştum. Memnuniyetimi kelimelerle ifade edemem. Hocama çok teşekkür ederim. Elleri dert görmesin. 25-10-2017

gin..ircan

Merhabalar. Naaıl bir teşekkür cümlesiyle başlamam gerektiğini bilemiyorum ama bir yerden başlmak gerektiğinin de farkındayım. Doğuştan genetik bir rahatsızlığım varmış ben de 1 sene öncesine kadar bilmiyordum. Ta ki devlet hastanesine gidip durumun vahamiyetini anlayıncaya kadar. Orta kulak kireçlenme vardı ve bunu 30lu yaşlarımda öğrendim. Farklı doktorlara göründüm hepsi aynı teşhisi koydu ve önüme iki seçenek sunuldu. Ya oldukça riskli bir ameliyata girip yüz felçi dahi geçirebilecektim ya da giderek tek kulakta olan kireçlenme ve duyma yetimi kaybetme sorunu diğer kulağıma da kayıp ömrümün geri kalanını bir cihazla geçirecektim. Pek mantıklı olmasa da ben riskli olanını seçtim elbette. Dr.Ali özdek hocamdan önce gittiğim doktorlar bana pek güven vermeseler de bu ameliyatı olacaktım. Ve bir öneri sayesinde hocama göründüm. Bütün tetkikler yapıldı. Bana hastalığımın aşamalarını, izleyecekleri yolu ne yapması gerektiğini,ameliyatın risklerini büyük bir sabırla açıkladı. Evet riskli bi ameliyattı ama doktorumun kendine duyduğu güven benim de ona güvenmemi sağladı. Evet korkuyordum tabi doğal olarak ama başarılı geçeceğinin de farkındaydım. Nitekim yanılmadım da. Kulağımı açmadan gerçekleştirdiği bu ameliyatım tahminimden kısa bir sürede ve başarılı bir şekilde sonuçlanmıştı. Ameliyatın ardından iki buçuk ay geçti ve şu an gayet iyi duyuyorum hatta seslere karşı fazla duyarlı bir kulağım olduğunnu bile söyleyebilirim.:) Ve hayatımda bir defa daha risk almanın haklılığını yaşıyor hocama tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum. Riskle ve güvenle yaşayın:) 02-10-2017

r..tik

Merhabalar 1 yıldır doğru teşhis konulamayan Baş dönmesi (pozisyonel vertigo) rahatsızlığından Dr.Ali ÖZDEK bey in Tedavisiyle kısa sürede iyileştim .Dr.Ali ÖZDEK ve ekibine teşşekkür ediyorum. 10-09-2017

ra..uhan

Ilk başta sözlerime prof.dr.Ali ÖZDEK hocama teşekkürlerimle başlamak isterim. Ben konyada yaşıyorum kulak hastasi olduğumu öğrendiğim de 5 6 yaşlarındaydim çok zor zamanlar geçirdim bir kulak zarım delik bir kulak zarım da çökme vardı enfeksiyon , mantar oluşuyordu sürekli neredeyse her ay doktor doktor geziyordum sürekli temizlenme yapıyorlardı biyopsi alıyorlardı konya da gitmedigim hic bir kbb doktoru kalmamıştı şehir dışında da doktorlara gidiyordum izmir  ankarada da bir cok doktora gittim tüp takılması önerildi t tüp takıldı ama hic bir sonuç alamadim çökme devam ediyordu isitmem iyi olduğu icin ameliyatı cok riskli görüyorlardı eger işitme kaybı yasarsam kaybecek birsey kalmaz ozman ameliyata alırız diyorlardı izmir de gittigim doktor ise ameliyatın olması gerektigini ama isitmenin ve diger getirebilecek olan riskleri ameliyat sonrası bakacağız demişti ameliyat yapabilirim diyen tek doktor olduğu için kabul etmistim ameliyat günü ve saati alındı ameliyata gideceğimiz günün gecesinde Ali hocamı gördüm  ENDOSKOPIK sistemle kapalı ameliyatta çok büyük işlere imza attığını okudum ve Ali hocami gormeden ameliyat olmamaya karar verdim ve ameliyattı erteledim 3 gün sonrasına Ali hocama randevu alarak ankaraya gittim ali hocamın ilk muayenehanesine girdiğim de o kadar güzel ve samimi karşılandım ki bu beni hem rahatlattı hemde korkularımı azaltti Ali hocamla tanıştıktan sonra muayene sonrasında herseyi özenle anlatıp ameliyatı göstermesi sonucunda bütün korkularımı ve endişelerimi yendim ve o an karar verdim Ali hocama ameliyat olacağıma ocak mart agustos aylarinda 3 kez ameliyat oldum hem kulak zarım değişti hemde erimekte olan kulak kemiklerim yenilendi çok zor bir ameliyat olmasına rağmen  ameliyat sonrası ağrı sızı acı bile hissetmedim diye bilirim ENDOSKOPİK sistemle yaptığı için dışardan hic bir şekil bozukluğu da yaşamadım hiç bir iz bırakmadan ve çok hızlı bir şekilde iyileştim işitme kaybıda yaşamadim burada yazılan herseyin fazlası vardır ama eksiği asla Prof. Dr. Ali OZDEK hocama çok teşekkürlerimi sunuyorum. Rabbim hepimizi Ali hocam gibi iyi ve işinde başarılı doktolarlar karşılaştırsın insallah. 10-09-2017

a..kır

Merhaba, Öncelikle buraya yorum yapan bütün arkadaşlara teşekkür etmek istiyorum.Burada yapılan yorumlar sayesinde Ali Hocamızı buldum.Şikayetim baş dönmesi ve sağa doğru bir kayma oluyordu benim tabirim.Hocamın muayenesinden sonra sorunun iç kulaktan kaynaklandığını öğrenip tedaviye başladık. Neler yapmam gerektiğini anlattı ve uyguladıktan sonra kendimi daha hissetmeye başladım.Ali Özdek hocamın tabiki güler yüzlülüğü ve güven veren enerjisi es geçmemek lazım.Çünkü bu güven veren enerjisi sayesinde yıllardır olamadığım deviasyon ameliyatımı oldum.Üstüne birde estetik oldum :) Çok doğal bir burun oldu gerçekten.Şuan iyileşme sürecindeyim.2.5 ay oldu.Herşey çok güzel geçti.Rahat nefes alabiliyorum artık çok şükür.Hocamızın ellerine sağlık.Bütün güzel sözleri hakediyor çok içten söylüyorum.Burdan Dışişleri Bakanlığında benim gibi sorunu olan hanımlar varsa tavsiye ediyorum.Sevgiler,Selamlar. 01-08-2017

leyha..imli Eromay

Uzun süredir baş dönmesi şikayetim vardı. Ali ÖZDEK Hocam'la tavsiye üzerine bir ay önce tanıştım. Meniere teşhisi koyarak tedaviye başladık. Şu an kendimi çok iyi hissediyorum. Ali ÖZDEK Hocam'a çok teşekkür ederim. 19-06-2017

gin..demir

Doktorumuz ali beyi 2006 senesinde küçük kızım s.s.k.dan arkadaşlarım vasıtasıyla biyonik kulak takılacaktı bu sessiz dünyasına hangi doktor bunun üzerine daha iyi diye araştırma yaptık .kızımın ameliyat olursa daha iyi duyacak diye birde söyleşide bulunduk şuan kızım artık 15 yaşında ve genç bir kız oldu ve diğer akranları gibi konuşmaya başladı.galiba doktorumuz bu kadar övgüyü hakediyor ona ne kadar teşekkürler etsek azdır. 12-06-2017

lihan..nay

Merhaba, çok değerli Ali Özdek Hocama buradan da teşekkürlerimi sunmak istiyorum, 5 yıldır burun ameliyatı olmaktan korkuyordum ta ki Ali Hocama muayene olana kadar. Güler yüzlülüğü, içtenliği ve deneyimi ile verdiği o güven sayesinde ilk muayenemde ameliyat olmaya karar verdim, 1 buçuk ay önce kemik eğriliği, burnumda ki et, sinüzit ve beraberinde estetik ameliyatı oldum, korkularımın aksine ameliyat sonrasında hiç bir ağrım olmadı 3. haftamda nefes almaya başladım ve burun estetiğim tam da istediğim gibi çok çok doğal oldu. Ayrıca şunun altını çizerek belirtmek isterim ki bugüne kadar karşılaştığım en güler yüzlü ve alanında en iyi doktor diyebilirim. Tekrar her şey için teşekkürler Hocam. 16-05-2017

ker..aç

20 yıl önce geçirdiğim başarısız burun ameliyatı sebebiyle nefes alma ve uyku sorunum tahammül edilemez seviyelere ulaşmıştı. Önceki ameliyatın başarısızlığı , bir kez daha operasyon olursam bunu yapacak hekimi titiz seçip karar vermemi gerektiriyor bu sebeple ameliyatı sürekli erteliyordum. Ali Hoca yı son üç senede 4 ayrı hekime muayene olup ameliyat sürecini kararlaştırdıktan sonra tercih ettim. Bana kalırsa bugünün teknolojik imkanları dikkate alındığında bir hastanın ameliyatının başarılı geçmesinin altında yatan tek faktör hekimin kabiliyeti ve mesleki tecrübesidir. Ali hoca komple bir hekim olmasının yanında hastasını kolaylıkla telkin edip güven verecek bir insandır. 2 ay önce başarılı bir septoplasti ameliyatı sonrasında düzenli kontrollerle bana konforlu bir yaşam sunan hocama ve ekibine teşekkürü borç bilirim. 18-04-2017

an..loğlu

Nasıl başlayacağımı bilemiyorum iyiki ali hocaya rastlamışım çünkü ona gelene kadar belki 20 ayrı doktorla görüştüm hepsi hepsi kulağımı iptal edecek oldu çünkü kulağım kolesteatom olmuş ve ilerlemiş diyorlardı o yüzden kulağımın içinde ne varsa temizleyeceklerdi ve sağır kalacaktım ve sonunda ali hocaya rastladım o güler yüzüyle bana umutlar saçtı ameliyat olmam gerektiğini söyledi sağır olmamam için endoskopik yöntemle ameliyatını yapacağım dedi bende kabul ettim ve ameliyatı oldum o kolesteatom illetini temizledi örs kemikçiği ekledi yeniden zar yaptı ve şuan ameliyat olalı 45 gün kulağım şuan işitme testi yaptık yüzde 80 duyuyor çok şükür Allah'ım a duyuyorum önce Allah sonra ali hocam diyorum iyiki ali hocama rastlamışım ne kadar teşekkür etsem az Allah insanı sağır bırakmasın eğer ali hoca olmasaydı Allah yokluğunu göstermesin bu satırları yazamayacaktım ali hocama ve yanındakilere herkese çok teşekkür ediyorum 16-04-2017

ksal..�

Sevgili Ali Özdek hocama bunada çok teşekkür ekmek istiyorum.Yıllardır nefes almakta zorlandığım ve görünüşünden hoşnut olmadığım burun ameliyatımı 28.02.2017 tarihinde oldum.Bu kararı vermek benim için çok zordu tabi Ali hocamla tanışana kadar.Ali hocamın insana güven veren,tatlı dili,güler yüzü sayesinde ameliyat sürecimin nasıl olacağını benimle uzun uzun konuşması kafamdaki bütün soru işaretlerinin, korkularımın,endişelerimin kalkmasına ve cesaretimin artmasına sebep oldu. Bu sayede çok kısa zamanda ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyatın 1.günü tamponlar alındı morluk ve şişlik yok denecek kadar az oldu hele ağrı sızı hiç hissetmedim.İyileşme süreci Ali hocamın anlattığı şekilde sorunsuz devam etmekte. Artık çok daha iyi nefes alıyorum ve geceleri çok rahat uyuyabiliyorum. Burnum yüz hatlarıma uygun ve sonra derece doğal. İyiki varsınız Ali hocam iyiki tanımışım sizi. Güler yüzünüz ve samimiyetiniz için size ve ekibinize sonsuz teşekkürler... 13-04-2017

ay..aoğlu

Merhabalar, yillardir 7 yasindaki kizim burun tıkanıklığı yasayarak cok sik hasta oluyordu. Burnu tikali, agzi acik ve horlamalari vardi. Burun tikanikligi ile yasiyor ve bu onun ruh halini de olumsuz yonde etkiliyordu. Agzi surekli acik oldugu icin daha fazla enfeksiyon kapiyor ve surekli antibiyotik iciyordu. Gece uykusunda huzursuzluk, sabahları ve gün içinde baş ağrısı, alerjinin de etkisiyle kizimin agzi açık gezmek durumunda olunca artik kizimin burun tıkanıklığından kurtulmasi icin iyi bir doktor bulmaya karar verdik. İnternet araştırmalarımdan hastaların yorumlarini okuyarak Ali OZDEK Hocamdan çok memnun kaldıklarını gördük ve randevu aldik. Kucuk kizimla sicak bir iletisim kurarak şikayetlerini dinleyip, bunun neden olduğunu ve tedavisi için ne yapılması gerektiğini tek tek açıklayarak her sorumuza açık ve net cevaplar vererek kisa surede bizim de guvenimizi kazandi. Birkaç aylık tedavi sürecinden sonra kizimin geniz etinin alinmasi gerektigini böylece çok rahatlayacağıni söyledi. Bu seneki somestir tatilinde kizimin geniz eti ameliyatı gerceklesti. Ameliyat esnasinda bizi ariyarak yaptigi her islemi bildirdi ve bizi cok rahatlatti. Kizimizin ufak olmasi nedeniyle anne baba olarak cok endiseliyken, Ali hocamin  ameliyat esnasinda bizi aramasi bizi cok rahatlatti.  Ameliyat sonrasında morluk ve şişlik olmadigi gibi, kizim hic ameliyat olmamis gibi hastahaneden cikmadan hoplayip ziplamaya basladi. Doktorumuz sayesinde kizim icin hem ameliyat fikrini kolayca astik, hem de geniz etinden rahatlikla kurtulduk. Boyle en son teknolojiyi takip etmesi ve  kullanmasi biz hastalarina cok buyuk sans.  Iyi ki Ali Özdek gibi bir doktor var.  Sevgili Dr.Ali Ozdek'e ve ekibine  samimiyetleri ve güler yüzleri için çok ama cok tesekkur ederiz. 02-04-2017

ent..gic

09-03-2017

kan..im

merhaba, daha önce rionplasti olup rahat nefes alamayanlardanım. hocamla internet üzerinden tanıştım ve aklımda soru işaretleri vardı. şu an diyorum ki keşke ilk ameliyatımda Ali hocamla tanışmış olsaydım. ameliyat başarılı geçmiş olup şu an daha rahat nefes alıyorum. teşekkürler Ali hocam. 07-03-2017

a..gin

Merhabalar Burun tıkanıklığı şikayeti ile birçok doktora gittim ve spreyler ile geçiştirildim. Gece uykumda huzursuzluk, sabahları ve gün içinde baş ağrısı, alerjimin de eklenmesiyle ağzım açık gezdirecek boyuta ulaşan burun tıkanıklığım sonucunda kendime iyi bir doktor bulmaya karar verdim. İnternet araştırmalarım ile hastalarının, artık benim de doktorum olan Ali Hocamdan çok memnun kaldıklarını gördüm ve randevu alıp muayene oldum. Özellikle belirtmeliyim ki bugüne kadar hastasının şikayetlerini dinleyip, bunun neden olduğunu ve tedavisi için ne yapılması gerektiğini tek tek açıklayan, her sorunuza açık ve net cevaplar veren başka bir doktor ile tanışmadım. Birkaç aylık tedavi sürecinden sonra ameliyat olmam gerektiğini böylece çok rahatlayacağımı söyledi. Ocak ayında burnumdan geniz eti, kemik eğriliği ve beraberinde estetik ameliyatı oldum. Ameliyat sonrasında morluk ve şişlik yok denecek kadar az oldu. Ameliyatımın üzerinden 20 gün geçti ve aldığım nefesi ciğerlerimde hissediyorum. Yapılan estetik ise yüz hatlarıma uygun ve oldukça doğal. Ülkemizde Ali Özdek gibi doktorların olması gurur verici. Samimiyetleri ve güler yüzleri için kendisine ve muayenehanesindeki ekibine ayrıca teşekkür ediyorum. İyi Çalışmalar :) 14-02-2017

et..ın

merhabalar;12 senedir sağ kulağımda otoskleroz rahatsızlığım vardı.birçok kbb doktorlarına göründüm.Tek çözümün ameliyat olmam gerektiği söylenildi ilk başlarda çok aldırış etmemiştim işitme kaybımın oranı yükseldikçe sosyal hayatımı fazlasıyla etkilemeye başlayınca ameliyat olmaya karar verdim. doktorum HASAN hocanın bana söylediği bu ameliyatın çok riskli olduğunu çok iyi bir hekime yaptırmam gerektiğini bu operasyon içinde ALİ ÖZDEK hocamın başarılı olduğunu belirtti.ALİ ÖZDEK hocamla tanışmamıza vesile olan KBB doktoru HASAN DENİZ hocamdan Allah razı olsun.ALİ ÖZDEK hocamı araştırmaya başladım hakkında yazılan bütün yorumları okudum yapılan yorumlar insanların memnuniyeti beni çok etkilemişti.Aynı gün içerisinde irtibata geçtim.muaynehanesini aradığımda özlem hanımla görüştüm.Ali beyin şu an müsayit olmadığını bana dönüş yapacaklarını belirtti.çok kısa bir aradan sonra bana dönüş yaptılar.ALİ hocamla telefonda görüşmemle pozitif bir enerji aldım.konuşması sesindeki sıcaklık beni etkilemişti.telefonu kapattığımda hemen ameliyat olasım geldi.en kısa zamanda randevü alıp gittim konuştuk en çokta ENDOSKOPİK yöntemle ameliyat yapacağını söylediğinde doğru hekimi bulduğumdan emin olarak ameliyat için muayneden 15 gün sonrasına gün aldım.Ameliyatımı oldum bir gece hastanede kaldım ne ağrı ne sızı hiçbirşeyim yok şu an tam 12 gün oldu kendimi çok iyi hissediyorum yıllarca duymayan bir kulakla boşuna yaşamışım .ALİ hocama sağlıklı mutlu bir ömür diliyorum iyi ki var iyiki tanımışım… 08-02-2017

AFFER..�CI

Sağ kulağımda duyu kaybı şikayetiyle yaşadığım ildeki(Isparta) KBB doktorlarına muayene oldum. Gerekli olan işitme testleri, tomografi çekimi yapılmasına karşın bırakın tedaviyi hastalığımın bile ne olduğunu öğrenemedim. Ali hocamı bir KBB doktoru tavfiyesiyle bulduk. Alanında ne kadar başarılı bir doktor olduğunu buradan anlamıştık zaten. Daha sonra hocama muayene oldum. Kulağımda kireçlenme olduğunu ameliyatla tedavi edilebileceğini söyledi. Hocamın vermiş olduğu güvenden ötürü tereddütsüz ameliyatımı. Sonrasında hiç ağrı bile olmamıştı. Endoskobik olarak yaptığı içinde görünen hiçbir iz yoktu. Şu anda kulağım diğerinde bile daha iyi duyuyor. EKİBİNİZLE İLK ANDAN İTİBAREN VERMİŞ OLDUĞUNUZ GÜVEN VE SAMİMİ ORTAMDAN ÖTÜRÜ SONSUZ TEŞEKKÜRLER HOCAM.ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN. 25-01-2017

LAY..TİNKOL

24-01-2017

et..cak

Kardeşim 2 sene önce trafik kazası geçirdi burnu kırıldı.Burnunda çökme ve yamulma oldu. nefes alması çok zor oluyordu. internette araştırınca Ali beyin burun ameliyatlarında cok başarılı olduğunu öğrendik. Randevu alıp görüştük. Sağolsun bizi güleryüzüyle samimiyetiyle karşıladı. ameliyatta neler yapacağını uzun uzun anlattı. Korkularımızı yok etti. Kardeşime cok başarılı bir ameliyat yaptı. Şu anda burnundan cok rahat nefes alıyor Üstelik şeklide çok güzel oldu. Ali hocama saygılarımı sunuyorum. 16-01-2017

f..an

Elazığdan Busra ORHAN cocukken geçirdiğim kulak enfeksiyonları nedeniyle kulağımda kulak zari delikligi akabinde kirecleme oluşmuş ailemin götürdüğü doktorlardan sonuç alınamayınca kendi halime bırakılmış bir kulakla 28 yaşına kadar devam ettim ara sıra baş dönmelerim olsa bile çözümsüz olduğundan daha doğrusu biz öyle bildiğimiz için birşey yapılamadı taki 2 sene önce baş dönmelerim şiddetlendi öyle ki bir sabah uyandığımda yataktan kalkamadım emarlar tomolar testler sonucunda hicbir teşhis konulmadan eve gönderildim doktorlara adeta yalvariyordum basdonmeme cozum bulamiyorsaniz dahi kulak zari ameliyatımı yapın isitmemi kaybetmeyeyim hicbir doktor ameliyatima yanasmiyodu cunku isitme kaybim yoktu ve kulak acilirsa isitmene zararli olabilir denip herdefasinda hayal kirikligiyla gonderiliyordum belki 10 kbb doktoruna ayri ayri gitmisligim vardir. Ali OZDEK hocamı hastaları sayesinde internet vasıtasıyla buldum ekibi ve kendisi cok güleryüzlü dost sıcaklığında karşıladi titiz muayenesi ve gereksiz hicbir tetkik yapmadan ertesi gün ameliyatımı yapabileceğini söyledi benim gibi doktorların enkazına uğramış tedirgin biri hemen ameliyata karar verdi ve sonuç 30 yıl sonra kulak zarım oldu işitmem de kaybolmadı kesi yok dikiş yok çünkü kulağımın içinden yaptı. Ayrıca basdonmelerim sebebi kulak zari delikliği değil kulak migreniymiş gerçekten bu ülke işini doğru yapan insanlara muhtaç Ali hocam bu işin tek doğru adresi başka doktorlarla zamanınızı boşa harcamayın derim hepimize sağlıklı hayat diliyorum 10-01-2017

..

Merhaba. Her iki kulağımda zaman zaman akıntılar tıkanıklıklar oluyordu. İşitmem de gitgide azalıyordu. Doktora gittiğimde her iki kulağımda da çökme olduğunu ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Başka doktorlara gittim tamamına yakını aynı şeyleri söylüyordu. Ancak ameliyattan sonra ne olacağını düzelip düzelmeyeceği hakkında net birşey söylemiyorlardı. Üstelik bu ameliyat kulağımın arkası kesilerek açık bir şekilde olacaktı. Bende güvenemediğimden ameliyat olmak istemiyordum. Yaklaşık 3 ay bir doktorun gözetimi altında tedavi oldum sürekli gidip geldim ilaç tedavisi uyguladı. En sonunda kendinin kulak konusunda yeterli olmadığını söyledi ve başka bir doktora yönlendirdi. Daha sonra o doktora gittim. Kulağıma baktı ve kulağımın ameliyat olsam da düzelmeyeceğini söyledi. Bende yılmadan internetten iyi doktor araştırmaya başladım ve sonunda Ali hocama ulaştım. Yapılan yorumlar beni etkilemişti ve Ali hocamı araştırdığımda bu ameliyatların Endoskopik Kulak Cerrahisi ile yaptığını öğrendim. Yani kulak içinden kulak arkası kesilmeden bu ameliyat yapılacaktı. Randevu alarak Ali hocamın yanına gittim. Kendisi gayet güler yüzlü pozitif bir enerjiyle bizi karşıladı. Sorunumu dinledi ve beni muayene etti. Sağ kulağım için tüp takabileceğini sol kulak içinde zarımın iyice çöktüğünü ve bunu ameliyatla kıkırdaktan parça alarak yeni zar oluşturacağını söyledi. Üstelik bunu kulak arkamı kesmeden hiçbir ağrı sızı olmadan kulak içinden yapacağını söyledi ve dediği gibi de oldu. 2016 Temmuz ayında Ali hocam tarafından ameliyat oldum. Ameliyat gayet başarılı geçti ve ameliyattan sonra ufak tefek sızıntıların dışında ağrı olmadı. Hastanede 1 gece yattıktan sonra taburcu oldum. Kulağımda tamponlar vardı. 1 hafta sonra Ali hocama kontrole gittim tamponların birazını aldı daha sonra gittiğimde tamamını aldı ve damla verdi. Yaklaşık 1 ay kadar yavaş yavaş damlaları azaltarak kullandım. Tüp takılan sağ kulağımda havalanmaya başlamıştı. Ameliyatımdan yaklaşık 6 ay geçti ve bu 6 aylık süreçte Ali hocam kulağımın durumunu görmek için sürekli olarak kontrole çağırdı ve son olarak kulak zarımın tuttuğunu ve artık bir sorun yaşamayacağımı söyledi. Kulağım şimdi öncesine göre çok daha iyi ve önceden yaşadığım sıkıntıları yani akıntıları ağrıları artık yaşamıyorum. Sağ kulağımda ki çökme de tüp sayesinde baya düzeldi ve hiçbir sıkıntı yaşamıyorum. Ali hocama çok teşekkür ederim. Allah ondan razı olsun. Onun sayesinde düzelmez denilen kulağım düzeldi işitmem normale döndü. Kendisi Endoskopik Kulak Cerrahisini Türkiye'ye getiren kişi ve bu ameliyat Türkiye'de yeterince yaygın değil. Bu ameliyat Türkiye de yaygınlaşırsa benim gibi sıkıntı çeken insanlarda benim gibi ağrısız kulak arkası kesilmeden üstelik kulak zarının tutma oranı daha yüksek mikroskopik ameliyata göre daha avantajlı bir şekilde ameliyat olabilirler. 09-01-2017

a..layüksel

Yaklaşık 10 yıldır Otoskleroz hastasıyım. Bir başka KBB doktoru arkadaşımın tavsiyesi üzerine Alanya'dan Ali Beyin muayenesini aradım. Sekreterine durumumu anlattım. Doktor Ali Bey'in beni geri arayarak ameliyat ve süreç hakkında bizzat kendisinin bilgi vermesi bana güven verdi. Ameliyat süresince gerek ekibi gerekse kendisi içten ve profesyonel yaklaşımlarıyla endişelerimi giderdiler. Ameliyat sonrasında bir gece hastanede kaldım. Şu an ameliyat olalı bir ay oldu. Gayet iyi duyabiliyorum. Konuşmaları tekrarlatmıyorum. İşitme kaybından dolayı yaşadığım bir çok zorluğu artık yaşamıyorum. Çok teşekkür ediyorum kendilerine. Esra Parlayüksel 26-12-2016

ut..ım

13-12-2016

f..kli

Ali bey mükemmel bir doktor. Yaklaşık 1.5 senedir baş dönmesi, denge kaybı, halsizlik, konuşma bozuklugu gibi sıkıntılar çekiyordum. Gittiğim doktorlar vertigo olabilir dediler. tam 1.5 senedir yanlış ilaç kullanıyormuşum. Ali hocam detaylı bir muayene ettikten sonra hastalığımın vertigo değil, vertigoz migren olduğunu söyledi. Sağolsun sayesinde 15 gun gibi kısa bir sürede eski mutlu ve güzel hayatıma dönmeye başladım. 09-12-2016

mi..ngül

yaklaşık 10 yıldır eşimin hem sağ hem de sol kulağında yavas yavas artan isitme kaybi vardi.duyma konusund a artık ciddi anlamda problemler oluşmaya basladi.bugüne kadar belki en az 10 tane kbb uzmanına gittik fakat hepsi de sorunun sadece sağ ve sol kulaktaki kulak zari nin delik olmasından kaynaklandığını soylediler.ameliyati ise kulak kepcesini kaldırıp y a p a cak larını v e isitme kaybının tamamen değil kısmı anlamda duzelebilecegini soylediler.zaman ilerledikce de artan isitme kaybindan dolayi kulaklık kullanmasi gerektiğini soylediler. yani sonuc boyle olunca bu süre boyunca eşim ameliyat konusunda gittiği hiçbir uzmana guvenemedi ve ameliyat olmak istemedi.netice olarak biz artık internette ve çevremizde Türkiyede en iyi kbb uzmanı aramaya başladık.hem cevremizdeki arkadaslarimizin yonlendirmesi hem de internetteki hasta yorumlari özellikle Ali Özdek hocami n kulak alanında çok iyi bi uzman olduğu hakkında bizlere ışık tuttu.hiç tereddüt etmeden randevu alıp 21 Kasım 2016 günü Ali Hocamın yanına muayene olmaya gittik Hocamın muaynanesindeki ortami ,ekibi ve özellikle kendisinin bizleri sıcak ve samimi bi şekilde karşılaması bizleri hem mutlu etti hemde güven duygusu verdi.eşimi hemen muayne etti ve sorunun sadece kulak zarinda ki delikten değil orta kulaktaki kemikcik sisteminin de erimesinden dolayi da kaynaklandığını söyledi ve kendisi bize endoskopik cerrahi yontemle ameliyatta yüzde 95 başarı oranı verdi 10 yildir ameliyat olmak istemeyen esim hiç tereddüt etmeden aynı gün sol kulagindan Ali hocam a ameliyat oldu.hocam eriyen kemikciklere cimentolama, delik olan kulak zarinada kulak yolundan aldigi kas ve kikirdakla yama yapti.çok konforlu bir ameliyat oldu.hastanede sadece 1 gece kaldik ve ameliyat sonrasi agri ,sizi kanama yok denecek kadar az oldu.eşim hemen kendini toparladı ve gunluk hayata donmesi çok çabuk oldu.hocam cok ilgili bir hekim ufacik bir sorunda hemen kendisiyle iletisim kurabiliyosunuz.Aradan 1,5 ay geçti ve esimin sol kulagi şuanda cok iyi duyuyor.önceden ameliyat olmaktan korkan eşim şimdi Ali Özdek hocama sağ kulağından ameliy a t olmayı da sabirsizlikla bekliyor.Teşekkürler Ali hocam.Allah sizin gibi insanların sayısını arttır sin ins.Allah razı olsun. 04-12-2016

ar..

Çok şiddetli bas donmesi mide bulantisi ve bayilma ataklari geciren hastamizi bircok doktora goturduk hepsinde vertigo denildi ve cesitli ilaclar kullandirildi fakat hastamiz bu ilaclara ragmen ataklari devam etti Son olarak Ali Özdek hocamiza goturduk hastamizi ilk muayene ve tedaviden sonra ilac tedavisiyle hastamizin bas donmeleri ve bulantilari kontrol altina alindi muayene sirasindaki olan ilgi ve inceligiyle once hastaligi ogretti sonrada nasil bas edebilecegimizi mutsuz gelen hastamizi ikinci muayenede cok mutlu gonderdiniz hersey icin tum emekleriniz icin tesekkur ederiz ve butun hastalara tavsiye ederiz biz cok memnun kaldik 02-12-2016

üfer..on

30-11-2016

a..irkol

Yaklaşık bir yıldır meniere hastasıyım Ankara da gitmediğim doktor kalmadı en son Ali ÖZDEK hocama gittim ve hastalığımın tanısını kendisi koydu. İnanılmaz baş dönmesi mide bulantısı kulakta uğultu ve işitme kaybı vardı. Ali hocam tedaviye başladı ve hayatım değişti yaklaşık 6 aydır hiç atak geçirmedim ve çok mutluyum. Muayene esnasındaki nazik yaklaşımıyla hastalığımla yüzleşmeyi ve onunla baş etmeyi öğretti bana. Rabbim uzun ömür versin onun gibi doktorları başımızdan eksik etmesin inşallah. 22-11-2016

ge..ksal

yaklaşık 19 yıldır ortakulak problemi yaşıorum. 2 defa kulak zarı çökmesi nedeni ile ameliyat oldum. ameliyatımı nebil göksu yapmıştı.10 yıldır hibir sorun yaşamadım.4 ay önce yine iki kulağımda sorun yaşamaya başladım hatta daha ileri giderek burnum tıkandı geniz akıntısı sinüzit vs. nebil hocam (nur içinde yatsın harika bir insan ve müthiş bir doktordu) vefat ettiği için doktor ismi araştırmaya başladım burdaki yorumları okudum burda bilgi paylaşanlara özellikle teşekkür ederim ali hocamla tanışmama vesile oldu bu yorumlar. kahramanmaraşta yaşıyorum randevu aldım ve gittim. muayeneyi adım adım bilgilendirerek yapması, güler yüzü durumumun ameliyatlık olmasına rağmen ilaç tedavisine öncelik vermesi çok güven vericiydi. 4 ay içnde 3 defa kontorle çağırdı adım adım takip etti ve her adımı bana anlattı ve ısrarla ilaçla tedavi etti :) iltihaplar bitti kulak zarım iyileşti herşey normale döndü.iyiki bu yorumları okumuşum iyiki ali hocama gitmişim. yoksa şimdi "kulak zarın çökmüş kronik olduğu için ameliyat olman tek çözüm" denildiği için ameliyat olmuştum TEŞEKKRLER Ali hocam ve güler yüzlü ekibi 17-11-2016

zet Kenan..r

Babamın kulaklarının zamanla duyma özelliğini kaybettigini görünce internet üzerinde hocamızı bulduk ve sağ kulak zarını bir operasyondan geçirdik operasyondan 3 ay sonra durumu çok iyi bir şekilde yol kat etti çok rahat bizi artık duyuyor şimdi ileri ki zamanda sol kulağını da bir operasyon yapıcaz hocama çok teşekür ediyorum. Bunların yanı sıra hocam çok sıcak kanlı güler yüzlü mükemmel bir insan tedavi olmaya değil de bir dosttan muhabbete gidiyorsunuz zannedersiniz çalışanlar asistanlar da aynı şekilde mükemmel insanlar karşılaşılama şekilleri sıcak kanlılıklarıyla güler yüzleriyle her şeyiyle 4+4 lükler herşey için çok teşekkür ediyorum sizlere... 24-10-2016

..ar

Çok uzun yıllardır kulak zarımın delik olması ve beraberinde getirdiği sıkıntılar nedeniyle kulak problemi yaşıyordum. Bu süreçte çok sayıda doktora muayene olmuştum. En son sağlık çalışanı bir tanıdığın tavsiyesiyle Ali Hocamı ve ekibini tanıma fırsatı buldum. Ve iyi ki tanımışım. İlk andan itibaren zaten müthiş bir güven hissediyorsunuz, hem profesyonellikleriyle hem de insanlıklarıyla... Temmuz ayında operasyon geçirdim ve şuan kendimi çok iyi hissediyorum. Devam eden başka Kbb problemlerimle ilgili de kendisine gideceğim zaten. Kesinlikle ve kesinlikle gönül rahatlığıyla Ali hocama gidebilirsiniz. 18-10-2016

lebi..lioğlu

5 hastane 6 doktor gezdim bence ankarada ali hocamdan iyisi yok kulagimi mantar tamamen sarmis zar delinmis bir sürü doktorun bunu gormesine ragmen hep geçici damla verip yolladilar ali hocam Allah razı olsun rahatsizliğima gereken azami özeni gostererek beni bi dertten kurtardi rabbim sizin gibi isinde uzman doktorlari basimizdan eksik etmesin sayinizi arttirsin insallah tesekkurler hocam kbb sikayeti olan hastalar mutlaka tavsiye tavsiye ederim. 11-10-2016

is..ar

Sıklıkla tekrarlayan vertigo rahatsızlığım için internet yoluyla bu alanda olan doktorları araştırdığımda kendisinin bu alanda yetkin ve oldukça övülen bir doktor olduğunu fark ettim ve kendisinden bir randevu almak istedim. Muayenehanesine girdiğim ilk andan itibaren işinde oldukça hassas ve deneyimli olduğunu size hissettiriyor. Oldukça teknolojik ve donanımlı aletleriyle yapılan tetkiklerde hastalığınızın temeline inildiğine emin oluyorsunuz. Ali Bey'in bu hassasiyeti ve detaycılığıyla yıllardır bildiğim "kristallerimin yerinden oynaması" kökenli vertigo rahatsızlığımın aslında daha farklı bir sorunun da olduğunu gösterdi. Bunun için başta kendisine ve sıcakkanlı ekibine çok teşekkür ederim. 22-09-2016

aha..ılata

. . 20-09-2016

iye..urkaynak Coşkun

Kızım Burnundan nefes almakta çok zorlanıyordu. Ayrıca şeklide biraz büyük ve kemerliydi. Bir ay önce Dr Ali beye ameliyat oldu. Öncelikle ameliyat öncesinde Ali hocanın samimi ve profesyonel yaklaşımı bizi çok rahatlattı. Ameliyatla işgili hiç bir endişemiz kalmadı. Ameliyat ve sonraki iyileşme süreci çpk rahat geçti. Neredeyse hiç şişlik ve morarma olmadı. Kızım şu anda çok rahat nefes alıyor. Şekliyse bizim istediğimizden bile daha güZel oldu. Ali hoca bence gerçekten çok iyi bir ameliyat yaptı. Biz çok memnunuz.. 18-09-2016

han..ulut

Bundan 3 sene once vertigo rahatsizligim nedeni ile Dr. Ali Ozdek ile tanistim. Kendisi ilk tanistigimiz gunden itibaren sicak karakteri, yakin ve guven veren tarziyla stresli tedavi surecinin olabilecek en kolay sekilde atlatilmasini sagladi. Muteakip 1 sene boyunca vertigo tedavim kendisinin gozetiminde basariyla tamamladi. Bundan 2 sene sonra ortakulak kemigimde kireclenme rahatsizligim bas gosterdi. Bunun uzerine yapilan tetkiklerde ameliyat olmam gerektigi ortaya cikti. Kendisi beni yakin takibe alarak duzenli olarak rahatsizligimi gozlemledi, gerekli tedavi ve ameliyat on hazirlik surecini cok iyi sekilde yonetti ve karsilikli istisare ile bana da uygun olan bir tarihte ameliyat gunumu belirledik. Kusuruz bir ameliyat surecinin ardindan tekrar sagligima kavustum. Ve mutlaka not dusmek isterim ki bu ameliyat sirasinda cok sevdigim saclarimla da vedalasmam gerekmedi :)) Dr Ali Ozdek ve ekibini en icten samimiyetimle tum Ankara’lilara tavsiye ederim. Dr Ali Ozdek gerek profesyonel calisma tarzi, gerek konusuna olan hakimiyeti ve gerekse benimle kurdugu sicak ve guven veren kisisel iletisim tarziyla hastalik surecimi olabilecek en rahat bicimde atlatmami sagladi. Tum bu emegi ve ozen dolu tedavi sureci icin kendisine ve titizlikle calisan ekibine tesekkur ederim. Reyhan AKBULUT 03-09-2016

il..tarla

Merhaba; Ben vertigo hastasıydım. 2 sene önce bu rahatsızlığım baş dönmem başlamıştı ilk sene çok nadir baş dönmelerim oldu gittiğim doktorlar sadece vertigo olduğunu söyleyip ilaç verdi başka bir açıklama yada ne yapmam gerektiğini söylemedi. Bu arada tam tedavi yapılmadığı için hayat kalitem sürekli düştü. Baş dönmelerim kısmi aralıklarla çoğalmaya başladı kendim internetten araştırdıkça birşeyler yapmaya başladım. Araştırmalar sonucu bu konuda en iyi doktor Ali ÖZDEK hoca olduğunu öğrendim ve tavsiyeler üzerinede gittim. İlk muayneden itibaren doğru yerde olduğumu anladım. Veritogonun kapsamlı tanımı, uygulanan tesler, testlerin yapıldığı tıbbi cihazların kapsamı sayesinde hastalığımı ve tedavi yöntemimi Ali hocam sayesinde öğrendim. Oradaki cihazlar sayesinde vertigomun neye bağlı olduğunu o dakika öğrendim. İstenilen ilaçları aldım, yememe içmeme ne yapmam ya da yapmamam gerektiğine uydum kontrollerime düzenli bir şekilde gittim. Şuan çok iyiyim. Başım dönmüyor hayat kalitem düzeldi hastalığım artık hayatımın parçası değil. Kontrollerim sırasında muaynaneye gittiğimde yeni gelen kişilerin bana nasıl iyileştiğimi sormaları beni çok mutlu etti. Bunların hepsi Ali hocamın ve ekibinin sayesinde onların güler yüzlülüğü sıcaklığı insanı da motive ediyor. Kapsamlı araştırmaları, cihazları ve Ali hocanın hekimlik tecrübesi ile iyiyim kendilerine çok teşekkür ediyorum. 30-08-2016

uf..ogan

Selamünaleyküm, Öncelikle Ali Özdek doktorumuza çok teşekkür ederim. Fransa'da yaşıyorum. Küçükken bir kaza geçirip burnum kırılmış haldeydi, beni ameliyat ettiler ve burnumdaki bütün kıkırdakı almışlardı, ondan dolayı bir kaç sene sonra, burundan nefes almak için biraz zorlamam gerekiyordu, ve burnumun görünüşü güzel değildi. Ordan hastaneleri, doktorları, dolaşmaya başladım, ama kimse beni anlamıyor gibi hissediyordum. Ordan Türkiye'ye gitmeyi ve oradaki doktorlara bakmaya gittim. Allah'a şükürler, bu Türkiye memleketinde çok kişi bana yardımcı oldu. Ve sonunda Ali Özdek beyi tanıdım. Ali bey benim sorunlarımı bir büyük başarıyla çözdü ve halletti. Allah ondan razı olsun. Beni ameliyat etti, bana bir yeni burun ve yeniden bir nefes aldırmaya nasip oldu. Kaburga kemiğin ordan kıkırdak aldı ve onunla bir yeni burun yaptı. Allah böyle kullarını her kötülüklerden korusun. Erdoğan Yusuf. 20-08-2016

ami..�it

Bir sene önce sağ kulağımın önünde küçük bir şişlik oluştu. Önceleri çok önemsemedim ama giderek büyüdü. Doktor tükrük bezimde tümör olduğunu söyledi. Ancak yüz sinirine çok yakın olduğu için ameliyattan sonra yüz felci olabilir dedi. Tabi yüz felci ihtimalini duyunca çok canım sıkıldı. Yiğenim kendisi hemşiredir. Ona söyledik. Araştırdı ve bu konuda gidebileceğimiz en iyi doktorun Profesör Ali Özdek olduğunu söyledi. Ali hoca muayene ettikten sonra MR çektirdi. Yüz felci ihtimalinin doğru olduğunu ama kendisinin bu konuda çok tecrübeli olduğunu ve yüz felci ihtimalinin çok düşük olduğunu söyledi. Geçen hafta ameliyat oldum. Çok şükür tümörün hepsi alındı ve yüz sinirime hiçbir şey olmadı. Hocamıza teşekkür ederiz. 12-08-2016

em..in

Merhaba. Sabaha karşı baş dönmesi ve mide bulantısıyla uykumdan uyandım, eşimin yardımı olmadan yürüyemedim, dengemi sağlayamıyordum, öğlene kadar devam etti, acile gittik serum verdiler, beyin tomografisi, MR çektiler. Vertigo olabilir dedi doktor ve adını ilk kez duyduğum bu hastalık 1 ayda hayatımı zindana çevirdi (öyle ki 3.5 yaşındaki kızım bile çok etkilendi), doğru düzgün yemek bile yapamadım, işe gitmek zulüm olmuştu. Gittiğim KBB, Nöroloji doktorları bir sürü ilaç verdiler, hepsini kullandım. Zor geçen 1 ayın sonunda 2. atak yaşadım ve eşim internetten Ali Beyi bulduğunu söyledi. Ankara'ya Prof. Dr. Ali Özdek'e gittik. İyiki de gitmişiz, güler yüzü ve ilk muayenesi beni çok çok rahatlatmıştı bile.Sabırla beni dinledi, Vertigo hakkında bilgi verdi.Muayenehanesi gayet donanımlıydı, tüm tetkikler sonucunda tespitleri yaptı ve Epley manevrası uyguladı.Daha önce gittiğim doktorların verdiği ilaçları boşuna içmişim, tomografi ve MR ile boşuna o kadar radyasyon almışım. Ertesi gün BAŞ DÖNMELERİM DURDU dolayısıyla mide bulantım da. Allah razı olsun Ali hocamdan. Dediklerini de bire bir uyguladım, hayatım normal seyrine döndü çok şükür. Kendisine sonsuz teşekkürler. Tedavi sürecindeki psikolojik desteği, sohbeti için de ayrıca teşekkür ederim. Alanında kesinlikle uzman ve akademik yönüyle de ayrıca çok başarılı. Ekibi de çok iyiydi, Zuhal hanıma ve Özlem hanıma da teşekkür ederim. Ali hocamı internetten bulduk,yorumlar yol gösterici oldu. Umarım benim yorumum da sizlere yardımcı olur. 11-07-2016

un..at

Öncelikle merhabalar, İsmim Harun POLAT. Eşim Derya POLAT'ın 2 aydır süren ve bizler için hayatı oldukça zorlaştıran baş dönmesi rahatsızlığının muayene ve tedavisi için, bir arkadaşımızın tavsiyesi ile, 16 Haziran 2016 tarihinde Sayın Profesör Doktor Ali ÖZDEK'in özel muayenehanesine gittik. İlk hafta muayene ve tetkik yapıldı ve sonradan birer hafta arayla, eşimin rahatsızlığındaki iyileşme seyrine göre kontrole gittik. Tedavi sürecimiz üç haftada tamamlandı ve eşimde, Allah'a şükür net bir iyileşme sağlandı. Daha önceki hastane ve tedavi süreçlerimizde yaşadıklarımız ve sonuçlarını göz önünde bulundurarak bir hayli ümitsiz olarak gittiğimiz Ali Hocam sayesinde eşimin hastalığı iyileşti. Kendisinden Allah razı olsun. Aşağıda muayene ve tedaviye ilişkin görüşlerimizi, kolaylıkla anlaşılabilmesi için maddeler halinde sunuyorum; 1. Doktor bilgi ve tecrübesi: Mükemmel. Ali Hocam konusunun, gerçekten profesörü. Yani profesörlük ünvanını fazlasıyla hak ediyor. 2. Doktor ve yardımcı davranışı: Mükemmel. Başta Ali Hocam olmak üzere tüm personeli son derece güler yüzlü, saygılı, sevgi dolu, anlayışlı, hasta psikolojisinden çok iyi anlayan, stresi ortadan kaldıran kişiler. Allah yollarını açık etsin. 3. Muayenehane konumu ve dekorasyonu: Mükemmel. Metronun dibinde kolay ulaşılacak bir konuma sahip olan muayenehane, hastane değil bir ev havasında ve insanı rahatlatan bir dekorasyona sahip. 4. Ücret: Bize göre gayet ekonomik. İlk muayenehanede gayet normal sayılacak bir ücret ödedik. Sonradan herhangi bir ücret ödemedik. Para gözlü asla değiller. Gereksiz tahlil ve tetkikler yapmıyorlar ve çok dürüstler. 5. Randevu, Muayene ve Tedavi Süreci: Son derece akıllıca. Hastalığımıza göre rahat, kısa ve kolay bir tedavi süreci geçirdik. İlk hafta bir manevra, ilaç desteği, yatma ve hareket disiplini uygulandı. İkinci hafta yeni bir manevra programı, ilaç desteği, yatma ve hareket disiplini uygulandı. Hepsini Ali Hocam'ın verdiği reçete ve program dahilinde güzel bir şekilde uyguladık. 6. Teknoloji: Mükemmeldi. Tetkik ve teşhis için gereken tüm alet ve cihazlar mevcut, kaliteli ve yerine göre. Operatörü de çok başarılı. 7. Sonuç ve Tavsiyeler: Mükemmel bir sonuç aldık. Kulak burun boğazla ilgili ve özellikle baş dönmesi rahatsızlığı olanlar hiç tereddüt etmeden Ali Hocam'a gitsinler ve rahatsızlıklarının tedavi edilebilir olduğunu, Ali Hocam'ın çok çok büyük ihtimalle kendilerini iyileştireceğini yaşayarak görsünler. Allah Ali Hocam ve ekibine sağlık, başarı ve güzellikler nasip etsin diliyoruz. Yorumumuzu okuyan tüm hasta ve yakınlarına selamlar. Hepsine Allah şifa versin... 03-07-2016

iye..ZER

Oğlum henüz üç aylıkken orta kulak iltihabı sonrası kulak zarı erimişti. O zamandan bu yana 7 yıldır elimizden geldiğince dikkatli davrandık. Düzenli olarak işitme testleri yapıldı. En son Ali hocamın yanına gittik ve yapılan işitme testinde ciddi oranda işitme kaybı olduğunu öğrendik. Ali hocamın uyarıları ile bir an önce ameliyat kararı alındı. Küçük te bir geniz eti vardı. Ameliyat sırasında alınırsa memnun olacağımızı söyledik hocama. Ameliyat öncesi hastane odasında oğluma sakinleştirici verilmesini istedi Ali hocam. Oğlum ameliyata gitmeden odada uyudu kaldı. Ameliyat başlayınca Ali hocam odamızı arayıp geniz etinin küçük olduğunu sonra daha da küçülebileceğini dolayısıyla o bölge ile uğraşmayıp asıl ameliyat olan kulak ile ilgilenmek istediğini söyledi. Bizde bu konunun uzmanı olarak ona bıraktık. 2 saat sonra oğlum odaya geldi. tam uyanmamıştı. Hemen ardından Ali hocam geldi. Ameliyatla ilgili detaylı bilgi verdi. Oğlum narkozun etkisinden uyandığında ne zaman ameliyata gideceğini soruyordu. Gerek ameliyat öncesi gerekse sonrası ilgisi ile Ali hocamdan çok memnunuz. İyiki onu bulmuşuz. 25-06-2016

l..rt

İlerleyici işitme kaybım vardı.Ameliyat olup olmama konusunda kararsızdım.Ama Ali Bey ile görüştükten sonra hemen aynı gün karar verdim. Laparoskopik cerrahi ile hiçbir kesi ve iz kalmadan operasyon geçirdim.Laparoskobik çerrahi ile opere ettiği için ertesi gün taburcu oldum. Kulak ameliyatlarında en çok korkulan fasiyal sinir yani yüz siniri etkilenmesi ve yüz felci olmasıdır, ki benim fasiyal sinirim normalden biraz daha farklı bir seyirden ilerlediği için daha fazla risk altındaydım.Ama ALİ HOCAM sayesinde çok başarılı bir operasyon geçirdim.Hocam ağrı kesici vermesine rağmen tek bir tablet bile ağrı kesici içmedim çünkü hiç ağrım olmadı. İşitmem çok iyi düzeyde şu anda.ALİ HOCAM teçrübesi ve usta elleri sayesinde ağrısız, izsiz ve en önemlisi artık insanlara sürekli 'efendim duyamadım' demek zorunda kalmadan hayatıma devam edebiliyorum. Çok teşekkür ederim. Elinize emeğinize sağlık. 13-06-2016

cu..lanoğlu

Uzun yıllardır otoskleroz hastasıyım. İlk etapta sol kulağımda nükseden hastalık sebebi ile ameliyat olmuştum. Fakat hastalık yıllar sonra diğer kulağımda da paralellik gösterdi. Bu hastalığı olan kişiler beni çok iyi anlarlar. Zamanla çınlamalarım arttı ve işitmem çok geriledi. İşitme cihazı kullansam bile özellikle sosyal ve iş hayatımda az duymanın verdiği bir sürü stres ve sıkıntı ile karşılaştım. Uzun bir dönem doktor arayışım oldu. Özellikle internetten yazılan çizilen her şeyi araştırdım. Yüz yüze konuştuğum doktorların bir kısmı ise ameliyat yerine cihaza devam etmemi önerdi. Daha sonra tavsiye ile Ali Hoca’mı buldum. Kendisi ve yaptığı işler ile ilgili detaylı araştırmamdan sonra kendisi ile görüşmeye karar verdim. Bu kararı, tam 1 ay önce otoskleroz ameliyatı olmuş biri olarak, iyi ki vermişim diyorum. Öncelikle Ali Hocam mesleğinde ve kariyerinde oldukça başarılı bir doktor. Bunu ilk görüşmenizde çok net bir biçimde anlıyorsunuz. Ayrıca tükenmişlik yaşayan ve hastalarına o açıdan bakan klasik bir doktor yerine, sürekli size pozitif enerji vermeye çalışan, güler yüzlü ve ilgili bir doktor karşınıza çıkıyor. Hocam ve ekibinin güler yüzlülükleri, pozitif enerjileri, ameliyat öncesi ve sonrası sabırları beni oldukça etkiledi. Ameliyat ve sonrası süreçten bahsedersek. Ameliyat 1 ay önce endoskopik yöntem ile gerçekleştirildi. Yeni duyduğum bir yöntem olmasına karşın hocamın konu ile ilgili bilgisi, ameliyat süreçlerini teker teker anlatması ve yöntemin avantajları bana ameliyat olma kararı aldırdı.Ameliyat oldukça başarılı geçti ve kısa sürede normal hayatıma, sanki hiç ameliyat olmamış biri gibi, sağlıklı bir birey olarak geri dönebildim. Özellikle ameliyatta herhangi bir kesik veya dikiş olmadı. Sadece tamponlar vardı. Duymamın normal bir insan seviyesine çıktığını zaten anlıyordum, yapılan işitme testi sonuçlarım da bunu doğruladı. Sizinle iyi ki tanışmışım Hocam, Her şey için teşekkürler…:) 02-06-2016

e..u

Yaklaşık 4 ay önce başlayan basdonmesi kulak çınlaması denge bozukluğu yürüme güçlüğü konuşma bozukluğu gibi şikayetleri ile yaşadığım ildeki kbb doktoruna gittim ve kristal kayması olmuş diyerek ilaçlar manevralar yapıldı bir hafta hastanede yattım. Ancak iyileşme olmadığı gibi daha da kotulestim.hergün acilde serum bağlaniyordu sürekli yatıyor ayağa kalkamiyor işe de gidemiyordum.bir ay önce internette araştırma yaparken Ali Ozdek hocam ile ilgili yorumlari okudum ve kendisine tedavi olmak için randevu aldim.şikayetlerim sabirla dinledi guler yuzu ile hastaligim hakkinda bilgi verdi.hiç bekletmeden testlerim yapıldı ve şimdiye kadar yapilan tedavimin yanlış olduğunu söyleyerek kullandığım ilaçları biraktirdi yeni ilaçlar verdi.bir ay içinde ayağa kalktim artık acile gitmiyorum ataklarim bitti.azcık denge sorunum var Ali hocam kontrolum sirasinda egzersiz yaparsam onunda gececegini soyledi.şükürler olsun 1 ay içinde iyileştim.kabus dolu geçen aylar boyunca boşuna çekmişim.şimdi yeniden doğmuş gibiyim.Ali Ozdek hocama cokkk teşekkür ediyorum kendisinden allah razi olsun.guler yüzlü ekibi özlem hanim ve zuhal hanima da sevgiler gonderiyorum 24-05-2016

u..DABAK

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 01-05-2016

zde..SLAN

Uzun süredir burun septumu eğriliği sebebiyle burun tıkanıklığı problemi yaşamaktaydım. Bir çok doktor araştırdım ve güvendiğim insanların tavsiyeleri üzerine Ali Hoca da karar kıldım. Ali Hoca' nın kapalı teknikle yaptığı operasyon sonucu, ameliyat sonrası dönemde çok konforlu bir iyileşme dönemi geçirdim. Ayrıca burnumda estetik açıdan rahatsız olduğum, eğriliği de oldukça doğal bir görümle düzeltti. Güler yüzlü ve pozitif yaklaşımları ile ilk muayene sonrası oluşturduğu güven, burnumun içerisi ve dışarısındaki düzelmeyi görmem ile perçinlenmiş oldu. Benim gibi daha nicelerine faydalı olmanız dileğiyle... 27-04-2016

ray..çın

Burun tıkanıklığım nedeniyle daha önce 2 kere burun ameliyatı oldum. Ama her ikiside başarısızlıkla sonuçlandı. iyileşmek yerine burnum daha da tıkandı. üstelik burnumda çökme oldu. som ameliyatımı yapan doktor burun kıkırdağımda delinme ve erime olduğunu ve çökmenin bundan kaynaklandığını söyledi. Ne yazık ki yapabileceğimiz birşey yok bununla yaşamaya alışmalısın dedi. yaşam kalitem çok bozuldu. hiç nefes alamıyordum. ta ki uzun araştırmalar sonunda Ali Özdek Hocaya ulaşana kadar. Ali Hoca yaptığı mükemmel ameliyatla hem burun kemiğimdeki deliği kapattı, hem estetik olarak düzeltti, hemde artık nefes alabiliyorum. İyi ki ülkemizde Ali Hoca gibi işinin ehli hekimler var. Keşke ilk ameliyatımdan önce kendisini tanısaydım ve bu sorunlarla hiç uğraşmak zorunda kalmasaydım. Ali Hoca yı burun ameliyatı olmak isteyen herkese tavsiye ederim. 16-04-2016

BRA..DÜCÜ

1 ay önce ali Hocaya burun ameliyatı oldum. Her şey mükemmel oldu. Gerek ameliyatım sırasında gerekse sonrasında hiçbir sıkıntı yaşamadım. Zaten Ali hocayla tanışınca kafanızdaki bütün tereddütlerden kurtuluyorsunuz. Gerçektende işinin ustası. Hocamı tanıdığım ve ona ameliyat olduğum için çok mutluyum. 05-04-2016

ak..�ilova

Daha önce defalarca doktora muayene olmama rağmen burnum ile ilgili tam anlamıyla bilgi ve güven veren olmadı hatta hatta çoğu doktor ben sizin ameliyatınızı yapamam şeklinde çok cümle kurdular en son bi arkadaşımın referansıyla Prof. Dr Ali ÖZDEK hocamı buldum kendisine muane olduğumda son derece güven ve bilgi sahibi idiler sonuç olarak kendisine ameliyat oldum.Burnumun durumu tam olarak 8' e yakın kırık vardı kıkırdaklarım tamamen dağılmış şekilde gelmiştim tamamen nefes alamıyordum şu an 1 ay oldu ameliyat olalı tamemen ileşmemesine rağmen nefes cok guzel alıyorum ve burnumun şekli eskisinden güzel oldu kesinlikle korkmanıza gerek yok çok memnun kalacağınıza eminim. 01-04-2016

ep..n

Kendimi bildimbileli burnumdan nefes alamıyordum bunun uzerine birde kaza geçirdim burnum kırıldı ve özel birhastanede ameliyat oldum yinede nefes alma problemim çözülmedi ameliyat olmaktan cekiniyordum Ali özdek beyi tanıyana kadardı o güler yüzü samimiyeti öz güveni ve bugünkü halim Ali bey çok tesekkür ediyorum iyiki varsınız 28-03-2016

a..maz

İki yıldır vertigo illeti ile uğraşıyordum. Son iki ayda baş ağrısı da eşlik etmeye başlamıştı. Artık "yalnız kalma" fobim oluşmuştu. Bu arada defalarca gittiğim ve "Bununla yaşamaya alış!" diyen doktorlardan ve mr, tomografi ve testkerden de bıkmıştım. Bir akşam şiddetli bir atak geçirdim bu atağımın sonunda olduğum yere kustum. İçinde bulunduğum durum beni çok üzdü. Artık yaşam kalitem iyice düşmüştü. O akşam eşim tesadüfen internete "Ankara, vertigo" yazdı ve şükürler olsun hocamı bulduk. Randevu alma sürecinden, uğurlanana kadar çok nazik bir ağırlanma yaşadık. Ali Hoca'm benimle önce dakikalarca sohbet etti, sonra hastalık öykümü dinledi. Daha önce yaptırdığım testleri titizlikle inceledi ve muayenehanesinde gerekli gördüğü testleri yaptı. Muayenehaneden teşhisim konmuş ve ilaç tedavisine başlamış olarak ayrıldım. Şu an tedaviye başlayalı iki ay oldu. Ataklar henüz devam ediyor ama arası açıldı. En önemlisi önceden atak geçirmediğim günlerde bile her an başım dönecek gibiydi, hep kulaklarımda basınç vardı. Artık atak dışında başım dönmüyor, yaşama sevincimi yeniden buldum ve artık bu hastalığı yeneceğime inanıyorum. Allah hocamızdan razı olsun. Bu hastalık öyle bir şey ki kimse dışarıdan göremediği için sizi anlayamıyor. Çünkü somut olarak "İşte bu" diyemiyorsunuz. Ben iyileşme sürecindeyim. Dilerim herkes şifa bulur. Etik anlayışı, ilgisi, sohbeti ve hekimliği için hocama sonsuz teşekkürler. İnşallah en kısa zamanda sadece onu ve tatlı ekibini sadece ziyaret etmek için muayenehaneye giderim, ataklar için değil. .. Esra Kanmaz. 22-03-2016

jgan muhal..an

bugüne kadar etrafımda yapılmış burunları gördükçe burun ameliyatından korkmuştum Ali Özdek kız kardeşimin burnunu yapana kadar.bambaşka bir güzelliğe döndü suratı değişti ve en güzeli kimse biz söylemeyene kadar burun estetiği oldugunun kimse farkında değil o kadar doğal ve yüzüne yakışır bir burun yaptı ki biz sadece ona emanet ettik ve tahminimizden öte bir burunla güzelleşti.şimdi etrafımda gerçekten gördüğüm en güzel burun estetiği gururla anlatıyor ve öneriyoruz.ameliyat ının her aşamasında yanındaydım hemen iyileşti ve hiç korkulacak bir şey olmadıgını da beraber yaşadık.güzelliğinden ziyade sağlıklı olmasını ve eskisinden daha hassas bir burnu oldugunu zevkle anlatır.müthiş ilgisi güler yüzü ve güvenilirliği zaten tartışılmaz.benim bugüne kadar gördüğüm en sağlıklı ve en güzel burun estetiği oldu bunları gayet içten söylüyorum.bir kez daha yürekten teşekkürler..hiç şüphesiz Ali Özdek in kapısını çalıyorsunuz .. MÜJGAN MUHAL YAMAN 18-03-2016

met..ıkaya

Uzun süredir burun kemiği eğriliği ve burun eti şikayeti neticesinde nefes alma problemi, uyku düzensizliği, yorgunluk, daralma vb. yaşadığım şikayetlerle Prof. Dr. Ali Özdek hocama başvurdum. İlk gittiğim andan itibaren alanındaki hakimiyetini, tecrübesini ve samimiyetini hastasına aktaran bir hekim olduğunu hissettirdi. Ben rahatsızlığımı söyledikten sonra bütün şikayetlerimi ben söylemeden bana tek tek sayması benim gerçekten de doğru yere geldiğimi anlamamı sağladı. Burun eti ve burun kemiği operasyonu toplumda çok önemsenmese de doğru hekime yaptırılmadığı takdirde pek çok sorunlar yaşayan tekrar tekrar ameliyat olan tanıdıklarım bana bu konuda kesinlikle hassas davranmam gerektiğini söylediler. Muayenehanesindeki güler yüzlü ekibi ve sahip oldukları son teknoloji ekipmanlarıyla kısa sürede ve konforlu bir şekilde muayenemi yapıp ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Ameliyatım başarılı geçti ve ertesi gün silikon tamponlarımın çıkmasıyla gerçekten rahat ettim. Ameliyat sonrası en ufak bir ağrı ya da morluk olmadı. Yaklaşık 5 gün sonra normal hayatıma dönüm. Bu konu da benim gibi sorunlar yaşan tüm insanlara tavsiyem burun eti ve burun kemiği ameliyatı sizin hayat kalitenizi yaşam boyu etkileyecek bir operasyon. Kesinlikle işinin ehli olan hekimlere başvurunuz. Ali hocamı herkese gerçekten de gönül ferahlığı ile tavsiye ediyorum. Buradan kendisine tekrar tekrar teşekkür ediyorum... 09-03-2016

..AR

4 yaşındaki kızımın kreşe başlamasından itibaren ortalama 8 aydır geçmeyen ortakulak kulak iltahabı bulunmaktaydı. Bu nedenle belirli aralıklarla 2 ayrı doktora görürdüm ve kullanmadığımız antibiyotik kalmamıştı. Doktorlar bizi işitme testleri için hastaneler yönlendirdiler. Çıkan sonuçta söylenilen kulaklarına tüp takılması gerektiği olmuştu ancak bir türlü güvenip yaptırmamıştım. Araştırmaların sonucu konusunda uzman olduğunu duyduğum doktorumuzu buldum. Geçekten çok samimi güler yüzlü ve oldukça bir kişi. Bize bu ameliyatı yaptırmazsak karşılaşacağımız sorunlardan bahsetti ve aynı zamanda kızımın geniz eti olduğunu bununda birlikte alınması gerektiğini söyledi. Doktorumuzun muayenehanesinin poliklinik ayarında olduğunu her türlü işitme testlerin vs. de yapılabildiğini ,boşuna hastanelerde uğraştığımızı gördük. Sonuç olarak kızım Ali hocamız sayesinde başarılı bir operasyonla sağlığına kavuştu .Doktorumuzu herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum, gidin bir tanışın derim zaten devamı gelir. Hocamıza tekrar teşekkürler....Eda Boyar 26.02.2016 26-02-2016

ih..kin

Ali bey yaklaşık bir ay kadar önce endoskopik yöntemle kulak zarı ameliyatımı yaptı. bazı tereddütlerim vardı yöntemle ilgili ama ameliyattan sonra çok memnun kaldım çünkü acı sıkıntı çekmedim ve iyileşme süresi çok hızlıydı bu sebeple ali beye çok teşekkür ederim 21-02-2016

çe..u

Ben bugüne kadar doktordan korktuğum için hiç tetkik yaptırmamıştım.Uykumda nefes almakta zorlandığım için tavsiye üzerine Prof.Dr.Ali Özdek beye muayene oldum.Kemik eğriliği ve burun etimde şişmeden dolayı ameliyat dediğinde doktoruma güvendiğim için ameliyat olmaya karar verdim.Prof.Dr.Ali Özdek Bey'den ben ve ailem çok memnun kaldık.Kendisine ailem ve kendim adına çok teşekkür ederim. 16-02-2016

han..ı

Sayın hocam öncelikle size sonsuz teşekkürlerimizi sunmak istiyorum bizlere yaklaşık üç aydır süren alt üst olan hayatımızı geri kazandırdığınız için.Yüce rabbime şükürler olsun ki sizin gibi mükemmel ,mesleki deneyimi sonsuz ,hastasına değer veren ,samimi,başarılı bir insanla tanışmayı nasip etti.30.11.2015 günü annem baş dönmesi,mide bulantısı,kusma ,denge kaybı şikayetleri üzerine yaşadığımız ilçede nöroloji uzmanı tarafından hastaneye yatırıldı.Vertigo teşhisi konularak tedaviye başlandı.Bir hafta sonra taburcu edildi fakat annemin şikayetlerinde hiçbir azalma olmadı.Bunun üzerine Konya 'da bir özel hastaneye KBB uzmanına gittik, annem artık yürümeyemez hale gelmişti hemen hastaneye yatış yapıldı.Bütün alanlarda ayrıntılı incelemeleri yapıldı.Beyin emarı ,mide endoskopisi ,kalp ile ilgili araştırmalar,işitme testleri vb.fakat herhangi bir sorun olmadığı sadece psikolojik olabileceği sabırlı olmamızgerektiği, uzun sürebileceği belitilerek 1 ay sonra kontrole gelmemiz ilaçlarını düzgün kullanması tavsiyeleri ile taburcu edildi.2 hafta boyunca evde ilaçları düzgün şekilde kullandık ama annem artık sürekli yatıyordu hiçbir şekilde desteksiz yürüyemez hale geldi.Tekrar aynı hastaneye gittik durumunu görünce yatış yapıldı.Tüm tetkik ve testlerin yapıldığı sadece beyin damarlarına bakılmadığını belirttiler .Sonuçta beyin damarlarında da sorun olmadığı beklememiz gerektiği belirtilerek yine eve döndük.O kadar çaresizdik ki ancak Prof.Dr.Ali Özdek hocamızın yanına 16.01.2016 günü gidinceye kadar...Prof.Dr.Ali Özdek hocamız,sevgili yardımcıları Özlem Hanım ,Zuhal Hanım,Oğuzhan Bey bizi mükemmel bir ilgi ve samimiyetle karşıldılar.Anneme yaklaşık 4 saat yapılan testlerden sonra 2 ay boyunca hiçbir doktorun koyamadığı hastalığının teşhisi hocamız tarafından konuldu.Daha öce kullandığı antibiyotik bir iğnenin yan etkisi sebebiyle(çok nadir olarak karşılaşılan) orta kulaktaki tüm denge merkezi tahrip olmuştu. Hocamız bize hastalığımızı, tedavi şeklini ayrıntılı olarak anlattı. Annemin bu hastalığı yenerek tekrar yürüyebileciğini normal hayatına tekrar dönebileceğini ;.Bunun için annemin fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümüne yatışının yapılması ve dengesinin egzersizlerle gelebileceği söyledi.2 gün sonra annem Prof.Dr.Ali Özdek hocamızın tavsiyesi üzerine Ankara'da hastaneye yatış yapıldı.Annem 4 hafta boyunca burada tedavi gördü.13.02.2016 günü hastaneden taburcu olduk hemen hocamızın yanına gittik.İnanılır gibi değildi yaklaşık 1 ay önce annem tekerlekli sandalyede hocamızın odasına girerken artık yürüyerek girebildi.Hocamızında bu sevinci bizlerden inanın daha fazla yaşadığını gördük.Prof.Dr.Ali Özdek hocam size minnetdarız bize 3 ay sonunda annemizi sağlığına kavuşturduğunuz için.Hocam annemin ve bizlerin dualarındasınız .Her şey için çok teşekkür ediyoruz ,sizin gibi bir doktorumuz olduğu için sonsuz şükürler olsun.Herşey gönlünüzce olsun ,Allah sizden razı olsun .Başarılarınızın devamını dileriz...Seyhan AVCI 15-02-2016

ya..ca

Ben uc yil once AliBey,e kulak zarı ameliyatı oldum.Yıllardır kulak agrisi cekiyordum ve her gittiğim doktor ameliyat olmami soyluyordu.Fakat ben korkumdan dolayı olmaya cesaret edemiyordum.Tâki Ali Bey,le tanişana kadar.Onun bana verdiği güven sayesinde ameliyatımı oldum.Ayrıca kulağımdaki iltahap beynime doğru ilerleyip kemiklerim kireç bağlamistı.5 saat süren ameliyat sayesinde yüz felci riskimde olmadı.Ali Bey,in başarısı sayesinde sağliğíma kavustum.Artık hiç kulağım ağrımıyor hicde izi yok. Benim gibi korkan ve erteleyen herkese kesinlikle tavsiye ederim.İyiki varsınız.Derya Tunca 02-02-2016

al..�

önce allaha sonra doktrin ali özdek hocama binlerce teşekkür ederim ben onbir yıl önce kulagimin uguultusuyla başlayan bayilmalarim başladı ve çok yere gittim çare bulamadım taki ali hocoma rasgelenedek suancok iyim hayata yeniden basadm bütün hastalarına çok itina gösteren hocam seni ben ve ailem çok seviyoruz ben ikbal taş 29-01-2016

al..�an

Merhaba; Yaklaşık 4.5 yıl önce ani işitme kaybıyla annemde ortaya çıkan meniere rahatsızlığından dolayı kabus dolu günler yaşadık. Temmuz 2015 itibariyle öyle bir safhaya gelmişti ki durum, tüm ailenin psikolojisi bozulmuştu. Her gün şiddetli baş dönmeleri akabinde yaşanan kusma ve saatlerce süren ataklar acil de son buluyordu. Hiçbir şekilde annemi yalnız bırakamadığımız gibi hepimizin sosyal hayatı da alt üst olmuştu. Gerek Ankara'da gerekse İstanbul'da birçok doktora muayene olduk, defalarca ilaç tedavisi ve tetkiklere tabi tutulduk ama ne yazık ki hiçbirisinden bu süreçte sonuç alamadık. Bir gün artık gerçekten bu hastalık için kesin bir çözümün olmadığını düşünürken Ali Bey ile bu platformda karşılaştım. İlk muayenede tanıyı ve gerçek hasarın hangi noktada olduğunu ortaya koyarak,tedirginliğimizden kaynaklı sorduğumuz tüm saçma soruları dahi cevaplayarak sabır ve hoşgörüyle bir tedavi süreci yürüttü. Kendisiyle henüz 2 ayı geride bıraktık.Ve annem defalarca şükürler olsun ki atak geçirmedi.Onunla tanışmak tabir i caizse bizim hayatımızda bir dönüm noktası oldu. Sadece işini icra etmiyor aynı zamanda hasta psikolojisinden de çok iyi anlıyor ve sizin sürece kanalize olmanız için tüm mütevaziliğiyle elinden geleni yapıyor.Kulak Burun Boğaz'da kesinlikle tercih edilecek isim. Özellikle meniere/vertigo konusunda... Hersey icin cok tesekkürker; huzur borçluyuz... Sevgiler Doğan Ailesi 19-01-2016

rahim..LYAZ

İlgilenen bir doktor.kendisine teşekkür ederim. 05-01-2016

tafa..lu

Üç yıl önce bir gün uykudan çok şiddetli bir baş dönmesi ile uyandım. Defalarca kustum. Kesin kalp krizi geçiriyorum ve ölecem diye düşündüm. Hemen en yakın acil servise gittim. Sabaha kadar ilaçlı bir serum verdiler. Vertigo hastalığım olduğunu ve kulak burun boğaz doktoruna gitmemi söylediler. Ondan 3 ay sonra yine benzer şekilde baş dönmem oldu ve kulağımda işitme kaybı oldu. Gittiğim doktor meniyer hastalığım olduğunu ve baş dönmelerimin ondan olduğunu söyledi. İlaç kullanmaya başladım. Ancak iyileşmek bir yana dahada kötüleştim. Son 6 aydır hayatım kabusa dönüştü. Haftada 2-3 geceyi hastane acillerinde geçirmeye başladım. İşime gidemez olmuştum. Gitmediğim doktor, kullanmadığım ilaç kalmadı. Ama bir türlü baş dönmesinden kurtulamadım. Sonunda başka bir hastanın önerisiyle Ali Özdek Hocaya ulaştım. Hoca sağolsun beni bir saat dinledi, ayrıntılı muayene etti. Daha önce yapılmamış olan denge testlerini yaptı. Sonra kulağıma bir hafta ara ile 2 defa iğne yaptı. O günden beri bir daha hiç baş dönmem olmadı. Tekrar eski sağlığıma kavuştum. Çok şükür bu ülkede Ali hoca gibi işinin ehli hocalar var. Hocam Allah senden razı olsun. Her gün sana dua ediyorum. 30-12-2015

isa..�ar

Çocukluğumdan beri burnumun şeklinden dolayı mutsuzdum.Üstelik nefeste alamıyordum.Fotoğraf çektirmekten nefret ediyordum.Ali Özdek hocama ameliyat oldum.Burnumun hem içini hemde şeklini düzeltti.Burnumun bu kadar güzel olabileceğini hayal bile edemezdim.Ellerinize sağlık hocam. 23-12-2015

met..ı

Ali Hocam size sonsuz teşekkürler ediyorum. Bana o kadar güzel bir burun ameliyatı yaptınız ki çok mutluyum. Yeniden doğmuş gibi hissediyorum. Burnumdan sorunsuzca nefes alıyorum. Şekli tam istediğim gibi oldu. O kadar doğal ve güzelki kimse ameliyat olduğumu anlamıyor. Ali Hocam burun ameliyatı olmak isteyen herkese sizi tavsiye ediyorum hocam. 25-11-2015

�mur..�ar

Çocukluğumdan beri kulak problemi yaşıyordum. Sık sık hastalanıyordum. Kulağımdan kötü kokulu iltihaplar akıyordu. Son zamanlarda az işitmeye başladım. Devlet hastanesinde gittiğim doktor kulak zarımın delik olduğunu ve içinin iltihapla kaplı olduğunu ve acil ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Ameliyat olmazsan menenjit olursun iltihap beynine gider dedi. Ama ameliyatta yüz felci olabileceğimi söyledi. Yüz felcini duyunca çok korktum ve ameliyat olmadım. İyi bir doktor araştırmaya başladım. Bir hemşire yakınımız Ali ÖZDEK hocayı tavsiye etti. Çok başarılı bir doktor olduğunu söyledi. Ali hocamla tanışınca ne kadar haklı olduğunu anladım. Hoca çok güler yüzlü, hastasına güven veren ve çok bilgili bir doktor. Bütün sorularımı sabırla dinleyip hepsini yanıtladı. Beni korkularımdan kurtardı. Üstelik endoskopik yöntemle çok başarılı bir ameliyat yaptı. Kulak zarımı tamir etti. İşitmem düzeldi. Artık rahatlıkla yüzebiliyorum. Ben Ali hoca kadar hastasıyla ilgilenen bir doktor görmedim. Hocamı herkese tavsiye ediyorum. 25-11-2015

an..ar

Kendimi bildim bileli burnumdan nefes alamıyorum.Son zamanlarda kokuda alamaz olmuştum.Sürekli burun akıntım oluyordu.Elimden selpak düşmez olmuştu.Defalarca sinüzit diye ilaç kullandım ama iyileşemedim.En sonunda bir doktor burnumda polip denilen etler olduğunu ve burun kemiğimin kırık olduğunu söyledi.Ameliyat olmam gerektiğini ama poliplerin bütün burnumu doldurduğu için kendisinin bunu yapamayacağını, tecrübeli bir cerraha gitmem gerektiğini söyledi.Bana doktor Ali Özdek'i tavsiye etti.Ali Hocanın muayenehanesine gittim.Beni muayene ettikten sonra doktorumun söylediklerinin doğru olduğunu ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi.3 ay önce ameliyat oldum.Bütün şikayetlerim geçti.Ameliyatım da çok rahat oldu.Hiçbir ağrım olmadı.Yüzüm morarmadı.Buradan hocama saygılarımı sunuyorum. 25-11-2015

..

Üç yıl önce bir gün uykudan çok şiddetli bir baş dönmesi ile uyandım. Defalarca kustum. Kesin kalp krizi geçiriyorum ve ölecem diye düşündüm. Hemen en yakın acil servise gittim. Sabaha kadar ilaçlı bir serum verdiler. Vertigo hastalığım olduğunu ve kulak burun boğaz doktoruna gitmemi söylediler. Ondan 3 ay sonra yine benzer şekilde baş dönmem oldu ve kulağımda işitme kaybı oldu. Gittiğim doktor meniyer hastalığım olduğunu ve baş dönmelerimin ondan olduğunu söyledi. İlaç kullanmaya başladım. Ancak iyileşmek bir yana dahada kötüleştim. Son 6 aydır hayatım kabusa dönüştü. Haftada 2-3 geceyi hastane acillerinde geçirmeye başladım. İşime gidemez olmuştum. Gitmediğim doktor, kullanmadığım ilaç kalmadı. Ama bir türlü baş dönmesinden kurtulamadım. Sonunda başka bir hastanın önerisiyle Ali Özdek Hocaya ulaştım. Hoca sağolsun beni bir saat dinledi, ayrıntılı muayene etti. Daha önce yapılmamış olan denge testlerini yaptı. Sonra kulağıma bir hafta ara ile 2 defa iğne yaptı. O günden beri bir daha hiç baş dönmem olmadı. Tekrar eski sağlığıma kavuştum. Çok şükür bu ülkede Ali hoca gibi işinin ehli hocalar var. Hocam Allah senden razı olsun. Her gün sana dua ediyorum. 25-11-2015

lide..en

Sevgili doktorum Ali Bey'e 2 ay önce burun ameliyatı oldum. Ameliyattan sonra şişme ve morarma minimum derecede oldu 1 haftada toparlanıp eski halime döndüm ve kimse ameliyat olduğumu anlamıyor. Hem estetik açıdan hem sağlık açısından tüm problemlerim ortadan kalktı. Ameliyatla ilgili tüm korkularımı ortadan kaldıran doktoruma; bilgisi, tecrübesi, güleryüzü için minnettarım. Sonsuz teşekkürler. 10-11-2015

ir..DIZ

Uzun zamandır burnumdan nefes alamıyordum. Arasıra burnum kanıyordu. Gittiğim birkaç doktor burnumda kemik eğriliği olduğunu ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Ama daha önce çevremde bu tür ameliyatlar olan kişilerin çok acı çektiklerini ve ameliyattan sonrada iyileşmediklerini öğrendim. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Ali Hocama gittim. Hocanın daha muayenehanesine girer girmez farklı bir yere geldiğimi anladım. Hocayla tanışınca güleryüzü, mütevaziliği ve gösterdiği samimiyet beni çok mutlu etti. Onun tavsiyesine uyarak kendimi ona teslim ettim. 1 ay önce burun ameliyatı oldum. Ameliyatın bu kadar rahat ve başarılı olacağını bilseydim bugüne kadar beklemezdim. Şu anda çok rahatım ve Ali hocama her gün dua ediyorum. 24-10-2015

�mur..abacak

Annem belli dönemlerde en fazla 3 gün süren baş dönmeleri yaşıyordu ve bunun üstüne gittiğimiz doktorlar VERTİGO teşhisi koymuştu. Bu sefer 1 aydan fazla süren ve denge kaybına neden olan baş dönmesi yaşadı. İstanbulda yaşıyoruz ,birden çok kbb ve nöroloji doktoruna gittik çeşitli kan testleri yapıldı ve MR çekildi, sonuçları temiz çıktı anneme sürekli yeni ilaçlar yazıldı ve hiçbir faydası olmadı. Psikolojik olabilir dediler. Bir kaç dakika süren ataklar oluşmaya başladı annem yürümekte bile zorlanıyordu geceleri uyuyamıyordu bir sabah oldukca kötüleşti ve götürdüğümüz hastanedeki KBB uzmanı annemin geçirdiği yoğun atakların normal olmadığını ve detaylı testler yaptırmamızı ama bu testleri yapabilecek yeterliliğe sahip olmadığını sadece bu hastalık üzerine çalışmalarını yapan Prof.Dr.Ali Özdek ile görüşmemizi söyledi.Ankaradaki muayehanesine gittik ve güler yüzüyle bizi karşıladı. Annemin rahatsızlığını dinledi ve bir kaç denge testinden sonra Poziyonel Vertigo teşhisi koydu. Anneme egzersiz yaptırarak bu durumu düzelticeğini söyledi.Kullandığımız ilaçları bıraktırdı daha sonra yaptığı egzersizleri evde tekrar etmemizi söyledi. Annem oldukca zor geçiriyordu bu hastalığı.öBirer gün aralarla kontrole çağırdı her zaman güler yüzüyle karşıladı bizi,egzersizle beraber testleri tekrarladı. 4. Günün sonunda son kontrole gittiğimizde annem eski yaşantısına dönebildi. Ve ne bir ilaç ne bir ameliyat sadece egzersizlerle bunu başardı. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır annemizin gülüşlerini tekrardan bize sundu. Ellerinde mucize var. Böyle hocalarımızın değeri bilinmeli. 21-10-2015

an..talay

Bundan yaklaşık 5 sene önce burun ameliyatımı yapan Ali Hocama burada bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Hocam sanırım siz olmasaydınız bu ameliyatı yaptırmayı o güne kadar defalarca düşünmüş ve başka hekimlere de görünmüş olmama rağmen karar veremezdim. Sizin güven verici konuşmalarınız ve güleryüzünüz sayesinde olduğum ameliyat sonucunda şu an sağlıklı ve son derece doğal görünümlü bir buruna sahibim. Ellerinize sağlık.... 09-09-2015

zullah..ılmış

Hocama hic muayene olmadım ama burdaki hassasiyeti Sabırla bana ilgisi hocam tesekkur ederim .. Büyükasının cok büyüksunuz.. 02-09-2015

lşah..süz

Baş dönmesi ve kulak çınlaması şikayetlerim nedeniyle yaptığım araştırmalar sonucu Prof. Dr. Ali Özdek hocama ulaştık. Muayenehanesinde kendisi ve ekibi güler yüzlü ve ilgiliydi. Muayenehanede kapsamlı vertigo laboratuvarıyla karşılaştım. İki saat süren çeşitli denge testleri yapıldı.Bu testler sonucu bir miktar işitme kaybım olduğu ortaya çıktı. Hocam hastalığımla ilgili sorduğum soruları sabırla, detaylı bir şekilde yanıtladı. Kendisiyle tanıştığım için çok memnunum. 04-08-2015

iye..urkaynak Coşkun

4 yaşındaki kızımın bir süredir geceleri horlaması başlamıştı. sürekli ağzı açık uyuyordu. Gittiğim doktor kulaklarına şöyle bir bakıp kulağında sıvı olduğunu ve geniz eti olduğunu ve acilen ameliyat edilmesi gerektiğini söyledi. bir arkadaşım vasıtasıyla Ali Hocama ulaştık. iyikide öyle yapmışız. Daha muayenesine girer girmez çok doğru bir yerde olduğumuzu anladım. özenle ve çok şık döşenmiş bir bekleme salonunda bizi çok güler yüzlü ve ilgili bir sekreter karşıladı. Randevu saatinden biraz önce gitmiştik. beklerken sekreter hanım kızımı ve beni çocuk oyun odasına aldı. muayane için içeri girdiğimizde hocamın güleryüzü ile karşılaştık. Kızımla o kadar güzel bir diyalog kurduki, çocukları çok sevdiği ve onlarla iyi anlaştığı her halinden belli oluyordu. Çok detaylı bir muayene yaptı. Kızımın kulağını ve geniz etini bize endoskopla gösterdi. Daha sonra kızımın işitme testi ve kulak basınç ölçümü yapıldı. Üstelik tüm bu testler muayenehanesinde mevcuttu. İlk kez bu kadar kapsamlı bir doktor muayenehanesine rastladım. testler tamamlandıktan sonra ameliyatı gerektiren bir durum olmadığını ilaç tedavisinin yeterli olduğunu söyledi. iki aylık bir tedavi sonrasında her şey normale döndü. Bundan sonra Ali Hocamdan başka bir doktora gitmem. İyi ki size rastladık hocam. Size sonsuz teşekkürler ederim. 28-07-2015

i..

Merhabalar 4 yıl önce gırtlak kanseri oldum. Teşhisi koyan doktor ameliyatla gırtlağımın alınacağını ve nefes boruma açılan bir delikten ömür boyu nefes alacağımı söyledi. bunun üzerine epeyce bir araştırmadan sonra Dr Ali Özdeke ulaştık. Kendisi ile görüştüğümüzde beni çok detaylı muayene etti. tomografi filimlerimi inceledi. sonrasında hastalığımı çok detaylı bir şekilde bana anlattı. kendisinin samimi yaklaşımı ve konuşmalarındaki bilgeliği beni çok etkiledi. Üstelik ameliyattaki duruma göre gırtlağımın bir kısmının korunabileceğini söyledi. ve de söylediği gibi oldu. gırtlağımın büyük bir kısmı ile ses tellerimi ameliyatta koruyarak tüm kanseri temizledi. şu anda 4 yıl geçti ve hastalığımda tekrarlama olmadı. nefes borumada delik açılmadı ve eskisi gibi konuşabiliyorum. şu an gören hiç kimse ameliyat olduğumu anlamıyor. Sana sürekli dua ediyorum hocam.Allah senden razı olsun. 27-07-2015

ket..ın

Ali hocama 1 yıl önce rinoplasti ameliyatı oldum. Çok araştırma yaptım ve sonunda kendisinin ismine ulaştım. Ameliyatım çok başarılı geçti. Burnum çok doğal ve kimse ameliyat olduğuma inanmıyor. Ameliyat sonrası hiç sıkıntım olmadı. Hocamın ellerine sağlık. Çok profesyonel bir insana ameliyat olduğum için çok şanslıyım. Sayenizde psikolojim düzeldi ve çok mutluyum. Teşekkürler hocam. Sevgiler. 26-05-2015

lı..hin

ali beyle 2005 yılında kendisi ankara hastanesinde çalışıyorken tanıştım ses kısıklıgı nedeni ile bir doktor arkadaşımla birkaç doktor arkadaşına götürdü beni hepsi yakın bir zamanda geçecegini söyledi son olarak ali beye gittik ali bey güleryüzlü sagolsun çok alakadar oldu yaptıgı tetkikler neticesinde gırtlak kanseri oldugumu ögrendim allahın lutfu işte birkaç doktora gittim ama ali bey hastalıgı teşhis etti ameliyat olmam gerektigini söyledi kendisine çok güveniyordum beni ikna etti amelitat oldum kendisi aynı zamanda estetikçi oldugundan boynumu tamamen kesmişlerdi şu an ameliyat izini direket olarak görmek zor saglıgıma kavuştum ameliyattan sonrada benimle yakından ilgilendi konroller esnasında da o şen espirili hali hiç degişmedi önce rabbime sonra ali beye şükranlarımı sunuyorum saglıgıma kavuştum hani derlerya ikinci hayatımı yaşıyorum allah kendisinin yar ve yardımcısı olsun en kalbi duygularımı sevgilerimi gönderiyorum 16-05-2015

�ba..�an

Bir yıl önce 7 yaşındaki oğlumun boğazında kist olduğunu öğrendiğim. oğlumun tedavisi için ameliyat olması gerektiği söylendi söz konusu çocuğum olunca iki kere düşünmem gerkiyordu tavsiyeler ve memnuniyetler üzerine Ali hocamla tanıştım hocam hastalığımız hakkında bizi çok güzel bilgilendirdi tedavimiz konusunda gerekli tüm açıklamaları yaptı tabiki anne olduğum için bir çok soruma güler yüzüyle samimiyetiyle cevap verdi çocuklarla olan güçlü bağıyla oğlumu ve beni ameliyata ikna etti. çok şükür oğlum sağlığına kavuştu bende rahat bir nefes aldım hocama teşekkür ediyorum. 13-05-2015

�egül..ç

Ben yıllardır kulak ağrısı şikayetiyle hastaneye başvuran fakat olumlu sonuç alamayan hastalardan biriydim taki Ali hocamla karşılaşana kadar.Yine şiddetli bir ağrıyla hastaneye başvurdum ve bana kulağımda kolesteatom olduğu acil olarak ameliyat olmam gerektiği ve bununla birlikte ameliyat sonrası risk olarak yüz felci geçirebileceğim işitmemi tamamen kaybedebileceğim söylendi çaresiz kafam karışık korku içinde evime döndüm. bunun üzerine iyi bir Dr. arayışı içine girdim ve tavsiyeler üzerine Ali hocamla tanıştım durumumdan bahsettim hocam sağ olsun bütün samimiyetiyle,içtenliği ve tabiki güler yüzüyle önce rahatsızlığım hakkında daha sonra ameliyatım hakkında beni bilgilendirdi. bütün sorularımı büyük bir sabırla dinleyip cevaplandırdı hocamın bana verdiği güven duygusuyla ameliyatımı olmaya karar verdim ve çok başarılı bir operasyon oldu bahsedilen risklerin hiç biriyle karşılaşmadım hocama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. 13-05-2015

as..demir

Malatyada yaşayan kız yeğenimin kulak önünde 5-6 ayda giderek büyüyen sert bir şişlik oldu. Gittiğimiz doktor tahliller neticesinde tükrük bezinde kitle olduğunu ve ameliyatla alınması gerektiğini söyledi. Ancak yüz sinirinin kitleye çok yakın olduğunu ve ameliyat sonrasında yüz felci riski olduğunu söyledi. Bunun üzerine yaptığımız araştırmalar sonucu Ali Özdek Hocaya ulaştık. Kendisi güleryüzü, samimiyeti ve tecrübesi ile bizi çok rahatlattı. Ameliyatmızı başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Şu anda hiç bir sıkıntımız kalmadı. Ali Hocama teşekkür ediyorum..Alhas Bozdemir 11-05-2015

an..kalp

Çocukluğumdan beri burnumda nefes alma problemim vardı.Ayrıca büyüklüğünden dolayı ve herkesin dalga geçmesinden rahatsızlık duyuyordum.Bir çok kez ameliyat olmayı denedim fakat korktum ve güvenemedim.Taki Ali hocayı tanıyana kadar.Sayın Prof.Ali Özdekin kişiliği, insanca yaklaşımı ve güler yüzü bana güven verdi.Şuanda burnumda hiç bir problem yok çok memnunum.Hocama sonsuz teşekkürler ve saygılar. 30-04-2015

128 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ali Özdek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Reaktif lenf nodu

  Reaktif lenf nodu reaktif lenf nodu mrb iyi günler hocam 38 yaşındayım koltuk altımda sızlama vardı dr gittim dr ultrason çekimi yaptırdı her iki aksillada kısa aksı 1 cm geçmeyen bir kaç adet reaktif lenf nodu izlendi her iki inguinal bölgede kısa aksı 1 cm geçmeyen birkaç adet reaktif lenf nodu i... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ali Özdek

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Buruna dezenfektan girmesi

  Hocam spreyi yanlış tuttuğum için burnuma dezenfektan girdi. içinde hidrojen peroksit, etanol ve gliserin var. banyoya koşana kadar kurudu. su çekip yıkadım sirke sürdüm. ama nefes alınca boğazımda kokusunu hissettim. bir problem olur mu?

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ali Özdek

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ali Özdek ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Ali Özdek ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 31 69

Prof. Dr. Ali Özdek için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Ali Özdek için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Ali Özdek için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Ali Özdek hangi kurumlar Ali Özdek ile anlaşmalı?
Prof. Dr. Ali Özdek ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Halkbank , Vakıfbank , TC Merkez Bankası , Garanti Bankası )

Prof. Dr. Ali Özdek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ali Özdek Prof. Dr. Ali ÖZDEK Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Ali Özdek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ali Özdek Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Orta kulak ameliyatı, Kulak tüpü takılması, Septum perforasyon onarımı, Tonsillektomi, Adenoidektomi, Akustik nörinom cerrahisi, Bademcik ameliyatı, Beyin sapı odyometrisi, Endoskopik sinüs cerrahisi, Geniz eti ameliyatı alanlarında hizmet veriyor ve Vertigo (Baş Dönmesi), Baş Dönmeleri, Çocuk Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Genel Kulak Burun Boğaz, Bademcik Ve Genizeti hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Ali Özdek için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Ali Özdek muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ali Özdek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Ali Özdek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Ali Özdek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.