Psk. Öznur Mandacı Şahan

Psikoloji - İzmir
5.0

Bireysel Terapi, Ergen Terapi, Kabul ve adanmışlık terapisi

“Sevgili öznur hanıma yaygın anksiyete bozukluğu ile gittim ve çok memnun kaldım. Profesyonel ve yetk...” Devamı

Psk. Öznur Mandacı Şahan

Psikolog Öznur Mandacı Şahan, İstanbul’da doğmuştur. Psikoloji alanına olan ilgisi erken yaşlarda başlamıştır ve üniversite öncesi gönüllü staj ve çalışmaları olmuştur. Hayalini kurduğu lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamışıtr. Üniversite eğitimi süresince deneyim kazanmak adına çeşitli hastaneler, anaokulları, ve özel kliniklerde gönüllü ve zorunlu staj yapmıştır.

Lisans eğitimin ardından eğitimlerini ve süpervizyon süreçlerini tamamlayarak Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) ve Kabul ve Kararlılık Terapisi (ACT) uygulayıcısı olmuştur. Seanslarında yoğunlukla ergen ve yetişkinlerle çalışmaktadır.

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT), Kabul ve Adanmışlık Terapisi (ACT), Bilinçli Farkındalık (MBSR, MBCT), Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi yaklaşımlarını takip etmektedir.

Danışanlarıyla ilerleken alanıyla ilişkili güncel bilimsel araştırma ve terapi yaklaşımlarını literatürden takip ederken kendini güncelleyen, profesyonelliği, yargılamamayı, saygıyı ve koşulsuz kabulü mesleki değerleri olarak görerek her gün kendini geliştirmeye devam ederken bilgilerini ve deneyimlerini birleştirerek kendini geliştirmiş bir uzmandır.

3 yıldır Karşıyaka Bostanlı’da bulunan PsikoEvim Psikoloji Merkezi’nde yetişkin ve ergenler ile bireysel terapilerini yüz yüze gerçekleştirmektedir ve online terapi desteği de sağlamaktadır.

PsikoEvim Psikoloji Merkezi’nin eğitim birimi olan PsikoEvim Akademi’nin sorumlu kadrosundadır.

Aynı zamanda, Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Uygulayıcısıdır. Çeşitli anaokullarında çocuklar için duygu regülasyon atölyeleri düzenlemekte ve aile danışmanlığı yapmaktadır.

Psikoevim Psikoloji Merkezi
Cemal Gürsel Caddesi No:97 Daire:4 Bostanlı Karşıyaka/İzmir
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Bireysel Danışmanlık Bireysel psikolojik danışmanlık Bireysel rehberlik Bireysel terapilerde mindfulness Bireysel terapi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Nakit Havale/EFT Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Psikolog Öznur Mandacı Şahan, İstanbul’da doğmuştur. Psikoloji alanına olan ilgisi erken yaşlarda başlamıştır ve üniversite öncesi gönüllü staj ve çalışmaları olmuştur. Hayalini kurduğu lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamışıtr. Üniversite eğitimi süresince deneyim kazanmak adına çeşitli hastaneler, anaokulları, ve özel kliniklerde gönüllü ve zorunlu staj yapmıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

English

İlgi Alanları

Bireysel Terapi Ergen Terapi Kabul ve adanmışlık terapisi ACT/ Kabul ve Kararlılık Terapisi Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (232) 218 23 32

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AK
Ali K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Yaygın anksiyete
Psikoevim Psikoloji Merkezi

Sevgili öznur hanıma yaygın anksiyete bozukluğu ile gittim ve çok memnun kaldım. Profesyonel ve yetkin bir psikolog aynı zamanda şefkatli ve sıcakkanlı uzun zamandır ilaç kullandığım için farklı psikolog ve psikiyatr görüşmelerimde olmuştu ama hiç bu kadar verim almamıştım. Kısa bir zamanda baya yol aldık. Terapi yöntemi kabul ve kararlılık terapisi önceden gittiğim uzmanlar farklı yöntemler kullanıyordu ama kabul ve kararlılık terapisiyle anksiyete ile olan ilişkim eskisi gibi değil. Hayatıma kattığı keşfettiğimiz tüm değerler için anksiyetem ile savaşarak değil onunla beraber yürümeyi öğrettiği için psikoloğuma çok teşekkür ediyorum.

BE
Buk*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Kabul ve kararlılık terapisi
Psikoevim Psikoloji Merkezi

Oznur hanima bir arkadasimin tavsiyesi ile agir depresyon sebebimle ulastim. Seanslarla kendimi hayatimi degerlerimi duygularimi dusuncelerimi kesfettim. Birey olmak demisti ilk seansimizda bugun aylar sonra seanslarimizi bitirirken birey olurken beraber ilerledigimiz için kendisine cok tesekkurler. Cok cok tavsiye ederim.

Ber*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Bireysel psikolojik danışmanlık
Psikoevim Psikoloji Merkezi

Daha önce 2 psikolog deneyimim olmuştu fakat Öznur hanımla ilk defa daha ilk seanstan bende bazı konularda farkındalıklar oluştu. Kendisine çok teşekkür ediyorum, genç yaşına rağmen fazlasıyla olgun, profesyonel ve güven hissi yaratıyor.

ss
Sem*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Kaygı Bozuklukları
Psikoevim Psikoloji Merkezi

Öznur hanıma kaygı bozukluğu sebebiyle gittim bu durum günlük hayatımı etkilemeye başlamıştı.Terapiye başlayalı 5 seans oldu daha başındayız ancak 5 seansta bile kaygılarıma farklı bir yerden bakmaya başladım. Bu süreçte öznur hanımla çok güzel bir bağ kurduk. Terapiye başlayarak kendime en büyük iyiliği yaptığımı düşünüyorum özellikle bu yolculuğa Öznur hanımla başlamış olmak benim için oldukça mutluluk verici. Çok çok teşekkür ediyorum kendisine.

İY
İlk*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Kaygı Bozuklukları
Psikoevim Psikoloji Merkezi

Pandemi sonrası artan kaygılarım sebebiyle gittim öznur hanıma çok memnun kaldım.Kendisi başarılı bir psikolog çok teşekkür ediyorum ve herkrse tavsiye ediyorum.

HA
Hak*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Bireysel psikolojik danışmanlık
Psikoevim Psikoloji Merkezi

İletişimi son derece kuvvetli, güleryüzlü bir danışmanlık hizmetiydi.

DV
Dos*** V***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Psikoevim Psikoloji Merkezi

Öznur hanımdan yoğun kaygılarım nedeniyle uzun süre terapi desteği aldım. Uzun yıllar boyunca gitmediğim psikolog psikiyatrist kalmadı. Ancak kaygılarımı bir türlü çözemiyordum. Öznur hanım ilk seanstan itibaren içinde bulunduğum süreci bana çok iyi açıkladı. Ve kendisiyle yaptığımız seanslar sonucunda artık kaygılarımla baş etmeyi öğrendim. Yolculuğumuz hala devam etmekte, kaygılarımla baş etmeyi öğrenmiş olsam da kendisinin yaşam boyu ihtiyaç duyduğumda bana destek olmasını çok isterim. Alanında çok profesyonel olduğunu düşündüğüm için herkese tavsiye ederim.

İY
İre*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Bireysel terapi
Psikoevim Psikoloji Merkezi

16 yaşındaki ergen kızımız için aile olarak çok zorlanıyorduk ne düşündüğünü ne yaşadığını anlayamıyorduk bunun için öznur hanıma gittik. Kızım ve biz çok memnun kaldık. Kısa zamanda çok pozitif etkisi oldu.Ergen ebeveynlerine tavsiye ederim.

dd
Der*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Psikoevim Psikoloji Merkezi

terapiye başlamak benim için bir dönüm noktası oldu aklı hep geçmişte takılı kalmış korkularıyla baş edemeyen herkese her şeye güven duygusunu yitirmiş biriydim tekrar özgüvenimin yerine gelmesi ve etrafındakilere güvenmeye başlamamın sebebidir öznur hanım.
yaklaşımı kalbinin güzelliği yüzüne yansıyan biri sayesinde daha emin adımlarla ilerliyorum hayatımda tavsiye ederim :)

cc
Can*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce
Psikoevim Psikoloji Merkezi

Ağır bir depresyon sürecindeyken arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim öznur hanıma. Artık iyileşebileceğime hiç inanmadığım bir dönemde son bir şans olarak düşünüp gitmiştim. Önce özgüvenim üzerine çalıştık. Sonrasında duygularımı ve hayatımı çalıştık. 9 aylık bir terapi desteğinin ardından bugün seanslarımız bitti. İyi ki yollarımız kesişmiş artık hayatıma daha farklı bakıyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Psk. Öznur Mandacı Şahan ile nasıl iletişime geçerim?

Psk. Öznur Mandacı Şahan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Psk. Öznur Mandacı Şahan için nasıl randevu alabilirim?

Psk. Öznur Mandacı Şahan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +902322182332

Psk. Öznur Mandacı Şahan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Öznur Mandacı Şahan Psikoevim Psikoloji Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Psk. Öznur Mandacı Şahan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Öznur Mandacı Şahan Psikoloji uzmanıdır. Bireysel Terapi, Ergen Terapi, Kabul ve adanmışlık terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Bireysel Danışmanlık, Bireysel psikolojik danışmanlık, Bireysel rehberlik hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube