Psk. Özge Akgün

Psikoloji, Aile Danışmanı (Psikolog) - Ankara
4.9

Oyun Terapisi, Çocuk ve Ergen Problemleri, Çocuk Terapisi

“Özge Hanım’ın yanında çocuğum da ben de kendimizi emin ellerde hissediyoruz. Çocuğumun artık bir abl...” Devamı

Psk. Özge Akgün

Psikolog Özge Akgün. Çankaya Üniversitesi Psikoloji %100 İngilizce Bölümünü Onur Öğrencisi olarak bitirerek Psikolog unvanı almaya hak kazanmıştır. Lisans eğitimi süresince insan hayatına dokunmadan, insan ile çalışılamayacağına inandığı için gönüllü bir şekilde çeşitli derneklerde görev almıştır. Bunlar; Türk Psikologlar Derneği Kadın ve Toplumsal Cinsiyet Çalışmaları Öğrenci Komisyonu Ekip Sorumluluğu (6 ay) Genç Psikologlar Meclisi Psi’us Fikiryum Dergi Yazarlığı, Toplum Gönüllüleri Vakfı ile yürütülen Eğitimde Fırsat Eşitsizliği Projesi kapsamında mentörlük ve çok sayıda dernek üyeliği ile devam etmiştir.

Aynı zamanda Prof.Dr. Ertuğrul Köroğlu’nun kurmuş olduğu Boylam Psikiyatri Hastanesi’nde Psikiyatri ve Amatem kısmında 5 hafta süren Klinik Görüşme, Psikopatolojik belirti tanıma, mesleki beceri kazandırma eğitimlerine katılıp psikiyatrik görüşmelere katılma şansı bulmuştur. Bu deneyiminin yanında Adana Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İl Müdürlüğü, Adana Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Hizmet Merkezi, Güney Adana Hastanesi Psikiyatri Hastanesi, Metro Hastanesi Uyku Laboratuvarı, Adana Kariyer Aile Danışmanlık Merkezi ve Adana Dikkat Eksikliği Merkezi gibi çeşitli yataklı servis ve danışmanlık merkezleri ve bakanlıkta staj yapmıştır. Amerika Bilişsel Davranışçı Terapileri Akademisi’nin (Academy of Cognitive and Behavioral Therapies) sertifikalı Bilişsel Davranışçı Terapisti Prof. Dr. Zeynep Karataş’tan 100 saatlik Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi ve Süpervizyonu almıştır. Uzman Klinik Psikolog Fundem Ecem’den Bütüncül Oyun Terapisi Eğitimi ve Doç. Dr. Özlem Tugay’dan Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Uzman Klinik Psikolog Gülçin Keskin’den Çift ve Cinsel Terapi eğitimi almıştır. Doç.Dr. Hülya Bingöl’den Attentioner Eğitimi, Moxo Türkiye’den Moxo Testi Uygulayıcı Eğitimi, Beck Insitute’den CBT for ADHD in Youth Eğitimine katılmıştır ve Çocuklar için Objektif Testler eğitimini tamamlamıştır. Üniversite Onaylı 450 saatlik Aile Danışmanlığı Eğitimi’ni tamamlamıştır.

Terapide iyileştirici gücün çoğunluğunun ilişki kurmaktan geçtiğine inanan Psk. Özge Akgün danışanları ile şeffaf, güvene dayalı bir terapötik bağ kurmaktadır. Aynı zamanda her bireyin kendi içerisinde özerk ve biricik olduğuna inanarak bireyin gereksinim duyduğu şekilde çeşitli ekollerden yararlanarak, bireyin ihtiyacına uygun teknik ve yöntemlerle diyalektik terapi yöntemi izlemektedir. Şu anda da süpervizyon altında danışmanlık yapmaktadır.

Mutlukent Mah. Doğan Taşdelen Bulv. Çamlıca Bulvar Sitesi C Blok Kat:2 No:12 Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Bilişsel davranışçı terapi Kaygı Bozuklukları Aile Danışmanlığı Moxo testi Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Psikolog Özge Akgün. Çankaya Üniversitesi Psikoloji %100 İngilizce Bölümünü Onur Öğrencisi olarak bitirerek Psikolog unvanı almaya hak kazanmıştır. Lisans eğitimi süresince insan hayatına dokunmadan, insan ile çalışılamayacağına inandığı için gönüllü bir şekilde çeşitli derneklerde görev almıştır. Bunlar; Türk Psikologlar Derneği Kadın ve Toplumsal Cinsiyet Çalışmaları Öğrenci Komisyonu Ekip Sorumluluğu (6 ay) Genç Psikologlar Meclisi Psi’us Fikiryum Dergi Yazarlığı, Toplum Gönüllüleri Vakfı ile yürütülen Eğitimde Fırsat Eşitsizliği Projesi kapsamında mentörlük ve çok sayıda dernek üyeliği ile devam etmiştir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 07.2018
Deneyim: 4 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce, Rusça

İlgi Alanları

Oyun Terapisi Çocuk ve Ergen Problemleri Çocuk Terapisi Aile Danışmanlığı Attentioner Devamı

Deneyimler

Boylam Psikiyatri (2022 - 2022)
TC Adana Aile ve Sosyal Hizmetler Merkezi (2022 - 2021)
T.C Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İl Müdürlüğü (2022 - 2022)
Psk. Özge Akgün (2021 - Devam ediyor)
Metro Hastanesi (2021 - 2021)
Özel Güney Adana Hastanesi Psikiyatri Servisi (2021 - 2021)
Adana Kariyer Polikliniği (2021 - 2021)
Adana Dikkat Eksikliği Merkezi (2020 - 2020)
Pusula Medikdal (2018 - 2018)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 96 38

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

4.9
KC
Küb*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 gün önce
Çocuk/ergen terapisi
Psk. Özge Akgün

Özge Hanım’ın yanında çocuğum da ben de kendimizi emin ellerde hissediyoruz. Çocuğumun artık bir ablası var. Yaşadığımız her bir krizde bize destek oldu ve sonrasında bizi o krizlere de sakinlikle yaklaşabilir hale getirdi. Anlattığım şeyleri gerçekten anladığını hissediyorum. Kendimi tamamen yetersiz, bitmiş hissettiğim bir dönemdeyken kendisine gelmiştik. Hayatta mutluluğu uzun süre boyunca tatmayınca mutluluğun ne olduğunu unutuyormuşsunuz. Bana çocuğuma dair kaçırdığım şeyleri sonsuz sabrı ve düşündürücü soruları ile gösterdi. Karşılıklı gösterdiğimiz gayretle bunu başardık.

Neh*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 gün önce
Çocuk/ergen terapisi
Psk. Özge Akgün

Özge hocam Nehir bugün çok mutlu çıktı, teşekkürler 🙏

Ber*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 gün önce
Çocuk/ergen terapisi
Psk. Özge Akgün

Kendisini doktor sitesi üzerinden buldum. Yorumlar çok olumlu olduğu için Özge hanım’ı tercih ettim.Yorumlarda da yazıldığı gibi kendimi emin ellerde hissettim. Görüşmelere devam edeceğim. Beni dinlediğiniz için çok teşekkür ederim. Bazen insan güvenebileceği birini istiyor sadece.

EU
Ece*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 gün önce
Çocuk/ergen terapisi
Psk. Özge Akgün

İlk kez geldik kızım sevdi ama diğer seanslarımızda net yorum yapabiliriz

YG
Yar*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
12 gün önce
Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu
Psk. Özge Akgün

11. Sınıfım şimdiden sınav stresi beni sardı. Özge ablanın sınav sistemini yakından takip etmesi ve beni anladığını hissetmek benim için çok özel. Kendimi onun yanında rahat hissediyorum. Ev ve okulda stres yönetimi için bazı egzersizler önerdi. Ben de uyguladım ve kendimi daha rahat hissetmeye başladım. Kendisinden gayet memnunum herkese tavsiye ederim.

İY
İre*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
15 gün önce
Kaygı Bozuklukları
Psk. Özge Akgün

Çok memnun kaldım ve içsel olarak rahatladım tekrar randevu aldım kendisine teşekkür ederim

Neh*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
18 gün önce
Çocuk/ergen terapisi
Psk. Özge Akgün

Kızımı götürdüm,hocamızın yanından çok mutlu ayrıldık, herşey için çok teşekkür Özge hocam🙏

AG
Ayç*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
26 gün önce
Boşanma
Psk. Özge Akgün

Eşimle boşanma aşamasındaydık. İki taraf da bitik durumdaydı.Çocuğumuz bu süreci etkilenmeden atlatsın istesek de farkında olmadan ona en büyük hasarı biz verdik. Bitkin bir şekilde kapısını çaldığımız Özge hanım eski eşler olarak birbirimizin yüzüne bakabilir hale getirdi bizi hem de çocuğumuza bir yoldaş oldu. Üzerimdeki körlüğü alıp bizi Özge hanıma sonsuz teşekkürler. Umarım yorumumla bir aileye faydalı olurum.

SY
Sin*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Psk. Özge Akgün

Özge Hanım gayet özverili ve güven veren bir psikolog, ilgisine teşekkür ediyorum.

ES
Ebr*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Psk. Özge Akgün

İşinin piri canım hocam, sizi tanımak sadece oğluma değil hepimize iyi geldi, sağol varol. Her gün kulaklarını çınlatıyoruz. Öğretmenimiz oğlumu bilsem sınavlarına sokacağını söyledi, nasıl sevindim bir bilseniz, Allah sizden razı olsun.

Sık Sorulan Sorular

Psk. Özge Akgün ile nasıl iletişime geçerim?

Psk. Özge Akgün için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Psk. Özge Akgün için nasıl randevu alabilirim?

Psk. Özge Akgün ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504749638

Psk. Özge Akgün nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Özge Akgün Psk. Özge Akgün bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Psk. Özge Akgün hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Özge Akgün Psikoloji, Aile Danışmanı (Psikolog) uzmanıdır. Oyun Terapisi, Çocuk ve Ergen Problemleri, Çocuk Terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Bilişsel davranışçı terapi, Kaygı Bozuklukları, Aile Danışmanlığı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube