Op. Dr. Murat Üstün, İstanbul, Genel Cerrahi

Op. Dr. Murat Üstün

Genel Cerrahi - İstanbul

Obezite Cerrahisi, Mide Küçültme Ameliyatı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Teşvikiye Mah Hakkıyeten Cad No:11 K:12 D:64 Şişli İstanbul  Şişli, İstanbul
Dr. Murat Üstün Klinik

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Murat Üstün Kimdir?

Op. Dr. Murat ÜSTÜN, 1969 yılında İstanbul’da doğmuştur. Tıp Fakültesi eğitimini 1992 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise SSK Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 1996 yılında Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. Bu dönemde Türkiye’de yeni yeni başlayan laparoskopik cerrahi konusunda alanında uzman doktorlarla çalışması bu alandaki ilgisini arttırmıştır.

1996-1999 yılları arasında SSK Ankara İhtisas Hastanesi'nde transplantasyon kliniğinin kurulmasında aktif rol almış ve özellikle renal transplantasyon ve laparoskopik cerrahi alanında çalışmalar yürütmüştür. 1999-2001 yılları arasında SSK Zonguldak Bölge Hastanesi'nde çalışmış ve burada ilk laparoskopik cerrahi ünitesini kurararak ameliyathane modernizasyonu ve sterilizasyon prensiplerini çalışmalarında da uygulamıştır. Ayrıca, bir süre Ankara Netcad yazılım firmasında DrCAD tıbbi yazılımının proje koordinatörlüğünü yapmış ve 2010-2011 yılları arasında ise Acıbadem Maslak Hastanesi Obezite Cerrahisi Merkezi'nin kuruluşunda Koordinatör olarak görev almıştır. 3 yıl Hayat Grubunda, kendisine ait Endoskopi Ünitesini işletmiştir.  

Endoskopik tanı ve tedavi yöntemlerinin yanı sıra obezite cerrahisi konusunda uzman olan Op. Dr. Murat ÜSTÜN, 2001 yılında devletteki görevinden istifa ederek mesleki çalışmalarına özel kliniğinde devam etmiştir.

Mesleki çalışmalarının yanısıra profesyonel olarak web tasarımı ile de ilgilenen Op. Dr. Murat ÜSTÜN, www.medicorium.com, www.obezitecerrahisi.org, www.kelepcekardesligi.com gibi pek çok cerrahi ve sosyal amaçlı siteyi kurmuş olup siteleri bizzat kendisi yönetmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ANKARA EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Yabancı Diller

  • İngilizce

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

amisu..OMA

Soyadını hak eden bir doktor. Herşeyi çok açıklayarak anlattınız hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır. Allah işinizi rast getirsin .. saygılar 12-02-2018

A..�AR

Yaşam mimarim hocam hakkınız emeğiniz ödenmez 127 kilodan 63 kg ya ulaştım sağlığıma kavuştum... Obezite Cerrahisi Siz gibi emin ve güvenilir işinin ehli hekimlerce yapılınca OBEZİTE iletinden kurtulup hayatıma kaldığım yerden ve daha genç atak ve sağlıklı devam edebiliyorsam sayenizde hocam saygilar ... 24-10-2015

MET KORUCU..URUM

teşekkürler hocam 08-05-2015

er..ldırım

Opr.doktor murat üstün hocam Allah sizi ve sevdiklerinizi korusun içimi rahatlattiniz biraz cok tesekkurler 02-04-2015

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Murat Üstün tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.