KC
Soru Sahibi
27 Ağustos 2021 03:34

Refluden dolayi revizyon tüp mide

Merhaba. Iki bucuk yil once tup mide ameliyati oldum. Kontroller sirasinda kronik ozofagus ulser goruldu vé otopside helicobakter pilori bulundu. Bakteri icin ilac tedavisi aldim vé sonrasinda yapilan uree testinde bakteri yoktu. Yili askin sure mide koruyucu aldim. Sikayetlerimde azalma degil artma oldu daha cok. Simdi doktorum revizyon gastrik bypass yapmak istiyor. Bu arada 31 yasinda 4 cocuk annesiyim. 108 kiloyla ameliyat oldum simdilerde 61 kiloyum. Sagligim icin endiseliyim. Ameliyat olmali miyim? Olmazsam neler bekler béni? Kafam cok karisik. Fikriniz benim icin cok onemli. Tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Hiatal açıklık yoksa veya çok fazla değilse öncelikle Stretta yöntemini deneyebilirsiniz. Stretta veya revizyon içim *** *** ** nolu telefondan bilgi alabilirsiniz. Gastrik bypass revizyonu bir sonraki aşama olabilir. Bypass revizyonunun mutlaka deneyimli ellerde olması gerekir. Sağlıklı günler dileriz

14 Kasım 2021 23:05