Op. Dr. Metin Karadeniz

Genel Cerrahi - İzmir
5.0

Mide Cerrahisi, Safra Taşları, Safra Kesesi Taşları

5.0

“Son derece nazik kibar ,ekip te aynı şekilde.Çok teşekkürler” Devamı

Op. Dr. Metin Karadeniz

Op. Dr. Metin KARADENİZ, 1981 yılında Ordu’da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimini Ordu’da tamamlamıştır. 1999 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu tıp eğitimini 2006 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2006-2011 yılları arasında İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Genel Cerrahi ihtisas eğitimini tamamlamış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

İhtisas eğitimi süresince Türkiye’de ilk laparoskopik Roux en-y gastrik bypass operasyonunu yapan Dr. Mehmet Görgün ile birlikte çalışmıştır. Bu yıllar Obezite cerrahisine ilk başlangıcı olmuştur. Daha sonra Genel Cerrahi Uzmanı olarak İzmir Karşıyaka Devlet Hastanesi’nde göreve başlamış ve gerekli alt yapıları sağladıktan sonra Mayıs 2012’de ilk obezite cerrahisi operasyonunu gerçekleştirmiştir. 800’den fazla başarılı operasyon (tüp mide, gastrik bypass ve SADİ-S) gerçekleştiren Op. Dr. Metin KARADENİZ, mesleki gelişimini katıldığı kurs ve kongrelerle pekiştirerek en üst düzeye çıkarmıştır.

2012 -2014 yılları arasında İzmir Karşıyaka Devlet Hastanesi’nde 2 sene boyunca görev yapmıştır. Mayıs 2013’te Brugge’de, Avrupa’da obezite cerrahisinin bir numaralı ismi, 6000’in üzerinde obezite cerrahisi sayısı olan Dr. Bruno Dillemans ile ve Ekim 2014’te Bükreş’te 5000’in üzerinde obezite cerrahisi sayısı olan Dr. Catalin Copaescu birlikte çalışma imkanı bulmuştur. 2014 Haziran ayı itibariyle İzmir Özel Medifema Hastanesi’nde görev yapmaya başlamıştır.

Metin Karadeniz Muayanehanesi
Yalı Mah. Ahmet Kemal Baysak Bulv. No:42/6 Ofis 35 Karşıyaka/İzmir
Hizmetler
Laparoskopik kolesistektomi Şeker hastalığı ameliyatı Gastrik bypass Devamı

İlgi Alanları

Mide Cerrahisi Safra Taşları Safra Kesesi Taşları Mide Yanması Mide Hastalıkları Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Mer*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Son derece nazik kibar ,ekip te aynı şekilde.Çok teşekkürler

ag
Ays*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

İyi bir doktor sadece yaptığı ameliyat ya da yazdığı reçeteyle değil; her bir hastasına tek tek gösterdiği ilgi alakayla, takibiyle, bitmez tükenmez sorularımıza gösterdiği sonsuz sabrıyla da kendini belli ediyor. Çare bulamayacağım düşüncesiyle umutsuzluğa kapıldığım bir dönemde, şu hayatta kendim için aldığım en isabetli karara varmamı sağlayan mükemmel doktor Metin hocamıza ve bu süreçte desteğini hiç eksik etmeyen güleryüzlü ekibine sonsuz teşekkür ediyorum. Sizin sayenizde hayatım değişti :) Başarılarınız daim olsun..

ED
Eme*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Bundan 1,5 sene önce uzun araştırmalar sonrasında ameliyata karar verdim ve doktor arayışı içinde Metin beyin ismini sıklıkla duydum. Ameliyat olan hastaları ile konuştum. 33 dk süren güzel bir ameliyat gerçekleştirdi. Şimdi 47 vermenin mutluluğunu yaşıyorum. İyi ki karar vermişim iyi ki Metin beyin hastası olmuşum. Artık hayat benim için daha kolay. İdeal kilo 73 için konuşmuşken şu an 66 kiloyum. Bu iş bir ekip işi önce hasta ve daha sonra doktor ve ekibine büyük iş düşüyor. Olmak isteyen herkese tavsiye ediyorum. 113 - 47 = 66 !!!!

KT
Kor*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Esasında bir görüşüm yok yeni bir hayatım var. Bunun keyfini Metin bey sayesinde kavustum. Hayata yeni bir gözle sevinçle sımsıkı sarıldım. Teşekkürler Metin karadeniz ve ekibi. Sevgilerimle.

FT
Fig*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

12.3.2018 tarihinde bu yola çıktık. Üzerinden 6 ay geçmesine rağmen kendimi çok iyi hissediyorum. Doktorum Metin beye çok tesekkur ederim. Bana vermiş olduğu destekten dolayı. Hayatın benım ıcın karsıma çıkması çok buyuk bir sanstı. 6 ay öncesi şeker ve tansiyon hastasıyken suan gayet sağlıklı olduğum için çok mutluyum. Benım gibi olan herkesin Metin Beyle görüşmesini tavsiye ederim. Ekip olarak çok ilgililer. Emekleri için çok tesekkur ederim.

MS
Mur*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Ameliyatı olalı 6. ayım oldu. Operasyon karar ve sonrasındaki döneme dair ne kadar doğru karar verdiğimi görüyorum. Doktor Bey in işini severek yaptığı iş sonuclarından ve iş takibinden hemen belli oluyor. Tüm kontrollerimi hocamın desteğiyle düzenli gerçekleştiriyor ve takip ediyorum. İşinin ehli ve konusunda rüştünü kanıtlamış Metin Bey ile bu ameliyatı oldugum için çok mutluyum. Yeni hayatım için tesekkurler.

BT
B. *** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Hayatımızı aldığımız kararlar ve tercihle ile yönetiyorsak benım kendim için aldığım en güzel karar. Metin Karadeniz hocamı bulup ona inanarak ve güvenerek ameliyat olmamdır. Teşekkürler sevgii hocam beni ameliyat ederek yeni bir ben ile tanıstırıp daha mutlu daha guzel daha umutlu hayata devam etmeme yardımcı oldugunuz için. İyi ki yolumuz kesişti. Sizin mesleki başarılarınız ve bizimde kilo kontorlündeki istikrarımızın daim olması dileklerimle. Saygılarımla!

HA
H. A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Yeniden doğmak bu olsa gerek. Tesekkurler sevgili Metin hocam. Çok güvendiğim bir hoca. Bıkmıştım tedavilerden hayat kalitem de düşmüştü. Tam bir ay önce 13.8.2018 tarihinde yüm ş,ikayetlerım en önemlisi mutsuzluğum sona erdi. İğnesiz ilaçsız bir hayat diyabetın ne oldugunu bile unuttum. sonsuz tesekkurler Metin hocam hayatımı bana gerı verdıgınız için her dakıka her snaıye yanımda odlugunuz ıcın. Bu süreçte yine birebir ilgilenen yardımlarını ve potifi enerjılerını esirgemeyen tüm ekibinize sonsuz tesekkurler sevgıyle kalın.

ZM
Z. M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Eğer ki bu ameliyatı düşünüyorsanız, size tavsiye edebileceğim tek doktor Metin Beydir. Kendisinin ilgi alakası ve hastalarla olan dailogları çok güzel. İyi ki tanıdım çok teşekkür ederim Metin hocam..

EE
Emi*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

İnanmak ve güenmek çok öenmli her karar için. Bu iş veya özel yaşam için de geçerli. Aman söz konusu sağlık olunca inanmak ve güvenmek herseyden önemli. Sevgili Metin hocam, ona inandım ve güvendim. Çok tesekkur ederim. Hersey güzel oldu. Bu başarı takım başarısı. Metin hocama ve ekibine tesekkurler.. Tedbil-i mekanda ferahlık varmış. Yeni yer yeni umutlar. Sevgiler, saygılar

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Metin Karadeniz ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Metin Karadeniz için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Metin Karadeniz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Metin Karadeniz Metin Karadeniz Muayanehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Metin Karadeniz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Metin Karadeniz Genel Cerrahi uzmanıdır. Mide Cerrahisi, Safra Taşları, Safra Kesesi Taşları alanlarında hizmet veriyor ve Laparoskopik kolesistektomi, Şeker hastalığı ameliyatı, Gastrik bypass hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube