Op. Dr. Fatih Kul, Kocaeli, Genel Cerrahi

Op. Dr. Fatih Kul

Genel Cerrahi - Kocaeli

Obezite Cerrahisi, Reflü - Gastrit, Kasık Fıtığı

Randevu Al 0 (850) 474 03 19Soru Sor

Adres

Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No:44  İzmit, Kocaeli
Özel Konak Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hakkında

Fatih Kul Kimdir?

Op. Dr. Fatih Kul, 1979 yılında doğdu. İlkokul eğitimini Giresun'un Eynesil ilçesinde; ortaokul ve lise eğitimini ise Giresun Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesi'nde tamamladı. 1998 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimine başladı ve 2004 yılında mezun oldu.  Mezuniyetinin ardından, 2005 yılında Uludağ Üniversitesi Genel Cerrahi bölümünde Genel cerrahi ihtisasını sürdürdü. Kolorektal, hepatobilier, üst gastrointestinal sistem, endokrin ve meme cerrahisi eğitimini 2010 yılında tamamlayarak genel cerrahi uzmanı unvanını aldı, ''Total tiroidektominin Hemitiroidektomi aşamasında çalışılan İPTH ile postoperatif hipoparatiroidizm arasındaki ilişkinin araştırılması'' konulu tezini yazdı ve 2011 yılında, Türk cerrahi Derneğinin düzenlemiş olduğu Board sınavını başarı ile tamamladı ve Türk Cerrahi Yeterlilik Belgesi almaya hak kazandı.

Op. Dr. Fatih Kul, Bursa'da Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi ve Ordu'da Fatsa Devlet Hastane'sinde çalıştı. Çalıştığı süreç içiresinde yılda ortalama olarak 650 açık ve laparoskopik ameliyat ile hastalarımıza hizmet verdi. Kendisi 2014 yılının Kasım ayından itibaren Kocaeli Özel Konak Hastanesi'nde hasta kabul etmekte olup ayrıca evli ve 1 çocuk babasıdır.

Op. Dr. Fatih Kul, 2005 yılında Genel Cerrahi Güncel Yaklaşım Kongresi'ne 2006 yılında Ulusal Cerrahi Kongresi'ne; 2009 yılında Enteral Parenteral Nutrisyon Kongresi'ne; 2010 Ulusal Cerrahi Kongresi'ne; 2012 Ulusal Cerrahi Kongresi'ne; 2014 Ulusal Cerrahi Kongresine; 2015 yılının Ocak ayında TOSS tarafından düzenlenen Obezite ve Metabolik Hastalıklar Toplantısı'na; 2015 yılının Mart ayında da Laparoskopik Bariatrik Cerrahi Kursu'na katılmıştır. Ayrıca Kolon ve Rektum Hastalıkları dergisinde ''Kolonun Divertiküler Hastalığı'' başlıklı yazısı yayımlanmış ve 2015 Ulusal Cerrahi Kongresi'nde de ''Nüks kasık fıtıklarında laparoskopik onarım'' posteri sunulmuştur.  Kendisi Türk Cerrahi Derneği, Bursa Cerrahi Derneği, Türk obezite Cerrahisi Derneği, Endoskopik Laparoskopik Cerrahi Derneği, Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum

  • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ULUDAG ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

  • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

Obezite Cerrahisi

Reflü - Gastrit

Kasık Fıtığı

Laparoskopik (kapalı) Cerrahi

Meme Hastalıkları

Tedaviler

Mide küçültme

Laparoskopik fıtık tedavisi

Laparoskopik reflü ameliyatı

Laparoskopik safra kesesi ameliyatı

Tiroid cerrahisi

Diplomalar ve Sertifikalar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 03 19

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
8 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.9
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

at..lmaz

Hocam sizi tanımak çok güzeldi můtaviziliginiz iyi niyetiniz süper iyiki varsiniz 18-11-2016

hak..rece

Uzun zamandır sorduğum sorulara gayet tatmin edici ve kısa sürede verdiğiniz cevaplar için çok teşekkür ediyorum, iyi ki sizin gibi bir doktor yetişmiş bu memlekette :) 02-04-2016

ulkadir..ıkaya

Fatih hocam ilk önce seni ve senin gibi doktorları ALLAH başımızdan eksik etmesin.sizin yanınızda çift taraflı kapalı kasık fıtık ameliyatı oldum.sizden çok memnun kaldım.gerçekten çok iyi bir doktorsunuz.sizi herkeze tavsiye edecem.ALLAH sizden razı olsun.Ailenizle mutlu günler yaşarsınız inşaallah. Abdulkadir SARIKAYA 01.04.2016 01-04-2016

HEL..�SZ

açıkcası tavsiyem memnun kaldım sizlere tavsiye ederim muayenesinde çok nazik davrandı ve bilgilendirdirmesini çok açıklayıcı yaptı takip gerektiren bir hasta olduğumu belirten ilk doktor memnun kaldım. 25-02-2016

el..�oğlu

Sorduğum soruları kısa sürede cevaplandırdığınız için teşekkürler. 12-02-2016

a..�ok

İlginiz için teşekürler 26-01-2016

en..

Doktor bey yanitiniz icin cok tesekkur ederim,saygilarimla. 04-01-2016

en..

Doktor bey cok tesekkur ederim,iyi ki varsiniz,sevgi ve saygilarimla. 04-01-2016

8 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Fatih Kul tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.