Op. Dr. Canan Gürsel Uzel, İstanbul, Genel Cerrahi

Op. Dr. Canan Gürsel Uzel

Genel Cerrahi - İstanbul

Duodenal Ülser, Robotik Cerrahi, Apandisit

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Güzelbahçe Sok. No:20 Teşvikiye  Şişli, İstanbul
Özel Amerikan Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Canan Gürsel Uzel Hakkında

Canan Gürsel Uzel Kimdir?

Op. Dr. Canan GÜRSEL,lisans öncesi eğitiminin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1988 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1993 yılında ise Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genele Cerrahi Anabilim Dalı'nda ihtisas eğitimini tamamlamış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. Aynı zaman zarfında St Mary’s Hospital, London’da laparoskopik cerrahi ve endokrin cerrahisi konularında çalışmalar yapmıştır. İhtisas eğitiminden sonra bu konulara yoğunlaşarak 1997 yılına dek Başasistan olarak aynı hastanede görev yapmıştır.

Memorial Sloan Kettring Hospital, Weill Cornell Medical College, New york’ta meme kanseri cerrahisi konusunda çalışmalarda bulunmuş olan Op. Dr. Canan GÜRSEL, 1997 yılından günümüze Amerikan Hastanesi'nde mesleki çalışmalarını sürdürmektedir.

Anlaşmalı Kurumlar

  • Ak Sigorta
  • Allianz Sigorta
  • Axa Sigorta
  • Demir Hayat
  • Ergo

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Canan Gürsel Uzel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Canan Gürsel Uzel kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. C Gürsel Uzel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Canan Gürsel Uzel için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. C Gürsel Uzel şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Canan Gürsel Uzel ile anlaşmalı?
Canan Gürsel Uzel ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Garanti Bankası )

Op. Dr. Canan Gürsel Uzel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Canan Gürsel Uzel Özel Amerikan Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Canan Gürsel Uzel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Canan Gürsel Uzel Genel Cerrahi, uzmanıdır. Abdominal ultrasonografi, Fundoplikasyon, Meme koruyucu cerrahi, Sürrenal (böbrek üstü bezi cerrahisi) Laparoskopik ve açık cerrahi yöntemlerle, Laparoskopik splenektomi alanlarında hizmet veriyor ve Duodenal Ülser, Robotik Cerrahi, Apandisit, Bağırsak Tıkanması, Kalın Bağırsak Kanseri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Canan Gürsel Uzel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Canan Gürsel Uzel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Canan Gürsel Uzel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. C Gürsel Uzel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Canan Gürsel Uzel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. C Gürsel Uzel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.