Klinik Psikolog Serpil Endirlik

Psikoloji - İstanbul
4.9

Evlilik(Çift) Terapisi, Bireysel Terapi, Bilişsel ve Davranışçı Terapi

4.9

“Nişanlanma sürecinde yaşadığım stresli anlaşmazlık dönemimde, ilişkimize kattığı tüm katkılarından ...” Devamı

Klinik Psikolog Serpil Endirlik

Klinik Psikolog Serpil Endirlik, Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından, Sabancı Üniversitesi Psikoloji bölümünde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır. Sabancı Üniversitesi’nde okurken okulun Psikoloji Kulüp üyeliği dışında belirli sosyal sorumluluk projelerine katılmış bu kapsamda 1 yıl boyunca Maltepe Çocuk Cezaevinde, on sekiz yaş altı çocuklarla atölyeler düzenlemiştir ve eğitimlerinde yardımcı olmuştur. Üniversite hayatının belirli bir dönemi değişim programına hak kazanarak Rotterdam Erasmus Üniversitesi’nde 1 dönem kadar eğitim görmüştür.  

İstanbul Kent Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programına katılmış ve akademik süreci başarıyla tamamlamış olup, Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur ile yürütülen ‘Evli Bireyler arasında Cinsiyete Göre Algılanan Cinsel Doyum, Evlilik tipleri ve Algılanan Aldatma Niyeti Arasındaki İlişkilerin İncelenmesi’ başlıklı tezi ile klinik psikolog unvanını almıştır. 

Devam ettiği Aile Danışmanlığı, Gottman Çift Terapisi, KDTD Derneği kapsamında Bilişsel ve Davranışçı Terapileri eğitimleri dışında Mindfullness Enstitüsü altında MBCT (Mindfulness Basen Cognitive Therapy) Programı ve gönüllü olarak katıldığı MBSR (Mindfulness Based Stress Reduce) Programı’na dahil olması dışında kısa süreli birçok kongre ve eğitime katılmış olup bir yandan da devam etmektedir. 

Yaşayan Kütüphane, CarrefourSA, BarınYurt Huzurevi, Ekol Psikoloji ve Moral Psikiyatri Kliniği’nde tecrübeler edinen Psk.Serpil Endirlik şu anda danışanlarına Memorial Şişli Hastanesi'nde hizmet vermektedir.  

Memorial Şişli Hastanesi
Kaptan Paşa, Kaptan Paşa Mah. Piyale Paşa Bulv, Okmeydanı Cd. No: 4, 34384 Şişli/İstanbul
Hizmetler
Bilişsel davranışçı terapi Bireysel psikolojik danışmanlık Cinsel terapi Depresyon Evlilik Öncesi danışmanlığı Devamı

Hakkında

Klinik Psikolog Serpil Endirlik, Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından, Sabancı Üniversitesi Psikoloji bölümünde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır. Sabancı Üniversitesi’nde okurken okulun Psikoloji Kulüp üyeliği dışında belirli sosyal sorumluluk projelerine katılmış bu kapsamda 1 yıl boyunca Maltepe Çocuk Cezaevinde, on sekiz yaş altı çocuklarla atölyeler düzenlemiştir ve eğitimlerinde yardımcı olmuştur. Üniversite hayatının belirli bir dönemi değişim programına hak kazanarak Rotterdam Erasmus Üniversitesi’nde 1 dönem kadar eğitim görmüştür.   Devamı

Diploma Aldığı Kurum

SABANCI ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık Aldığı Kurum

İstanbul Kent Üniversitesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 05.2020
Deneyim: 3 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Evlilik(Çift) Terapisi Bireysel Terapi Bilişsel ve Davranışçı Terapi Anksiyete Bozuklukları Distimik Bozukluk Devamı

Deneyimler

Memorial Şişli Hastanesi (2020 - Devam ediyor)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

5.0
HP
HÜL*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Nişanlanma sürecinde yaşadığım stresli anlaşmazlık dönemimde, ilişkimize kattığı tüm katkılarından dolayı Serpil hanıma sonsuz teşekkürler..

Sen*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Eşimle yaşadığım problemler dolayısıyla Serpil Hanım’a başvurdum. Bir sürü piskologla görüşmeme rağmen özellikle Serpil Hanımı tavsiye ettiler ve daha önce Serpil Hanımla tanışmadığım için çok pişmanım. Kendisinin ilgisine çok teşekkür ederim.

NO
Naz*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Serpil Hanim gercekten ictenligi ve samimiyetiyle beni cok etkiledi..Piskologa gitmek gercekten cok zor geliyordu fakat Serpil Hanim bu onyargilarimin hepsini kirdi. Kendisine cok tesekkur ederim.

AY
Ayş*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kendisine her şey için teşekkür ederim, alanında çok başarılı bir psikolog.

YE
Yes*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Serpil hanima esimle yasadigimiz cinsel problemler nedeniyle basvurdum, bu konulari dusunmekten bile kacinirken simdi kendisinin sayesinde esimle bu konulari rahatlikla konusabiliyorum. Terapiye devam ettikce daha da yol alacagimiza eminim. Kendisine ilgisi, alakasi ve anlayisi icin bir kez de buradan cok tesekkur ederim.

HB
Hak*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Eşimin zoru ile gittik doktor hanıma fakat evliligimize çok farklı bir boyut kazandırdı. Aksatmadan ve keyifle devam ediyoruz . Çok teşekkür ederiz.

DK
Der*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ilk kez psolikoloğa gideceğim için çok ye girdim girdim muayenehanesine. Fakat şimdi Tekrar ona gideceğim günü iple çekiyorum . Inailmaz ilgili, ve yaşına rağmen oldukça birikimli bir danışman kendisi. Hayatıma huzur kattığı için kendisine minnettarım. Yolu açık olsun

Sık Sorulan Sorular

Klinik Psikolog Serpil Endirlik ile nasıl iletişime geçerim?

Klinik Psikolog Serpil Endirlik için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Klinik Psikolog Serpil Endirlik nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Klinik Psikolog Serpil Endirlik Memorial Şişli Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Klinik Psikolog Serpil Endirlik hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Klinik Psikolog Serpil Endirlik Psikoloji uzmanıdır. Evlilik(Çift) Terapisi, Bireysel Terapi, Bilişsel ve Davranışçı Terapi alanlarında hizmet veriyor ve Bilişsel davranışçı terapi, Bireysel psikolojik danışmanlık, Cinsel terapi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube