Klinik Psikolog Samet Gürkan Ustaoğlu

Psikoloji - İstanbul
5.0

Agorafobi, Anksiyete Bozuklukları, Anoreksiya

“İnstagramda videosu çıkmıştı karşıma Gürkan beyin. O günden sonra takip edip paylaştığı videoları iz...” Devamı

Klinik Psikolog Samet Gürkan Ustaoğlu

Klinik Psikolog S. Gürkan Ustaoğlu lise öğreniminin ardından Ahi Evran Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü'nü başarı ile tamamlamıştır. Yüksek lisansını 2021 yılında İstanbul Kent Üniversitesi Klinik Psikoloji "Yaygın Anksiyete Bozukluğu Görülen Yetişkin Bireylerde Bilişsel Davranışçı Terapinin Etkililiği” projesi ile tamamlamış olup "Klinik Psikolog" unvanını almıştır.

Lisans eğitimi sırasında, 4 yıllık sürede hem gönüllü hem zorunlu stajlar yaparak saha da stajyer olarak çalışmıştır. Profesyonel psikolojik destek ihtiyacı olan bireylerin (Psikolojik Danışma Merkezleri), özel eğitime ihtiyaç duyan bireylerin(RAM), üstün zekalı bireylerin (BİLSEM), MEB’e bağlı okullardaki öğrencilerin (orta ve lise öğrenim) takibinin ve vaka gözlemlenmesinin yanında Kurumsal Endüstriyel Sanayi Firması bünyesinde İnsan Kaynakları Departmanı’nda gönüllü stajlarda yer almıştır.

Klinik Psikolog S. Gürkan Ustaoğlu, Bilişsel Davranışçı Terapisi ile 3. kuşak Kabul ve Adanmışlık Terapisi yaklaşımları kapsamında yetişkin bireylere; Depresyon, Yaygın Anksiyete(Kaygı) Bozukluğu, Panik Atak, Obsesif Kompulsif Bozukluğu, Sosyal Fobi, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Öfke Kontrolü, Stres Yönetimi, Sınav Kaygısı, Akademik Endişeler, Uyum Problemleri, Değersizlik Duygusu, Boşlukta Hissetme, Özgüven Problemleri gibi birçok alanda psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir.

Osmanağa Mahallesi, Genaral Asım Gündüz Caddesi, Alkan Apartmanı, No:37 34714 Kadıköy/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Bilişsel davranışçı terapi Bireysel danışmanlık Bireysel psikolojik danışmanlık Okb (obsesif kompulsif bozukluk) Agorafobi Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Klinik Psikolog S. Gürkan Ustaoğlu lise öğreniminin ardından Ahi Evran Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü'nü başarı ile tamamlamıştır. Yüksek lisansını 2021 yılında İstanbul Kent Üniversitesi Klinik Psikoloji "Yaygın Anksiyete Bozukluğu Görülen Yetişkin Bireylerde Bilişsel Davranışçı Terapinin Etkililiği” projesi ile tamamlamış olup "Klinik Psikolog" unvanını almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

Ahi Evran Üniversitesi

Uzmanlık Aldığı Kurum

İstanbul Kent Üniversitesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 02.2019
Deneyim: 4 Yıl

İlgi Alanları

Agorafobi Anksiyete Bozuklukları Anoreksiya Antisosyal Kişilik Bozukluğu Bağlanma Sorunları Devamı

Deneyimler

Klinik Psikolog Samet Gürkan Ustaoğlu Özel Muayenehanesi (2019 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 45 43

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

4.9
ED
Eda D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

İnstagramda videosu çıkmıştı karşıma Gürkan beyin. O günden sonra takip edip paylaştığı videoları izlemeye başladım sonra soru sordum mesaj atarak çok güzel anlatarak cevap verdi. Ofisi kadıköydeydi bana çook uzaktı ama yine de gitmek istedim seansına çünkü birine danışmaya çok ihtiyacım vardı. Bu kişi iyi ki Gürkan bey olmuş. Ne yol gözümde büyüdü ne geçen haftalar. Terapiyi başarıyla sonlandırdık ama halen ihtiyaç duyduğumda hiç düşünmeden kapısını çalıyorum. Kısacası iyi ki Gürkan bey. 🙂

MD
Meh*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

2 ay öncesinde özgüven sorunumdan dolayı online terapiye başlamıştık Gürkan beyle. İş yernde, arkadaşlarımın arasında, akrabalarımın karşısında hatta sevgilimin yanında kendim olamıyordum. Biri beni aradığında bile telefonu açmak istemiyordum. Sürekli endişeleniyordum ve psikolog aramaya başladım. Tabi ki özgüven denilince akla Gürkan bey gelirmiş bunu anladım.☺️ Daha seanslarımız devam ediyor ama şu anda bile özgüven ile ilgili neredeyse hiç sorunum kalmadı. 😊

TY
Tua*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Artık hayatımda hiç birşeyi çözemiyordum ve ufacık bir şeye anında öfke patlamalarım oluyordu. Gürkanla yaklaşık 6 ay her hafta görüştük. Bana hayatımın gerçeklerini gösterdi. Gerçeklerle yüzleşmemi sağladı. Şimdi ruh sağlığım çok daha güçlü ve hayatımdaki sorunlarla kendi başıma mücadele edebiliyorum. Teşekkürler Gürkan.

Mer*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Depresyonum ile ilgili Gurkan beye instagramdan yazdim. Sorumu cok ayrintili cevapladii. Randevu almak istedim ve randevudan once benimle 10-15 dakikalik ongorusme yapmak istedi. Bu cok degerliydi. Baska psikologlarla konustugumda hemen randevu verelim demislerdi. Gurkan bey sorunu once konusup degerlendirip ondan sonra uzmanligina girdiginden emin olunca randevu verdi.

BA
Baş*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Gürkan Bey'e tavsiye üzerine gittim. Uzun süredir yaşadığım kaygılar artık sosyal hayatımı da etkisi içine almaya başlamıştı ve beni oldukça çaresiz bir hale sokmuştu. İlk görüşmemizden bu yana kendimi çok iyi hissediyorum keşke daha erken başlasaymışım. Bana kattığınız bakış açısı ve yorumlama yeteneği için size çok teşekkür ederim.. Emeklerinize ve desteğinize sağlık..

DT
Den*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

36 yaşındayım bu yaşıma kadar Gürkan bey den önce çok psikologa gittim. Daha ilk görüşmede anladım bana iyi geleceğini. Çok profesyonel biri.

Eli*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Pandemi döneminin getirdiği stres ve kaygı durumundan dolayı başvurmuştum kendisine. Gerek alanındaki bilgisi gerekse yaklaşımından dolayı çok memnunum. Kendimdeki değişimi fark edebiliyorum artık.

Sık Sorulan Sorular

Klinik Psikolog Samet Gürkan Ustaoğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Klinik Psikolog Samet Gürkan Ustaoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Klinik Psikolog Samet Gürkan Ustaoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Klinik Psikolog Samet Gürkan Ustaoğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504744543

Klinik Psikolog Samet Gürkan Ustaoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Klinik Psikolog Samet Gürkan Ustaoğlu Klinik Psikolog Samet Gürkan Ustaoğlu Özel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Klinik Psikolog Samet Gürkan Ustaoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Klinik Psikolog Samet Gürkan Ustaoğlu Psikoloji uzmanıdır. Agorafobi, Anksiyete Bozuklukları, Anoreksiya alanlarında hizmet veriyor ve Bilişsel davranışçı terapi, Bireysel danışmanlık, Bireysel psikolojik danışmanlık hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube