Klinik Psikolog Eda Bilgin

Klinik Psikolog - İstanbul
4.9

Davranış Bozuklukları, Depresyon, Travma

“Çok tatlı dilli pozitif biri eda hanım. Kendisini biz ve oğlumuz seviyoruz. Dikkatli ve nazik yaklaş...” Devamı

Klinik Psikolog Eda Bilgin

Uzman Klinik Psikolog Eda BİLGİN,  Lisans eğitimini, İstanbul Kültür Üniversitesi’nde bitirdikten sonra Kent Üniversite Klinik Psikoloji yüksek lisansını tamamlayarak uzmanlığını almıştır.

Üniversitede aldığı eğitimlerin yanında Bilişsel ve Davranışçı Terapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Oyun Terapisi, Deneyimsel Oyun Terapisi, Attentioner Dikkat Eğitimi, Akıl ve Zeka Oyunları eğitimlerini tamamlamıştır.

Klinik Psikolog Eda BİLGİN meslek hayatı boyunca seminer, kongre ve eğitimde katılımcı ve konuşmacı olarak katılmış alanındaki bilimsel ve güncel gelişmeleri takip ederek kendisini sürekli yenilemiştir.

Lisans öğrenimi sırasında Bakırköy Adliyesi Çocuk Mahkemesi’nde zorunlu stajını tamamlamıştır. Bir diğer zorunlu stajını İstanbul Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimi boyunca anaokullarında, hastanelerde, kliniklerde gönüllü stajları olmuştur.

Lisans öğrenimi sonrasında kolejlerde çocuk ve ergen gruplarıyla bireysel danışmanlık, ebeveyn danışmanlığı çalışmaları yapmıştır. Bu süreçte özel bir klinikte çocuklarla oyun terapisi, ergenlerle bireysel terapi, ailelerle danışmanlık süreçlerini devam ettirmiştir.

Çeşitli psikolojik danışmanlık merkezleri ve okullarda çalışmalarını yürüttükten sonra şu anda Florya’da bir anaokulunda hem Kurum Müdürlüğü hem de Okul Psikologluğu görevi devam ettirmekte, aynı zamanda Bakırköy Psikohome Kliniği’nde çocuk, ergen, yetişkin ve ailelere ebeveyn danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Özellikle çocuklarla kaygı bozukluğu, sosyal fobi, davranım bozuklukları, bilişsel bozukluklar, depresyon, yas, travma, tuvalet tutma- alt ıslama, dikkat ve öğrenme güçlüğü gibi alanlarda özellikle çalışmaktadır.

PSİKOHOME
Zuhuratbaba, Şükran Çiftliği Sk. 49/3, 34025 Bakırköy/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Kısa süreli çözüm odaklı terapi Çocuk ve ergen terapisi Online terapi Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzman Klinik Psikolog Eda BİLGİN,  Lisans eğitimini, İstanbul Kültür Üniversitesi’nde bitirdikten sonra Kent Üniversite Klinik Psikoloji yüksek lisansını tamamlayarak uzmanlığını almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

Kültür Üniversitesi

Uzmanlık Aldığı Kurum

KENT UNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 02.2016
Deneyim: 7 Yıl

İlgi Alanları

Davranış Bozuklukları Depresyon Travma Tuvalet/yemek/uyku problemleri Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB) Devamı

Deneyimler

Florya Neşe Erberk Anaokulu (2019 - Devam ediyor)
Psikohome (2018 - Devam ediyor)
Mektebim Okulları (2016 - 2018)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 84 24

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

4.9
AG
AYA*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Çocuk ve ergen terapisi
PSİKOHOME

Çok tatlı dilli pozitif biri eda hanım. Kendisini biz ve oğlumuz seviyoruz. Dikkatli ve nazik yaklaşımından ötürü teşekkür ederiz

MA
MİL*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Çocuk ve ergen terapisi
PSİKOHOME

Doktorumuz eda Hanım benim ve kızımın hayatına şekil verdi . Çocuğumun içinde yaşadığı ruhsal sıkıntılarını atlatmasında eda hanımın birebir ilgilenmesi sayesinde kurtulduk 🙏herşey için çok teşekkür ederiz

MR
Meh*** R***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Kısa süreli çözüm odaklı terapi
PSİKOHOME

Yaptığı nokta atışı yorumlar, her seferinde farklı bakış açıları ile yanından ayrıldığım bir uzman benim için. Seanslarıma devam ediyorum. Yeni araştıran herkese ışık olsun bu yorumum kendisine şans vermenizi tavsiye ediyorum.

BG
Bah*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Çocuk ve ergen terapisi
PSİKOHOME

3 yaşında ki kızımı aşırı ağlama krizlerinden dolayı götürdük. Kendisiyle ilk önce telefondan iletişime geçtim. Telefon konuşması sırasında çok sıcak ve ilgili bir konuşma gerçekleşti. Sonra randevu oluşturup kliniğine gittik. Kızımla çok güzel ilgilendi . Biz hala seanslarımıza devam ediyoruz kızım çok güzel bir ilerleme kaydettik.Benim gibi çocuğuyla problem yaşayan herkese tavsiyemdir.

TA
Tar*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
PSİKOHOME

Kendisi ilgili ve cana yakın biri. Kişinin sıkıntısı tam olarak ne ise onu anlatınca daha da etkili bir yöntem uyguluyor. Eminim ki kendisinin danisanlari ondan memnundur. İleriki zamanlarda iyi yerlerde kendisini görebileceğiz.

SC
Sen*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Kısa süreli çözüm odaklı terapi
PSİKOHOME

Danışan-psikolog arasındaki bağı çok güzel kuruyor. Eda hanım kaygılarımla baş etmemde en büyük destekçim gönülden tavsiyedir

TT
Tug*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Çocuk ve ergen terapisi
PSİKOHOME

Sınav kaygısı yaşayan oğlum için gittim. Eda hanımın destekleriyle herşeyin üstesinden geldik. Kendilerini çok seviyoruz

EA
Eli*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Kısa süreli çözüm odaklı terapi
PSİKOHOME

Kaygı bozukluğu yaşadığım sırasında Eda hanımla arkadaş tavsiyesi aracılığıyla tanıştım. Yönlendirmeleriyle ve hayatıma ufak dokunuşlarla benim bakış açımı değiştirdi. Çok teşekkür ederim

SD
Sed*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Kısa süreli çözüm odaklı terapi
PSİKOHOME

Kendimi en yalnız ve sıkıntılarımla baş başa hissettiğim noktada Eda hanım sayesinde toparlanıp, hayata kazandırmış olması benim için mucizedir. Çevremizdeki insanlar bizi anlamazken, Eda hanımın beni anlaması, yargılamadan dinlemesi ve sunduğu çözüm önerileri profesyonel olduğunun kanıtıdır. Diğer seanslarımı hep iple çekiyorum onunla konuşmak bana çok iyi geliyor. Sabrına çok teşekkür ediyorum.

RS
Rab*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Kısa süreli çözüm odaklı terapi
PSİKOHOME

Gecen seneden beri Eda hanımla birlikte çok yol katettik. Uyguladığı seansların yanında makale kitap gibi tavsiyeleriyle de gelişimime, kendimi tanımama çok büyük katkıda bulundu. Her şey için ne kadar teşekkür etsem azdır. İyi ki Eda hanım ile yollarımız kesişti

Sık Sorulan Sorular

Klinik Psikolog Eda Bilgin ile nasıl iletişime geçerim?

Klinik Psikolog Eda Bilgin için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Klinik Psikolog Eda Bilgin için nasıl randevu alabilirim?

Klinik Psikolog Eda Bilgin ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504748424

Klinik Psikolog Eda Bilgin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Klinik Psikolog Eda Bilgin PSİKOHOME bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Klinik Psikolog Eda Bilgin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Klinik Psikolog Eda Bilgin Klinik Psikolog uzmanıdır. Davranış Bozuklukları, Depresyon, Travma alanlarında hizmet veriyor ve Kısa süreli çözüm odaklı terapi, Çocuk ve ergen terapisi, Online terapi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube