Şakayık Psikoloji Merkezi

Şakayık Psikoloji Merkezi

Ankara
5.0

Şakayık Psikoloji Merkezi kurumumuzda toplam 1 uzman bulunmaktadır.

5.0
Şakayık Psikoloji Merkezi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Psikoloji
Adres

Şeker Mahallesi, 1408. Cadde, No:30, Hill Tower Rezidans, Kat:2, Daire:22

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
29 Eyl 2023 eklendi.

Ergenlikte yaşadığı kaygı, ve öfke patlamaları için başladık. Bizim yolumuza ışık oluyorsunuz hocam iyi ki karşılaştık sizinle.

27 Eyl 2023 eklendi.

Bireysel terapi alanında kendisinden destek almaya başladım. Daha yeni başlamama rağmen kendisinin tutumu ve bilgisi oldukça hoş. Kibar ve bilgili bir psikolog. Size çok iyi geliyor.

27 Eyl 2023 eklendi.

Ergenlerle iletişiminin çok kıymetli olduğunu duyduğumuzda kızımızı getirmek istedik. Fobisi oluşmuştu kendisinin ve çok hızlı bir şekilde nedenini bulup fobisine yönelik terapi uygulamaya başladı Gizem hanım. 3-4. Seansında fobisi tamamenn son bulmuştu. Okuldaki çekingenliği gibi konularla da çalışmasını istedik hocamızın. Kendisi gerçekten çok yetenekli.

27 Eyl 2023 eklendi.

Bana o kadar iyi geliyorsunuz ki Gizem hocam. İşini çok severek yapan, size çok değer veren, her dediği kelimenin bir anlamı olan canım psikoloğum. İyi ki siz.

26 Eyl 2023 eklendi.

Yemek yeme problemi ile başladık Gizem hanıma. Çocuğum okulda hiçbir şekilde etkinliklere katılmıyor ve yemek yemek istemiyordu. Bu durumun nedenini çocuğumla çok güzel bir bağ kurarak buldu ve sorunları ortadan kaldırdı. Bir sürü arkadaş edindi kızım aynı zamanda yemekteki seçiciliğini ve inatçılığını azalttı. Gizem hanım çok iyi kalpli ve çok profesyonel.

26 Eyl 2023 eklendi.

İletişimimizin çok zor olduğu eşimle beraber tartışmalarımız her geçen gün arttı ve en küçük sorun da bile birbirimize patlar olmuştuk. En sonunda terapiye gitme kararı aldık ve bu site üzerinden okuduğumuz yorumlarla dikkatimizi çok çeken Gizem hocamı tercih ettik. Kendisi bu alanda oldukça beğenildiği için şans verelim istedik. İyi ki de vermişiz. Alanında çok başarılı ve deneyimli olan Gizem hanım eşimle aramdaki meseleleri çözmemizde bize çok güzel yol gösterdi. Kendi işini aşkla yapan bir psikologla beraber ilerliyoruz bu süreçte. Herkese önerimizdir. Sizlere yapmanız gerekeni öğretiyor yani elinize balık vermiyor balık tutmayı öğretiyor. Böylelikle hayat boyu çözüm elde ediyorsunuz.

RM
Ruk***** M*****
25 Eyl 2023 eklendi.

4 yaşındaki kızımın kaka tutma sorunu sonucunda bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine 5 ay önce Gizem hocamla tanıştık. İyi ki tanımışız kendini. Doğru bir seçim yaptığımızı ilk seansta anladık. Bizleri güler yüzle karşılaması,samimiyeti,çözüm odaklı yaklaşımı ve profesyonelliği sayesinde kızımın ve benim güvenimizi kazandı. Her seansa mutlu ve koşarak giden kızım çok kısa sürede iyileşme gösterdi. Kızımdaki hızlı iyileşmeyi görünce 14 yaşında sınava hazırlanan oğlumu da sınav kaygısı problemi ve çevresi ile iletişim kurma problemi yaşaması sebebi ile götürdüm. Gizem hocam oğlumuzun neler hissettiğini ve neler düşündüğünü ortaya çıkararak bizlerle oğlum arasında bir nevi köprü oluşturarak 4 seans da sonuca ulaşmamızı sağladı. Anne ve baba olarak neler yapabileceğimizi ,nasıl davranış sergilememiz gerektiğini öğrendik kendisinden. Tüm emekleri ve desteği için değerli hocama sonsuz teşekkür ediyorum. Yardım almak isteyip tereddüt eden herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.

23 Eyl 2023 eklendi.

Çift seansı olarak başladık bireysel olarak da devam ediyoruz şu anda. İlişkisel olarak farkındalık daha iyi katmasının nedenininn kesinlikle hassas olarak sizinle bireysel olarak terapileri de aynı zamanda. İşinde çok hassas ve titiz bi hoca.

23 Eyl 2023 eklendi.

Bakış açımı inanılmaz şekilde değiştiren çok kıymetli hocam. Hayat sizin sayenizde daha güzel oldu benim için. Tamamen dümenin bana ait olduğunu hatırlattınız bana.

22 Eyl 2023 eklendi.

Bireysel olarak kendime yaptığım en büyük yatırım ve iyilik olabilir. Seans odasının dizaynı bile kendini yansıtan bir psikolog ilk defa görüyorum. İyi ki siz. 🤍

İlgi Alanları

Aile Terapisi Çift Terapisi Çocuk - Ergen Psikolojisi Evlilik ve Çift Terapisi Kariyer Danışmanlığı MMPI Online terapi Oyun Terapisi Öz Şefkat Yetişkin psikolojisi Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube