Özel Ada Tıp Hastanesi

Özel Ada Tıp Hastanesi

Sakarya
4.9

Özel Ada Tıp Hastanesi kurumumuzda toplam 25 uzman bulunmaktadır.

Dr. Mustafa Sırrı Akel

Kalp Damar Cerrahisi

4.9
Dr. Murat Doğanay

Ortopedi ve Travmatoloji

5.0
Op. Dr. Bünyamin Çakıl

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Dr. Hakan Çeviker

Pratisyen Hekimlik

Dr. Tuncay Turan

Anestezi ve Reanimasyon

Uzm. Dr. Remzi Eren

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Uzm. Dr. Emir Doğan

Kardiyoloji

Dr. Metin Şenol

Genel Cerrahi

Dr. İsmail Emlek

Pratisyen Hekimlik

Dr. İbrahim Dalkılınç

Tıbbi Mikrobiyoloji

Uzm. Dr. Deniz Şencan Varlıklı

Kadın Hastalıkları ve Doğum

4.6
Dr. İlke Er

Pratisyen Hekimlik

Dr. Mehmet Çilci

Pratisyen Hekimlik

Dr. Erdinç Eken

Pratisyen Hekimlik

Uzm. Dr. Coşkun Zergeçit

Dahiliye - İç Hastalıkları

5.0
Uzm. Dr. Muhtar Sinan Abbasoğlu

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Dr. Cabbar Yılmaz

Ortopedi ve Travmatoloji

Dr. Öznur Eren

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Uzm. Dr. Gökhan Gedikli

Anestezi ve Reanimasyon

Özel Ada Tıp Hastanesi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
 • Anestezi ve Reanimasyon
 • Dahiliye - İç Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp Damar Cerrahisi
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB
 • Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Pratisyen Hekimlik
 • Radyoloji
 • Tıbbi Mikrobiyoloji
 • Üroloji
Adres

İstiklal, Şht. Mehmet Karabaşoğlu Cd. No:67, 54050 Selahiye/Serdivan/Sakarya, Turkey

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

4.9

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

4.9
EK
Ebr***** K*****
2 Kas 2022 eklendi.

Coşkun Bey'i 1994 yılında tanıdım,kendisi kısa süre de tüm ilçenin sevgisini saygısını kazanmıs bir doktordur.Hem hekimliği hem insanlığı mükemmel.Karamürsel'den saygılar selamlar.

OY
Osm***** Y*****
10 Ara 2021 eklendi.

ben osman yaz... öncelikle hocama buradan saygılarımı iletiyorum.üç yıla yakındır hastalığıma istinaden bir çok hastane gezdim.Coşkun hocamın ilgi alakasını teşhis ve tedavisiyle mesleğinin hakkını ve hastasına yakınlığıyla mükemmel bir insan.sayesinde hayata tekrar tutundum.Allah böyle hocalarımızı başımızdan eksik etmesin.saygı ve şükranlarımı sunuyorum.

MG
Min***** G*****
27 Eyl 2021 eklendi.

Hamileyseniz ve doktorunuz Deniz hanım ise içiniz rahat olsun. Güvenilir ne yaptığını bilen, hastayı gereksiz hiç bir tahlildi, ilaçtı falan filanla uğraştırmayan bir doktordur. Ben hamileliğimi öğrendiğim 5. Haftamdan itibaren doğuma kadar ilgisi ve alakası için kendisinden çok memnun kaldım. Davranışlarının sert olduğunu okudum bir yorumdan alakası yok. Sanırsam sert olduğunu söyleyen kişi kendisine psikolog arıyordu. Ben planlanan doğumumdan 1 gün önce gece saat 1 de ani doğum yaptım. Doktorumu aradığım andan itibaren 10 dakika sonra hastanede ve tüm ameliyat ekibini toplamış şekilde hazırdı. Doğumdan sonrada ilgi ve alakası aynen devam etti. Kendisine çok teşekkür ederim.

BD
Bir***** D*****
4 Ağu 2021 eklendi.

Kalp damar cerrahisi de Murat Güçlü Elevli Beye ve Sırrı Beye minettarligimiz iletmek istiyorum.Harikasiniz.iyiki varsınız.

BD
Bir***** D*****
4 Ağu 2021 eklendi.

By pass ameliyati olduk.Bize yardımcı olan Hastane müdürü Orhan Beye Kardioloji Dr Emir Beye,Kalp ve damar cerrahisi Murat Bey ve Sırrı Beye çok teşekkür ederim.Murat ve Sırrı Bey size minnettarım hep böyle kalın harikasınız.

MA
Mel***** A*****
3 Haz 2021 eklendi.

Deniz hanımda 2 doğum yaptım. İlgisi alakası herşey çok iyi. Diğer yorumda yok gülmüyor etmiyo yazılmış herşey yapı meselesi sizde gülmemişsinizdir oda size karşı soğuk durmuştur. Ben deniz hanımı 5 senedir tanıyorum ve 2 doğum yaptım o kadar nazımı niyazımı çekmiştir bağırmalarım cart curt doğum yapanlar bilir heleki normal doğumda saat bilinmez ama ne zaman yola çıktım geliyorum desem hastane kapısında karşıladı beni böyle bi doktorun hakkını yemeyin kötü yorum yaparak evet kimse kimseyi sevmek zorunda değildir ama lütfen saygı. Doktor hanımın karakteri duruşu biraz serttir ama işinin ehlidir. Ve herşeyd hemen karar vermez değerlendirir güzelce çözüm neyse anne ve bebek için ona karar verir. Ne zaman soru sorsam saçma bile olsa cevap vermiştir o yüzden deniz hanımdan Allah razı olsun. Bidaha nasip olsa bir daha ona giderim..

MT
Mur***** T*****
21 May 2020 eklendi.

Yaşadığımız bu Corona günlerinde elinden geleni yapıp Hendek devlet hastanesinde ameliyathane ve yatak için canı gönülden uğraştı ve çok başarılı bir ameliyatla beni mutlu etti Allah muratbeyden razı olsun hayatım boyunca unutmayacağım kendisine şükranlarımı sunuyorum.

G.***** Ö*****
9 Şub 2020 eklendi.

İyiki kendisini tanıdım ve ilk doğum sürecimi onunla tamamladım. En ufak bir pürüzün üstüne giden, işini çok iyi yapan, kendinizi ve bebeğinizi güvenle emanet edebileceğiniz çok tecrübeli bir doktor.

EY
Emi***** Y*****
4 Eyl 2019 eklendi.

Bugün annemi soğuk algınlığı şikayeti ile götürdüğüm Dr. Coşkun Zergeçit beyi daha önceden tanımıyordum, çalıştığı hastaneden herhangi bir dahiliye doktoruna randevu istedik ve tesadüfen tanıştık. Hayalinizdeki doktoru tasvir edin deseler muhtemelen Coşkun beyi tasvir ederdim. Annemi odasına “Fatma hanıııııım” diye çok babacan ve pozitif enerji dolu bir yükses sesle davet etti. Bizden önceki hastalarını da aynen bu şekilde davet etmişti. Şikayetlerini tek tek dinledi, detaylı muayene etti, detaylı röntgen ve tahlillerini istedi. 2 saat sonra tahliller çıktığında tüm tahlil ve röntgenleri incelemiş olarak bizi tekrar aynı şekilde odasına çağırdı. Hastalığımızın durumu, uygulayacağı tedavi şekli, sebepleri, vereceği ilaçlar, bunların isimleri ve ne işe yaradıkları, nasıl kullanılacakları, ne gibi yan etkilerinin olabileceği vb bir hastanın aklına gelebilecek tüm soruların cevaplarını bir çırpıda, gayet anlaşılır ve babacan bir şekilde anlattı. Kontrole mutlaka beklediği günü ve saat aralığını belirtip üzerinde cep telefonunu eli ile yazmış olduğu kartvizitini de uzatarak acil bir durumda her zaman arayabileceğimizi de söyleyince biz koptuk. Tebrik, takdir, teşekkür cümlelerimizi ardı ardına sıralayarak ağzımız kulaklarımızda odasından çıktık. Allah kimseyi hasta etmesin ama olmuşsa da Coşkun bey gibi doktorların eline düşürsün. Hem ruhunuz hem bedeniniz için yapılabileceklerin en iyisini yaptığına şahidim. Allah kendisinden ve işini iyi yapan herkesten razı olsun. Budur??

AK
A***** K*****
10 Tem 2019 eklendi.

İlk hamileliğim için Sakarya'da ki tüm hastane ve doktorlar ile ilgili detaylı bir inceleme yaptım.Hamileliğim netleşir netleşmez gideceğim doktoru benim gibi yorumlarını bırakan hastaları dikkate alarak belirlemiştim..Kafamdaki hekim Deniz Hanım değildi.Deniz Hanım ile ilgili olumsuz yorumlardan dolayı hiç düşünmemiştim bile.Velhasıl ilk muayene için istemiş olduğum hekime sıra alamadım.Bende 1 sefere mahsus Deniz Hanıma gideyim düşüncesiyle gittim.Nasıl olsa ilk kontrolümdü. Ve hiçte bahsedildiği gibi Dr. olmadığını gördüm.Bu hassas süreçlerde biz hastaların ne beklediği önemli sanırım.Kimimiz bizi psikolojik olarak rahatlatan doktorları daha çok benimseriz.Yapısı gereği çok sıcak davranan biri değil fakat takiplerimiz çok iyi yapıyor, bilgilendiriyor, tecrübeli iyi bir hekim.Benim için önemli olan çok samimi davranmasından ziyade işini ne kadar iyi yaptığı.Bu sebeple çok kötü bir hekim değil sadece mesafeli diyebiliriz.Ben memnunum. Tavsiye ederim.

İlgi Alanları

Abdominal Aort Anevrizması Abdominal Laparoskopi Adenit Adet bozukluğu Ağız Boşluğu Kanseri Ağrı Akciğer Embolisi Akupunktur İle Zayıflama Albers-Schönberg Hastalığı Alerjik Hastalıklar Alternatif Tıp Altını Islatma Problemi Aort Cerrahisi Aritmi Arı Sokması Arteriovenöz Malformasyon Artroz Asendan Aort Anevrizması Aşırı Terleme Askılama / İple germe uygulamaları Astım Atardamar Hastalıkları Ay Başı Kanamasının Gecikmesi Bağırsak Solucanı (Şerit, Tenya) Balon Dilatasyon Ve Stent Uygulanması Bazı Özel Durumlarda Anestezi Bel Ağrısı Bel Fıtığı Bel-Boyun Ağrıları Benler Beslenme Beyin Omurilik Sıvısı Kaçakları Biyoelektrik Tedavisi Böbrek Filmi Böbrek Kanseri Böbrek Kisti Bölgesel Ozon Tedavisi Bölgesel Zayıflama Botoks Botoks Ve Dolgu Botox Boyun Ağrısı Burun Ameliyatları Burun Eğriliği Burun Estetiği Burun Estetiği (Rinoplasti) Burun Eti Büyümesi Burun Hastalıkları Burun içi radyofrekans Burun Kanamaları Burun Polipleri Burun Şekil Bozukluğu Burun Tıkanıklığı Çarpıntı Çene Estetiği (Mentoplasti) Çene Problemleri Cinsel Fonksiyon Bozuklukları Cinsel Terapi Cinsellik Çocuk Dirsek Çevresi Kırıkları Çocuk Diş Hekimliğinde (Pedodonti) Sedasyon Derin Ven Trombozu (DVT) Dermapen Deviasyon Diş sıkma botoksu Dişhekimliğinde Bilinçli Sedasyon Diyabete Bağlı Damar Komplikasyonları Diyet Doğum Anestezisi Doğum Kontrol Doğum Lekesi Doğuştan Anomaliler Doğuştan Kalp Kapağı Hastalıkları Dolgu Dolgu Uygulamasi Dudak Dolgusu Dupuytren Hastalığı EFT Eklem Ağrıları El Bileği Bağ Yaralanmaları Enerji Tıbbı Enfeksiyon Hastalıkları Enjeksiyon Iv Epilasyon Uygulamaları ERCP Erkeklerde İdrar Kaçırma Fetal Ekokardiyografi Fibromiyalji Ağrı Fıtık (İnguinal Herni) Gamze estetiği Gastrit (Mide İltihabı) Gençlik Aşısı Genel Göğüs Hastalıkları Genel Kalp Damar Cerrahisi Genel kbb uygulamaları Genel Sağlık Genel Tıbbi Mikrobiyoloji Genital Estetik Genital Kaşıntı Genital Organ Bozuklukları Girişimsel Kardiyoloji Gırtlak Kanserleri Göğüs Ağrısı Göğüs, sakal ve vücut kıllarından saç ekimi Göz Altı Işık Dolgusu Grip Hastalığı Ve Aşısı Hastane Enfeksiyonları Hiatus Hernisi (Mide Fıtığı) Hiper Tansiyon Hipnozla İnfertilite Tedavisi Hipogonadizm Hipotiroidi (Tiroid Bezinin Az Çalışması, Tiroid Hormonu Azlığı) Homeopati Horlama Humerus Kırığı İmmün (Bağışıklık Sistemi) Yetmezliği İnfertilite (Kısırlık) İnterstsiyel Akciğer Hastalıkları Jinekolojik Kanserler Kabızlık Kadın Hastalıkları (Jinekoloji) Kalça Çıkığı Kalıcı Makyaj Kalp Ağrısı Kalp Ameliyatları Kalp Çarpıntısı Kalp Kapağı Problemleri Kalp Nakli Kalp Romatizması Kanda Kolestrol Yüksekliği Kangren Kanser Ağrıları Kanser Ağrılarında Katater Tedavisi Karaciğer Karaciğer Kisti Kardiyopulmoner Resüsitasyon Karotis Anjiyoplasti Kas Sertliği Kemik Erimesi (Osteoporoz) Kemik Kisti Kemik Ve Yumuşak Doku Iyileşmesi Kemik Yumuşaması Kepçe Kulak Ameliyatları Kepçe Kulak Sorunu Kilo Problemi Kinesiyoloji Kırık Konka Büyümesi Konka ve Yumuşak damağa radyofrekans Koroner Bypass Koroner Bypass Cerrahisi Kronik Böbrek Yetmezliği (Kronik Böbrek Hastalığı) Kronik Pankreatit Kubital Tünel Kuduz Kulak Zarı Delinmesi Kuyruk Sokumu Ağrıları Lazer Lipoliz Mamoplasti Mantar Hastalıkları Medikal Estetik Mekanik Solunum Meme Dikleştirme Meme Kanserinde Erken Tanı Meme Küçültme Mesane Kanseri Ve Tedavisi Metabolik Sendrom Mezotelyema Mezoterapi Migren Mitral Darlığı Mitral Kapak Sorunu Miyelodisplastik Sendrom Miyokard Enfarktüsü Mol Gebelik (üzüm Gebeliği) Muskuler Brıdge Nevralji (Ağrı Spazmı) Nöropatik Ağrı Nüks Fıtıklar Omuz Eklemi Ağrısı Over Ca Ozon Tedavisi Pacemaker Paget Hastalığı (Kemik) Panik Atak Parasomniler Parazitoloji Parkinsonizm Peeling Perianal Fistüller Periferik Arter Cerrahisi Pnömotoraks Polinöropati Polip Prematüre Doğum Prostat Biyopsi Prp (Platelet Rich Plasma) Psikolojik Bozukluk Pulmoner Tromboemboli Rahim Ağzı Kanseri Rahim Urları Rahimde Polip Reflü (Mide Reflüsü, Gastroözefagiyal Reflü) Reiki Rinoplasti Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları) Riskli Gebelik Saç Dökülmesi Saç Ekimi Safra Kesesi Taşları Schüssler Tuzları Selektif salpingografi ve rekanalizasyon SeptoRinoplasti Septum Deviasyonu Sigara Bıraktırma Sinirsel Ağrılar Sinirsel Hazımsızlık Sinüzit Sinüzit endoskopik sinüs cerrahisi Şişmanlık (Obezite) Skolyoz Smear Testi Sol Hemipleji Spinal Anestezi Spor Travmaları Sünnet Tansiyon düşüklüğü / yüksekliği Tansiyon Yüksekliği Tekrarlayan Düşük Temel Prensipler Tendon Yaralanması Tıbbi Atıklarla Bulaşan Enfenksiyonlar Topuk Dikeni Tortikollis Travma Sonrası Kireçlenme Tüberküloz Üç Damar Hastalığı Ur (tümör) Üreter Taşı Üretra Darlığı (Dış İdrar Kanalı Darlığı) Üretrografi (Üretra Filmi) Ürojinekoloji Usui Reiki Uyku Ve Horlama Vajinal Akıntı, kaşıntı Vajinit Varis Varis Tedavileri Vasküler Malformasyon Vaskülit (Damar Duvarı İltihabı) Ven Hastalıkları Virus Hastalıkları Vücut Estetik Uygulamaları Wegener Granülomatoz Yabancı Cisim Yutma Yapışık Ve Önde Gelen Plasenta Yara Tedavisi Yoğun bakım Yüksek Tansiyon Yumurtalık Kisti ve tümörleri Yutak Felci Yüz Dolgusu Yüz Estetiği Yüz Estetik İşlemleri Yüz Estetik Uygulamaları Yüz Gençleştirme Zayıflama Zona Sonrası Ağrı Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube