Uzm. Dr. Coşkun Zergeçit, Sakarya, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Coşkun Zergeçit

Dahiliye - İç Hastalıkları - Sakarya

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

İstiklal, Şht. Mehmet Karabaşoğlu Cd. No:67, 54050 Selahiye/Serdivan/Sakarya, Turkey  Sakarya
Özel Ada Tıp Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ne..z

Bugün annemi soğuk algınlığı şikayeti ile götürdüğüm Dr. Coşkun Zergeçit beyi daha önceden tanımıyordum, çalıştığı hastaneden herhangi bir dahiliye doktoruna randevu istedik ve tesadüfen tanıştık. Hayalinizdeki doktoru tasvir edin deseler muhtemelen Coşkun beyi tasvir ederdim. Annemi odasına “Fatma hanıııııım” diye çok babacan ve pozitif enerji dolu bir yükses sesle davet etti. Bizden önceki hastalarını da aynen bu şekilde davet etmişti. Şikayetlerini tek tek dinledi, detaylı muayene etti, detaylı röntgen ve tahlillerini istedi. 2 saat sonra tahliller çıktığında tüm tahlil ve röntgenleri incelemiş olarak bizi tekrar aynı şekilde odasına çağırdı. Hastalığımızın durumu, uygulayacağı tedavi şekli, sebepleri, vereceği ilaçlar, bunların isimleri ve ne işe yaradıkları, nasıl kullanılacakları, ne gibi yan etkilerinin olabileceği vb bir hastanın aklına gelebilecek tüm soruların cevaplarını bir çırpıda, gayet anlaşılır ve babacan bir şekilde anlattı. Kontrole mutlaka beklediği günü ve saat aralığını belirtip üzerinde cep telefonunu eli ile yazmış olduğu kartvizitini de uzatarak acil bir durumda her zaman arayabileceğimizi de söyleyince biz koptuk. Tebrik, takdir, teşekkür cümlelerimizi ardı ardına sıralayarak ağzımız kulaklarımızda odasından çıktık. Allah kimseyi hasta etmesin ama olmuşsa da Coşkun bey gibi doktorların eline düşürsün. Hem ruhunuz hem bedeniniz için yapılabileceklerin en iyisini yaptığına şahidim. Allah kendisinden ve işini iyi yapan herkesten razı olsun. Budur?? 04-09-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Coşkun Zergeçit tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Coşkun Zergeçit kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. C Zergeçit ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Coşkun Zergeçit nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Coşkun Zergeçit Özel Ada Tıp Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Coşkun Zergeçit hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Coşkun Zergeçit Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Coşkun Zergeçit için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Coşkun Zergeçit muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Coşkun Zergeçit hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. C Zergeçit ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Coşkun Zergeçit hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. C Zergeçit hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.