Özel Acıbadem Bodrum Hastanesı

Özel Acıbadem Bodrum Hastanesı

Muğla
5.0

Özel Acıbadem Bodrum Hastanesı kurumumuzda toplam 33 uzman bulunmaktadır.

Op. Dr. Umut Sinan Ersoy

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Randevu Takvimi Bulunmuyor.

Talep Et
5.0
Op. Dr. Çağlar Çiftçi

Kadın Hastalıkları ve Doğum

5.0
Dr. Ece Şimşek

Pratisyen Hekimlik

Dr. Aybala Zeynep Akıl

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Hakkı Sencer Şimşek

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Ass. Dr. İlker Tosun

Radyasyon Onkolojisi

Uzm. Dr. Nevra Gülhan

Anestezi ve Reanimasyon

Prof. Dr. Hüseyin Abalı

Dahiliye - İç Hastalıkları

,

Tıbbi Onkoloji

Dr. Ümit Özbek

Göğüs Hastalıkları

5.0
Dr. Birol Esen

Genel Cerrahi

Dr. Ahmet Nur Tural

Beyin ve Sinir Cerrahisi

5.0
Dr. Bülent Toy

Dahiliye - İç Hastalıkları

,

Gastroenteroloji

Dr. Türkan Er

Dahiliye - İç Hastalıkları

Dr. Tahir Ateş

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Dr. Dilek Ersun

Pratisyen Hekimlik

Dr. Mehmet Tufan Babayiğit

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Ass. Dr. Olcay Başak Kutluyurdu

Anestezi ve Reanimasyon

Özel Acıbadem Bodrum Hastanesı

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
 • Acil Tıp
 • Anestezi ve Reanimasyon
 • Beyin ve Sinir Cerrahisi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Dahiliye - İç Hastalıkları
 • Dermatoloji
 • Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon
 • Gastroenteroloji
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp Damar Cerrahisi
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB
 • Neonatoloji
 • Nükleer Tıp
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Pratisyen Hekimlik
 • Psikiyatri
 • Radyasyon Onkolojisi
 • Radyoloji
 • Tıbbi Onkoloji
 • Üroloji
Adres

No:11, Gölbaşı Sk., Ortakent Mh., Ortakent, 48420 Bodrum/Muğla, Turkey

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ÜS
Üzü***** S*****
11 Mar 2023 eklendi.

Sinan bey; hastasına muayene esnasında, ameliyat öncesi ve sonrasında özenli bir ilgi gösteriyor. Kendisi alanında çok başarılı ve titizce çalışıyor. Aynı zamanda tam bir beyefendi. Bu denli kaliteli insanlara hala denk gelebildiğim için çok şanslı hissediyorum.

DU
Der***** U*****
15 Oca 2023 eklendi.

Umut Bey Labioplasti ameliyatımı gerçekleştirdi. Hayâl ettiğimden çok daha mükemmel bir sonuç ortaya çıkardı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az kalır. Acıbadem hastanesi Umut Bey' in değerini bilsin, sayesinde hastanenin kalitesi artıyor.

Ser***** Ç*****
15 Ara 2022 eklendi.

ALLAH razı olsun çok ilgili cok bilgili annemleri derece koah hastası ve akciğerinde nodül var bizi hayata döndürdü 🙏

FB
Ful***** B*****
10 May 2022 eklendi.

Op. Dr.Umut Sinan Ersoy'a sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinde yapılan ameliyatımdan aldığım sonuç yasam kalitemi artıran ve hayatımı iyileştiren bir tecrübe oldu benim icin. Hocanın cerrahi uygulamalardaki profesyonelliği, yetkinliği ve detaylardaki titizliği gerçekten takdir edilesi. Ameliyat öncesi beklentilerime gösterdiği dikkat ve özen ile, bana özel koşul ve durumları en hassas şekilde analiz ederek ameliyat stratejisini belirledi. Oluşabilecek her olasilik icin avantaj & dezavantajlari bir bütün olarak değerlendirmesi; tüm bu ihtimallere olan hakimiyeti ve bilgisi; her adımda benimle birlikte fikir yürüterek karar alması tüm süreç boyunca bana kendimi cok güvende hissettirdi. Bir hasta olarak sadece gorsel beklentilerimin karsilanmasi degil; sağliğim icin benim öngöremeyebileceğim ancak uzun süreçte fonksiyonel olarak da yasam kaliteme maksimum katki saglayacak en dogru,en optimum kararı doktorumun benim için alacağından her zaman emin oldum. Nitekim ameliyattan aldigim sonuc da bunu dogruluyor. Bir hasta olarak karmasik anatomik yapilarla ilgili aklima gelen her soruyu basitleştirerek,sadeleştirerek net bir şekilde özenle bana açıkladı. Bu da hem ameliyat oncesini hem iyilesme surecini cok rahat bir psikoloji ile gecirmemi sağladı. İlk muayenemden başlayarak, ameliyat sonrası tüm iyileşme sürecini kapsayan zaman boyunca her daim ulasilabilir oldu; bence bir cerrahı meslektaşlarından ayirarak one cikaran en önemli özelliklerden bir tanesi de hastasi ile olan iletişimdeki bu özeni ve yakın ilgisi. Doktorumun estetik 'göz'ü, tercih ettiği cerrahi tekniklere yansıyan zarif ve rafine bakış açısı bende her zaman hayranlık uyandırdı. Kendisi işini çok severek, itina ile yapan; yönlendirmeleriyle hastasının yoluna ışık tutan çok değerli ve başarılı bir hekim.

BS
Bil***** S*****
1 Şub 2022 eklendi.

Septoplasti ve rinoplasti ameliyatı oldum. Sinan Bey tüm süreçte çok anlayışlı ve ilgiliydi, doğal görünümlü bir burun istemiştim aynen öyle oldu. Teşekkürler

AG
Ali***** G*****
6 Mar 2019 eklendi.

Acibadem Bodrum hastanesinde calisan Dr.Gökhan sahine doktorlugu ve İNSANLIGI icin tesekkur ediyoruz. Acibadem hastanesine deger katan bir doktor

HH
Hat***** H*****
6 Şub 2019 eklendi.

67 yaşında ve 87 kiloda olan Annem,Mart 2018 de bel ve kalça ağrısı yaşamış doktora gidilmiş mr çekilmiş ve doktor tarafından omurgada kanal daralması tanısı konmuş ve ameliyat önerilmiştir.Fakat annemin ameliyat korkusu yaşaması ve yol yurumesine mani bir sıkıntı yaşanmaması nedeniyle ameliyata karar verilmemiştir.Ancak Aralık 2018 tarihinden itibaren bel ve kalcadaki ağrı sağ ayağa doğru ilerlemiş olup karıncalanma yanma kramp elektrik carpmasi soğukluk gibi şikayetlerle ayak baş parmakta hissizlik yaşanmaya başlanmış ve annem yardimsiz ve ağrısız hareket edememeye baslamistir.ilaç ve iğne tedavisi uygulanmış olup ağrıyı kesmede bir fayda görülmemiştir.Annemin yaşı,kilosu,erken ve ağrısız hareket kabiliyeti ve ameliyat sonrasi yaşanabilecek tüm riskli faktörleri dusundugumuzde onun bünyesinin kaldirabilecegi farkli metodların olup olamayacağı ile ilgili görüşleri de öğrenmek adına 14.01.2019 tarihinde Acıbadem Özel Bodrum Hastanesi Beyin ve Sinir doktoru Dr.Ahmet Nur Tural'a muayene olduk.İlk aşama olarak elimizdeki mr görüntüsü eşliğinde hastanın özel beden muayenesini gerçekleştirdi.Bize rahatsızlığı Mr ekran görüntüsü uzerinden anlayabileceğimiz dille,sabırla ve empati kurarak anlattı.Kanal darliklarindan ve fitiktan bahsetti.Bize güven verdi.Emin ellerde olduğumuzu hissettirdi.Ve annemin beden ve kemik yapısını göz önüne alarak,herhangi bir platin,vida,çubuk vs bir aparat kullanmadan fıtık ve birkaç dar kanala cerrahi olarak müdahale ederek sağ ve sol omurga bolgesinden birer kemiğin çıkarılarak iki adet kanal a müdahale edebileceğini anlattı. Bize verdiği izlenim;ailemizden biriymis ve yüzde yüz hastanın durumuna ve hastanın menfaatine göre karar verdigidir.Ameliyat kararını o anda karar verdik.Acibadem Bodrum Hastanesi nde tekrar bir Mr cektirdik.Bir gün sonra 15.01.2019 tarihinde Narkoz Uzmanı ile görüştük.17.01.2019 tarihinde de ameliyatimiz gerçekleşti.Hersey bizim hesaba katmadigimiz kadar güzel gelişti.Ameliyat gununden bir gun sonra annem yurutuldu.Annem ağrısız bir şekilde yuruyebildi.20 Şubat tarihine kadar çelik korse kullanicaz.17 Mart tarihinde de kontrolumuz var.Doktorumuz Ahmet Nur Tural'a burdan tekrar çok teşekkür ederiz.Sagolsun,Varolsun.Umarim daha nice hastalara şifa verip onların hayır dualarını da alsın.

CA
Ciğ***** A*****
3 Kas 2018 eklendi.

Bana verdiği güven ,bilgi ve alakasından dolayı amaliyatımdan memnun kaldığım Dr.Çağlar beye sonsuz teşekkür ederim.

YD
Yaş***** D*****
8 Eyl 2017 eklendi.

Hayatim boyunca tanidigim en mukemmel bilgili deneyimli mutevazi bir doktordur

AB
Asl***** B*****
27 Tem 2015 eklendi.

Eşimin elmacık kemiği kırığı ameliyatını başarı ile gerçekleştirdiği için kendisine çok teşekkür ediyoruz. İnsanı rahatlatan çok kibar ve iyi bir doktor. Sizinle karşılaştığımız için kendimizi şanslı hissediyoruz. Çok teşekkürler.

İlgi Alanları

Abdominal Laparoskopi Access Bars Adet Düzensizliği Adet Düzensizlikleri Adet Öncesi (Premenstürel) şikayetler Adneksit Ağız-Boğaz-Yutak Ağızda Kötü Tat Hissi Ağrı Ağrı Pompası Ağrı Tedavisi Ağrılı Cinsel İlişki (Disparoni) Ağrısız Doğum Akciğer Ca Akciğer Embolisi Akciğer Hastalıkları Akciğer Kanseri Akut Akciğer Hasarı Alerjik Astım Alerjik Rinit Alternatif Tıp Anaflilaksi (Çok Hızlı Gelişen Alerji Durumu) Anestezi (Narkoz) Anevrizma Angina Pektoris Anomali taraması Aort Diseksiyonu Aort Kapağı Hastalıkları Aort Koarktasyonu Aort Yetmezliği Arı Sokması Artritte Steroid Tedavisi Aşırı Kıllanma Aşırı Terleme Astım Ay Başı Kanaması Azlığı Ayak Ve Ayak Bileği Hastalıkları Bacak Ve Kalçanın Kas Tendon Bozuklukları Bağırsak Divertikülü Bağırsak Polibi Bartholin Apsesi (Kisti) Baş Ağrıları Baş Dönmeleri Baş Dönmesi Bayılma Bazı Özel Durumlarda Anestezi Bel Ağrısı Bel Fıtığı Bel Kayması Benler Besin Alerjisi Beslenme Beyincik Sarkması Böbrek Nakli (Transplantasyonu) Böbrek Tümörleri Böbrek Yetmezliği Böcek Sokmaları Boğaz Enfeksiyonu Boğulmalar Bölgesel Ozon Tedavisi Bölgesel Zayıflama Boyun Fıtığı Boyun Tutulması Boyun Ve Tükrük Bezi Brakial Pleksus Bronşit Buerger Bulimia Nervoza Burun Estetiği (Rinoplasti) Burun Şekil Bozukluğu Büyüme Geriliği (Boy Kısalığı) Çarpık Ayak Çatlak Cerrahi İnfeksiyonlar Çikolota Kisti Cinsel Terapi Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Cinsellik Çocuk - Ergen Psikolojisi Çocuk Hidroseli (Su Fıtığı) Çocuk Kalça Çıkığı Çocuklarda İç Ve Dışa Basma Çoğul Gebelikler (İkiz, Üçüz) COVID 19 Coxartroz Crohn Hastalığı Dalak Büyümesi (Splenomegali) Deri Eksizyonel Biyopsisi Deri Kanserleri Derinin Mantar Hastalıkları Detoks Tedavisi Dişhekimliğinde Bilinçli Sedasyon Diskektomi Diz Ve Bel Kireçlenmesinde Radyofrekans Dış Gebelik (Ektopik gebelik) Doğal Doğum Doğum Doğum Anestezisi Doğum Kontrol Doğum Sancıları Doğumsal (Konjenital) Kalp Hastalıkları Doğumsal Anomaliler Düşük (abortus) Düşük Doğum Ağırlıklı Bebek Düz Taban (Pes Planus) EFT Eklem Ağrıları El Cerrahisi El Cerrahisi ve Mikro Cerrahisi Elektrik Çarpması Endovasküler Cerrahi Enfeksiyöz Akciğer Hastalıkları Enjeksiyon Im Enjeksiyon Iv Epidural Kan Yaması Epidural Steroid Enjeksiyonu Epilasyon Uygulamaları ERCP Ergenlik Dönemi Jinekolojik Sorunları Ergenlik Sorunları Erken Doğum Erken Doğum (Prematürite) Ewing Sarkom Fallot Tetralojisi Ferç Kaşıntısı Fetal Ekokardiyografi Fıtıklar Fıtıklar Ve Tedavisi Fototerapi (Işık Tedavisi) Gastrointestinal Sistem Kanaması Gaz (Aşırı Gaz) Gebelik Dönemi Genel Gebelikten Korunma Yöntemleri Geç Doğum (Miad Aşımı) Gençlik Aşısı Genel Acil Tıp Genel Anestezi Genel Göğüs Hastalıkları Genel Psikoloji Genel Sağlık Genital Estetik Genital Herpes (Uçuk) Genital Siğil (hpv) Genital Ve Üriner Sistem Görüntülenmesi Gıda Zehirlenmesi Gırtlak Kanserleri Gluteal Apse Göğüs Ağrısı Grip Hastalığı Ve Aşısı Halusinasyon Hasta Kontrollü Ağrı Giderimi (PCA) Hematopoeitik Sistem Tümörleri Hiper Tansiyon Hiperplazi Hipertiroid Hipnozla Doğum Hipnozla İnfertilite Tedavisi Hipogonadizm Hipospadias (Erişkin Hipopadias) Hipotiroid Histerektomi Histrionik Kişilik Bozukluğu Hodgkin Hastalığı Hormonal Bozukluklar Huzursuz Bacak Sendromu İdrar Kaçırma (üriner inkontinans) İdrar Yolu Tıkanıklığı İktidarsızlık (Erektil Disfonksiyon, Empotans, Sertleşme Sorunu) İlaç Alerjileri İnterstsiyel Akciğer Hastalıkları İrritable Bağırsak Sendromu (Nervöz Kolon, Spastik Kolon) İşitme Kaybı Iskelet Sistemi Tümörleri İskemik Atak Jinekolojik Tümörler Kadın Genital Kanser Taramaları Kalça Çıkığı Kalıcı Ve Geçici Dolgu Kalın Bağırsak Kanseri Kalp Çarpıntısı Kalp Hastalığı Belirtileri Kalp Krizi (Akut Miyokard Enfarktüsü) Kalp Sıkışması Kalp Tümörleri Kan Değişimi (Yenidoğan Sarılığının Tedavisi) Kanser Ağrıları Kanser Ağrılarında Katater Tedavisi Kanser Belirtileri Karaciğer Kanseri (Karaciğer Tümörü) Kardiyak Anestezi Kardiyopulmoner Resüsitasyon Kas-Iskelet Sistemi Radyolojisi Kas-Iskelet Sistemi Yaralanmaları Kemik Erimesi (Osteoporoz) Kemik Metastazı Kemik Sintigrafisi Kifoskolyoz Kilo Problemi Kinesiotape(Kinezyoteyp) Kist Kıl Dönmesi Kılcal Damar Çatlaması Kırık - Çıkık Kısırlık / İnfertilite Kızlık Zarı Koah Kökeni Belli Olmayan Metastatik Tümörler Kolon Grafisi (Kalın Bağırsak Filmi) Kolorektal Kanser (Kalın Bağırsak Kanseri) Kolorektal Polip Ve Kanserler Kontrast Maddeler Kronik öksürük Kronik Pyelonefrit Kulak Estetiği Kuyruk Sokumu Ağrıları Laparoskopi Laparoskopik Cerrahi Lazer İle Terleme Tedavisi Lazer Tedavileri Lokal Anestezi Majör Depresif Bozukluk Manuelterapi Mekanik Solunum Meme Kanseri Meme Kisti Meme MR (Manyetik Rezonans) Mesane Kanseri Mesane Problemleri Metabolik Sendrom Mezoterapi Mide Cerrahisi Mide Kanseri Mide Lenfoma Mide Ve Sindirim Sistemi Bozuklukları Migren Minimal İnvaziv Kalp Cerrahisi Mitral Kapak Replasmanı Miyokard Perfüzyon Sintigrafisi (Talyum Testi) Mol Gebelik (üzüm Gebeliği) MRI Muskuler Brıdge Nebulizatör Nefes Darlığı Nefes Darlığı (Dispne) Nevrozlar Nöropatik Ağrı Nükleer Onkoloji Ön Çapraz Bağ Yırtığı Ortopedik Aciller Osteoporoz Östrojen Replasman Tedavisi Over Ca Over Kist Ozon Tedavisi Pacemaker Panik Atak Papilla Vateri Paratiroid Bezi Hastalıkları Peeling Peptik Ülser PET-BT (Pozitron Emisyon Tomografisi) pH Metre (Mide Reflüsü Tanısı) Pnömotoraks Posterior Üretral Valv (Dış İdrar Kanalında Kapakçık) Preoperatif Değerlendirme Prostat Kanseri Prostatit Psikotik Bozukluklar (Şizofreni vb.) Pulmoner Tromboemboli Radyonüklid Tedavi (Hipertiroidi, Tiroid Kanseri, Kanser Ağrısı Tedavisi) Rahim Egzaması Rahim Filmi Rahim İltihabı Rahim Sarkması (Uterosel) Raşitizm Reiki Rektum Kanseri Riskli Gebelik Romatizma Romatolojik Hastalıklar Saç Ekimi Safra Kanalı Taşı (Koledokolitiazis) Safra Kesesi İltihabı (Kolesistit) Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları Safra Yolu Darlığı Safra Yolu Hastalıkları Safra Yolu Kanserleri Sakal Ekimi Sara (Epilepsi) Schüssler Tuzları Seksüel Gelişim Bozuklukları Sezeryan Sigara Bıraktırma Sindirim Sistemi Radyolojisi Sintigrafik Tedaviler Sinüs Hastalıkları Şişmanlık (Obezite) Siyatik (Sinir Romatizması) Skleroderma Soğuk Algınlığı Soğuk Lipoliz Solunum Yolu Enfeksiyonları Spinal Anestezi Spor Yaralanmaları Stereotaktik Cerrahi Suda Doğum Sünnet Tanı Yöntemleri Tarama Yöntemleri Temel Prensipler Temel Yöntemler Temporal Lop Rezeksiyonu Tenovajinitler Tiroid Kanser Ve Hipertiroidi Tedavisi Topuk Dikeni Tüberküloz Tüp Bebek Üç Damar Hastalığı Ülseratif Kolit Unutkanlık Ur (tümör) Üretra Darlığı (Dış İdrar Kanalı Darlığı) Üriner Sistem Taşları (Böbrek Ve İdrar Yolları Taşı) Vajinal Enfeksiyonlar Vajinit Vajinoplasti Varis Ülseri Vns(Vagal Sinir Stimülasyon Tedavisi) Vücut şekillendirme Whipple Hastalığı Yağ Bezesi Yanık Yara ve yanık tedavisi Yaralanma Yaygın Gelişimsel Bozukluklar Yemek Borusu (Özofagus) Varisi Yenidoğan Enfeksiyonları Yenidoğan Hastalıkları Yenidoğan Mekanik Ventilasyon Yoğun bakım Yumurtalık Kisti ve tümörleri Yumuşak Doku Kanseri (Sarkom Kanseri) Yutak Apsesi Yutma Güçlüğü Yüz Estetik Uygulamaları Yüz Gençleştirme Yüz Gençleştirme Cerrahisi Yüz Germe Yenileştirme (Yüz germe- Göz kapağı ve Ağız çevresi revizyonları, kırışıklıkların tedavisi) Zatürre Zona Sonrası Ağrı Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube