Medistate Kavacık Hastanesi

Medistate Kavacık Hastanesi

İstanbul
4.9

Medistate Kavacık Hastanesi kurumumuzda toplam 66 uzman bulunmaktadır.

4.9
Doç. Dr. Serap Kaya

Dahiliye - İç Hastalıkları

,

Tıbbi Onkoloji

5.0
Prof. Dr. Adil Baykan

Genel Cerrahi

,

Cerrahi Onkoloji

Op. Dr. Nihal Balcıoğlu

Göz Hastalıkları

Dr. Tayfun Oğuzoğlu

Pratisyen Hekimlik

Dt. Figen Şencan

Diş Hekimi

Op. Dr. Serdar Demiral

Genel Cerrahi

Op. Dr. Melih Haboğlu

Göz Hastalıkları

4.8
Dr. Kaan Meriç

Radyoloji

Op. Dr. Kenan Sofuoğlu

Kadın Hastalıkları ve Doğum

4.0
Prof. Dr. Erkan Topuz

Dahiliye - İç Hastalıkları

,

Tıbbi Onkoloji

Op. Dr. Cevdet Gökçek

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Op. Dr. Ahmet Refik Turgut

Kalp Damar Cerrahisi

Doç. Dr. Ahmet Narin

Kardiyoloji

Doç. Dr. Zehra Yaşar

Göğüs Hastalıkları

Uzm. Dr. Aygül Uluocak

Klinik Biyokimya

Doç. Dr. Ahmet Yavuz Balcı

Kalp Damar Cerrahisi

5.0
Medistate Kavacık Hastanesi

Medistate Kavacık Hastanesi, bütüncül kalite ve hizmet anlayışı ile etik ilkelerden ödün vermeden, alanlarında uzman hekimleri ve sağlık çalışanları ile güncel, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmeti sunarak tıbbın gelişimine katkıda bulunmayı ilke edinmiştir. Sağlıkta profesyonel yaklaşımı ve ileri teknolojisiyle sektöründe çıtasını sürekli yükselten Medistate Kavacık Hastanesi, hem Avrupa hem de Anadolu yakasında yaşayanlara sunduğu kaliteli sağlık hizmetleri ile iki kıtayı sağlıkla buluşturuyor. İstanbul’un en önemli merkezlerinden biri olan Kavacık'ta konumlanan Medistate Kavacık Hastanesi, Levent'e 8 km, Ataşehir'e 12 km mesafedeki ulaşım kolaylığı sayesinde, ihtiyacı olan herkese kaliteli sağlık hizmeti sunuyor. 17 bin metrekare kapalı alan üzerine kurulan Medistate Kavacık Hastanesi, 120 yatak kapasitesi ile profesyonel sağlık kadrosu ve son teknolojik donanıma sahip 14 yenidoğan, 8 erişkin, 4 koroner ve 5 kalp damar cerrahisi yoğun bakım üniteleriyle Beykoz Kavacık’ta hizmet veriyor. Özel hastaneler arasında en büyük acil servise sahip olan Medistate Kavacık Hastanesi, bilimsel ve son teknolojiye sahip altyapısı, uzman hekim kadrosu, doğru tanı ve hizmet anlayışını destekleyen etik bilimsel kurulu ile hasta sağlığı için en doğru kararın alınabilmesi adına yurt dışındaki uzman hekimler ile hasta rapor ve durumlarının paylaşıldığı online sisteme sahiptir. Sağlıklı ve mutlu bir yaşam için ne gerekiyorsa, Medistate Kavacık Hastanesi’nde...

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
 • Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)
 • Anestezi ve Reanimasyon
 • Beyin ve Sinir Cerrahisi
 • Cerrahi Onkoloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Dahiliye - İç Hastalıkları
 • Dermatoloji
 • Diş Hekimi
 • Diyetisyen
 • Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
 • Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji
 • Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon
 • Gastroenteroloji
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp Damar Cerrahisi
 • Kardiyoloji
 • Klinik Biyokimya
 • Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB
 • Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)
 • Nükleer Tıp
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Perinatoloji - Riskli Gebelikler
 • Pratisyen Hekimlik
 • Psikiyatri
 • Psikoloji
 • Radyoloji
 • Tıbbi Onkoloji
 • Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite
 • Üroloji
Adres

Rüzgarlı Bahçe Mahallesi Cumhuriyet Cad. No: 24 PK:34805 Kavacık / Beykoz / İstanbul

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

4.9
OA
Oğu***** A*****
20 Haz 2023 eklendi.

Tevfik hoca hastalıkla ilgili her detayı tek tek anlatıyor, bilgisi sayesinde aklınızda hiç soru işareti kalmıyor. İnsani yaklaşımı ve ilgisinde çok memnunuz. Ortopedi ile ilgili herhangi bir sorunumuzda gittiğimiz tek doktor, herşey için teşekkürler.

ED
Ese***** D*****
27 Şub 2023 eklendi.

Torunumu götürdüm kendisine gerçekten ilgili bilgili hanımefendi Doktor Ahu hnm.merak edip sorduğum her şeyi net bir şekilde anlatıyor. Yanından mutlu bir şekilde ayrıldık torunumda öyle Ömer Halis Dündar ..kesinlikle tavsiye ederiz.

DK
Did***** K*****
1 Oca 2023 eklendi.

Birkaç gün arayla başka hastanelerde yaşadığı başarısız tedavi süreçlerinin ardından annemin covid-19 gribi zatürreye çevirmiş, iştahı da sıfırlanmıştı. Sonrasında Medistate Hastanesi acil servis müşahedesinde tanıdığımız Mücahit Hocanın isabetli tetkikleri ve detaylı ilaç tedavisi sayesinde annem aynı anda yakalandığı ve kendisini epey perişan eden zatürreyi ve Covid 19’u yendi. İlgili, dikkatli, kısa öz bilgi veren çok başarılı bir hekim. Kendisine buradan da çok teşekkür ediyor, güzel bir kariyer ile sağlıklı, mutlu bir yaşam diliyorum.

DK
Did***** K*****
30 Ara 2022 eklendi.

Birkaç gün arayla başka hastanelerde yaşadığı başarısız tedavi süreçlerinin ardından annemin gribi zatürreye çevirmiş, iştahı da sıfırlanmıştı. Sonrasında Medistate Hastanesi acil servis müşahedesinde tanıdığımız Mücahit Hocanın isabetli tetkikleri ve detaylı ilaç tedavisi sayesinde annem aynı anda yakalandığı ve kendisini epey perişan eden zatürreyi ve Covid 19’u yendi. İlgili, dikkatli, çok başarılı bir hekim. Kendisine buradan da çok teşekkür ediyor, güzel bir kariyer ile sağlıklı, mutlu bir yaşam diliyorum.

YE
Yas***** E*****
4 Haz 2022 eklendi.

Tevfik Bey “ kızınızın köprücük kemiği kırılmış” dediğinde yüzümüzde nasıl bir ifade belirdiyse 😊Telaşlanmayın diyerek bize gerekli açıklamayı detaylı bir şekilde yaptı. En önemlisi güleryüzüyle ve 3yaşındaki kızımıza yaklaşımıyla bizim de yavrumuzunda gönlüne taht kurdu. Böyle pozitif ve işinin ehli bir doktora rastladığımız için çok şanslıyız. Artık ortopedik bir sorun olduğunda hangi doktora gitsem diye bir arayışa girmeyeceğimi düşünmek bile çok rahatlatıcı. Çok teşekkürler. İyi ki varsınız.

SS
Sed***** S*****
18 Şub 2022 eklendi.

Hasta psikolojisinden anlayan,işinde titiz,sempatik,güler yüzlü tavrıyla benim kalbimi fetheden doktordur.Allah bin kere razı olsun.🤍 Anadolu yakasında jinekolog dr dendiğinde Sultan Kavrut hocamı der geçerim.

BT
Bur***** T*****
22 Eyl 2021 eklendi.

Annem Güllüzar S. Kendi adına yazmamı istedi. Yakın zamanda iki dizinden birden ameliyat oldu, doktor beyin ilgisinden ,hastalığıyla ilgili bilgilendirme ve sonrasına yönlendirdigi birimlerden cok memnun kaldı kendisine ve çalıştığı kuruma teşekkür ediyoruz.

CA
Cih***** A*****
31 Ağu 2021 eklendi.

İlker Hocamız Kendi alanında sınırları zorlayan birisidir. İlk muayenesinde tespitini yapar ve bu işin doğrulamasını da Emar v.b gibi teknikler ile %99 oranında doğrulayarak sonuca varır. İlgi, alaka ve iletişimi çok kuvvetli. Gittiğim her seferde ve tavsiye ettiğim her arkadaşımda olumlu sonuçlar aldım. Çalıştığı hastane için büyük bir değer.

Ert***** Ö*****
11 Tem 2021 eklendi.

Sümeyra Hanım'ı annemin bir rahatsızlığı için ziyaret ettik, kendisi son derece ilgili ve çok iyi bir iletişim ile önce konuyu anlamak için son derece nazik bir şekilde annemle ilgilendi, endoskopi ve diğer analizlerinden sonra, durumu son derece detaylı ve bizim anlayabileceğimiz şekilde, vaktini de ayırarak ayrıntılı bir şekilde izah etti. Kendisini en üst seviyede tavsiye ederim. Anlayışı ve uzman hekimliği için çok teşekkür ederiz.

Ert***** Ö*****
11 Tem 2021 eklendi.

Sümeyra Hanım'ı annemin bir rahatsızlığı için ziyaret ettik, kendisi son derece ilgili ve çok iyi bir iletişim ile önce konuyu anlamak için son derece nazik bir şekilde annemle ilgilendi, endoskopi ve diğer analizlerinden sonra, durumu son derece detaylı ve bizim anlayabileceğimiz şekilde, vaktini de ayırarak ayrıntılı bir şekilde izah etti. Kendisini en üst seviyede tavsiye ederim. Anlayışı ve uzman hekimliği için çok teşekkür ederiz.

İlgi Alanları

Adet Ağrıları (Dismenore) Adet Düzensizliği Adet Düzensizlikleri Adneksit Adrenal Bez (Böbrek Üstü Bezi) Hastalıkları Adrenal Bez Hastalıkları Ağrı Tedavisi Ağrılı Cinsel İlişki (Disparoni) Ağrılı Mesane Sendromu (İnterstisyel Sistit) Ağrısız Doğum AIDS Ailesel Akdeniz Ateşi (Fmf) Akciğer Grafisi Akciğer Hastalıkları Akciğer Kanseri Akciğer Perfüzyon Sintigrafisi Akondroplazi Akut Böbrek İltihabı Akut Pankreatit (Pankreas İltihabı) Akut Romatizmal Ateş Alerji Alerjik Dermatit (Alerjik Deri Hastalığı) Altını Islatma Problemi Ameliyatsız İple Yuz Germe Anevrizma Anevrizma Embolizasyonu Anevrizmada Stent Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları Anne Sütünün Azlığı Antimikrobiyal Tedavi Aort Cerrahisi Aort Diseksiyonu Aort Kapağı Hastalıkları Aritmiler Aşılama (İUİ) Aşılama Ve Bağışıklama Aşırı Ay Başı (adet) Kanaması Atardamar Hastalıkları Atrial Fibrilasyon Atrofik Gastrit Ay Başı Düzensizliği Ay Başı Kanaması Azlığı Ay Başı Kanaması Yokluğu Ay Başı Kanamasının Gecikmesi Bacak Ağrısı Bağırsak İltihabı Bağırsak Tıkanması Balon Anjioplasti (Balonla Damar Darlığı Açılması) Baş Ağrıları Baş Ağrısı Bayılma Bayılmalar Bel Fıtığı Bel-Boyun Ağrıları Besinlerin Saklanma Koşulları Beyin Damarları Beyin Krizi Beyin Omurilik Hastalıkları Beyincik Sarkması Beyzbol Parmağı Biberon Çürüğü Bilgisayarlı Tomografi Biyopsi Biyopsi (Karaciğer) Böbrek Sintigrafisi Böbrek Üstü Bezi Hastalıkları (Adrenal Bez Hastalıkları, Sürrenal Bez Hastalıkları) Bonding Borderline Over Tümörü Botoks Boyun Ağrısı Boyun Hastalıkları BT-Anjiografi Buerger Bulimia Nervoza Burger Hastalığı Büyüme Hormonu Eksikliği (Boy Kısalığı, Cücelik) Büyüme Hormonu Fazlalığı (Büyüme Hastalığı, Akromegali, Jigantizm, Dev Hastalığı) Çarpıntı Çene Problemleri Çevresel Damar Hastalıkları Charge Sendromu Çikolota Kisti Çimen Alerjisi Cinsel Fonksiyon Bozuklukları (Erkek) Cinsel İşlev Bozukluğu Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Cinsellik Çocuk - Ergen Psikolojisi Çocuk alerjileri Çocuk Alerjisi Çocuk Felci Çocuk nefrolojisi ve genel pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Çocuk Taş Hastalıkları Çocuklarda Baş Ağrısı Çocuklarda Büyüme Ve Gelişmenin Takibi Çocukta Kulak Hastalığı Cushing Sendromu (Kortizon Hormonu Fazlalığı) Dalak Hastalıkları Damar Tıkanıklığı De Quervain Tenosinoviti (Başparmak Tendon Sıkışması) Demans (Bunama) Demir Eksikliği Depresyon Deri Biyopsisi Deri Lezyonlarında Biyopsi Ve Kesi Alımı Deri Tümörleri Deri, Yumuşak Doku Hastalıkları Derinin Mantar Hastalıkları Dev Hücreli Arterit (Temporal Arterit) Dijital Diş Hekimliği Diş Eti Estetiği Dişeti Kanamaları Diskogram Dissosiyatif Bozukluklar Distimik Bozukluk Diyabet Diyabet Cerrahisi Diz Ve Bel Kireçlenmesinde Radyofrekans Doğal Doğum Doğum Doğum Sancıları Döküntülü Hastalıklar Düşük (abortus) Egzema Ekstrofi Vezika (İdrar Kesesi Ön Duvarı Yokluğu) Endokrin Cerrahi Endometriozis Enjeksiyon Iv Ensefalit (Beyin İltihabı) Epilasyon Uygulamaları Ereksiyon Sorunu Ergenlik Dönemi Jinekolojik Sorunları Erkek Kontrasepsiyonu (Erkeğin Korunması) Erken Doğum Esd (Sedimantasyon) Evlilik Problemleri Ferç Kaşıntısı Fibromiyalji Gebe Kalamama Gebelik Gebelik Dönemi Genel Gebelik doppler Gebelikten Korunma Yöntemleri Geç Doğum (Miad Aşımı) Genital Herpes (Uçuk) Genital Kanserler Genital Organ Bozuklukları Genital Siğil (hpv) Gingivitis (Basit Diş Eti Hastalığı) Gluten Enteropatisi (Çölyak Hastalığı) Göğüs Kanseri Göz Altı Morlukları Göz Altı Torbaları Göz Kaşıntısı Göz Tansiyonu Göz Uyumu (Akomodasyon) Grip Hastalığı Ve Aşısı Halusinasyon Hamile Kalamama Hamilelik Hareketin Arttığı Bozukluklar Hasta Kontrollü Ağrı Giderimi (PCA) Hastalık Kaygısı Hemanjiom Hematolojik Kanserler Hepatit B Hidronefroz (Böbrek Şişmesi) Hidrosel (Testis Torbasında Sıvı Toplanması) Hiperlipidemi-Kolesterol Hiperplazi Hipertiroidi (Zehirli Guatr, Tiroid Hormon Fazlalığı) Hipnoterapi Hipofiz Tümörü Hipogonadizm Hipokondriazis Hirsutizm (Kıllanma, Tüylenme) Histerektomi Histereskopi Histrionik Kişilik Bozukluğu HIV (AIDS) Horlama Hormonal Bozukluklar HSG (Histerosalpingografi) / Rahim filmi İçeceklerin Özellikleri Ve Değerleri İdiopatik Hiperkalsiüri İdiyopatik Trombositopenik Purpura (İTP) İdrar Kaçırma (üriner inkontinans) İdrar Torbası Sarkması İdrar Yolu Sarkması Iltihap İmmün (Bağışıklık Sistemi) Yetmezliği İnternet Bağımlılığı İnterstisyel Sistit İnterstsiyel Akciğer Hastalıkları İşeme Disfonksiyonu Ishaller Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi Jinekolojik Hastalıklar Jinekolojik Kanserler Jinekomasti (Erkekte Meme Büyümesi) Kadın Hastalıkları (Jinekoloji) Kadında İşeme Bozukluğu Kafa Travması (Kafa Darbesi) Kalbin Hızlı Atması Kalp Ağrısı Kalp Anjiyosu (Koroner Anjiyografi) Kalp Çarpıntısı Kalp Hastalıkları Kalp Kası Hastalıkları Kalp Ritim Bozukluğu Kalp Romatizması Kalp Tümörleri Kalpte Acil Müdahele Kalsifik Tendinit Kanama Bozuklukları Kanama Ve Morarıklıklar Kanser Belirtileri Karaciğer Abseleri Karaciğer Nakli Karın Ağrısı Karotis Anjiyoplasti Kaşıntı Kavitasyon Kaygı Kemik Erimesi Kemik Kisti Kemoradyoterapi Sonrası Cerrahi Kifoz Kinesiyoloji Kişilik Bozuklukları Kist Kitle Lezyonu Kılcal Damar Çatlaması Kıllanma (Tüylenme, Hirsütizm) Kırmızı Göz Hastalığı Kısırlık / İnfertilite Kızlık Zarı Koah Kol Ağrısı Kolposkopi Koroner Arter Hastalıkları Koroner Ateroskleroz (Kalp Damar Sertliği) Koroner BT Anjiografi (Sanal Anjiyo) Koroner Bypass Koroner Kalp Hastalığı Kronik Hastalıklarda Beslenme Tedavisi Kronik Hepatitler Kronik Pyelonefrit Kürtaj Kuyruk Sokumu Ağrıları Laparoskopi Lazer İle Göz Tedavisi Lenfoma Liken Liken Planus Lokal Anestezi Lökokori Ve Oküler Sendromlar Makat Sarkması (Rektal Prolapsus) Makatta Çatlak (Anal Fissür) Makula Dejeneresansı (Sarı Nokta Hastalığı) Manik Depresif Bozukluk Manyetik Rezonans Anjiografi (MR-Anjiyo) Meme Biyopsi Meme Kanseri Menenjit Meni Kanalı Tıkanıklığı Menisküs Yırtığı Menopoz Mezenterik Damar Hastalıkları Mide Fıtığı Mide Gazı Mide Ülseri (Gastrik Ülser) Mikroenjeksiyon-Intra Sitoplazmik Sperm Enjeksiyonu Mikrovasküler Oklüzyon Minimal İnvaziv Kalp Cerrahisi Mitral Kapak Sorunu Miyasteni (Myastenia Gravis) Miyelofibroz Mol Gebelik (üzüm Gebeliği) Myom (Miyom), fibromyoma Nefes Darlığı Nevrozlar Normal Doğum Nöromuskuler Hastalıklar Omurilik Kanal Darlığı Omurilik Problemleri Omuz-Kol-El Hastalıkları Ön Çapraz Bağ Kopması Onkoloji Onkoplastik Meme Cerrahisi Orgazm Olamama (Anorgazmi) Ortodontik Tedaviler Osteomalazi (Kemik Yumuşaması) Osteoporoz Osteoporoz (Kemik Erimesi) Otitis Media Over Ca Over Kanseri Over Kist Özgül Fobi Ozon Tedavisi Panik Atak Panik Bozukluk Pankreas Kanseri Parazit Hastalıkları PCOS Pdt (Fotodinamik Tedavi) Pelvik Ağrı (kronik) Pelvik Enfeksiyon Pelvik Inflamatuar Hastalık (PID) Performans Kaygısı Periapikal Diş Apsesi Periferik Arter Cerrahisi Pes Ekinovarus Pgd (preimplantasyon Genetik Tanı ) Piterjium (Gözde Et) Pıhtılaşma Bozuklukları Plasenta Previa Polikistik Over Polip Porfiri (Porphyria) Preeklampsi Prematüre Bebek Prematüre Doğum Preoperatif Değerlendirme Prostat İltihabı Psikoterapi Psikotik Hastalıklar Rabdomiyom Radyonüklid Tedavi Rahim Ağzı Kanseri Rahim Egzaması Rahim Hastalıkları Rahim İltihabı Rahim Kalınlaşması Rahim Kanaması Rahim Kanseri Rahim sarkması (vajinal prolapsus) Rahim Urları Rahimde Polip Reiki Rektum Kanseri Renal Tübüler Hastalıklar Retina Problemleri Reyno Sendromu Riskli Gebelik Romatoid Artrit Safra Kesesi Kanseri Sakroileit Sarılık Sedef Hastalığı (Psöriazis) Seksüel Gelişim Bozuklukları Serviks Kanseri Seyahat Edenlere Öneriler Sezaryen Sezaryen Sonrası Normal Doğum Sezeryan Sindirim Sistemi Tümörleri Sistit Sistosel (İdrar torbası sarkması) Şizoaffektif Bozukluk SLE Smear Testi Somatizasyon Bozukluğu Sosyal Anksiyete Sosyal Fobi Spastik Kolon (İrritabl (Huzursuz) Bağırsak Sendromu) Spiral Sporcu Beslenmesi Su Çiçeği Suda Doğum SVO Tanı Yöntemleri Tavuk Karası Hastalığı Tekrarlayan Düşük Tekrarlayan Hışıltı Atakları Temas Dermatiti (Kontakt Dermatit) Temporal Lop Rezeksiyonu Tendon-Ligaman Testiküler Sperm Ekstraksiyonu (TESE) Tip-2 Diabet (İnsüline Bağımlı Olmayan Diyabet, Erişkin Tipi Diyabet) Tiroid Bezi İltihabı (Tiroidit) Tiroid Bezinin Az Çalışması (Hiportiroidi, Tiroid Hormon Azlığı) Tiroid Biyopsisi Tiroid Kanseri Tiroid Kisti Tıbbi Hipnoz Tromboz Tüberküloz Tükürük Bezi Tümörü Tüp Bebek Tüp Bebek (IVF) Üç Damar Hastalığı Üfürümler Ultrasonografi (USG) Unipolar Depresyon Unutkanlık Üreter Mesane Bileşke Darlığı (Üreterovezikal Darlık) Üretrografi (Üretra Filmi) Üriner Sistem Taşları (Böbrek Ve İdrar Yolları Taşı) Ürojinekoloji Ürolojik Kanserler Ve Tedavisi Uyku Apnesi Uyurgezerlik (somnambulizm) Vajen Ca Vajina Daraltma Vajinal Akıntı, kaşıntı Vajinal Enfeksiyonlar Vajinismus Vajinismus Vajinit Vajinoplasti Varikosel Varis Cerrahisi Ventriküler Septal Defekt Ventriküloperitoneal Şant Uygulama Verem (Tüberküloz) Voiding Sistoüretrografi (İşeme Filmi) Vulva Kanseri Yanık Debrimanı Yapışık Ve Önde Gelen Plasenta Yaşlı Psikiyatrisi Yaygın Anksiyete Yorgunluk Yumurtalık Kanseri Yumurtalık Kisti ve tümörleri Yumuşak Doku Kanseri (Sarkom Kanseri) Yutma Bozuklukları Yutma Güçlüğü (Disfaji) Zatürre Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube